Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek polak

W jakich językach umiecie mówić i jakie byście chcieli umieć no i dlaczego?

Polecane posty

Gość tomek polak

hhe . :) obecnie mówię tylko po polsku i po angielsku. chciałbym móc mówić: - angielski - niemiecki - japoński dlaczego ? - ponieważ opłaca się pracować w Anglii lub w Niemczech, a jak wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem kto mnie zabił
a ja znam troche angielski i odrobinkę niemiecki a chciałabym mówić: -aangielski -norweski (marzy misie mieszkać w norwegii) -niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemiecki w życiu :O Umiem Polski, Angielski i Włoski naweet dobrze. Biegle to po Niemiecku właśnie i Rosyjsku.. Chciałabym podszkolić rosyski...+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię w trzech, ale nie powiem w jakich. :p :classic_cool: Trochę w jeszcze jednym (ale to w niewielkim stopniu). Biernie znam niemiecki. Chciałabym podszkolić właśnie jeszcze te dwa, do tego nauczyć się francuskiego albo hiszpańskiego i jednego z języków południowosłowiańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuj
umiem po chińsku, japońsku, włosku, hiszpańsku, angielsku, rosyjsku, niemiecku, norwesku, francusku, arabsku chce sie nauczyc polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem kto mnie zabił
proszek a ten włoski jest trudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erika S.
proszek to po jakiemu w końcu gadasz bo nie wiem dalej? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyuguy
I zaczyna sie:D Polacy, ktorzy nie mieszkali nawet nigdy za granica twierdza, ze znaja biegle jakis jezyk:D Jak ktos nie mieszkal za granica, nie byl zmuszony uzywac jezyka 24h na dobe przez dluzszy czas, to nie ma pojecia o znajomosci danego jezyka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretkitusa
angielski niemiecki lacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanti coffin
a jak wy sie uczycie tych języków? kursy czy same? jabym chciała po portugalsku Lady Love chyba mieszka w Portugalii chciałabym ją kiedyś spotkać i zapytać o ten język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Biegle-niemiecki i polski Chce w przyszlym roku zaawansowany kurs niemieckiego by uporzadkowac gramatyke i zabieram sie za angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanti coffin
gyuguy ma rację! za granicą na pewno byścies ię ledwo dogadały z waszym biegłym językiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek polak
a jak wy sie uczycie tych języków? kursy czy same? jabym chciała po portugalsku Lady Love chyba mieszka w Portugalii chciałabym ją kiedyś spotkać i zapytać o ten język polecam Ci zrobić konto na orkut.com , tam znajdziesz friends z brasil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam angielski i niemiecki
chciałabym znac japoński żeby można było oglądać japońskie filmy i anime nie czekając na polskie tłumaczenie, które długo trwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyuguy
do osob, ktore twierdza jak to biegle znaja jakis jezyk. Napiszcie ile lat mieszkacie/mieszkaliscie za granica, bo chyba nie myslicie, ze nauka szkolna, wkuwanie koncowek czasow i uczenie sie list slowek to biegla znajomosc jezyka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qostek
ratowniczka_medyczna tzn jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielski dobrze, niemiecki tylko nieco rozumiem [eh ta licealna nauczycielka:o] . chcialabym umiec mowic po hiszpańsku [podroze po ameryce poludniowej] i rosyjski - ze wzgl na prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uczylam sie odkad pamietam ang,a mieszkanie za granica to zweryfikowalo. skoro pracuje tu i nie mam problemow z porozumiewaniem sie z pacjentami to chyba jest biegle co:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gyuguy ma rację! za granicą na pewno byścies ię ledwo dogadały z waszym biegłym językiem " W jednym z tych języków prowadziłam lekcje. Rozmawiałam przez kilka lat codziennie z native speakerami tego języka. Drugiego języka używam na codzień, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, również z native speakerami. W trzecim języku-po rosyjsku też spokojnie się dogadam. Nikt nie napisał o biegłej znajomości, a o mówieniu w danym języku-co oznacza dla mnie dogadanie się w normalnych codziennych sytuacjach i to potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek232
Francuski - zaawansowany angielski - zaawansowany Polski - zaawansowany hiszpnaski - poczatkujacy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdffgggg
umiem tylko w polskim :P ze szkoly z ang i niemca nic juz nie pamietam. jestem matematykiem, jezyki mi nie sa potrzebne do szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek232
chciałbym poznac Chinski . Ale nie wiem czy warto zaczynac sie w to bawic , bo poziom trudnosci jest niecodzienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyuguy
perwersja, skoro pracujesz w danym jezyku i obracasz sie wsrod natuve speakerow, to ok, ale uwierz mi, wiekszosc polakow mysli, ze znaja bieglew jezyk, bo zdali fce czy cae. Juz nie raz slyszalam dukanie tych "poliglotow", ktorzy w cv pisali, ze znaja x jezykow BIEGLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masakrejszon
hahahaha to proszek doprania :d super znasz ten włoski nie powiem hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×