Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MegaMaxi89

dieta 1200 1500kcal osoby 75 plus od 1. 01.2016

Polecane posty

Gość MegaMaxi89

hej mam na imię Gosia,mam 26 lat,163cm i wagę ok 80kg.Jestem tzw.kurą domową i zajmuję się wychowaniem 4,5 letniej córki.Jestem załamana, bo ważyłam zawszę pomiędzy 55 a 65kg,zabieram się za odchudzanie już dłuugo.ale samej mi nic nie wychodzi tym bardziej,że rodzina mnie dołuje zamiast wspierać i wierzę w to co mówią.Szukam chętnej kompanki w odchudzaniu.Wiem ,że potrafię,ponieważ już raz schudłam na diecie 1200kcal z 70kg na 52,później miałam problemy rodzinne i wpadłam chyba w depresję,która może utrzymywać się do dziś. Tak więc zapraszam i czekam na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgłaszam :-) Gosiu będzie mi miło jak będę mogła dołączyć do Ciebie mam na imię Kasia obecnie także kura domowa opiekujaca się córkami 9 lat oraz bliźniaczkami 7 msc. Ja jestem w trakcie odchudzania jeszcze połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 43
Jeśli mogę dołączyć, to jestem. Mam 43 lata, 164 cm i ok.78 kg na karku. Kiedyś też zarzuciłam zbędny balast dzięki diecie 1200 kcal i aerobikowi i może i tym razem się uda. To jutro ruszamy, dziś jeszcze sylwestrowa rozpusta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
Witam Kasiu,cieszę się,że dołączysz do mnie. A czy również stosujesz dietę 1200 1500kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
Dziewczyny będę odpisywać później,ok. Bo teraz nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, spoko wiadomo dziś sylwestra więc trzeba trochę się pobawić a jutro będziemy meldowac. No to pa dziewczyny do jutra a dziś życzę wszystkiego najlepszego!! W tym nadchodzącym Nowym Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
Witam Emilio:) Ja tam sylwestra nie mam -normalne obowiązki.Może do 24 dożyję.:) mam zamiar ćwiczyć też "domowy aerobik" z TV morąg znalazłam na YT. Zaraz chyba sobie zrobię drinka jednego.Człowiek chciałby się napić,a nie może, bo dziecko trzeba pilnować,bo też chce zobaczyć fajerwerki.Eh jutro może pierwszy dzień Nowego Roku będzie lepszy i inny niż każdy poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fat_Zero
Czy mogę do was dołączyć? Jestem facetem. Mam 27 lat, 181 cm. wzrostu i 95 kilo wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
Oczywiście,że możesz. :) Choć u Ciebie chyba nie tak tragicznie. mój mąż ma twój wzrost i 96kg i nie jest tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fat_Zero
A mąż ma brzuszek? Bo ja tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
Ma i o to chodzi,żeby go miał.Nie jest jakiś wielki,ale taki akurat dla mnie do tulenia,a dla córki do skakania:) Facet bez brzucha to pusta klucha:)U kobiet otyłość wygląda duużo gorzej.I dużo kobiet woli facetów z brzuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fat_Zero
O.K. No ale pewnie nie powinien być za duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z brzuszkiem jest tak, że jak Ci przeszkadza no trzeba z tym coś zrobić. Ja walczę z kg jakie mi zostały po ciąży z bliźniakami. Trochę na świętach i po grzeszyłam więc będzie co nadrabiać. Ja to mam duży problem z brzuchem - mam otyłość brzuszną. Wyczytałam, że dobre są marszobiegi i jutro już mam w planach na taki się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina33
Cześć :D Czy mogę też się dołączyć? Mam 33 lata, 173 i 70 kg. Kiedyś byłam bardzo szczupła, ale każdą ciążę miałam zagrożoną, musiałam leżeć w łóżku, brać dużo leków i bardzo przytyłam. W każdej ciąży bardzo utyłam: 1- z 55 kg do 89 kg, czyli 34 kg 2- z 65 kg do 96 kg, czyli 31 kg 3- z 68 kg do 98 kg, czyli 30 kg Najmłodsze dziecko ma teraz 2 lata, po porodzie ważyłam 86 kg, schudłam 16 kg, zachorowałam, zaprzestałam odchudzania i teraz mam kryzys, brak mi sił na dalszą walkę z niechcianym tłuszczem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fat_Zero
Przeszkadza podczas skłonów:) Podobnie jak Ty, też się zabiorę za ćwiczenia. Zastanawiam się jeszcze nad ich formą. Pomyślnych marszobiegów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
Fat Zero-nie za mały i nie za duży. Mój m mówi,że jak będzie 99kg to będzie źle.Ale tak serio to 90kg jest u niego w sam raz,bo mu widzę,że ciężko np skarpetki założyć przy tych 96 a przy 90 było ok.Fili ja mam otyłość nie wiem jak to nazwać chyba dupną hehe mam okropne żylaki,nogi mi puchną a cellulit to nie wspomnę.A zrobiło się tak ze mną 2.5 roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fat_Zero
MegaMaxi89, a jak u Ciebie ze skłonami, ubieraniem skarpetek, i.t.d.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie zakupiłam krokomierz :) jestem ciekawa ile wyrobie kroków na tym moim marszobiegu który ma trwać 35 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fat_Zero
Napisz jutro ile wyrobiłaś kroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmm czyli nie przyjmiecie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
Fili życzę powodzenia,a co do brzucha to ja mam nadmiar tłuszczu od bioder w dół i na ramionach więc schylam się jeszcze bez problemu:)Do jutra,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kroków na marszobiegu to jutro nie dam radę bo dziś kupiłam pewnie przyjdzie w przyszłym tygodniu napisze Wam ile wyszło km mam to zamiar zrobić przez 35 minut 10 minut szybkiego marszu 10 minut biegu 10 minut trucht i 5 minut wolny marsz - No ja temat nie zakładałam ale jest za tym aby każdego przyjmować!!!! Im więcej będzie nas tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ja także nie mam problemów aby się schylac jednak otyłość brzuszna mam Obwód brzucha mam w tej chwili większy od bioder więc chodź niby według BMI mam nadwagę to mam otyłość brzuszna i to u mnie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
Witam wszystkich:) I zapraszam wszystkich bez wyjątku! Ja się zważyłam i zmierzyłam i zjadłam śniadanie i przeżyłam szok. Ważę 79,8kg i moje wymiary: ramię-32,5cm pas-89cm biodra-109cm udo-71,5cm łydka-40,5cm ważę się raz w tygodniu,a mierzę nie wiem-raz na tydzień albo raz na dwa tygodnie,albo wytrzymam i 1 lutego się zmierzę. Moje śniadanie to kawa z mlekiem 1,5% i jogurt owsianka z mlekovity- czyli to co miałam w lodówce i wyszło 217kcal.I od razu mówię,że będę odchudzać się tak jak kiedyś czyli jedząc prawie wszystko,tylko z głową i z umiarem.Polecam stronę ilewazy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Zastanawiam sie nad ta dieta ok 1200-1500 cal ,zachecaja mnie Wasze wpisy o efektach jakie kiedys mialyscie na tej diecie,prosze was o odp 1) czy cos tez cwiczylyscie wtedy ? Jesli tak to co i jak czesto 2) jakie efekty pamietacie,moze macie zapiaane np w tydzien,miesiac 3) czy pozwalalyscie sobie na cos slodkiego lub smazonego 4) jakie jadlyscie pieczywo : chrupkie razowe czy zwykle pszenne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amelko.Zapraszamy. Ja poprzednim razem ćwiczyłam codziennie po 1h na orbitreku. schudłam 18kg w ok 4miesiące.Jadłam normalnie i smażone też ale rzadko tylko liczyłam skrupulatnie kalorie,później jak wiedziałam co ma bardzo dużo to ograniczałam ten produkt i dalej to już z górki.Wiem że początki są zawsze najgorsze.I tych początków najbardziej się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
MegaMaxi ,Emilia i inni :-) napisalyscie,ze juz kiedys ladnie schudlyscie sporo kg ale w jakim czasie ? Czy zdarzaly wam sie grzeszki,zalamania,zjedzenie znacznie wiekszej ilosci kalori ? Macie wagi kuchenne czy korzystacie ze str ile to wazy i ,,szacujecie,, kalorie ? Odpiszcie na moje pyt z poprzedniego postu,to mi pomoze i zmotywuje. Czuje sie zle,jak swinka pigi , 68 kg 164 cm wzrostu ale np obwod uda 61 cm ,tluste kolana :-( ( czy schudne z tylka ,ud ,bulek nad kolanami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Mam 38 lat, 1 dziecko pracuje,zle sie czuje,nie zakladam spodni bo czuje sie grubo :-( spodniczki tuz przed kolano bo kolana grube,masakra :-( czy dokonywalyscie ,dokonujecie pomiarow wymiarow np obwod ud,bioder ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomiary napisałam wcześniej.Co do grzeszków to czasami były i nie szkodziły diecie,jeżeli nie były bardzo często.Nie można się również codziennie warzyć- bo jak np jesteś przed lub masz okres to waga pójdzie w górę,pójdzie w górę również wtedy gdy wejdziesz na wagę np po urodzinach czy innej imprezie na której zjesz więcej-ale to nie od razu tłuszcz tylko woda się gromadzi w organizmie i na następny dzień zacznie spadać.Jeżeli po tygodniu waga ciągle rośnie zamiast spadać albo nie spada wcale to albo je się za dużo kalorii,albo używa się za dużo soli pomimo zjadania mniejszych porcji.Na tej diecie dużo osób ma tzw zastój-waga wtedy stoi w miejscu tydzień lub dwa pomimo trzymania diety i po tym czasie zacznie znowu spadać więc nie trzeba panikować na zaś. Ja założyłam zeszyt tak jak kiedyś i wszystko w nim zapisuję dokładnie to co zjadłam i ile-ważę na wadze kuchennej-a później obliczam wszystko na ilewazy.pl i z czasem człowiek się w to wkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ćwiczeń to trzeba się trochę poruszać -waga wtedy szybciej spada.ja będę ćwiczyć na początku co 2gi dzień aerobik w domu.a później chciałabym 5 razy w tygodniu bez weekendów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×