Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MegaMaxi89

dieta 1200 1500kcal osoby 75 plus od 1. 01.2016

Polecane posty

No dziewczyny a mi marzy się 69 kg jednak marzy mi się aby zejść do 72 kg do końca kwietnia aby ważyć tyle co przed ciążą i wyrobić się przed roczkiem bliźniaczek. No niby mało mi zostało tylko ten zastój wagi wrrr Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Fili, zeby ten okropny zastój ruszył !!!! Jestem jakaś nienajedzona, chyba zwiększę śniadania. Zjadłam teraz kanapkę i czuje niedosyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babette8
U mnie dzień ok, jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie wczoraj dieta ok a wieczorem byłam na basenie przepłynelam 10 długości i posiedzialam 25 minut w saunie. Co do wagi to minimalnie w dół. Zaraz będę się zbierać na biegi - życzę Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Fili, jestes mega :) ja sie podlamalam dzisiaj, zwazylam sie a tam 78.6 :( ten jeden wybryk z pizza tak mogl mi zepsuc wszystko? troche mnie to demotywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babette nie łam się!!! Takie zawirowania to normalne ja jeszcze ważę więcej niż ponad 3 tygodnie temu kiedy zaczęłam biegać no niby mało bo ma chwilę obecną to gdzieś 0,5 kg no ale zawsze. Ja nie odpuszczę muszę!!! Zejść do 72 kg do końca kwietnia nie biorę pod uwagę innej opcji!!! Na diecie czasem naprawdę zrobić sobie od czasu do czasu taki posiłek na co się chcę - wtedy wagą się nie przejmuj. Podkreca się metabolizm aby nie przyzwyczaił się na tryb oszczędny to powinna być dla Ciebie uczta pi której nie dolujesz się tylko wracasz do diety jeszcze bardziej zmotywowana. Ja właśnie wyczyscilam kanapę :-D a później może dokoncze mycie okien bo zostało mi piętro. No s co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie częściej niż raz w tygodniu i bez dokładki i dla równowagi zrób sobie dzień w tygodniu postny np. Same białka w necie znajdziesz tyle tego. Że coś dla siebie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz w tygodniu to dla mnie chyba za czesto, spróbuje raz na 3 tygodnie cheat meal :) Dzień dobry w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No ja kolejny już 3 z 4 treningów biegowych z 4 tygodnia zaliczyłam :) już zaczyna mi się fajnie biegać. Babette Cześć :) My chyba we dwie tu zostałyśmy - miło !!! Raz na 3 tygodnie to będzie super opcja. U mnie z dietą ok jutro ważenie zapewne przez święta znowu małe zamieszanie będzie no cóż ale po czyli we wtorek wchodzę na ścieżkę wojenną i jak już szybciej pisałam stanę na głowie ale do końca kwietnia zejdę przynajmniej na 72 kg . No to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
hej dziewczyny,powracam.Nie było mnie dlatego ponieważ nie było nas cały tydzień w domu.w poniedziałek byłam z córką u laryngologa i okazało się ,że to migdał i jest duży bardzo i wrósł w tą szczelinę nosową dlatego jest zatkany i mamy termin na 20kwietnia,i w ten sam dzień dowiedzieliśmy się o pogrzebie w rodzinie męża i wyjechaliśmy we wtorek rano (pogrzeb był w srodE) wróciliśmy w piątek i reszta to święta więc wiadomo. I mi waga po obżarstwie wzrosła do 68.8 i dziś już od na spokojnie można uważać z jedzeniem. A co u Was,wiedzę,że tu też pustki przez kilka dni były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Megi :) No ja nie pisałam bo sama do siebie to trochę bez sensu. U mnie waga po świętach to mały wzrost. Dalej biegam :) od dziś będę także ćwiczyć bikini chodakowskiej. Obecnie mam cel aby zejść do 72 kg. No to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś kończę z bilansem 1300kca. Fili jak cm nie idą w górę to wagą się nie przejmuj,podziwiam,że masz siły na tyle ćwiczeń.Pozostałe dziewczyny mam nadzieję,że nie pogubiły się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babette8
Ja sie pogubilam w święta :( A przed był juz spadek na 77.1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś juz liczyłam ale i tak 1800 wyszło :/ Nie mogę juz na siebie patrzeć !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja wczoraj nie liczyłam kcal bo wyjadam pozostałości ze świąt jedynie co to jem w małych ilościach 5 posiłków. Jeszcze mi trochę zostało może już jutro zacznę liczyć. Co do wagi to po jednym dniu blisko 0,5 kg w dół to cieszy. :) Moje małe podziębione z katarem więc spacer odpada zresztą mnie także gardło drapie to nie wiem jak będzie z biegami- chyba zakończy się na ćwiczeniach w domu. Babette :) jak się raz udało zrobić spadek to drugim razem będzie łatwiej - nie łam się tylko do DZIEŁA !!! Megi :) teraz się nie mierzyłam bo to po świętach w piątek się zważę i zmierzę. No to pa do potem no a Wy piszcie co tam u Was ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja spędzam teraz dnie w ogrodzie,już trzeba siać i sadzić,ale z dietą mi coś po tych świętach nie idzie.musze znowu wziac sie w garsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,po miesiącu ubyło mi zaledwie 2,100 i jest 68,5kg a bylo lepiej przed swietami bo 67,9kg.dziś jest tak brzydko,że nic się nie chce tylko spać.Co tam u Was?Piszcie wszystko,niczego nie ukrywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No u mnie na wadze spadek do 76 kg czyli o 0,4 kg od świat :) ja podziebiona moje najmłodsze także wczoraj noc nie przespalam ale jest poprawa bo dziś już wszyscy spaliśmy. No faktycznie po świętach jakoś trudno wrócić na pełne obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widze, ze pieknie sie tu mobilizujecie. Fili - podobna waga te Twoje 90kg, kiedy zaczelas? I jak to zrobilas? Ja walcze, niestety z duuuuzej wagi, ale dobrze mi idzie, choc z zastojami i spodziewalam sie szybciej, ale i tak jestem zadowolona. Mam nadzieje do lata w te 3 miesiace kwiecien-maj-czerwiec zgubic 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,witam nową koleżankę:) Ja jutro podam wyniki i zmienię stopkę od razu.Ogólnie się trzymam,ale nie ćwiczę ponieważ mam kupę roboty na ogrodzie i nie mam czasu,a po tych sadzeniach/sianiach mam normalnie zakwasy na udach bo to ciągle trzeba wstawać,kucać,wstawać wozić pełne taczki itd a to nie koniec roboty ,a dopiero początek. Fili kuruj się i się nie załatw tak jak ja ostatnio bo będziesz miała masakrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia jest na diecie niskokalorycznej ale miała od niej zaparcia i musiałam jej podawać dicopeg. zwiekszyłam jej kalorie w diecie do 1900 kcal u jest lepiej zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) nadal jestem przeziębiona i za bardzo nie mam się czym pochwalić :( a tak miałam po świętach działać ehhhh Inga b :) witam. Zaczęłam jakoś w czerwcu czyli blisko rok temu ale to nie była od razu dieta i ćwiczenia bo karmiłam małe. Po drodze wakacje, święta, imprezy, choroby, zastoje no do celu dużo nie zostało ale im bliżej tym trudniej. Megi :) no niby mi odpuszcza to przeziębienie zobaczę jak będzie wieczorem. No to masz dużo pracy ale zaraz będziesz miała satysfakcję to dopiero Cię zmotywuje. To na tyle życzę Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslawa834
Ja ważyłam 120kg obecnie 78kg ;) odchudzam się wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl oraz regularne posiłki plus wieczorne spacerki:) jeszcze przede mną 10kg ;) ale i tak mam uśmiech na twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniIwonka891
Dzięki Mirosława ;) Po twoim wpisie zdecydowałam się na zakup tego suplementu;) już 2 tygodnie z Afrykańskim Mango http://szczupla-kobieta.pl a już 4kg mniej;) Myślę ,że do świat będę wyglądać jak piękna szczupła kobieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×