Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MegaMaxi89

dieta 1200 1500kcal osoby 75 plus od 1. 01.2016

Polecane posty

Lusiu,ważne aby w siebie uwierzyć. Mi było tak trudno to zrobić i nadal jest,ale z wami idzie mi dużo lepiej niż samej.W domu uważają zawsze,że i tak nie schudnę dlatego nie wiedzą o mojej diecie. A tu nie muszę niczego ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LusiaAnusia słodycze, smażone i tłuste potrawy jak najbardziej odstaw, ale nie rezygnuj z pieczywa. Jasne pieczywo zamień na ciemne tylko czytaj etykietki na chlebie, mąki żytniej ma być około 60% wtedy chleb jest dobry. Ciemny makaron też można jeść, nie przesadzajmy. Nie odstawiaj zupełnie pieczywa, bo długo nie pociągniesz na tym i później się na nie rzucić. To są zdrowe węglowodany z których czerpiesz energie i są wskazane na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziewczyny zaliczyłam porcję ćwiczeń na dziś :) czyli 35 minut marszobiegu i do tego 15 minut pokręciłam twisterem. Co do diety to także ładnie nic nie podjadam i bilans powinien być ok :) Ojeku Cześć :) pewnie, że możesz do nas przyłączyć bo po tygodniu z Megi zostałyśmy same. Założenia masz dobre szkoda tylko, że to przeziębienie się przypętało. Słusznie robisz, że narazie spokojnie organizm musi mieć siłę na walkę z chorobą nie ma co go bardziej rozwalać - osłabiać dietą. No a ile masz lat ? Lusia :) to bardzo dobrze, że jesteś zmobilizowana, że dasz radę. Pewnie, że tak. Co do założeń to także ok. Ja także na chwilę obecną odstawiłam pieczywo ale to tylko na chwilę za tydzień wrócę ale już tylko do ciemnego i będę jadła tylko do śniadania. Ja muszę bardzo uważać właśnie na zwykły chleb bo apetyt tak mi rośnie, że szok. Lusia ja mam w podobnym wieku najstarszą córkę. Megi :) pewnie, że w grupie raźniej. No to się w domu zdziwią na wiosnę :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Ja czytam popisze później bo mam co się usunąć młody ma ospe i trochę się martwię bo bóle głowy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
A ja czekam,ąż mi się serek wiejski nagrzeje,bo wyjęłam z lodówki, a zimnego jedzenia nie lubię.Poza tym byłam wczoraj na rtg tego palca i dziś do 18 powinni opis mi przesłać na maila i nie ma dalej. a tak jeżeli chodzi o chleb,to jem zwykły chleb pszenny,bułki również,bo białe pieczywo jest lekkostrawne,a po całej reszcie mnie wzdyma-i żytni też jem.Tak samo jem ziemniaki na obiad tylko bez tłuszczu,z jogurtem naturalnym.A jak chcę coś słodkiego to zjem danio i doliczę do kalorii.Jednego tylko muszę unikać-czekolady.Nie pijam rzeczy gazowanych,napojów itp od zawsze-tak byłam nauczona.Tylko woda,niesłodzone herbaty i zioła oraz soki wyciskane samemu.Tyłam ponieważ po ciąży miałam złą antykoncepcję wybraną "na oko" przez ginekologa,a jestem obciążona niedoczynnością tarczycy której mam że tak powiem początki i jeszcze nie muszę brać hormonów,(ale wdg endokrynologa to kwestia czasu-mają ją u mnie wszystkie kobiety w rodzinie bez wyjątku łącznie z mamą,babcią,siostrą,ciocią które się już poważnie leczą i są po kilkakrotnych zapaleniach tarczycy ja jestem następna w kolejce i boję się tego strasznie,bo wiem jak jest z moją mamą od ogromnej nadwagi po depresję.Muszę zrobić sobie właśnie badania kontrolne.) i w trakcie tej antykoncepcji miałam straszny apetyt na wszystko dosłownie chodziłam ciągle głodna przytyłam bardzo szybko jaj baba w ciąży i właśnie miesiąc temu byłam u endokrynologa po odebraniu wyników i kazał odstawić te hormony bo sobie tylko przyśpieszę chorobę ponieważ mam podwyższone wszystkie wyniki łącznie z prolaktyną-a w ciąży nie jestem i dlatego miałam takie objawy. Mam "przyzwolenie" na stosowanie tej diety dopóki na mnie będzie działać to będę z tego na pewno korzystać tylko muszę się postarać jeść ciągle tak 1300kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja mam jedzenie za sobą.Za mną 1261kcal,zjadłam do serka parówkę i chleb z ogórkiem,aby dobić to kcal. A za jakieś 20 min ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi super :) tak trzymaj. U mnie ok miałam trochę pracy przy bliźniaczkach bo dziś znowu jestem wieczorem sama. Zrobiłam także sobie na jutro posiłki oprócz obiadu. Mam sałatę z piersią kurczaka na parze ogórkiem w sosie jogurtowym mam serek wiejski z tuńczykiem oraz marchewkę. Ostatnio zajadam się marchewką jest tak mało kaloryczna i jak na przekąskę to nie daję jej najeść aby było 100 kcal bo to musiałoby być aż ponad 400 g blisko 0,5 kg więc przy 200 się opycham a zaledwie 50 kcal :) Dzisiejszy dzień kończę z bilansem 1223 kcal :) No to pa Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili,masz rację.Warzywa ogólnie mają mało kcal,nawet ziemniaki ugotowane. Ja dziś zjadłam jak na razie 810kcal i jestem opchana bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja jestem jestem później się może odezwie jak dam radę bo dziś cały dzień na wyjeździe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ćwiczenia zaliczone. Dziś mi córka przeszkadzała i ledwo skończyłam te ćwiczenia,za to zmęczyłam się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja dziś zaszalalam bo zjadłam mały kawałek tortu bardziej podzubalam oraz na obiad zjadłam dosłownie jednego ziemniaka pieczonego i niecałe udko oczywiście bez skóry. Byłam na imprezie i nic innego nie było wagi nie miałam ale aby być ze sobą szczera to torta policzylam 500 kcal a obiad 722 kcal może było tego i mniej ale napewno nie więcej. Dzisiejszy dzień kończę z bilansem 1567 kcal. Zaraz zabieram się za jakieś ćwiczenia. Pa Ps. Megi chyba znowu jesteśmy same no trudno dalej walczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jestesmy. Ale grunt,że piszemy i dajemy znać sobie na wzajem,że trwamy w diecie.Do jutra,ja już dziś chyba nie będę odpisywać,ale Wy jeżeli jesteście to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi pewnie, że grunt, że chociaż my dwie jesteśmy :-) no ćwiczenia zaliczone 15 minut domowy aerobik i 15 minut pokrecilam twisterem więc dzień zaliczam do udanych :-) No to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi :) Co tu za pustki?? Ja na dziś ćwiczenia zaliczone :-) 35 minut marszobieg i 10 minut pokrecilam twisterem :-) co do diety ok narazie bilans ok 950 wydaję się, że dzień zakończę ok 1200 kcal. No a co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się grzecznie. Dieta ok i ćwiczenia również czyli domowy aerobik 15min i skalpel od połowy czyli ćwiczenia na leżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćala
Niewiem gdzie sie wkrecić ,żeby zacząc odchudzanie i tutaj widze działacie.Jak liczyć kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączaj do nas,bo my tylko dwie. ja na razie wszystko ważę i liczę za pomocą ilewazy.pl albo tabele-kalorii.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Co tu za pustki??? Ja dietę trzymam a wieczorem wybieram się na Aqua aerobik więc zapowiada się, że dzień zakończę ok. Mało piszę bo praktycznie cały dzień na wyjeździe w biegu teraz korzystam bo czekam z najstarszą w kolejce do lekarza na odczulanie. No s co u Was? U Ciebie Megi??? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,a mnie dzis nie ma cały dzień w domu-jestem u mamy. i rano bylo ok ,ale teraz zjadłam normalny obiad typu pieczone udko z kurczaka ze skórą ziemniaki kiszona kapusta i mam ogromne wyrzuty sumienia,że to zjadłam choć mój bilans na dziś wychodzi 1300kcal. Musiałam po kryjomu odrzucić pół porcji ziemniaków jaką mi nałożyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi bilans piękny :) ja tym obiadem aż tak mocno bym się nie zamartwiala. Ja dziś dzień kończę bilansem 1399 kcal jestem zadowolona do tego ponad godzinę byłam na aqua aerobiku. Pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi :) No ja po śniadaniu jak narazie na liczniku 300 kcal i zabieram się za jakiś obiad. Megi a co u Ciebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj zjadłam 1600kcal a nie 1200 wszystko sobie w wieczorem na spokojnie obliczyłam.Ale ćwiczenia też były. Dziś jak na razie śniadanie z kawą 460kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za soba jak na razie 840kcal. dzis zrobie sobie chyba przerwe w cwiczeniach,ale jeszcze nie wiem na 100%. a co u Ciebie Fili?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ja to miałam dziś dużo pracy no ale jestem zadowolona posprzątałam dom przed chwilą skończyłam a i tak pocwiczylam do tego dzień kończę bilansem 1523 kcal To pa mykam bo jeszcze czeka mnie dziś prasowanie. Do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Cześć :-) Co to za pustki?? Megi jesteś??? Tylko mnie tutaj nie zostawiaj :-) No ja dziś cały czas w biegu teraz na chwilę usiadłam jestem przed kolacją z bilansem 818 kcal więc zapowiada się ok co do ćwiczeń to mam zamiar ale dopiero jak pokapie i położę spać bliźniaczki dziś sama zasuwam bo mój w pracy ale powinnam się wyrobić do 20 no góra do 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
jestem Fili jestem:)Tylko kupiłam sobie ostatnio tunikę i dziś chciałam ją schować do szafy i normalnie nie ma miejsca już w niej prawie więc robię remanent i wystawiam na allegro to w czym już nie chodzę od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój bilans na dziś 1208kcal.Właśnie skończyłam jeść teraz poczekam z godzinę i zabieram się za ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×