Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę miec więcej włosów

INNEOV- kapsułki poprawiające gęstość włosów

Polecane posty

Gość chcę miec więcej włosów

Witam! Mam pytanie do kobiet,a moze i do mezczyzn,czy ktos z was bral moze kapsułki Inneov-gęstość włosów i czy warto je kupować.Chciałabym znac wczesniej jakas opinie,bo nie sa niestety tanie,a podobno kuracja powinna trwac min.3 miesiace. Bardzo dziekuje za ewentualne uwagi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć więcej włosów
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćipitrinka
seboravit a nie jakies tam kapsulki , tanie i wymaga tylko wcierania w skore glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć więcej włosów
No własnie wcieranie czegos tam,odpada wiem sama po sobie, że to nie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaa jaaa
tez bym chetnie cos zaczela zazywac na to zeby miec gestsze wlosy ;) ale mam nadzieje ze to tylko chodzi o wlosy na glowie:Dw innych miejscach wolalabym nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć więcej włosów
hello :),moze ktoś dzisiaj pomorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusieńka
no właśnie, może ktoś nam pomoże:) ja narazie zaczelam brac witaminki zeby mi jeszcze te moje marne wloski nie wypadały:)zobaczymy czy cos dadzą.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć więcej włosów
własnie,nie wierze ze nikt ich nie bral tutaj,a teraz w aptekach Superpharm jest ich promocja 79zł/opakowanie. to tragicznie duzo,ale jesli sa naprawde dobre,jestem w stanie zaryzykowac :) pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie gęstość włosów poprawia wszystko, co hamuje ich wypadanie i sprawia, że rosną szybciej. Ja jestem zadowolona np. z Siliki, ale kuracja drożdżowa jest jeszcxze bardziej efektoywna. Tyle, że trzeba mieć dużo samozaparcia, żeby nie zwymiotowac po drożdżach. Optycznie gęstość włosów zwiększa delikatny balejaż, o 1-2 tony, robiony na cieniutkich pasemkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak już jest
Skrzypovita sprawia, że włosy są mocniejsze, bardziej lśniące, mniej wypadają, ale nie zauważyłam, żeby było ich więcej. Myślę, że jednemu tabletki pomogą, a inni do końca będą się męczyć z cienkimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć więcej włosów
dzień dobry, dalej czekam na ewentualne opinie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rifresh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inev brałam przez 4
miesiące, zero efektu, tylko szkoda tej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć więcej włosów
kurcze naprawde? wlasnie o takie opinie mi chodzi,bo boje sie wydac tyle kasy na te tabletki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że to kwestie indywidualne i na każdą z nas podziała coś innego. Ale o skrzypie też dużo dobrego słyszałam i sama uzywam, ale dopiero od niedawna. Zachwalany jest także H-Pantoten. Capivit A+E na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam i wciąż biorę
4 pudełko kupiłam, wypadają mi chyba z powodu hormonów, robią mi się takie zakola z przodu jak u facetów zauważyłam już chyba przy drugim pudełku, że odrastają, tak więc efekty są, i w wannie po mysiu też jest mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam i wciąż biorę
o skrzypie też dużo dobrego słyszałam, tylko mnie żołądek po nim boli, więc nici z tańszej kuracji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć więcej włosów
przypominam tylko,ze jak ktos cos wie na temat tych tabletek,to moze napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncze wlasnie pierwsze opakowanie i czekam na dostawe dwoch nastepnych co prawda moje wlosy nie sa jeszcze takie jak kiedys, ale w sumie to zrobilam im spore kuku i musi troszke potrwac kiedy sie zregeneruja jadlam wczesniej skrzypowite i skrzyp polny skrzypowita calkiem fajna poza jednym minuesem - koniec brania = wzmozone wypadanie wlosow wiec kiszka teraz jem inneov i jestem naprawde zadowolona (poza cena oczywiscie ;) ) jeszcze troszke mi wlosy wypadaja ale w sumie to nie wyciagam ich juz z glowy garsciami no i niesmowicie szybko rosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśku
Dziś zaczęłam pierwsze opakowanie i mam nadzieje że pomoże :o) Inneov „Gęstość włosów” poleciła mi Pani w aptece, a ponieważ wszystko co dotej pory mi polecała było naprawdę dobre to zaryzykowałam (używam też szampony z VICHY przeciw wypadaniu włosów... taki z czerwonym zamknięciem) Mówiła coś o cenie 150zł i wydaje mi się ze za 60tabletek.... ale żeby wydac taką kwotę na tabletki chciałam przeczytać opinie osób które już je zażywają... i tak znalazłam stronkę: http://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=667 jest to strona apteki w której zamówiłam kapsułki... Zapłacilam 65zł (cena z kosztem przesyłki) za 60tabletek... dziś wziełam pierwsze dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simva
kochane kobietki, podstawą dbania o włosy, o to by nie wypadały i szybko rosły jest ich dokładne mycie. i nie ma gadania, że jak sie przetłuszczają to jadąc na działkę nie myjemy ich 2 tyg, żeby przestało wydzielac sie sebum. skórę głowy najlepiej myć codziennie-to wszystko co możemy zaobserwować wieczorem na wacikch przy demakijażu znajduje sie równiez na głowie. jaki to ma wpływ na wypadanie włosów? ano taki, że łój zalegający w cebulakch powoduje jej niedokrwienie a zatem gorszy napływ subatancji odżywczych, tlenu, witamin i całej niezbędnej reszty :) poza tym w tym łoju zyją różne robaczki, które żywią się tymi samymi witaminkami co cebulki, a zatem zabieraja im je!!! terapia doustna tez ma znaczenie, ale drugorzędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma byc
DO MAGDALENAA rozumiem, ze zestaw to 120 tab??? W kazdej aptece to jest? Bierze sie 3 m-ce czy dłuzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno opakowanie to kuracja na 25 dni chyba, bo dziennie bierzesz 2 tabletki Więc jest tam chyba 100 tabletek Zamierzasz zainwestować? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie biorę od 2 tygodni planuję co najmniej 3 m-ce tylko muszę upolować jakąś promocję na te tabletki. Znajdziesz je w każdej aptece, która ma produkty Vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma byc
no wlasnie moze zainwestuje, ale myslałam, ze w opakowaniu jest 60 a nie 50 tabletek. A widzisz juz u siebie jakąs róznice? Odezwij sie za jakis czas i napisz czy cos pomaga:)Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wsyzstkich!! Udało mi się zaopatrzyć dzisiej w kolejne dwa opakowania INNEOV więc mam kurację na 4 m-ce. Czekam na odrosty aby zobaczyć efekty. Trzba mieć cierpliwość i nadzieję, że pieniądze nie poszły na marne. Pozdrawiam wszystkich serdecznie;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dzisiaj ci mówię
pieniądze poszły na marne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma byc
Magdaalena a gdzie kupujesz tabletki? I za ile? "Juz dzisiaj moge Ci powiedzieć" na kazdego działa co innego, jak ktos jest zdesperowanay to spróbuje wszytskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×