Odpowiedz na ten temat

ile płacicie alimentów?????????????

• gość 2017.03.21 [00:08]
    Koniecznie skontaktuj się z kancelarią http://www.tarnow-komornik.pl/ , komornik Marian Piasecki jest naprawdę dobry i z chęcią Ci pomoże. Skontaktuj się z nim.
  • gość 2017.04.06 [18:35]
    Ja mam rente z ktorej komornik sciaga jeszcze wszedl na pensje tylko ze od miesiaca tam nie pracuje i siedze w domu. Jestem nawet w bigu i co dalej moga zrobic? Chyba juz nic
  • gość 2017.04.06 [19:36]
    Mogą ci jeszcze zabrać dom, mieszkanie, komputer, dywan, majtki, skarpetki.... a nie! Skarpetek nie mogą.
  • gość dziś [12:09]
    Moj byly placi 850 zl na jedno dziecko. Wykazalam koszty utrzymania dziecka w wysokosci 1000 zł (500 zl przedszkole, 200 zl ubrania i leki, 100 zl jedzenie - wiekszosc je w przedszkolu, 200 zl za udzial w kosztach mieszkania). Mialam adwokata, ktory wywalczyl mi, ze maz placi proporcjonalnie wiecej na dziecko niz ja poniewaz nie opiekuje sie nim i caly ciezar spadl na mnie. Ja zarabia 2300 zł na rękę. Mieszkanie wynajmuje, ale kwalerkę i bardzo tanią. Jak chcecie wiecej uzyskac niz pół na pół, to wezcie adwokata. porada nie jest droga, a bardzo pomocna. Ja brałam pana Bartłomieja Wojasa z Legaleo, bo on sie specjalizuje w alimentach
  • gość dziś [13:20]
    Tylko ze ja nie mam nic. Nie mam domu itd.
  • gość dziś [15:14]
    wypad ze spamem !!!!!!!!
  • gość dziś [16:22]
    I wszystko wskazuje na to że już nigdy nie będziesz miał NIC.
    Nawet jak bedziesz zdychał z głodu, i opieka społeczna przyniesie ci miske kartofli - to zaraz przyjdzie komornik i ci połowe kartofli z miski zabierze. I widelec też.
    Uważasz że warto było nie płacić alimentów?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...