Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość lamella
srebrnowłosy, żebyś się nie przejechał przypadkiem na tej umowie na 1160 zł brutto. kolega mial oficjalnie jeszcze niższe zarobki, a alimenty zostały ustalone na poziomie 3,5 tysiąca (na dziecko i byłą zonę) - wyłącznie na podstawie jego standardu życia. jego firma była na stracie, pod uwagę sąd wziął natomiast to, jak mieszka, jakim samochodem jeździ i gdzie spędza wakacje. I nie było zmiłuj - nikt nie uwierzy, że przypadkowo jeździ nowym atuem i przypadkowo stać go na zagraniczne wakacje. rachunki za wydatki, które przedłożysz świadczą z jednej strony o trosce ale jednocześnie są dowodem na to, że z palcem w nosie stać cię na płacenie wyższych alimentów. 400 zł jest kwotą żałosną, chyba nie oczekujesz, że eks opłaci z niej prywatną opiekę lekarską? nie bądź bezczelny, to się mści. Za parę lat córka oceni twoją troskę i wyciągnie wnioski. Naprawdę chcesz wyjść na łajzę w oczach własnego dziecka? 400 zł sąd przysądził mojemu bezrobotnemu od 2 lat koledze po zawodówce. A jakie są twoje możliwości zarobkowe, to już sam wiesz. A sąd bierze pod uwagę to ile mógłbyś zarabiać przy maksimum starań, a nie ile masz na papierze. ty chesz rozliczać koszty dojazdu do własnego dziecka? może chcesz je potrącić z tej oszałamiającej kwoty którą wysupłałeś? no nie kompromituj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratal
tak czytam niektore posty i szlag mnie trafia. Moj maz tez placi 400zl . Nie zapominajcie, ze obowiazek lezy rowniez po stronie matki, Czy wedlug was 800 zl na dziecko to malo???!!! Wam sie chyba w glowach poprzewracalo. No tak, ale jak wszyscy by chcieli lekarza do domu, angielski i plywanie, granie i malowanie to sory. A moze tak mamusia niech dziecko nauczy czegos samodzielnie a nie tylko wywalac dziecko z domu i jeszcze twierdzic, ze tak ciezko wychowuje? U nas dziecko mojego meza jest czesto, tez kupujemy ubrania, jedzenie i inne potrzebne rzeczy. Wychodzi na to, ze dziecko praktycznie pol miesiaca mieszka z nami, z czego prosty rachunek, ze 800 zlotych wychodzi na pol miesiaca! Na litosc niektorzy to tyle zarabiaja przez pol miesiaca i jeszcze musza utrzymac rodzimy. Mam wrazenie, ze tym exiom to w glowach sie poprzewracalo. Moze jeszcze zrozumiem osoby, gdzie ojciec nie spotyka sie z dzieckiem, unika kontaktow i matka ma wszystko na glowie, ale w normalnych stosunkach to zwykla pazernosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella czasem rozsadnie pisze
sz ale tutaj przeginasz z tymi alimentami. Dlaczego dziecko ma zyc za 1600 zł a rodzic za 800????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos tu wspomnial o alimentach na 'ex' - naleza sie jesli rozwod jest z wylacznej winy osoby ktory ma ew placic a tej ktora ma ew dostac pogorszyl sie standard zyciowy w zwiazku z rozwodem. Ja od "tatusia" obecnie dostaje 600zl i sadze sie z nim o wyzsza sume bo w jego wypadku to kpiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratal
Gosiavongosia Czemu niektorzy faceci potrafia kochac swoje dzieci a inni nie? Przeczytalam caly ten watek i ryczec mi sie chce... wczesniej napisalas, ze 600zl to kpina a potem to co jest wyzej. Zastanawiam sie czy bardziej chodzi Ci o milosc czy o pieniadze? A co by bylo jakby tatus Cie bardzo kochal ale dawal np 200zl-bylby kochany czy cham? Znam taka panienke, ktorej ojciec lozy prawie 2000 ma juz prawie 20lat a z ojcem spotyka sie raz w tygodniu na zakupy-czy to jest milosc? Uwierz, ze gdyby ojciec przestal jej placic to nie mialaby czasu na spotkania.Dla mnie to jest zenujace, pomijam fakt, ze takie pannice to juz same moga isc do pracy tylko po co skoro bez niczego dostaje taka kase? Jestem ciekawa co Ty dajesz w zamian ojcu oprocz oczekiwania na kolejne alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnienic nie daje
ja znam taką babę co sie całe życie chciała z samych alimentów utrzymywać - najpierw płacił jej ojciec, aż skończyła studia (a studiowała ile się dało powtarzając lata) a potem wrobiła męża w dwoje bachorów (jedno jego drugie nie) i nie pracując całe życie myślała, że po rozwodzie osioł będzie ją utrzymywał dalej a osioł pokazał jej dupę i zwiał, zostawił jej wszystko na dzieciaki i tyle założył rodzinę, jest szczęśliwy, kochany, a ta baba gnije w swoim jadzie i zapierdala na dwie zmiany, zżeby mieć co do garnka włożyć a miało być tak pięknie... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodazonka
ja dostaje od męza (nie jesteśmy po rozwodzie) sam się wyprowadził i w dodatku z wynajętego mieszkania u rodziców mało miejsca poki co daje 2000 z tego 700 mieszkanie 400 przedszkole i tance i base około 150 takze zostaje jakieś 800 zł . POki co jest oki acha i za te pieniądze co daje nie chodze na solarium czy jakies inne rozrwyki , jeśli juz za ta kasę ide tylko i wyłącznie gdzieś z dzieckiem. a jesli ja chce isc na solarium to biore z tego co zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodazonka
ahs zaznaczam ze on zarabia jakies 10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz męzowi
że to jest ważny dzien dla Ciebie i chcesz zeby on swiadomie w nim uczestniczył a nie zajmował sie córka. Takich dni jest naprawde niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to za dużo daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytaniepytanie
przede mna rozprawa o alimenty, mam wyliczone koszty utrzymania dziecka na 1200 złotych miesiecznie czyli po 600 matka i ojciec - adwokat radzi mi wystapic o 800 i wtedy sad zbije do jego zdaniem 650 około. były proponuje mi ugodowo 500 złotych (zarabia netto 3 tys, ja netto 2). co zrobić waszym zdaniem? godzic sie na to czy isc do sadu i próbowac o wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytaniepytanie
dodam (bo podobno to tez sady biora pod uwage) ze kompletnie nie interesuje sie dzieckiem, nie odwiedza , wlasciwie nie widział go od urodzenia i sytuacja raczej sie nie zmieni wiec nie ponosi zadnych kosztów jak ojcowie piszacy tu powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytaniepytanie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytaniepytanie
nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgodzić sie
ja bym sie zgodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-aśka
To zależy czy masz czas i siły na chodzenie po sądach. Jeżeli nie, to odpuść sobie, to 100 złotych róznicy, poradzisz sobie, a w razie czego zawsze możesz iść do sądu. Nie jest tak, że rodzice płacą po równo. U ciebie to osobiste staranie o dziecko, mniejsza dyspozycyjność, zwolnienia itd. Możesz to przedstawić w sądzie i starać sie o większą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ojciec powinien mi placic 300 zl ale ma to gdzies,uwaza ze nie ma to mi nie da....dodam ze od roku siedzi na socjalu z agranica ale wiekszosc pieniedzy przepija...gucio go obchodzi ze koncze studia na socjalu,,, tacy sa rodzice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytaniepytanie
przemyslam i macie racje - 100 zloty zaoszczedzone nerwy w sadzie. tak chyba zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Jaaaa
Mój ojciec zarabia okolo 2,5 tysaica miesiecznie sad zasadzil mu na mnie 14 lat siostre 16 lat po 400zl czyli płaci na nas 800zl i tydzien temu wnisl sprawe o zmniejszenie alimentow a z tego co wiem to czasami na 1 dziecko jest po 600-800zl... Lipaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytus12
ja mam dochud 510 pln i płace 400.czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh 410zl bo baby to najgorsze zwiarzaki chodzace po swiecie... Bog stworzyl faceta bo wiedzial co piekne a kobiete bo mial poczucie humoru... Mozesz wnioskowac o zmniejszenie alimentow... W ogole 600-800zl na dziecko wam sie kobiety w ....... poprzewracalo... Jestescie takie mondre bo sad stanie zawsze po waszej stronie.. Niedlugo ja bede mial sprawe o alimenty jak dziewczyna zazada 600zl to ja zakladam sprawe w sadzie o podzial majatkowy mamy dom na kredyt ona nie splaci mnie bo nie bedzie miala z czego wiec dom pojdzie na sprzedaz a pieniadze na splate kredytu , a gdzie ona bedzie mieszkac to juz mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pies kosztuje
utrzymanie mojego psa kosztuje miesięcznie ponad 400 zł, a wam wasze dziecko jest mniej warte niż mój pies? Wy pazerni ojcowie , porzucacie swoje dzieci, nawet zwierzęta stoją wyżej od was bo karmią swoje dzieci a wy pazerni ojcowie, wy wydarlibyście ostatni kęs z gardła swojego dziecka, żal wam alimentów te wasze dzieci już by z głodu padły gdyby nie ofiarność i poświęcenie ich matek i tym sposobem stwierdzam że to kobieta matka jest człowiekiem , a niektórzy faceci to szlam i pazerny gnój, taki niezaradny gnój który nawet nie potrafi zarobić parę groszy na alimenty, niezaradny pazerny szlam nie chcę obrażać innych ojców którzy dbają o swoje dzieci , bo są tacy, tacy ojcowie są mężczyznami, ale oni nie głodzą swoich dzieci, oni nie wbijają swoim dzieciom noża w plecy i oni nie pozwalają pazernym kochankom na niszczenie swych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ile Wy byscie płaciły
gdyby to dzieci przy ojcu zostały co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasola z bretani
chcesz szybko zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam . zarobek gwarantowany, a na start dostajesz 6zl. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogina jest bardzo modnry
i do tego załosny...polecam kastrację (jeżeli jest w ogóle co kastrować?) żeby zaoszczędzić kłopotów na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z kolega wyzej. Ciekawe ile wy byscie placily?! Bardzo chcetnie bym dziecko wziol dla siebie. Koszt utrzymania psa 400zl to co ty z nim do kina chodzisz? Razem na kregle chodzicie? Nie dlugo zima bedziesz go na lodowisko zabierac? Kupisz mu łyżwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to ze jestescie takie glupie teraz wiekszosc mezczyzn musi na nowo sobie zycie ukladac zaplacicie im za to? A jak wam brakuje kasy to po co wam dziecko? Oddajcie tatusią i nie bedzie problemu zapewniam ze kazdy ale to kazdy facet nie odmowilby tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×