Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam26...

Związek 30 latka z 15 latką jest dla Was dziwny?

Polecane posty

Gość Adam26...

Czy normalny? Coraz więcej takich par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedługo pedofilia będzie
czymś normalnym a zaraz po ten pojęcie gwałtu przestanie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby swój do swego ciągnie
nie jest to pedofilia, ale dla mnie nie jest to normalne 15latka jest naiwna, niedoświadczona i wierzy w bajeczki, a ten 30latek nie może być dojrzałym mężczyzną (bo takowy nie szukałby umysłowego dziecka), pewnie chce poruchać owszem, dawnymi czasy było to normalne ale dawniej chciano tylko rozpłodu i utrzymania małżonki, a nie prawdziwej relacji między dwojgiem osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby swój do swego ciągnie
*między dwojgiem ludzi/dwiema osobami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka 16 lat
Jak się kochają, to dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka 16 lat
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Braman 007
a co ma zrobić 30-latek skoro wszystkie rówieśniczki już od liceum zajęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie ruchać
15 letnie dziecko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli facet szuka partnerki w wieku córki to wykolejony pedofil i powinien się leczyć a smarkata co tatusia jej brakuje ,chore to wszystko to pewne a swiat stacza sie na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Braman 007
to można się związać i poczekać rok poza tym lepsza 15 niż taka Pawłowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Braman 007
nie mam córki ale jak dalej będę sam to do 30 sam sobie wychowam dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67uiolk
jasne 15 lat to nie pedofilia ale skoro 30 latek z 15 latkiem to co za problem zejść jeden rok w dół? 29 latek z 14 latką i już zachaczamy o kodeks karny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to jest dziwne i nienormalne, a 30 latek ktory interesuje sie dzieckiem jest zboczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"15latka jest naiwna, niedoświadczona i wierzy w bajeczki" ­ To się nie zmienia przez następne 20 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Braman 007
każdy jest dzieckiem ale dla ciebie pewnie dwóch facetów to już nie jest zboczenie dla mnie zabieranie się za tępe dzicy to zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic w tym dziwnego
większość rówieśniczek jest zajętych już w szkołaś średnich reszta na studiach. Sam mając 21 lat moje rówieśniczki pozajmowane a nawet młodsze biorą troche starszych ode mnie. Więk kogo mają brać faceci tylko dużo młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma zrobic 15 latka ktorej ciągle mówią że zachowuje się jakby miała 25 lat? Której ciągle wyponinają inny styl ubierania,inne slownictwo. Liczy się miłość nie lata. Są 15 latki dojrzałe bp życie tez robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poczekać do 18 i związać się z 25 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany
Porównując 30 latka do ojca 15 latki trochę przesadzacie. Dzisiaj większość 15 latek ma mało wspólnego z dzieckiem. Np. moja jak ją poznałem to nigdy bym nie powiedział że ma 15 lat a jakieś 25 i z wyglądu i z charakteru Ona wtedy miała 15, ja 29. I do dziś jesteśmy razem a minęło już 7 lat. Teraz mam 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 kobiety szybciej dojrzewają a mężczyźni później po 2 nastoletnie dziewczyny mają często więcej partnerów seksualnych niż przeciętny 30 letni mężczyzna po 3 do ok. 50 kobiet jest znacznie mniej niż mężczyzn więc to normalne, że skoro rówieśnice są od ponad 10 lat już zajęte albo dzieciate to się bierze za młodsze. (Sam mam 25 lat i wśród rówieśniczek znam prawie same zajęte albo dzieciate nawet mężatki albo takie po rozwodach już. Dlatego jako 25 letni kawaler spotykam się z 15 letnimi pannami. Ja prawiczek a one podobno jeszcze dziewice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany
Moja kobieta tez jeszcze dziewica a 7 lat razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 i 15 jest chore,ale ja mam teraz 28 a on 50 i to jest juz spko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PEDOFIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PEDOFIL x Po tym można poznać zazdrosną starą babę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po 2 nastoletnie dziewczyny mają często więcej partnerów seksualnych niż przeciętny 30 letni mężczyzna" buahahahahahahahaha chyba mówisz o galeriankach, widocznie tylko galerianki znasz i to nie nawet osobiście tylko z opowieści internetowych, bo prawdziwych nastolatek to ty nie znasz za grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam 30 lat i jestem prawiczkiem a znam sporo nastolatek i żadna nie jest dziewicą po 18 roku życia większość od 14/15 roku życia ma jednego stałego partnera, wiele z nich też sypia bez zobowiązań z chłopakami z klubów taka jest współczesna nastolatka. Kobiety zawsze miały szybciej partnerów seksualnych i miały ich więcej niż mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteś obrzydliwy, sama byłam 15 latką i wiem więcej o 15 latkach niz ty obrzydliwcze, w ogóle patrzeć na nie pod kątem seksualnym jest objawem choroby, trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat i jestem prawiczkiem a znam sporo nastolatek i żadna nie jest dziewicą po 18 roku życia x A ja znam kilka dziewic w wieku 20-29 lat i pełno nastolatek-dziewic. Najwidoczniej z 30letnimi facetami zadają się te bardziej puszczalskie nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×