Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onagdziestamdaleko

Jak GO uwiesc, osmielic, rozgryzc ????

Polecane posty

Gość onagdziestamdaleko

A wiec sprawa wyglada tak. W pracy poznalam go - zodiakalna Panne oczko.gif Najtwardszy orzech do zgryzienia jaki do tej pory zuje oczko.gif Jestem po 30tce, on tez. Oboje mamy rodziny i dzieci. I nieudane zwiazki uczuciowe i seksualne. Praktycznie zarowno u mnie jak u niego zycie z naszym mezem/zona nie istnieje. Brak seksu, rozmow, czasu. Jestesmy z partnerami dla dzieci. Pracujemy baaaardzo duzo oboje wiec w domu przebywamy rzadko. On jest cholernie niesmialy. Przez pare miesiecy udalo mi sie go OSMIELIC nieco, wpisalam sie juz w jego grafik lunchow, codziennie spedzamy ze soba 30-45 min. I to wszystko. W pracy flirtujemy na okraglo. On byl pierwsza osoba, ktora to zaczela. A poniewaz jest niesamowita chemia miedzy nami weszlam w to. Jego mowa ciala, gesty, spojrzenia zdradzaja wszystko. Aczkolwiek dalej jest niesmialy.... Mowi komplementy, czule dotyka, interesuje sie mna, moimi uczuciami itp. Czesto rozmawiamy o seksie oczko.gif Nie chce rozwalac ani swojej ani jego rodziny-jest jak jest. Tym bardziej, ze i tak nie mielibysmy dla siebie czasu-on ma jeszcze druga prace-jest trenerem. Napisalam do niego list oczko.gif takoczko.gif zebysmy sie czasami spotkali po pracy - oczywiscie nie napisalam, ze chodzi mi o seks, bo z tego co dowiedzialam sie o pannach, trzeba postepowac z nimi ostroznie. Po weekendzie dowiem sie jak na niego zareaguje. Ale jednak znajac go-znow bedzie sie motal. Powiedzial mi raz, ze czuje do mnie niesamowita chemie i seksualne napiecie itp Moje pytanie brzmi: jak do cholery zaciagnac go do lozka? Bo nie mam ochoty juz czekac, bawic sie w jakies gierki itp Chodzi mi przede wszystkim o jedno oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onagdziestamdaleko
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie. Gdyby był serio Tobą tak niesamowicie seksualnie zainteresowany, to jego nieśmiałość dawno by mu przeszła. Zodiakalna panna? ja pierdziele, kto jeszcze wierzy w jakies durnowate znaki? mysle ze nieco wyolbrzymiasz i sama go przed soba usprawiedliwiasz. Jak on serio ma wobec Ciebie jakies plany to napewno je ziści zwłaszcza ze napalona jestes na niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wierze, zwlaszcza, ze jezeli chodzi o mezczyzn Panny to maja jedna z ciezszych charakterystyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być po prostu nieciekawa albo nie w jego typie i już. Facet zainteresowany seksualnie nie wstydzi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha no i ja niczego nie usprawiedliwiam ;) Czy mysliscie, ze kazdy facet przy prawie kompletnym rozkladzie malzenstwa zdradzilby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze lowca, ale on jest w cholere niesmialy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka szuka rozrywki i bolca.Facet nie jest zainteresowany... NIC Z TEGI NIE BEDZIE.JAK CI ZLE TI SIE ROZWIEDZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialyscie kiedys doczynienie z niesmialym facetem??? chyba nie z tego co widze, jakby nie byl zainteresowany to nie prowokowalby i z dnia na dzien nie dzialoby sie coraz wiecej, z tego co widze, on chce aby to wszystko toczylo sie wolniej, niz ja tego oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa taki nieśmiały,ale się ożenił i założył rodzinę, więc i bzykanie sobie umie załatwic jak chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zwolnij.Po chója przyspieszasz i jeszcze wierzysz w te durnowate znaki zodiaku.Jak dla mnie to wymysliła gówniara której sie nudzi.I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu wy takie zgryzliwe jestescie? czy ja was prosze o ocenianie sytuacji? jest jak jest a moje pyt brzmi jak osmielic,uwiesc. Wiem, ze to kwestia czasu ale ja nie mam ochoty czekac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wierze w znaki zodiaku, on jest Panna, moj syn jest Panna, moich dwny ex byl i moich dwoch kumpli jest. I bardzo duzo cech maja podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znajdz innego bolca i skoncz pie/rdo/lic bo tego bełkotu czytac sie nie da..Za bardzo zyjesz marzeniami.Dobra rada.Nie zdradzaj...i Skoncz sie zachowywac jak gimbuska.Gosc flirtuje a to ma mokro w gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i??? sama skoncz p******ic chamko. moge robic co mi sie podoba. I nie twoja sprawa czy mam mokro czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie. Facet widzi, że panienka jest chętna, więc dla zabicia czasu pozwala sobie na pogawędki, ale gdyby był rzeczywiście zainteresowany to już dawno by zadziałał. Poza tym - infantylny język autorki i głupawe teksty wskazują, że jest to prowokacja jakiegoś nudzącego się gimbusa. Tak głupich kobiet nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem w jakim jezyku ty piszesz,bo nie znam takiego slowa jak gimbus. Glupich? A dlaczego niby jestem glupia? Czy tutaj siedza same frustratki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie znasz to się doucz :). Tak, a nasza frustracja objawia się tym, że nie wierzymy w horoskopy , potrafimy realnie ocenić intencje faceta i nie myślimy cipką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAKby chciał cos wiecej to dawno by dal znak i to zrobi..Zejdz na ziemie kobieto i ogarnij dópe.Nie rozbijaj swojego i cudzego małzenstwa.Jak dla mnie jestes marna dziecina prowokatorką... A ten koleś niech ucieka gdzie pieprz rośnie... Poraźka i tyle..Zal mi Cie i tyle...Urojenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmi
Nie, tym, ze jestescie złośliwe i wyzywacie kogos kogo nawet nie znacie. Poza tym napewno on nie Robi tego dla zabicia czasu bo czasu nie mamy! Oboje pracujemy na kierowniczych stanowiskach plus jak pisałam on ma druga prace a weekendy mamy dla dzieci - jedyny czas to pt wieczor kiedy i tak spotykamy sie ze wspólnymi znajomymi lub on ma treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie jest pewny tego czy chce? Stad moje pytanie jak go uwieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla zabicia wolnego czasu podczas lunchu lub innych przerw w pracy... Naprawdę jesteś tak głupia, że nie rozumiesz prostych komunikatów tekstowych? To może i jego wypowiedzi nie potrafisz zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla zabicia cAsu nie spotykałby sie ze mna po pracy, nie interesował sie moim życiem, nie rozmawiał o uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko kontroluj to co napisałaś wcześniej, jesli chcesz być choc troche wiarygodna x Przez pare miesiecy udalo mi sie go OSMIELIC nieco, wpisalam sie juz w jego grafik lunchow, codziennie spedzamy ze soba 30-45 min. I to wszystko. W pracy flirtujemy na okraglo. Napisalam do niego list oczko.gif takoczko.gif zebysmy sie czasami spotkali po pracy - oczywiscie nie napisalam, ze chodzi mi o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jedyne wyjscie to czekac... Facet ma moze plany wobec ciebie i nie chce tego schrzanic szybkim sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w liście było zebysmy spędzali wiecej czasu- spotkali po pracy do kina, teatru nie tylko do pubu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miotasz się, zmieniasz opowieści, spadaj, nie zabieraj nam już czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kino teatr?Co zrobisz jak ktos ze znajomych Twoich lub tego kolesia Was zobaczy???O to Ci chodzi?? Troche gubisz sie w tym co piszesz.Bez ladu i bez składu.Zajmij sie dziecmi.Ratuj malzenstwo a nie szukaj wraźen..Karma wraca.. Miej odrobine klasy i honoru bo o rozumku raczej nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Londynie wiec nikt nas nie zobaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×