Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odrzucenie przez dziecko

Polecane posty

Gość gość

Rozstałem się z matką dziecka 2,5 roku temu, dziecko ma 2 lata. Ono mnie w ogóle nie lubi, traktuje jak powietrze. Najpierw udaje, że mnie nie zna, wstydzi się potem, 5 minut zabawy i płacz za mamą. Co robię nie tak? Już nie wspomnę, że słowa tata nie wypowiada. Czy to możliwe, że matka buntuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze tak, znam takie przypadki, muszisz walczyc o dziecko, z czasem zrozumie ze tata jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro widujesz dziecko raz na ruski rok, to się nie dziw. Miłości dziecka nie dostaje się w pakiecie, trzeba na nią zapracować troską, opieką i swoją własną miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz na ruski rok? nie, raz na tydzień, dwa, w mojej pracy to i tak dużo, poza tym mam rodzinę, nie mogę ich zaniedbywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czys Ty zwariowal?? Jak mozna buntowac 2 letnie dziecko, to po pierwsze. A po drugie, to taki etap w zyciu. Ono Cie poznaje, poznaje na zdjeciach i na zywo ale musialbys byc z nim caly czas zeby traktowalo Cie inaczej. Dla takiego malego dziecka tydzien nie widzenia kogos to jak wiecznosc. Zreszta moze tez w Twoim zachowaniu jest cos co je ploszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zna cie nie ma więzi z tobą. Wychowuje je matka i to oczywiste że tylko ona jest najważniejsza dla dziecka i tylko z nią czuje się bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałem, żeby złożyć do sądu o zmianę miejsca zamieszkania dziecka, żebym to ja miał je na co dzień, bo przecież nie mogę latać na 2 domy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chocby to, ze wymagasz od dwulatka, zeby wital Cie z otwartymi ramionkami i traktowwal jak najblizsza osobe, ktora, niestety, wcale nie jestes. 1-2 razy w tygodniu po kilka godzin to zadne wychowywanie ani bycie tata. Życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz byc za glosny, albo zbyt 'napastliwy' na przyklad. Kazde dziecko przechodzi etap niesmialosci, nawet te odwazne. Usiadz sobie na podlodze, zacznij jakies klocki ukladac, wez jakas zabawke powiedz ze bardzo ci sie podoba ale nie wiesz jak sie nia bawic. Zainteresujesz je to samo przyjdzie. To normalne. Moje dziecko ma poltorej roku, prawie codziennie widzi babcie na skype a jak babcia przyjezdza raz na miesiac to przez pierwszy dzien nawet nie zostanie z nia samo w pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za żenujący i załosny d**ek z ciebie ! Skup się na nowej rodzince, póki jeszcze ci się nie znudziła...przecież nie będziesz latał na 2 domy ! Co za dno...i taki się rozmnaża d**ek i jeszcze fochy, że 2 latek go nie poznaje, no śmiech na sali, tatuś od 7 boleści !! Jest takie fajne powiedzenie " Na miano Taty trzeba sobie zapracować, Ojcem może być każdy idiota", no pasuje wypisz wymaluj o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś idiotką,spadaj stąd, konkrene pytanie padło. to moja była wpadła, ja robię co mogę, płacę i odwiedzam kiedy mogą i rozważam zabranie dziecka do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, Twoja nowa partnerka będzie je wychowywać zamiast matki? Przecież Ty pracujesz, no to jak? Chcesz wyrwać dziecko z jedynego bezpiecznego miejsca, jakie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie podstawowe: jak często widujesz dziecko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja była wpadła, a ty nie ? czy z kim innym wpadła, bo tudno zrozumieć, co masz na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stać mnie na opiekunkę. raz na tydzień, dwa widuję przez godz, dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś facet jebnięty serio i egoista które ma pewno to dziecko gdzieś. Dziecko jako najbliższą uznaje matkę która ma zawsze przy sobie, z Toba nie ma więzi a TY chcesz je matce zabrać bo Tobie się nie chce latać? Chcesz dziecku matkę zabrać , która jest dla niego najważniejsza bo Tobie nie chcę się latać? Jesteś dupa nie ojcicec nic dziwnego że nie mówi tata bo z z Ciebie żaden tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi się wydaje, że dałysmy się nabrać na prowokację :P nie chce mi się wierzyć, że istnieją tacy faceci. Bo oni raczej właśnie zrzucaja odpowiedzialność za dziecko na matkę, a nie dokładaja sobie problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tylko spróbujesz zabrać matce dziecko to sąd ograniczy Tobie prawa rodzicielskie na jej wniosek bo nie ma żadnych podstaw by zabrać jej dziecko a są poważne by Tobie ograniczyć prawa. Myślisz że dziecku będzie lepiej z opiekunka niż własną matką bo Ty się nim nie zajmiesz bo zapracowany jesteś . Tobie wcale nie zależy na dziecku i nie chodzi o jego dobro najchętniej byś mu wielką krzywdę zrobił by Tobie było wygodniej . Facet zastanów się nad sobą. Czy dziecku z matką źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"moja była wpadła", bo ja nie myślałem, jak wkładałem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, na zabranie dziecka namawia mniemoja partnerka, ale ja tego raczej nie zrobię, jedynie chciałbym mieć dobre relace z tym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu to nie możesz latać na dwa domy bo co ? Trzeba było fiuta nie wkładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie go do siebie na długi weekend, na całe 3 dni i noce. Gwarantuję, ze partnerce szybko się odechce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była nie da bez wyroku sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś z twoją partnerką jest nie tak serio , czemu ona chce to dziecko skrzywdzić ? Jeśli dziecko Tobie nie ufa jeszcze zbyt mocno to czemu się dziwisz że szuka szybko mamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój, facet nie ma pojęcia, co to rodzicielstwo. Bardzo dobrze, że Cię była pogoniła, bez sensu trzymać takiego cyborga w domu przy dziecku. Nic nie zmienaj, dziecku wyjdzie na dobre, jesli będziesz miał na nie minimalny wpływ. Wiesz chociaz, kiedy ma urodziny? Jaka jest jego ulubiona zabawka? Czy i na co ew ma alergię? W którym miesiącu zaczął chodzić? Jaki ma rytm dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była stanęła na wysokości zadania, b. dobrze, żenie chce dawać ci dziecka, wie jaki d**ek z ciebie. Szkoda, że z takim palantem ma dziecko. I fakt, najlepiej będzie dla dziecka, jak Ktoś już wyzej pisał, jak będzie miało minimalny kontakt z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem kiedy ma urodziny, a wy nic nie rozumiecie, nędzne matulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec nam wytlumacz, ojcze roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×