Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

a ja juz mam wolne :D prace zobacze 3 stycznia, podobnie jak uczelnie. i jak tu nie kochac szefowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIBI--->ty sadystko;).. takie rzeczy pisać na forum gdzie ludzie czytająa potem muszą na zajęcia i do pracy iść....:P Ale muszę przyznać że to jużprzedostatni dzień katorgi...potem moze być jużtylko lepiej:)... pozdrowionka..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi ---> jak możesz ;) no ale rozumiem,że chciałaś podzielic się z nami tą radością, że już dali Ci spokój i w pracy i na uczelni. Rozumiem :) Zdobyłam się na wysiłek umycia okien dziś - bardzo tego nie lubię, ale jakoś mi to szybko poszło, bez wyrywania sobie rękawów oczywiście. Słoneczko sobie świeciło, mrozik przymrażał, trochę się na szybach rozmazywało, ale znalazłam na to sposób: poczekałam aż samo wyschnie i wtedy docierałam suchą szmatą. Bo inaczej bym się chyba wkurzyła, chcąc to ładnie i od razu powycierać. No dobra, wystarczy o tych porządkach - odwalone. W pracy miałam za duzo stresów, więc się też o tym rozpisywać nie będę. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana--->a ja zawsze lubiłam myć okna..szczególnie jak mieszkałąm z moją prababcią...zawsze myłam..a ona miałą w oknach takie malutkie szybki...fajne..szybko się je myło i nic się nie mazało...a te duże w blokach są okropne...moja mama je zawsze myje bo ja na 10 piętrze na parapet raczej wolę nie wchodzić ...źle mi siękojarzy:) Świeta idą a ja zaczynam powoli czuć atmosferkę...może nie będzie tak źle:) Na uczelni luzik... też sięjużdo świąt szykują... ale jutro zajęcia mam:( Pozdrawiam gorąco optymistki i optymistę(znaczy Frediego)...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królico ----> okna u Twojej prababci też pewnie bym lubiła myć. Jak przeczytałam Twojego posta, tak jakoś miło się mi to skojarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka DZIKuś
cześć Królico:) nie wiem czy dobrze się poruszam ale właśnie weszłam TU pierwszy raz i zaraz będę tworzyć:))) OTÓŻ WSZYSCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!: uśmiechnijcie sie do kota,psa, brata, bądż innego przyjaznego lub mniej stworzonka i pomyślcie sobie JEST DOBRZE:) ja tak właśnie sobie robię:) zawsze jest jakaś jasna strona tego co się dzieje:) ostatnio istotka (a właściwie istotek)na którego moje serduszko reaguje intensywniej niż na innych powiedział mi że możemy być TYLKO:braciszkiem i siostrzyczką" i się (delikatnie to nazwijmy)-zesmuciłam:(......ale to przecież również znaczy że możemy być AŻ "braciszkiem i siostrzyczką":)))))))......czyż to nie jest piękne ze można ofiarować jakąś pozytywną cząstkę siebie komuś od tak? bo ja po głębokich przemyśleniach doszłam do wniosku że tak:) Przelewam zatem na WAS WSZYSTKICH to czytających swój uśmiech a Wy przekażcie go dalej do istotek,które jako pierwsze przewiną się Wam przed oczkami:)))))))......ech,mój pierwszy wpis juz za mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam, witam. Ależ się rozpisaliscie przed tymi świętami... Ale rozumiem- to wizja raodsnych chwil na Was działa. Witam nowych na tym topiku, zostańcie z nami na długo, długo. Ja w tym roku się zbuntowałam- nie robie generalnych porządków. Juz i tak nie wiem w co mam najpierw ręce włożyć. Dzisiaj robiłam zakupy \"prezentowe\". Jutro druga tura. Lubię kupować prezenty, pod warunkiem, że zasoby portfela sa odpowiednie;) Życze spokojnych dni przedświątecznych. Nie dajcie się zwariować przedświątecznej gorączce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam, witam. Ależ się rozpisaliscie przed tymi świętami... Ale rozumiem- to wizja raodsnych chwil na Was działa. Witam nowych na tym topiku, zostańcie z nami na długo, długo. Ja w tym roku się zbuntowałam- nie robie generalnych porządków. Juz i tak nie wiem w co mam najpierw ręce włożyć. Dzisiaj robiłam zakupy \"prezentowe\". Jutro druga tura. Lubię kupować prezenty, pod warunkiem, że zasoby portfela sa odpowiednie;) Życze spokojnych dni przedświątecznych. Nie dajcie się zwariować przedświątecznej gorączce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo dziękuję za pomoc i ciekawe pomysły na prezenty. bibi.anna -> znam inny sposób wykorzystania frani :D tylko potrzeba do tego jeszcze butelek z korkami lub z nakrętkami ;) i troszkę droż\\dzy wody i .... ;) Pa pozdrawiam cieło optymistów obecnych i przyszłych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi wpadła w wir sprzątania, ale muszę przyznać, że twoja opowieść o oknach u prababci przypomniała mi moją prababcię. heh, zawsze twierdziła, że młodej damie nie przystoi chodzenie w tak krótkich spódniczkach, podobnie jak noszenie rozwianych przez wiatr włosów: włosy powinny być schkludnie upięte, opanowane. co ciekawe zasady mojej prababci są jedynymi słusznymi u mnie w pracy: spódnica nieprzesadnie krótka i włosy spięte. a co do mycia okien juz od dawna stosuję metodę gruntownego umycia ich późną jesienią, a później tylko od środka myję. ja jestem ciepłolubna. mróz nawet 1 st. na minusie mógłby mnie zabić a i oziębić pokój naturalnie... karolka dzikuś: twój nick wskazuje na imię karolina, ale ten tekst z braciszkiem i siostrzyczką pasuje jak ulał do mojego kumpla Ola i Kingi ;) ps: pomarudzę trochę: zbyt częste używanie zdrobnień to też błąd językowy :p a poza tym miłego pichcenia dziewuchy i facecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo Dzik:))))))))))))))))))))))))) fajno.....alez ja sie rozpisalam:)))) buziaki i pozdrowienia dla wszystkich....nio i wesolych wesolych...;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo Dzik:))))))))))))))))))))))))) fajno.....alez ja sie rozpisalam:)))) buziaki i pozdrowienia dla wszystkich....nio i wesolych wesolych...;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha :) Bibi--->z moją prababcią wiazą się moje najstarsze i najtrwalsze zasady...wpoiła mi je na stałe i pewnie już ich sięwyplenić nie da... ale to dobrze,bo warto je pamiętac:) Porządki jużzakończone ale matka ze mną nie rozmawia ...w sensie rozmawia ale raczej słuzbowo... wiecie miałam dziś zajęcia aż do 18 i nic nie zrobiłam w domku... znaczy oprócz łazienki czyszczenia:) A matka zła bo musiała robić sama...rozumiem ją ale kurde ani cholery nie dało się inaczej:( Też byłabym zła na jej miejscu Jaszczurek--->żyjesz jeszcze na tym forum????? No proszę:)...dzięki za życzonka i wesołych świąt na wzajem... :) A teraz do WSZYSTKICH--->gdybym już nie miała czasu jutro to dziś składam zyczonka Wesołych Świąt,spełnienia optymistycznych pragnień:)...tych najbardziej skrytych też...usmiechów od ludzi i uśmiechu na twarzy.... a poza tym wszystkiego co wam się zamarzy. Buziaczki cieplutkie... Sparkle,Kigana,Ksandi,Fredi,Bibi,Ziuna i wszyscy,wszyscy inni...fajnie ze jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaDZIKuś
Droga Królico nie uciekam przed Tobą na gg, jutro u Kachny Ci to wyjaśnię, pozdrawiam gorąco WSZYSTKICH, dziękuję PEWNEMU DOBREMU CZŁOWIEKOWI za zwrócenie na mnie wczoraj uwagi,i wytknięcie mi błędu.Szczerze proszę o poprawianie moich błędów językowych nawet za bycie natrętnym do bólu. NIE OBRAŻĘ SIĘ a wręcz ucieszę:) pozdrawiam ,ściskam chociaż nie wszystkich znam, ale jesteście optymistami więc zakładam że to Was cieszy..jak i mnie :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki Mam nieciekawe dni ostanio ....pobudka o 5 rano powrót ok 20 , 21, jedzonko, kapiel i spanko, bo rano znowu trzeba wstać do pracy i tak w kółko. Nic się nie dzieję ciekawgo ......nie mam kiedy porządków zrobić...nawet prezentów zapakować.....do tego w wigilie jestem w pracy od 8*00 do 20*00......ahhh i jak tutaj być optymistą :0 Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego życzy ...Sparkle Jeszcze jakis cytat wrzucę ;) \"Wydaje się, że uczucia poprzedzają działanie, ale w rzeczywistości działanie i uczucia idą w parze. \" \"Jedyny sposób na odzyskanie radości - jeśli zdarzy ci się ją utracić - to zachowywać się radośnie, działać i mówić tak, jakbyś już miał powody do radości. \" 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki Mam nieciekawe dni ostanio ....pobudka o 5 rano powrót ok 20 , 21, jedzonko, kapiel i spanko, bo rano znowu trzeba wstać do pracy i tak w kółko. Nic się nie dzieję ciekawgo ......nie mam kiedy porządków zrobić...nawet prezentów zapakować.....do tego w wigilie jestem w pracy od 8*00 do 20*00......ahhh i jak tutaj być optymistą :0 Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego życzy ...Sparkle Jeszcze jakis cytat wrzucę ;) \"Wydaje się, że uczucia poprzedzają działanie, ale w rzeczywistości działanie i uczucia idą w parze. \" \"Jedyny sposób na odzyskanie radości - jeśli zdarzy ci się ją utracić - to zachowywać się radośnie, działać i mówić tak, jakbyś już miał powody do radości. \" 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka ---> witaj :) Ziuna ---> bardzo dobrze, że nie dajesz zwariować się porządkami. Mnie się też sprzatać nie chce, zrobię to, co będę chciała i koniec. Dla mnie ważniejsza jest atmosfera,spokój a nie czy wszystkie kąty wyczyszczone, czy okna pomyte. No ale najwyraźniej mam nie co inne priorytety niż większość znanych mi osób. Sparkle ---> biedaczko, ja jestem zmęczona, ale jak Ty się czujesz, to nie wiem. Mam nadzieję, że chociaż w czasie świąt będziesz miała coś wolnego. Pozdrawiam wszystkich Was, dzieki za życzenia, ja swoje napiszę jutro, dziś jakoś nie mam weny ;) papa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrediLublin
Niech się weseli święty, Bo bliski jest zwycięstwa, Niech się raduje grzesznik, Bo dane jest mu przebaczenie. Niech powróci do życia poganin, Bo do życia jest powołany.” W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie. Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam, W sercu na nowo tę Dobrą Nowinę, Niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, Niech się umocni nadzieją na cały Nowym 2005 Rok! Życzy Wam i Całym Waszym Rodzinkom Andrzej vel Fredi :oD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam cudownych, białych, radosnych, pogodnych no i zdrowych świąt, które upłyną we wspaniałej atmosferze :D :D :D :D :D No i za chwilę cd. prac porządkowo - przygotowawczych... Papa .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaDZIKuś
witaj KIGANA bądż KIGANO, nie bardzo wiem jak to odmienić jeszcze:) .....a ja świąteczne prace na dziś prawie skończyłam......jeszcze za chwilkę tylko po ostatnie zakupy z przyjaciółką i być może nawet wcześnie dziś powędruję spać........a może i jeszcze dziś tu zajrzę:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swierku jak topola, Wielkiegio indora, Dużych apetytów: Makowców, pierników Karpia wielkiego! Humoru dobrego Trunków najprzedniejszych I Świąt najpięknieszych!!! Wszystkim Wam życze.:D A i Sylwka niezapomnianego I Nowego Roku jeszcze piękniejszego!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia---> witam Panią w ten pracowity dzień... Dzięki wszystkim za życzenia... u mnie szaleństwo trwa... gotowanie i sprzatanie na całego:) Nie jest źle.... jeszcze tylko przetrzymać 24 godziny(niecałe)... BIBI--->niezłe określenie...dzień świra...mam nadzieje że znalazłaś moment zeby się podrapać:) Fredi--->hmmm...fajne zyczenia..:D Dzik--->spać??? Jak nie masz już co robić to wpadnij do mnie...zawsze możesz pomóc w czymś...moja mama znajdzie zawsze jakieś zajęcie:) Buziaczki i jeszcze raz spokojnych i wesołych...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po: * ubraniu 2 choinek, * upieczeniu pasztetu, * piernika, * sernika, * ugotowaniu ryby do galarety i wsadzeniu jej tam, * popanierowaniu boczku i karkówki do pieczenia, * ogarnięciu najważniejszego pomieszczenia w domu (kuchni), * mszy św. w kosciele * i dalej ubraniu pokoju mojego w swiateczne bzdury mowie wystarczy. i rekord: caly dzien z moim tatą bez zadnego sporu, podkreślę: żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIBI---> no to ja teżsiępochwalę: -->ugotowałam pyszne mięsko (szynkę) --->zrobiłam sałatkę egzotyczną ----->posprzątałam moje mieszkanko(szczególnie trudno było u mojego brata:)) -------->wysłałąm kolejne 20 kartek swiatecznych ----------->załatwiłam sobie robotę na II dzieńswiat(bo pewnie z rodzinką nie wytrzymam tak długo) ------------>nawiedziłam babcie i pomogłam w ostatnich zakupach ------------->nie pokłuciłam się z matka(to mój największy sukces na dziś) A jutro już z górki:) Buziaki....zyczę odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moje :D - wyniosłem dziś cały rejon kartek pocztowych :D i pierwszych zwiatunów rachunków telefonicznych :P - wypłaciłem renty i emertury babciom i dziadkom :D - życzyłem Wesołych Świąt wszystkim w około :D - i jeszcze zrobię trochę: jutro też będę miał co roznosić :D Więc jeszcze raz wszystkiego naj naj naj :D dla Wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też się pochwalę: - posprzatałam u siebie - posprzatałam łazienkę - umyłam samochód i wyczyściłam go w środku - realizowałam się w kuchni ;) Boli mnie kręgosłup i zaraz się położę spać. Miłych snów Wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych Wesołych i Optymistycznych Świąt Bożego Narodzenia dla wspaniałych, pełnych optymizmu Ludzi z tego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×