Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Niestety masz rację Marysieńko :( A teraz sprawdź skrzynkę, bo cosik dostałaś ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, mądre słowa :) mam do Was prośbę, związaną z wysyłaniem maili. chyba ktoś tu już o tym wspominał. jeśli przesyłanie maila dalej, ode mnie czy od kogoś innego, to wykasujcie całą listę adresów osób, które go otrzymały wcześniej. takie długie listy adresów w mailach mogą się dostać w niepowołane ręce - spamerów. właśnie dziś dostałam pierwsze spamy na adres, którego nie ujawniałam nigdzie - oprócz znajomych :( podobnie przy wysyłaniu maila niektórzy mają możliwość skorzystania z opcji, że tylko jeden adres jest widoczny, a reszta ukryta. to też jest pomocne. tak więc wszystkie środki ostrożności mogą nam tylko pomóc w unikcięciu spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze już od was sie ewakułować Maryś nareszcie jesteś do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa> ja tak zazwyczaj robię. Po co ktoś ma wiedzieć od kogo dostałam liścik. A teraz trzymajcie za mnie kciuki! Zaraz wybije "godzina prawdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko, czyżbyś też szła do promotora? ;) o mailach mówiłam do wszystkich, wiem, że niektórzy tak robią, a niektórzy nie, im więcej osób przeczyta, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, nie wymawiaj przy mnie tego słowa na PPPP.... Może w końcu moja pracka nadaje się do oprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tym razem komp ulituje się nade mną i wyśle wiadomość... muszę się wam pochwalić, że oficjalnie mam już napisaną prackę :D :D :D Teraz tylko ją powielić i obronić się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko - GRATULACJE , GRATULACJE I JESZCZE RAZ GRATULACJE !!! 🌻 🌻 🌻 Justa - ja tak robię zawsze ( tzn kasuję poprzednie adresy ) i chociaż jestem lajkonikiem :) w kwestiach internetowych , to od początku wydawało mi się , że właśnie wykasowywać powinnam :) Karinka - trzymaj się i nie daj się , a jak Ci będzie bardzo źle to zawsze możesz sobie pomyśleć , że jest gdzieś w Polsce , nad Wisłą ktoś kto myśli o Tobie i trzyma kciuki za to żeby ból minął jak najszybciej ❤️ no to do jutra Dziewczynki pa pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK;)Witam i o zdrowie pytam:)NA DOBRY POCZATEK ROZCIAGANIE STRONKI:):):) 🌻[k🌻🌻🌻🌻🌻🌻wiat]🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to dziewczyny dla Was na lepsze humorki i uśmieszki na buzkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze nie ma zadney istotki;)gdzie sie podziewacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na mnie spoczywa przepychanie bo cos mi sie wydaje ze sie zacieła stronka:) wzywam panie do pomocy;) plis dmuchamy...dmuchamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze sam sobie nie poradze;) \"Chodzcie ku mnie bo was mnie tu potrzeba\"znacie to heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wbiłem sie nareszcie,ale widze pusciutko ,wiec skocze sobie do fryzjerka oraz popłacic rachuneczki do banku ooooo a jest tego troche tego nie lubiehm jakos zal mi tych zarobionych pieniedzy.Ale jutro zapomne o wszystkim no nie o Was bo jade do Szczawnicy na 3dnióweczke Andrzejkowa to bedzie jazda ;) Zmykam bede pózniej narazisko moje Panie papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartek kawka pachnąca podana dla niekawkowych herbatka wstawać śpiochy !!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry widzę że pustki są tylko marteczka z kafka czeka no i herbatką to ja dorzucę drożdżówki z makiem , serem, masą migdalową i budyniem justa fajnie że napisałaś o tych adresach, nigdy nic nie kasowałam bo nie wiedziałam gdzie to się robi ale teraz już zapamiętam i będe kasować-- dzięki słonko skrzynka przejrzana i coś ci wyslałam a ja mam dobre wiadomości w weekend będą motylki w mym brzuszku choć pewnie już się zaczynają znowu jadę do łagowa choc bardziej w awaryjnej sytuacji niż normalnie w trakcie ich szkoły , zdarzają się takie sytuacje, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalek, to baw się dobrze w weekend :) maryś, Tobie przyjemnej pracy w Łagowie życzę, już widzę, jak się cieszysz :) słonko, gratuluję :) aleście się uwinęły z tymi pracami, najpierw uśka, tyeraz Ty, zaraz Was Karina dogoni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalany facet wraca do domu, dobija się, ale żona nie chce mu otworzyć. Facetmówi:- M... mam... mam tu bb... bbukiet naj... naj... najppiękniejszych róóóż naświec-ci-cie... dla na-na... najpiękniej-j-jj... jsze-eejk-kk...kkobiet-ty...Żona otwiera a facet od razu lezie do sypialni. Żona pyta go:- A gdzie róże?- A gdzie nnnajpiękniejsza kobieta? - Za dużo pan pije.- Wiem panie doktorze, ale to z powodu depresji.- A jaki jest powód tej depresji?- Alkohol jest taki drogi... Jedzie sobie młode małżeństwo samochodem. Przejeżdżają obok \"tirówek\".Żona pyta:- Kochanie, co tu robią te panie i to tak ubrane- One zarabiają na nierządzie.- A co to znaczy?- Robią ludziom przyjemności za pieniądze.- A dużo można na tym zarobić- Oj, bardzo dużo, kochanie.- To może i ja bym stanęła? W końcu dopiero co się dorabiamy, auto naspłacie, a czasy takie niepewne... Mąż unosi brwi ze zdziwienia:- No, jak ty nie masz nic przeciwko, to ja też się zgadzam.- A co muszę zrobić? - pyta żona.- Stan tu, ja stane 100 metrów dalej. Jak podjedzie klient to powiedz\"stówa\" i rób co trzeba. W razie wątpliwości mów, że musisz porozmawiaćzmenadżerem i przybiegnij do mnie.- Ok.Żona staje, stoi 5 min. Zatrzymuje się mercol. Żona podchodzi, akierowca pyta:- Ile?- Stówa.- Ale ja mam tylko siedem dych.- Poczeka pan. Muszę porozmawiać z menadżerem.Żona biegnie do męża i pyta:- Józek, ale on mówi, że ma tylko 70. Zrobić to?- Nie kochanie, nie możemy od razu robić zniżek. Powiedz mu, ze za 70 tomu weźmiesz do ręki.Żona biegnie z powrotem i mówi, że zrobi ręką za siedem dych. Gość sięzgadza, wyciąga interes... oczom żony ukazuje się instrument długi aż dokolana klienta. Żona wytrzeszcza oczy i mówi:- Muszę porozmawiać z menadżerem.Biegnie zdyszana do męża i woła:- Józek nie bądź świnia Pożycz mu te trzy dychy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam chyba za szybko chcialam krzyczeć justa dzięki będzie fajnie bo jest imprezka i całą noc na nogach będę czyli znowu rusztowania na oczka trzeba nałożyć a w pon idę na spotkanko inf bo we wtorek obsługuję dwia zebrania wiecie kafka herbatka a tu ciacho dołożyć a pokazać toaletę - sama przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa świetne uśmiałam się.....a szczególnie przy najpiękniejeszej kobiecie i młodym małżeństwie aha teraz dopiero przeczytałam artykół który przysłałaś - świetna sprawa już powiadomiłam kolegów że wyginą a tata oczywiście zaprzeczał i stwierdził ze ten kto wyciągnął takie wnioski musi mieć niepokolei w głowie a ja zawsze wiedziałam że facet jest słabszy karinko nie martw się ten artykul powinien ci humorek poprawic w 100% na myśl że padalec wyginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć szam właśnie odebrałam twoją wiad. nic sie nie martw przecież kiedyś przeczytasz wszystko i do wszystkich dotrzesz napisz jak na aplikacji i czy jesteś już przy mecie otrzymania pracy masz ciacho i marteczkową kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, na razie nawet nie zaczelam czytac:-( tyle tego! dziekuje za akwke i ciacho, chetnie! a co do aplikacji, to pozostal jeszcze jedne zjazd i pozniej w marcu egzaminy :-( na razie wszystko pozaliczalam, srednia 4,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, nie miałaś w ogóle dostępu do netu, nawet z domku? tęskniłyśmy za Tobą. a jak aplikacja, było ciekawie czy raczej nudy? były znów wieczory integracyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam takiej średniej to tylko gratulować trudno było zaliczyć to.....co miałaś zaliczyć? ale chyba dobrze że robią jakieś egzaminy kolejne etapy bo przynajmniej zatrudniają ludzi który coś umieją a nie po znajomościach czy ladnie wyglądajacych no i można samemu się sprawdzić czy umiesz się jeszcze uczyć czy juz to razem z latami szkoły minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam na mojej zawodowej stronce że jest na sprzedaz przepiękny pałacyk siemianowskich śląskich z wielkim parkiem - coś o czym marzę i jak jest okazja to ja jeszcze nie jestem przygotowana finansowo czy oni nie wiedzą że potrzebuję czasu na uzbieranie kasy? no co za ludzie na śląsku żyją i najśmieszniejsze jest to ze nie ma chętnych !! ja jestem ale jak mi za darmo chyba dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, ale chwilow robota mnie goni, ale jeszcze dzis zajrze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wchodziłam,bo mam dół total. Facet się rozmyślił z wynajmowaniem mieszkania. Po raz milionowy opędzam się od misia tatusia. Nie chciałam was zarażać swoim nastawieniem do świata zechło-azorkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×