Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

teraz to ja wam powód do śmiechu wgoóle nie rozumiem dowcipu o pani bileterce ayli po co ona krzyczała i o co chodzi z szeferem mordercą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, bo on nie chciał u niej nic kupić, to ona się zemściła i zdradziła mu zakończenie filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>marysieńka Powiedziała facetowi zakończenie filmu - więc mu schrzaniła całą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zauważyłam która jest godzina muszę spadać do banku a potem do pracy miłego weekendu życzę wpadajcie...albo lepiej odwiedzcie kafe ja jutro leniuchuję na całego a w niedzielę wyjeżdżam papatki kwiatki i kafki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa Hahaha :D - stopkę może tak ( samej mi się spodobała - bije z niej sama prawda) a stópkę to raczej nie hihihih:D Karina Ja jeszcze jestem ale: 1) za sekundę zmykam:) 2) \"weekenduję\" od rana - bo nie będę ukrywać ale obijam się dzisiaj na całego :D mary Facet szedł do kina i bileterka powiedziała zakończenie :) - też mnie ubawiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś facet szedł na film a ona mu zdradziła tajemnicę, która będzie się prawdopodobnie przeplatała przez cały film, powiedziała mu kto jest mordercą i już wtedy film przestał być zapewne dla niego ciekawy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi szef jak dzisiaj opowiedział kawał, to księgowa nie zajarzyła... i musiał jej go opowiadać trzy razy - aż jej w końcu wytłumaczył o co chodzi >Mąż postanowił rozwieść się z żoną. W sądzie tłumaczy, że jego małżonka jest strasznie marudna i czepialska - żyć mu nie daje. Sąd poprosił o przykład. Na to mąż: W piękny, gorący lipcowy dzień zaprosiłem kumpli na piwo. Chcieliśmy posiedziec sobie w spokoju... ale moja żona wciąż tylko: \"no wyrzuć wreszcie tą choinkę!\".............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBITKI !!!! Byleby nam takie humorki cały czas dopisywały !!!:) Piątki są jednak BOSKIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIA Zgadzam się z Tobą - piątki są super, ale jeszcze lepsze są soboty :D A ja mam taki dobry humor od środy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zrobiłam sobie drugą kawkę i czytam maile ale ten opis świąt jak przeczytałam to sie popłakałam ze śmiechu normalnie super był Ayla - one nie oglądają wszystkiego co popadnie , głównie bajki na minimax a tam nie ma przemocy jakby było coś głupiego kompletnie to też nie daje oglądać , ale tam jest np. reksio , bolek i lolek , zaczarowany ołówek , fraglesi , mapety itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od wczoraj od godzin popołudniowych:) Najbardziej lubię piątek bo cały weekend mam przed sobą !!! No a już najbardziej to będę lubiła przyszły piątek - nie dość że weekend to jeszcze wypłata !!!!! Już się nie mogę doczekać !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane - nadeszła wymarzona godzina opuszczenia progów mojego zakładu pracy !!!:) Żegnam się z wami do poniedziałku i życzę miłego \"łikendu\" i samych przyjemności! Papatki ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to ja już się żegnam. Miłego weekendu życze bedę dopiero w poniedziałek.🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jutro pasowanie na ucznia mojej córci , muszę z nią iść , wielkie wydarzenie :) mój mąż napisał, że już sobie wypisał urlop , ale w związku z tym musi dłużej zostać w pracy , no i obiadek mogę później zrobic bo dzieciarnia podjadła właśnie pierogów z wczoraj ale dajecie dzisiaj z tymi kawałami , nono , a jak mi się humorek poprawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa, dziewczyny, już Was żegnam, ale ja oczywiście zostaje. oby Wam taki humorek cały weekend dopisywał :) marteczka, jak Ci jeszcze zostały te pierogi, to wiesz... tego, no... ;) słonko, przybywaj ;) byle przed 17 ;) a w ogóle to ja dziś robię małe spotkanko, bo na miano imprezy to chyba nie zasługuje, ale mam nadzieję, że będzie fajnie. Wam też zapraszam, łączcie się ze mną wirtualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę jutro po tym pasowaniu na ucznia jaka miła jest myśl o odpoczynku :) miłego odpoczynku w weekend od pracy Justa - nie zostały pierogi , wiesz głodomorki po tatusiu :) Uśka - nie wiedziałam z tym padalcem :) , ale to chyba nic nie zmienia :D papatki wszystkim buuuu , muszę sie z Wami rozstać , buuuu..... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tak z rana i szybciutko wczoraj miałam małą imprezkę więc nie było kiedy wejsć i się przywitać moja siostra miała urodzinki a tata dzień wcześniej imieninki wiec zrobiliśmy wspólne świętowanie mialam robic tort dla siostry ale za duzo roboty z tym wiec mama szybko ukrecila szarlotke a ja ubilam smietanke i napisalam wielkią 19 bylo winko i rogaliki drozdzowe potem kolacyjka za duzo osob to nie przyszlo bo.....nikogo nie zapraszalismy ale kto pamietal ten pamietal i byl po 1 lampce tak mi bylo goraco a potem to chcialo mi sie spac a gdy goscie sobie poszli tanczyc moglam - ja chyba na odwyk pojde za duzo pije jak uwazacie? :) za chwile jade do poznania edukowac sie pozdrawiam pieknie i do uslyszonka jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki co robicie ????? Witam was - jestem nieco później dzisiaj bo mi cholerny autobus spod samego nosa zwiał - nieciekawie ten poniedziałek się zaczął !:( Ale widzę pustki tu dzisiaj!!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Daria mój dzien na razie nie narzekam, oprócz tego ze moja współlokatorka mnie za bardzo wietrzy i otwiera na całą noc u siebie okno i zimno w całym mieszkaniu a ja jeszcze nie wyzdrowiałam, to całkiem sympatycznie i słoneczko świeci w okienko.:) Qurcze ale mam dzisiaj roboty szef zawalił mi nią biurko:( jak sie trochę obrobię to zaraz wchodzę do kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla :) Ja też dzisiaj coś się trzęsę - w pracy tak zimno brrr... Przydałby mi się jakiś kocyk do opatulenia! A gdzie reszta ???? Śpicie jeszcze ???? W niedzielę wyporzyczyliśmy sobie film \"Oszukać przeznaczenie\" - niesamowity ! - polecam - ale czasami musiałam odwrócić wzrok bo niektóre sceny są tak drastyczne ( dla ludzi o silnych nerwach ale serio - warto obejrzeć). A poza tym u mnie nic ciekawego się nie wydarzyło - w piątrek byłam u znajomych, w sobotę na imprezce ( fajowa) a w niedzielę w domciu ( znajomi wpadli na filmik i razem oglądaliśmy popijając piwko o smaku jabłkowym - nawet niezłe). A co u was ?????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla :) Ja też dzisiaj coś się trzęsę - w pracy tak zimno brrr... Przydałby mi się jakiś kocyk do opatulenia! A gdzie reszta ???? Śpicie jeszcze ???? W niedzielę wyporzyczyliśmy sobie film \"Oszukać przeznaczenie\" - niesamowity ! - polecam - ale czasami musiałam odwrócić wzrok bo niektóre sceny są tak drastyczne ( dla ludzi o silnych nerwach ale serio - warto obejrzeć). A poza tym u mnie nic ciekawego się nie wydarzyło - w piątrek byłam u znajomych, w sobotę na imprezce ( fajowa) a w niedzielę w domciu ( znajomi wpadli na filmik i razem oglądaliśmy popijając piwko o smaku jabłkowym - nawet niezłe). A co u was ?????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina !!! :) Ale zapracowana jesteś - skoro nic nie zdążyłaś napisać :D:D:D No ale dobrze że się pojawiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIA Ja nie jestem zapracowana... Nie napisałam nic, bo moja stopka chyba wyjaśnia o co może chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
pchu pchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś mi pomoże mam straszny problem, Wychodza mi włosy nie widzę żeby jakoś specjalnie tak jak mojej współlokatorce której włosów jest wszędzie pełno ale robi mi się z przodu taki prześwit że juz go bardzo widać😭 to jest straszne nawet jak zaczeszę włosy na to miejsce to widać. Już zaczynam mieć obsesję na tym punkcie mam 25 lat i niedługo będę chyba musiała nosić perułkę koszmar:( może wiecie o jakichś ziołach które na to pomagaja bo już nie wiem co mam z tym robić😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ayla cos dla ciebie jest na skrzynce przeczytaj a moze trochę to może dla wszsytkich kafka herbatka i dużo rogalików drozdżówych z marmoladką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×