Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Maryś nic nie mam w skrzynce nie wiem o czym mówisz:( Ja poproszę te rogaliki bom strasznie głodna i burczy mi w brzuszku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla Może idź do apteki - teraz jest tyle leczniczych szamponów, ampułek, itp.... - wiem że np. Dercos jest na to. Zioła to raczej nie pomogą od razu (trzeba długo stosować - tak ok.1,5 roku żeby był rezultat) i kup jakieś witaminki na włoski ( wzmacniające ) - też w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, sorki, że tak późno, ale biegam po topikach i czytam :) myślałam, że przez weekend co najmniej kilka stronek zrobicie, a tu nic ;) jak Wam weekend minął? widzę, że marysieńce imprezowo, mnie też :) w piątek zrobiłam małą imprezę w domku, a w sobotę poszliśmy na balety. daria, ja oglądałam \"Oszukać przeznaczenie 2\", też super film, niesamowity! muszę dorwać część I. ayla, mam pytanie jeszcze odnośnie tego miodu, rano pijesz tą miksturę zimną? bo mnie zimne nie smakuje, można kapnąć do tego ciepłej wody? na włosy podobno Vichy Dercos skuteczny, ale ja nie próbowałam. Silica (tabletki) mi nie pomagają. natomiast polecam płukanie włosów po myciu naparem z pokrzywy, pomaga właśnie na wypadające. ale uwaga, bo może nadawać rudawy odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa No ja właśnie też oglądałam \"2\" - z tym karambolem na autostradzie a ci znajomi co byli u nas oglądali też \"1\" i mówili że lepsza ( z samolotem) - też muszę dorwać !!!:) Ayla No właśnie mi chodziło o ten Dercos-Vichy ( jest i szampon i jakieś ampułki do wcieranie - moja koleżanka używała ale nie mam pojęcia czy jej pomogło ale ona jeszcze łykała witaminy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani - kończyłam pisać pracę, dlatego mnie nie było 🌻 🌻 🌻 i skończyłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tadam!!!!!!!!! :D Czy ten film to to samo co \"Final destination\"? jeśli tak to mi średnio podobał tzn no dał się oglądać np gościa przecięło na pół i takie tam... :) dobre filmy jaki ostatnio oglądałam - \"sekcja 8\" i \"don\'t say a world\" dzięki za maile ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie \"world\" tylko \"word\" :P apropos filmów to oglądnęłam też ostatnio w końcu \"seven\" uuuu film dobry ale b drastyczny, źle się po nim czułam... nie wiedziałam że jest taki straszny tzn wiedziałam bo wszyscy mi mówili ale nie wierzyłam... no i jest, ale jest też b dobry.. a poza tym jestem wielbicielką brada pitta i fincha widziałyście \"Kalifornię\" i \"Fight club\" (\"podziemny krąg - nie wiem dlaczego :O) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za rady wypróbuję w desperacji wszystko:o Justa z tym miodem to jest tak że ja do tej pory też piłam tyko zimny i też niespecjalnie mi smakował a teraz dolewam ciepłej wody odrobinę zeby nie z niszczyć tego co to się tam obudziło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam >> dzięki impreza > hej! tort > hej! puchar > jak się obronię > też hej! jaki przechodni >> nie dam! :D :O :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, to gratuluję... a jesteś pewna, że nie będziesz już musiała poprawiać? ;) tak, ten film to to samo, co \"Final destination\". a tych, które wymieniłaś, niestety nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatnio oglądałam Someone like you (chyba tak sie to pisze) fajny filmik o dziewczynach facetach i relacjach między nimi, miłości, smutku taki łatwy i przyjemny a jesli chodzi o film ciekawy to polecam K - PAX, Piraci z Karaibów też niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się ktoś owpychał... :P opchał? napchał? :D ktosiu >> przepukliny jeszcze dostaniesz ;) Piraci z k >>> tylko dlatego że występował tam mój johny ❤️ K-pax >>> suuuuuuuper! Jam >> dobra dawaj puchar! kategoria sportowa - maraton+akrobatyka+zapasy :) postawię sobię za śkłem w saloonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, bardzo prawdopodobne a nawet pewne że będe musiała jeszcze poprawiać, ale mam już całą pracę! calutką... :D tyle czasu, tyle męki, tyle nerwów i nikt nawet tego nie przeczyta, oprócz recenzenta studia to bzdura no ale się przydają choćby dlatego że poimprezowałam sobie w krakowie przez 5 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Uśka myślę że Johny świetnie zagrał tą rolę - dla mnie ten filmik jest całkiem przyjemny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka z ta pracą mam nadzieję ze jestes zapobiegawcza i masz ja na kilku dyskietkach, płytach czy komputerach. Bo ja pamietam jak moja kolezanka była tak beztroska i nie miała na dyskietce ani nie miała nawet całej wydrukowanej i tydzien przed złożeniem wirus jej zeżarł pracę ale tak że nie do odzyskania ale była jazda. Pomogłam jej trochę coś tam skanowałyśmy i jeden cały rozdział musiała od nowa napisać. więc badź zapobiegawcza w tej kwestii i powodzenia na obronie trochę jeszcze czasu masz :) na przygotowanie mi to pisanie szło z mozołem ale się wyrobiłam przed obroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ayla, słuszna uwaga, bardzo słuszna. też znam osoby, które musiały pisać prawie całą pracę od nowa :) dlatego ja swoją trzymałam na kilku komputerach i dyskietkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, uśka O fakt - \"siedem\" też mi się podobał, no i Brada Pitta też lubię, za to \"Piraci z Karaibów\" - dla mnie bajka ale bardzo podobał mi się Johny Deep - super mu w tych ciemnych włosach i cerze i wogóle tak jakoś pasował do tej roli. K-pax - nie oglądałam (chyba?) - a o czym to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ale nie nagadałam się z wami dzisiaj bo za późno się pojawiłyście leniuchy !!! a teraz ja już muszę znikać!!!::( Do jutra kobitki !!Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, no to pa, ale K-pax koniecznie obejrzyj... trudno powiedzieć, o czym to jest, sama się zorientujesz, jak obejrzysz ;) nie mogę zdradzić, bo to właśnie pointa filmu :) jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle wszystkich wywiało :) czy może :( został ktoś jeszcze? słonko? a czemu Magdy dziś nie ma? o majeście nie wspomnę, dawno nie widziałam. Karina, zdradź nam, o co chodziło z tą Twoją stopką. wpadasz tu i tylko stopkę nam zostawiasz, a my biedne musimy się domyślać, o co biega. mimo wszystko mam nadzieję, że w miłości wszystko OK? :) pewnie też będę się musiała pożegnać, skoro Was nie ma. ale mam jeszcze do napisania ważną i pilną rzecz i dopóki nie napiszę, to stąd nie wyjdę, bo odwlekam to od miesiąca, a termin mija :( o, natchnienie, przybywaj...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Jestem ,wczoraj w czasie pracy nie mogłam wejsc ,bo mamy wariactwo. Więc dzisiaj wchodzę rano ,bo pózniej może być różnie . A poza tym wkurza mnie ta reklama ,nie da się jej wyłączyć ,wy tez to macie.? Z ranka zapraszam na herbatkę ,miłego dnia życzę ,u mnie z rana 10 stopni ciepła . Po południu jadę na zakupy ,bo w piatek jadę na delegację do Zakopanego i jest okazja coś sobie kupić. Miłego dnia.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT NIECHAJ ŻYJĄ NAM !!!! STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT NIECHAJ ŻYJĄ NAM !!!! NIECH ŻYJĄ NAM, NIECH ŻYJĄ NAM, STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT NIECHAJ ŻYJĄ NAM !!!!!!!! Niech żyją nam nasze kochane dwie solenizantki: szam i Karinka!!!!! Życzę wam wszystkiego naj, naj, naj........, zdrówka, romantycznej i \"spełnionej\" miłości, samych życzliwych, oddanych i szczerych (\"prawdziwych\") przyjaciół, samych \"dobrych\" chwil w życiu i wszystkiego co tylko sobie wymarzycie!!! No i dla was :👄 i dla was: 🌻 !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zycze samych wspaniałych dni i nocy oraz spełnienia wszystkich marzen.🌻🌻🌻 .🌻🌻🌻🌻🌻 .🌻🌻🌻 .🌻🌻🌻 Pozdrowionka i miłego wtorku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Karina🌻🌻🌻🌻🌻 Szam 🌻🌻🌻🌻🌻 Bukiet kwiatów dla was. Życzę wam wszystkiego co najpiekniejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień był tym najwspanialszym dniem w życiu i zawsze otaczali Was kochajacy ludzie. Życzę wam też by co dzień uśmiechał się do was świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki. Buzaczki👄👄👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×