Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Witam witam Karina - u mnie za to słonko aż miło. Marysieńko - nie jadam zbyt dużo bo muszę dojść do siebie po tej brygadzie. Zostało jeszcze 4 kilo do zrzucenia więs błagam nie kuś. W tajemnicy powodzenia z nast. książką życzę. Piję właśnie codzienną kawkę - taka chwila dla mnie, wiecie kawka papieros, powyrywać kilka brwi podłubać w paznokciach. Cholercia też się przymieżam do rzucenia palenia ze wzgl. finansowych ale jak tylko pomyślę że mam rzucić to odrazu chce mi się palić. Nie wyobrażam sobie porannej kawy bez papieroska Ale w końcu się zawezmę. Boję się tylko że zrobię się okrutnie nerwowa i to się odbije na moich dzieciaczkach nie mówiąc o mężu. A i chciałam z góry przeprosić za błędy ortograficzne które pewnie wyst. namiętnie w moich pisemkach ale taki już mój feler miłego dzionka mało pracy i słoneczka bo ono odpędza złe myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysieńka a tak wracając do ilości dzieci to masz rację . Tatusia też się powinno wliczać. W ogóle to każda kobietka wychodząc za mąż ma już przysposobione jedno dziecko. I najczęściej to właśnie ono wymaga największej opieki hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Diewczyny !!!! Widzę że zadanie wykonane koleżanki wstały ,ale coś nas mało jest.reszta pewnie jeszcze spi .Ja dopiero przyszłam ze zebrania i jem sniadanko. Życzę miłego dnia słoneczka ,bo u mnie jeszcze ładnie swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha słyszałam dzisiaj w radio; '' każdy dzień to prezent codziennie się go rozpakowywuje. '' bardzo mi się to spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pi raz drugi. U mnie przepiekne słoneczko a u Ciebie Magda? bo to po sasiedzku to pewnie tez ładna pogoda. Marteczka ja tez zrzucam kilogramy ale od miesiaca nic nie chudne no widocznie cos nie tak. A co do pisania to ja raczej w tym kierunku NIE jestem uzdolniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, u mnie nie pada, ale pochmurno jest. marteczka, ciekawe masz imiona swoich dzieci, takie nieoklepane. a zimy ja też nienawidzę. mogłabym wtedy przez kilka miesięcy z domu nie wychodzić, otulić się ciepło i milusim domku... całą zimę zawsze tęsknię do lata, zimno bardzo mi doskwiera, bo jestem ciepłolubna, a w dodatku zimno powoduje u mnie szereg dolegliwości, więc cierpię przez pół roku. rzeczywiście mężczynę też należy zaliczyć do dzieci, mój facet też potrzebuje opieki, chociaż jeszcze nie jest moim mężem. Karina, jakaś Ty spostrzegawcza, jak dziś zobaczyłam swoją stopkę, ale nawet nie zauważyłam, że ona wróciła! ;) magda, fajny cytat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnusnie dziewczyny,ze jesteście ,ja za bardzo nie mam dzisiaj czasu ,bo muszę pouzgadniać salda , no ale robota nie zając....., więc pozwalam sobie do was zaglądnąc . Co do pogody to jest piękne słoneczko. Wczoraj jak byłam w lesie na rowerku to drzewa się ubierają w szatę jesieni,. bardzo to ładnie wygląda. jak jest ładna pogoda to ta nasza polska jeśień jest bardzo ładna. Pozdrowienka i wracam do moich sald.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiechnijcie się zza tej sterty papierów w pracy ;) Dwoch mezczyzn udalo sie na stacje benzynowa oferujaca premie wpostacidarmowego seksu za kazde zatankowanie samochodu. Napelniwszy zbiorniksamochodu podeszli do kierownika stacji po nagrode.- Musicie najpierw zgadnac, o jakiej liczbie miedzy 1 a 10 w tejchwilimysle.- Moze siedem? - probuje zgadnac jeden z mezczyzn- Niestety nie. Myslalem o osemce.Po tygodniu przyjaciele postanowili sprobowac ponownie. Pozatankowaniiuudali sie do kierownika. Podobnie jak za pierwszym razem kazal imodgadnac liczbe od 1 do 10.- Dwa - mowi jeden z mezczyzn.- Znowu zle. Myslalem o trojce. Moze nastepnym razem bedziecie mieliwiecejszczescia.Wracajac do samochodu jeden z facetow mowi do drugiego- Mysle, ze on nas oszukuje.- Cos ty! To uczciwa gra. W zeszlym tygodniu moja zona wygrala az dwarazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane u mnie pada okropnie ale jest dość ciepło nie nie nie wstałam dziś przed 10 ale dopiero tteraz mam wolny komputer dziękuję za jak by to nazwać? słowa pociechy? tak to będzie dobre więc dziękuję za słowa pociechy co do ksiażki ale nie podziękuje bo to podobn przynosi pecha co do dzisiejszego ciasta idę za prośbą Kariny i nie będzie zadnych kremów, owoców dziś serwuję bułeki drożdzowe a do posmarowania wiejskie masełko i powidełka trzy dni temu smażone i kakao z mleka od krowy a nie ze sklepu mogę jeszcze wyjać konfiturki z wiśni jeśli któraś jest zainteresowana lub miód tylko szkoda że nie z własnej pasieki dziewczyny które palą rzucajcie to w cholerę bo trujecie nie siebie ale innych!!! nie znoszę papierosów i jeśli któraś zapali przy mnie złamię peta na pół i wyrzucę a od dużej ilości dymu oczy mi łzawia i szypią i wogóle jest mi niedorze więc na topiku wprowadzam zakaz palenia zaraz opublikuję 10 pytanek i możecie odpowiadać na nie coś jeszcze chciałam ale zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Justa ja znów mam problem albo to wina mojej skrzynki no ale trudno :( Mary ja to bym dzisiaj zjadła jakis makaron moze spagetti, kiedys moja siostra jak wróciła z Włoszech to robiła takie rurki z makaronu kupione takie grube i dawała tam jakies mieso i to zapiekała.....pyszne było. A władciwie to bym zjadła jakas sałatke mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Mary proszę o pomoc ,bo muszę na jutro ugotować obiad i nie mam koncepcji. o kurde pada deszcz to nie dobrze . co do papierosów to popieram mery. ja tez nie palę mojega tez gonie no ale na razie nic z tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta, nie załamuj mnie ;) nie wiem, czemu nie możesz ich otworzyć, wysłałam je teraz normalnie jako załączniki, bez pakowania ani dzielenia na części. może któraś z dziewczyn Ci prześle, może to coś pomoże? a jeżeli chodzi o papierosy, to ja też nie lubię, kiedyś próbowałam palić, ale nie podobało mi się i nigdy się nie wciągnęłam. a najbardziej nie lubię, jak ktoś idzie ulicą przede mną i pali... fuj! tak bardzo nie przeszkadza mi dym np. w pubach czy dyskotekach, ale np. zadymione biuro czy pokój... brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesto spagheti będzie za jakąś godzinke bo sosik się gotuje i makaron do siebie dochdzi a to co przyżądziła siostra to chyba jet canneloni makaron w kształcie grubych rurek w które wkładasz gęsty sos lub pastę i zapiekasz pod pierzynką sera pyszności ale w moim sklepie nie ma takiego makaronu a może sama go zrobię? trzeba bedzie nad tym pomyśleś sałatkę chciałaś ? do spagheti zadna nie pasuje ale to canneloni z mięsem polecam z kapusty piekińskiej i marchewki polane sosem vinegrett magdo jutro jest czwartek więc można korzystać z dań mięsnych proponuję coś szybkiego czyli łazanki z kapustą i mięskiem lub grzybami może być lasania mięsna lub warzywna podaj twoje gusta to coś poszukam w magicznych ksiażkach i zgadzam się z wami co do stópek ( teraz to przeczytałam) moja też wróciła czyli przed naszym topickiem ustawiamy wielkiego papierocha w czerwonym kułeczu i przekreślonego super a teraz pozwolicie ze was opuszczę biegnę po mielone i makaron i będę robiła spaghetii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim!!! :) :) Dzisiaj też jestem tylko przez chwilkę. Niestety... Odpowiadam szybciutko na pytania: justa> pracę prawie skończyłam. Dlatego też tak żadko jestem w kafejce. Jak podobają Ci się moje kawałki, to zaraz coś prześlę na skrzynkę :) marysieńka> niestety nie mam zdjęć w kompie i na razie nie mam możliwości wysłania ich. Jak tylko będę mogła nadrobię zaległości. Obiecuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, a jednak komputer mnie lubi! W końcu pojawiła się moja stopka. Nie za duża, nie za mała, ot w sam raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, witam, dawno się tu nie było widać. Twoja obecność pomogła, bo rano u mnie było pochmurno, a teraz słonko zza chmur wygląda ;) a pewnie, dawaj na skrzynkę, chętnie poczytam. co do spaghetti, to ja też dziś je gotuję razem z moim chłopakiem na kolację, bo obchodzimy naszą małą \"rocznicę\". marysieńko, powiedz mi, co dodajesz do swojego spaghetti, może wykorzystam rady. my zwykle robimy a\'la bolognese.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emanuela
Jestem tutaj od niedwana,moze pomozecie sie zaklimatyzowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emanuela
W dodatku chcialam zmienic sie na czarno i mi sie nie udalo,blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emanuela, witaj w naszym gronie, na powitanie herbatka lub kawka dla Ciebie, co wolisz, a zaraz marysieńka ugotuje nam spaghetti :) a co do nicka na czarno, to wejdź w preferencje i tam spróbuj ustawić sobie hasło. może ktoś już używa tego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emanuela ( ładne imię) siądź sobie wygodnie w fotellu czy na kanapie - jak wolisz jako nadworny kucharz proponuję coś ciepłego do zjedzenia np dzis serwujemy spagheti lub canneloni z nadzieniem mięsnym lub warzywnym do tego czerwone winko wytrawne do spaghetii i półwytrawne do canneloni na deser bułeczki (patrz wypowiedź wyżej) lub kruche ciastra z dziurką i marmeladą posypane cukrem pudrem no i oczywiście kafka i herbatka a żeby zmienić się na czarno musisz wejść w preferencje i tam wpisać sobie hasło justa ja do sosu dodaję mięso mielone, groszek konserwowy i przecier pomidorowy no i odp przyprawię ale tu jest problem bo ja nie lubię ostrego a mój brat uwielbia i są zgrzyty chętnie dodałabym jeszcze kukurydzę ale znowu moja siostra nie lubi jej no a że mam w domu dwóch facetów musi być z mięskiem bo bez to nie obiad słonko będę cierpliwie czekała na zdjęcie ale u mnie twoja moc nie działa ciągle pada i jest coraz ciemniej brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, dzięki za maila :) mary, to my robimy troszkę inaczej, sos do mięsa jest mocno pomidorowy, bo dodajemy koncentrat pomidorowy, czasami świeże pomidory, sos ze słoika. z groszkiem i kukurydza jeszcze nie próbowałam, może sie skuszę. a ten deszcz to może specjalnie tak, żeby Szam grzyby obrodziły ;) smutno tu bez niej... pozwolę sobie za nią wstukać 800 post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary no przypomniało mi sie to coś właśnie brzmiało jak canneloni z tego co pamietam bo to było w tamtym roku, a do tego moja siostra zrobiła szybką sałatke z pomidorów ale tylko dlatego ze ja lubie wszystko z dodatkami czyli sałatkami :) A U MNIE SŁONECZKO!!! widzicie jak fajnie mieszkać niedaleko gór. Justa no to ja też nic już nie rozumiem, napisz mi tylko czy to były obrazki czy co? a mojego \"pomidorka\" dostałaś bo ja mam problemy z wysyłaniem maili chyba :( no i o ile dobrze pamiętam to kiedy sie wybierasz nad Solinę do rodzinki? bo zima już niedługo tak że przyjezdzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeej! Krzyczę tak głośno, żeby mnie wszyscy zauważyli (bo zazwyczaj jest z tym problem, gdyż jestem małą osóbką :) ). Już po szkoleniu, kurs zaliczony. :D Może się teraz czegoś z Wami napiję? Miałabym ochotę na tą mrożoną kawę a la Szam........... A jej tu z Nami nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA oto dziesięć pytanek które warto opublikować co też czynię 1. najlepszy i najgorszy dzien w twoim życiu? 2. jakie kwity lubimy? 3. czy jesteś materialistką? 4. ideał faceta z aktorów lub muzyków 5. skąd jesteśmy? 6. z czego jesteś najbardziej zadowolona w swoim życiu? 7. jakie preferujecie ubranka? 8. kiedy wymyślamy strój do pracy - rano przed wyjsciem czy wieczorem przed spaniem? 9. jakiej muzyki lubisz słuchać? 10. czy jest coś co jest was wstanie wyprowadzić z równowagi? jakaś sytuacja lub typ człowieka? i dodatkowe 11. co sądzicie o pani Prezydentowej? nie ma przymusu odpowiedzi ale zachęcam stałe formułowiczki i nowo przybyłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta masz jeszcze jakieś obrazki? to ja poproszę bo to ostatnie to bardzo mi się podobało fajnie masz z tym słonkiem bo u mnie siąpi i siąpi ale potem może grzybki wyjdą i trzmychnę do lasu z tatą pozbierać do słoików justa racja racja deszcze specjalnie dla szam oby jej na głowę nie kpało i warto się skusić na moje spagheti magda35 witam cię 🌼 na początek Karian nie krzycz tak bo mi szklo pójdzie i w czym bedziemy pić winko? kafki mrozonej a la szam nie umiem za to umiem swoją robić może coś do zjedzenia (może jeszcze urośniesz bo ja ciągle rosnę wolno bo wolno ale się posuwam w górę) pamiętajcie o pytankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu nie wyswietliło mojej poprzedniej wypowiedzi?hhhhmmmm Witam emanuele ---proszę coś skrobnąc o sobie. Karina gratuluję zaliczenia z BHP.Ja miałam ze 3 lata temu i jeszcze mam ważne ,ale wtedy to szkoleniowiec wywlók nas na pole i rozpalił ognisko i trzeba bylo to gasić gasnica ,ale były przeżycia, a na koniec mieliśmy test.no ale wszyscy zaliczyli.. OH mary pytanka już są ja odpowiem już z domku bo mój czas w pracy się konczy. no to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć magda i od razu papa, skoro zmykasz do domku ;) majesta, pomidorka dostałam, dziękuję, skonsumowałam z kanapkami na drugie sniadanie, pyyyyszny :) szkoda, że nie możesz otworzyć fotek. to są jpg, czyli obrazki. zmienię Ci je na gify i wyślę jeszcze raz, może to coś pomoże. a co do rodziny w okolicach Soliny, to niestety daleka rodzina, której osobiście nie znam, więc odwiedziny nie wchodzą w grę. ale może kiedyś sama tam pojadę. co Ty za obrazki rozsyłasz? ja tez chętnie obejrzę. Karina, no to masz to nudne szkolenie za sobą :) malutka jesteś, powiadasz? a ile cm? masz fotki do wysłania? Słonko, na Twoje fotki też czekam. pytanka, hm.... to dużo pisania. może jutro? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina vel Karian (>marysieńka ;) ) odpowiada na pytania: 1. Wciąż czekam na najlepszy dzień w swoim życiu (i mam nadzieję, że to będzie mój ślub, a drugi taki wspaniały dzień, kiedy urodzę swoje dziecko :) ). A jeśli chodzi o najgorszy......... cóż, był taki kieeeedyś (ale nie warto o tym pisać) 2. Kwity to chyba najlepsze są z pralni chemicznej... ;) A tak poważnie to bardzo lubię fiołki i róże oczywiście, aha i mdleję na widok pięknych bukietów (ale takich naprawdę ekstra, ułożonych z fantazją) 3. Gdybym była materialistką to bym pewnie nie była z moim obecnym chłopakiem..... :D Ale sądzę, że pieniądze niestety są dość ważne w naszym życiu. 4. Nie mam (dziwne co?) 5. Hmmm, mam tłumaczyć skąd się dzieci biorą i jak powstaje człowiek? hihi 6. Z tego, że los sprawił, iz mam takich kochanych rodziców (a z tym się wiąże wiele różnych spraw) 7. Ubranka bardzo różne: od sportowych po kobiece (to zależy od mojego nastroju i fazy cyklu... haha) 8. W zimie raczej wieczorem. Niektóre pory roku sa jednak dość kapryśne i ranek jest \"bezpiecniejszy\" do zadecydowania w tak ważnej kwestii. :) 9. Bardzo bardzo różnej: klasycznej, pop, rock, filmowej itd. itp. 10. Hmm odwiedź mnie w pracy, a przekonasz się, że jest taki TYP człowieka, co mnie potrafi wyprowadzić z równowagi.............................. 11. hihi - miało być 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda do usłyszenia z domku justa pytanka mogą ale nie muszą być zrobione i kiedy chcesz karina co mam podać bo za godzinkę wszysko zmywam i zamykam kuchnie ostatnie zamówienia proszę!!! i do usłyszenia jutro bo wieczorkiem nie zaglądnę no chyba ze coś sie wydarzy ale jeszcze tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×