Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Justa - częstuj się śmiało :) , smacznego Robalku i ode mnie też pozdrowienia dla synka Jerry - moj adresik : marta270@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, to Wy wszyscy pewnie z okolic.... a jako założycielka tego topiku, powinnaś zorganizować nasz zjazd :) może być latem, bo teraz to by się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani!!! nowi i starzy i zalani szampanem i ci co dopiero kieliszki chwyli ( czyli ja) co tu się wyprawia? tak bez jedzonka wy chcecie szampana pić? a śniadanko zjedzone? a zakąski macie? co to za przygotowania? proszę na stole po prawej porzadne sniadanko dla zapominalskich na stole po lewej stół z zakąskami do szampana czyli dużo mandarynek, ciasta, galarcików, ogoreczków i co tam jeszcze lubiecie do bąbelków daria musisz dużo przejadać a wtedy dojdziesz prosto na spotkanie robaczku ty nie pij na razie jak wrócisz to oblejemy powrót do zdrowia synusia gala - przepraszm jeszcze raz za tak wielką pomyłkę i faktycznie możesz zdjęcie wysłać cobym wiedziała jak wyglądasz i czy trzeba cię dokarmić czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerry - au_dela@o2.pl a ja jestem z Bydgoszczy, ale Męźczyzna mojego zycia jest z Torunia i tam go poznałam, wiec siła rzecze kocham to miasto;-) justa, chetnie, lato to dobra pora. A nie wszyscy sa z okolic Wawy, ale na wawe padło akurat, to mam dobrze. Przeciez Margotka z Francji via Bydgoszcz bedzie, a i z innych miejsc ludzie beda:-) niech tylko mary ten hotel otworzy, to ho ho!!! marteczka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerry mój adresik jest pod nickiem ( zresztą moim imieniem) czekam z niecierpliwością aha która to jeszcze miała do mnie zdjęcia wysłać ? malutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, to dobrze, że Twój mężczyzna z Torunia, bo inaczej to byście się tu z Jerry\'m pogryźli ;) no, ale podobno Warszawki nikt nie lubi, a jakoś się nie bijemy z Tobą czy Aylą :) tu wszyscy ponad podziałami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudaku, odpowiedzi Ci udzielono, a mnie zastanawia, dlaczego Ty sie od niej uchylasz? przeciez wysłałam Ci maila, mało tego, z odpowiedziami na nurtujace Cie pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam Justa ma rację - latem można coś zorganizować - ale to do ciebie należy !!! ( więc już po malutku kombinuj co, gdzie i kiedy....) :) No i fakt - hotel mary by się przydał!!! mary DO DZIEŁA !!! jerry Ja też ! Ja też chcę fotki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta hotel powiadacie? a jeśli ja chcę mieć sieć? nie rybacką hoteli i to w polsce a potem po dwa trzy w każdym państwie czy na kontynencie ano tak mnie ostatnio trafiło ze co ja będę miała z jednego hotelu? szukam włąśnie dworków bo moje hotele maja miec duszę więc możecie mi w tym pomóc troszeczkę cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, a kiedy planujesz otworzyć pierwszy hotel? fundusze już masz? ;) marteczka, ale ten Twój synio to słodki musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerry pod nickiem a najlepiej to wyślij na maryjest@poczta.onet.pl marteczka no no no bylebyś za dobrze nie miała z tym przytulaniem - pamiętam jak się do kuzyna przytulalam gdy był malutki bo taki mięciutki był i cieplutki no ja wiem ze przydałby się już ale co ja zrobię ze on będzie później? znacie dobrego maklera giełdowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa no ja to bym chciała pierwszy tak przed 30 ewentualnie zaraz po a potem tak co 4-5 lat następny zobaczymy jak sie zaczna rozwijać a z tym maklerem to ja poważnie pytałam dziś idę na nauki do znajomej księgowej dworki trochę przejżałam ale chyba wprost zapytam się gmin bo takie szukanie to dla mnie strata czasu a i tak może się okazać że jest zrujnowany albo sprzedany albo jeszcze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak późno? to my się tej imprezy nie doczekamy ;) za 10 lat to nasze dzieci tu będą rozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerry, miały byc TWOJE zdjęcia, sie znaczy z Twoja na nich osobą:-( a co do zlotu, łatwo mówic, jak niby mam to zorganizowac, co? przeciez nie mam noclegowni u siebie, a tylko tak by sie opłacało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa a jak szybciej zdobyc kasę? trzeba zainwestować i zbierać do świnki skarbonki przez cały czas ja nie chcę korzystać z kredytów i z tego co zainwestowałam chcę otworzyc wiec będzie to wklad własny a na to potrzeba czasu moze uda mi się szybciej nie wiem zakładam ze jeszcze się zakocham i dzieci będę mieć aha mam ogromną prośbę do osób które tu wchodzą czytają i wychodzą jeśłi znacie dobrego, uczciwego maklera albo kogoś kto takiego człowieka zna będę wdzięczna za kontakt - mail pod nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, a co Jerry Ci przysłał? :) a co do noclegów, to coś się może wymyśli... może w jakimś schronisku albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widoczek jakis mi przysłał i jedna śmiechostkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani na jakiś czas uciekam będę za godzinkę może krócej częstujcie się co tam jeszcze zostalo na stołach moja koleżanka ma śliczny mały pensjonat koło warszawki dokładnie to w konstancinie stańczyk się zwie moze miszkańcom stolicy coś to mówi miałam tam połowinki - świetnie się bawiliśmy w ok 25-30 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×