Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witam wszystkich serdecznie 👄 witam takze nowych dwoch osobnikow meskich ;-) ja tez jestem tu od niedawna, ale mowie wam, przyjemnie tu :) ba! nawet bardzo Majesta, gratulacjee !!! ja tez bym chciala (chyba ;-) ) ale chyba jeszcze na mnie za wczesnie, albo na mojego ;-) a w warszawie snieg nie pada buuuu, ale i tak na swieta stąd zmykam ;-) ide dzis popatrzec na prezenty :D mam nadzieje ze cos mi wpadnie w oko ;-) co prawda mam juz pomysl, 1 - ksiazka, 2 - koszulka ze zrobionym przezemnie nadrukiem albo kupie sobie kokarde i sie przewiąze :D patrzyłam wczoraj w necie czy jest moze taka bielizna wiazana na kokardki :D ale by sie zdziwil hihihiihii justa powodzenia!!!! trzymam kciuki za piatke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubka, hej :) chyba za malutką 3masz dziś, nie za mnie :) Jerry, żarty sobie robisz? ja myślałam, że niebieski... nie żartuj sobie, bo zielone też są i ja teraz nie wiem, czy Ty po ulicach paradujesz, czy po lesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu ! miało być uśka :D:D:D ale malutkiej tez zycze powodzenia :) tyle was a ja już skoryneczka hehehehe stary umysł to i pamięć nie ta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubka - stary umysł,ten tego:D:D Swoją drogą dochodzę do wniosku,że jakoś powołania do zawodu żony nie czuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich starych i wszystkich nowych :) coś mi się tlen pierdykał , stąd moja nieobecność Majesta - ale mnie zaskoczyłaś - no ale oczywiście gratulacje i najlepsze życzenia , a do życzeń 🌻 🌻 🌻 no i cieszę się , że pozbyłaś się gipsu :) dobra dziewczynki i chłopaki ( widzę , że chłopaków coraz więcej :) ) idę wysuszyć głowę , a jak wrócę - będzie szampan i jakieś pyszności a - kawkę już piłyście , bo wam gorącą zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuu
dmucham,popycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka Ty mnie weydz na dobrą droge ,bo Ty grzeszysz tym powołaniem heheh;) zartuje oczywiscie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalek! Pogratulować \"głębokiej\" stopki, to chyba Twoja specjalność? Czekaj, czekaj, jak ja Ci naślę feministki, to niedobrze będzie! Dziewczyny, dzisiaj ja mam problem. Problem jak z telenoweli. NIby juz postanowiłam, co zrobic (tzn. nic nie robić :P), ale jakoś dalej mnie to dziabie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie dam się i już Robalku:D:D:D Gotować,kurde nie lubię. Za mąż to się chyba chce do 30-stki,potem coraz mniej,mniej,mniej...;) Jarek>>Jak to nie ma,że nie ma? Pytałam,czy masz taki z bajorkiem i ogródkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNie tam się chciało za mąż mniej więcej do końca przedszkola, potem juz ani, ani :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy Maja te \"dziewczyny\" to do Robala?:D A nie wygląda;) Dawaj ten problem,już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze chwilke i zmykam do szpitala do synka,ma ktos ochotke na red-bula???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to głowa wysuszona , fryz jak trza , oko delikatnie podkreślone , nawt spódnicę dziś na sobie posiadam :D :D :D do szampana mam ciasteczek mnóostwo i kanapeczki , bo wy w pracy i sniadania pewnie nie jadłyście :) dobra - rozdaję kieliszki , każdy trzyma swój i uwaga uhmmm... hmmm... BUUUM !!!!!!! szampan otwarty - polewam ! jedzcie i pijcie wirtualnie , ile kto chce i może ... smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy-w moro spacerujesz? Kompromitacja-nie znam się na szarżach:D Maja-mnie się w przedszkolu to tylko kolegów udało lekko zdemolować;) za co dostałam zresztą od pańci na gołą.Ekshibicjonistka jedna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, dostałam wczoraj w trzech częsciach sms-a z internetu. \"Pani Maju, mam pewne informacje o człowieku, który płaci alimenty na Pani synka (sic!!!) Wiem coś, co Pani napewno (pisownia oryginalna) pomoże\". No i się wkurzyłam. Nie był to anonim, tylko prośba o kontakt mailowy pod podanym adresem. Oleję babę. Nie potrzebuję żadnej pomocy, szczególnie od kogoś, kto sam się z nią pcha. I w ogóle cos mi tu śmierdzi. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAŁ Marteczka zrób skrina i przeslij nam chciałbym Cie zobaczyc ,a ja juz tego szampana otworze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, aleś się wystroiła... a tak przeważnie to bez spódnicy chodzisz? no ładnie... :) i szampan, tak z rana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. No, to już teraz na pewno wiem, że oleję. Marteczka, a co to za okazja? Bo ja zaraz między VIP-y idę z podniesionym czołem, jak sie na którego przewrócę w sztok szampanem pijana, to nie będzie miło... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka normalnie jestem zakompleksiona tym okiem,nie mówiąc o spódnicy;) I co z tym szampanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wiecie co? nie lubię was wstaję chce sie wpisać ze idę po prezenty i wrócę za jakiś czas a wy mi karzecie tyle czytać!!!!! i w dodatku w piązmie jestem, włos rozwiany, naturalna jak to tylko z rana można być i już mi zimno zaczyna być chciałam zrobić wam pyszne śniadanko a wy już z szampanem biegacie no nie ja się tak nie bawię tak wogóle to ja witam nowe osoby widzę że pana mundurowego mamy ( to ja muszę uważac) czyżbyś stał w szeregach wojska polskiego? - pytam wprost bo te podchdy o których czytałam źle mnie nakierowały a ja strasznie nie lubię się domyślać MAJESTA!!!!!!!! normalnie będziesz wyściskana, wycałowana utoniesz w grosikach i obtańcowana przez wszystkich mężczyzn na tym topicku czego to waćpanna nic nie wspomniała no wiecie w sobotę za mąż wychodzę - qcze to tak duzo? ale niespodzianka z samego rana ledwo na oczy widziałam i myślałam że źle widzę ale potem wszystkie zaczęły gratulować więc wróciłam się i jeszcze raz przeczytałam teraz to siadaj i opowiadaj wszystko jak należy kochani to ja idę do łazienki zrobić się z besti w mniejszą bestię a potem żoładek nakarmić zostawiam trzy talerze słodkich pierniczków - lukier czekolada z dżemem i bez dzemu szampana już macie to ja dorzucę kafkę i herbatkę i kakao do usłyszenia później jak prezenty bedą zapakowane pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś :) qrcze, Wy tu jak zwykle o słodkościach, a ja od początku grudnia dzielnie się trzymam... do Świąt dużo nie zostało, nie wiem, czy sama tak wytrzymam, bo moje kochanie w weekend już wyjeżdża, sama w domku będę siedzieć - i jak tu nie kupić nic słodkiego? ale co tam, i tak jestem z siebie dumna, bo prawie od 3 tygodni słodyczy sobie nie qpiłam :) nie, nie odchudzam się, to tylko takie małe postanowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×