Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Justa> szkoda że nie znasz takiego miejsca. Ale może ktoś inny będzie wiedział więc jeszcze raz się pytam: CZY KTOŚ ZNA JAKIŚ PORTAL ZAJMUJĄCY SIĘ POLSKĄ MUZYKĄ? Chodzi mi głównie o końcówkę lat 80-tych i lata 90-te Majesta> z tymi życzeniami to różnie bywa. Czasami pisze się je na forum, a czasami przechodzą poza nim. Bywa tak, że człowiek pamięta, ale nie ma dostępu do kompa. A potem jak wchodzi po jakimś tygodniu, to nie wie za bardzo, co robić: składać te życzenia, czy już raczej nie wypada... W tym wypadku jeszcze się odważę: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Mary> spóźnione ale b. szczere życzenia - dużo zdrówka, silnej woli i wytrwałości w realizacji marzeń!!!!! Trzymam kciuki za prackę i te studia! I jeszcze chciałabym Tobie życzyć, żeby smutnych dni było jak najmniej w Twoim życiu! Znasz moje zdanie odnośnie mężczyzn więc nie będę się powtarzać. Napiszę tylko, że na wszystko jest odpowiednia pora w życiu 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi szkoda że was nie ma może któraś z was pomogłaby mi uporać się z duchem, bo mnie nachodzi i straszy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak tam dziewczynki przy sobocie ? u mnie nudy :( Mery - jeśli uraziłam to sorki , nie chciałam 👄 a mailik do Ciebie doszedł przedwczoraj ? Słonko - nie znam takowych portali więc niestety nie pomogę , a z tym duchem to zaraz tam zaglądnę Majesta - co Ty się taka cięta zrobiłaś ? a co do tych życzeń , to mnie dziewczyny złożyły życzonka , dopiero jak się "upomniałam" :) i żadnych żali nie mam , każdy ma swoje życie , swoje problemy i sprawy i nie każdy musi pamiętać , że mam akurat imieniny czy urodziny , gdyby zapomniała przyjaciółka , którą znam od podstawówki , to maiałabym żal , ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marteczka 🌻 ja żali zadnych nie mam , raz sie upomniałam i dostałam opiernicz i wesołe to nie było cięta wcale nie jestem poprostu mówie co myśle i nie jestem inigdy nie byłam milusia na siłe a znów nie mówie strasznych rzeczy, poprostu takie jest zycie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobereczek tym co są i tym których jeszcze nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, spóżnione życzenia!!!!!!!❤️🌼❤️🌼❤️🌼!!!! wiedziałam że strona zwiśnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Szam !!! kawusia jest gorąca - napijesz się ? ale nam się dziś zaspało , zignorowaliśmy budzik :) i obudziliśmy się o 8.00,przy czym Ada miała na 8.00 do szkoły , a mąż do pracy na 7.00 :D zmiana czasu zrobiła swoje jak tam po weekendzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim słońce dziękuję ślicznie spóźnione ale szczerze - to najwazniejsze i co za duch cie męczy? stawiam kawę i imieninowe ciasto imprezka bardzo się udała zaczynamy od nowa jeszcze raz? tydzień dzień za chwilę miesiąc porę roku ...życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery tak filozoficznie z poniedziałkowego rana ? :D a w sumie może by tak zacząć ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, nie mogłam sie dopchac do łącza... za kawkę dziekuję bardzo, ale ostatnio jakoś zupełnie mi nie smakuje, wole Reda Bulla, choc to chemia i na dodatek droga jak szlaq!! Dlaczego mamy cos zaczynać od nowa??? Zadziwiające, bo ostatnio pewien znajomy, posiadajacy kilka samochodów, nowoczesne mieszkanie, no i naprawde duzo pieniędzy, stwierdził że nie jest szczęśliwy. Bo od lat wyznaje zasadę, że cieszy sie z tego co po raz pierwszy robi. Ze pierwszy raz zawsze smakuje dobrze, a każdy kolejny mniej... Ja nie zaczynam na razie nic nowego, bo mam co robić:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek, przez tą zmianę czasu to jestem niewyspana.... szam, co u Ciebie nowego, jak się Zuzia sprawuje? w pracy nie masz łącza na stałe czy czasu brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poza tym niewiele nowego...A Zuzia, biedna, musi dotrwać do końca roku, sytuacja w jej szkole nadal się nie zmieniła, a agresja u kilkorga z chłopców wzrosła do tego stopnia, że na ich widok otwiera mi sie nóż w kieszeni. jednego z tych gnojków tak postraszyłam i spacyfikowałam, że aż sie popłakał. nikt sobie z nimi nie daje rady! To niesamowite, grupa siedmiolatków terroryzuje nauczycieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Szam dawno cie nie było :) takich małych bandytów to ja bym zatukła normalnie, nie ma rady na cos takiego bo pewnie rodzice uwazaja ze ich pociechy sa bez winy i wogóle. Cos dzisiejszy dzień jest strasznie senny normalnie ziewam od 9 rano a wypiłam juz 4 kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziki gdzie jesteście co to za pustki Witaj Marteczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Was tak mało? marteczka, ayla :) a co to za duch nas odwiedził? ;) słonko, to Twoja sprawka? :) a u mnie znów wiosna... żyć się chce... czasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌻 Justa u mnie tez wiooosna odrazu lepiej :) sie człowiek czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się zdaje, że topik umiera śmiercią naturalną... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam ja jestem melduję się z samego rana :D lecę sobie zalać kawkę ostatnio nie mogę się obudzić nie wiem czy to ta zmiana czasu czy co , ale od poniedziałku mam problemy z wstawaniem , a nawet jak już wstanę , to nie jestem do końca pewna czy już nie śpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×