Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

jak mus to mus ja w pracy będę tyko na telefon i nie będę miała wyjscia miłego robaczku no dziewczęta gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, jestem, ale zabiegana strasznie... dziś znów posiedzę długo pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja tez właśnie skończyłam z gumeczkami i przepisami a teraz dla siostry robaczku sprawdź skrzynkę słońce coś na ciebie tez czeka a jak ktoś mi zrobi te babeczki migdalowo - cynamonowe lub sernik to wyściskam i wycałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka wszystkim, ja również dziś pierwszy raz występuję na forum. A piwka też bym się napiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal kwiata się robi tak: [ kwiat ] tylko bez tych spacji oczywiście kitek, witamy w naszym gronie, proszę bardzo, piwko dla Pani 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku kwiatki to między kwadratowe nawiasy wstawiasz słowo kwiatek lub kwiat a tak wogóle to wejdź na stronkę http://forum.o2.pl/emotikony.php i tam jest wszystko kicia kiteczko czy jak tam jest twój nick siadaj no w naszym gronie, a pierwszy raz na formu czy w tym topicku? i prosimy coś skrobnąć o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza, a Ty gdzie się podziewasz, miałaś być do wieczora i co? ;) wszystkie poszły już sobie, marysia tylko została?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po obiadku jak milo gdy ja nie gotuję no faktycznie chyba tylko ja tu jestem no i zabiegana justa teraz kafkę przysłowiową proszę i placek orzechowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jestem nie chcoalam nikomu w slowo wchodzic :) ale teraz juz moge sie wlaczyc tlumy zniknely a tak serio to jadlam obiadek i pozniej troche leniuchowalam bo w koncu robie sobie dzis dzien leniucha ktos sie przyklacza do mojego swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza, oj, jak chciałabym się przyłączyć, niestety, nie mogę :( nie wiem, o której ja dziś wyjdę z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie was witam!! jakie tu towarzystwo rozluznione gadajš o gumkach piwkach hhhoooo. No i dobrze ,ja za to mam okropny zajob. Choc teraz jestem w domku i też pije sobie wisnióweczkę co zrobił mój małżonek,bo dzisiaj jestem strasznie zdenerowana. No ale nie zawsze mozna tylko imprezowac Zycze miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzy mi się taki kawałek jabłecznika z cynamonem... i do tego jakaś pyszna kawka z bitą śmietanką... mniam :) takie to mam fantazje, bo o obiedzie mogę zapomnieć, a do kolacji jeszcze daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, zastanawiam sie, gdzieś Ty się podziewała cały dzionek... Tobie to dobrze, wiśnióweczkę.... dawno w ustach nie miałam. a co Cię tak zdenerwowało? Ty nie narzekaj, bo jak chcesz, to się ze mną zamień, w pracy jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dmuchać nie musiałam sama się przepchala natasza przyłączam się senna się zrobiłam i dobrego jablecznika bym zjadła hmm..... madziu witam poproś o masaż to pomaga na zdenerwowanie justa gdybym mogła coś ci przesłać to już być zjadła coś pysznego ale chociażbym sie rozdzieliła da dwa nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie tu siedzieć do napisania jutro justa nie martw się przyjdzie czas i na twoje pożegnanie wiecie co gapa jestem mój tata ma dziś urodzinki idę go wyściskać papatki i kwiatki dla wszystkich was które tu jeszcze zaglądną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, przekaż Tacie życzenia ode mnie :) no ja niedługo zmykam, ale praca do torby i domciu dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robcie mi smaka bo aj jestem na diecie i w zoladku mi piszczy a w dodatku taka paskudna pogoda leje i leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wróciłam ufff...znów narobie sobie duuze zaległosci z czytaniem ale tak to juz jest. Dzisiaj to miałam juz dosyć, nie wiem jak sie przestawie na ranne wstawanie i to wszystko a jeszcze w tym roku pisanie pracy...koszmar. Ide na pózny obiad bo od rana zjadłam tylko batonika i 4 kawy wypiłam ale jeszcze zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maiesta twarda bądź nie daj się !!!!!!!!!!!!! ale może zrób sobie jakieś kanapeczki następnym razem zawsze to zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, Natasza nie głodze sie tylko w całym tm pośpiechu nie miałam czasu cos sobie zrobić a zajęcia mielismy tak porozrzucane po całej uczelni ze nie było czasu cokolwiek zjesc...tak prawde mówiac to musze sie troche wyluzowac i być ponad wszystko a nie życ w ciagłym stresie. 🌻 Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×