Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

No nie uraziłes mnie apsolutnie tylko sadziłam ze źle mnie zrozumialeś ze sie głoduje czy coś w tym stylu, jak by tak było to przy wiekszym wietrze bym odleeeeeciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie Robal jeszcze mi to nie grozi ale na wszelki wypadek nosze obciążenie w kieszeniach....zartuje oczywiście. Opuszczam was póki co bo piesek chce na polko iść biedaczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak o pieska trzeba dbac a jakiego masz psa?? ja mam kotka na szcescie na podworko wychodzi sobie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam spanielka tybetańskiego ale młoda jeszcze jest ma chyba z 6 miesięcy i strasznie rozrabia ale fajna jest bardzo, a ja sie kotków boje nie wiem czemu mo ze dlatego że sa takie tajemnicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam troje dzieci i przewagę nad posiadaczami piesków mam taką że one nie muszą wychodzić strasznie wcześnie rano i późno wieczorem jeżeli chodzi o całą resztę to posiadanie pieska jast dużo mniej upierdliwe i męcząse niż dzieci hihihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Majesta że ja właśnie za to bardzo je lubię i szanuję te koty oczywiście miałam kiedyś chciałabym jeszcze ale dzieciuki by go zgładziły dobra teraz zmykam naprawdę - żelazko patrzy na mnie tęsknym wzrokiem pa pa pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez zycze miłej nocki wszystkim a jutro z rana uśmiechu 🌻 Marteczka twoich pociech to nic nie przebije ani piesek ani kiciuś , nie poparz sie przy tym prasowaniu ja raz przez nieuwage oparzyłam sobie łokieć bolało chyba z tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana, co to dziś keszcze nikogo nie ma? czy znów stronka zwleka z debiutem? u mnie za oknem trochę słonka jest, jak dobrze, że już piątek i na chwilę będzie można odetchnąć od pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny! ❤️👄🌼 widzę, że nie próżnowałyście wczoraj i teraz poranna kawa będzie mi towarzyszyć przy l;ekturze!!! MIłego dnia, bo już dizś zaczyna sie WEEKEND!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek !!:):):) Ale dzisiaj barowa pogoda w Poznaniu - tylko pod kołderkę chce mi się wskoczyć ! I pracować się nie chce ! A na dodatek poszłam do sklepu z pustym portfelem i już myślałam że dzisiaj ze słodkiego będą nici ale pani się zlitowała nademną i dała drożdżówę na kredyt:) ( w końcu codziennie kupuję). Kochani dzisiaj jestem tylko do 11 i znikam z pracy !!!! :):):) Fajnie mam co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 2 godziny mam weekend !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):)::):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Na wesele też bym chciała !!! Uwielbiam wesela !! A do kogo jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, czy ja się wyspałam? a czy ja się kiedykolwiek wysypiam? chyba nie... poza tym, wczoraj musiałam dłużej zostać w pracy, a dziś przyjść wcześniej, więc tym bardziej. Szam, brakowało nam wczoraj Ciebie :) Daria, Tobie to dobrze... ja muszę dziś jedną rzecz dopiąć w pracy na ostatni guzik, zaś drugą mam zrobić na poniedziałek, więc fajnie się weekend zapowiada... a gdzie reszta? wstawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa No to tak jak ja - nigdy się nie wysypiam !!! Na topiku \" dostałam to od mojej przyjaciółki na gg\" są wstrząsające zdjęcia dziewczyny po wypadku - jak macie silne nerwy - zajrzyjcie tam - dla mnie jest to potworne, nie mogę wyobrazić sobie życia w takiej sytacji w jakiej jest ta dziewczyna !:( Albo nie patrzcie tam dzisiaj bo zepsujecie sobie humor na weekend - ja mam już spieprzony przez te zdjęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MIŁYCH PAŃSTWA ja wstałam już dawno , ale dużo roboty miałam no i robiłam kawę i herbatkę dla wszystkich proszę się częstować do wyboru , do koloru a wyspana też nie jestem zresztą nieczęsto bywam - halo Justa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka Mi to zamiast herbatki przydałby się jakiś drink na rozgrzewkę bo coś mnie dzisiaj \"telepie\" - jakieś dreszcze czy co? Tylko drinka o tej porze? Czy ja zgłupiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Daria Ty też się nie wysypiasz? myślałam że tylko ja mam ten problem , ale widzę że nie jest ze mną jeszcze tak źle muszę iść dziś z moim maleństwem na morfologię bo ona jest blada cholera - ja jestem blada , mo mąż jest blady to ona ma być śniada? będą nadaremno biedulkę męczyć potwory zresztę z moą starszą córcią też tak było no nic to jakoś przeżyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Ha ! ale mądry jesteś ! a na 100 % po południu drzemkę sobie ucinasz ! A my bidulki chodzimy spać późną nocą a wstajemy skoro świt i nie ma mowy o tym żeby ucinać sobie drzemki w ciągu dnia ! No i jak mamy być wyspane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal No nie wiem czy wskazany zimny na te moje trzęsiawki - bo może mnie jakaś paskuda grypowata łapie albo to z niewyspania ale wczoraj wyjątkowo późno szłam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - a czemu by nie z rana ? w końcu piątek jest - początek weekendu Robal ja bym bardzo chętnie drineczka gdyby nie fakt że ja teżą morfologię dzisia mam ale jakby coś kiedyś jeszcze to rób i mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka Ja też dzisiaj idę z córcią do lekarza ( do ortodonty) i dlatego wcześniej znikam z pracy - wzięłam sobie pół urlopu ( cały dzień nie bo już mi się urlopik kończy niestety :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie kochani - znikam już bo niedługo wychodzę z pracy a muszę jeszcze pare bzdurek tutaj porobić . Robal życzę udanej zabawy i samych przyjemności :) marteczka , justa, szam ,majesta, marysieńka, i wszysktkie inne kobitki miłego weekendu ! PAPATKI i DO PONIEDZIAŁKU !!!!! :):):) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofane i Kofany Robalku Cytrynowy!!! zabrało mi troche czasu przeczytanie Waszych postów!!! ale już jestem i odpisuję: >justa, co do zazdrości - to mój I. nie jest zazdrosny, pewnie dlatego, że jest pewien moich uczuc do Niego. Ja oczywiście jestem;-) poza tym zdazył sie przyzwyczaić do moich satelitów-wielbicieli. A ja mam takich dwóch, których bardzo szanuję i przyjaźń z nimi sobie cenie. Obydwu mój I. zna i lubi, więc nie ma problemu. Poza tym uważam, że każdy w związku musi mieć swój kawałek podłogi, czyli to co dla niego ważne i tylko dla niego. Dlatego nie mam nic przeciwko temu, ze chodzi na piłkę z chłopakami lub na piwo z nimi. Nie robi tego często, ale sama go do tego namawiam. Bo niech ma swój odpoczynke od swiata, problemów i odpowiedzialności. Tym bardziej, że przez to bardziej mnie kocha i szanuje. A co do zdrady i tego o czym pisałaś po lekturze \"kochanek\"... uważam, że moralność w naszym społeczenstwi to już przezyetk, niestety. Teraz znaczenie ma tylko kasa i kariera po trupach aby do celu. Sama mam okazję obserwować rozpadające sie związki i problemy takie od których włosy dęba stają na głowie. Dlatego my z Piotrem dbamy o siebie i o to by w naszym związku nie było takich problemów. POza tym starannie dobieram znajomych i nie spotykam sie z takimi, którzy wyznają inne niż my zasady. Dla mnie też ważna jest czyjaś prywatność i inność i ją szanuję i nie chciałbym niszczyć.Ale że bywają od tego odstępstwa, cóż, takie jest życie. Nie mysl o tym, justa, świata nie zbawisz. Jedyne co nam pozostało, to samym dbać o moralnośc swoją i później przekazać to naszym dzieciom - to nasza rola i misja! Za chwile ciąg dlaszy dopisywania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> majesta, biedaku co Ciebie tak wczęsnie z wyrka zrywają!!! ale czy to oznacza, że traz późno jedynie będziesz w kafe????buuuuuuuu > madagskar, pojawiłaś sie tylko raz, ale mam nadzieję, że jeszcze tu zagościsz?:-D >be be kofana! jak miło że zajrzałaś, co z naszym piwjkiem? >marteczka, nie martw sie tymi co nie dzwonia, ale rozumiem Ciebie, bo jak byłam przez pół roku bez pracy, też chodziłam na rozmowy i szlaq mnie ytrafiał gdy nie dzwoinili. Miałam też dość wiecznego sprzedawania sie i opowiadania o sobie i odpowiadania na setki, czasem durnych pytań. Na szczęście znalazłam pracę i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Życzę Tobie tego samego i obyśmy po Twoim sukcesie juz niedługo usłyszały! > Natasz, miałaś interes, znaczy piwo do mnie???? to jak, keidy będziesz, gdzie i jak się umawiamy???? >robalku, witaj, nie było Ciebie strasznie długo!! dzieki za kawały na dobry początek dnia!! >🖐️ daria, co tam słychować u Ciebie?? >Magda, wszystko u Ciebie ok? >marysieńka, czesc słonko!!!! Jetseś super! jak udały sie urodzinki taty?? A dla tych co kawy pić nie mogą podawałam przecież przepis na kawę wg medycyny chińskiej co robi lepiej niż 15 kaw razem wziętych - leczniczo i daje kopa energii pozytywnej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, dzięki za Twoją opinię :) ale musiałaś się nastukać na klawierce ;) Jamniczek, co się stało? nie opuszczaj nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUsta, miło... ja też polubiłam Twoją otwartość i powagę wobec problemów bliźnich (także na innych topikach), ale niestety... ja nie mam zasad, a jęsli nawet jakieś mam, to są one inne... niż powszechnie tutaj panujące (vide wypowiedź Szam parę kresek wyżej. Nie czuję się \"dobrą kobietą\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Szam ja mam zapalenie ściegna i chodzić nie moge !!!wściekła na maksa jestem jak ja sie doczłapie na spotkanie a przeca Blondi przyjeżdża Nigdzie Jej nie ma i umówić sie nie moge w sobote mam impreze rodzinną same kłody pod nogi :( :( niech ktos mi powie co ja mam robić ???? bo mnie z bólu juz mózg nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×