Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Marysienka ślę teraz do Ciebie ,a musze teraz wyjechać w pilnej sprawie więc jak dojdzie do Ciebie to wyślij Darii bardzo prosze :):):):) Do potem narqaz{kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria> :) Szam chyba rzeczywiście już nawiała. Szkoda. Mam nadzieję, że będzie odzywać się od czasu do czasu. A to dla niej, żeby nie było jej za lekko ;) z tymi wszystkimi kubkami, laptopami i innymi rzeczami: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku zaraz sprawdzę i napewno wyślę darii a w łapki to mam tak lewa podrapana od kota ale się już goji prawa też podrapana od kota ale w środkowym skórka na kostce obtarta i boli jak wkładam do wody i wogóle ciąglę ją chaczę i surowica sie sączy a wczoraj sobie doprawiłam kciuk i też się sączy więc są zaplastrowane bo dziś już nie będę tak sprzątała jak przez ostanie trzy dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ludziska gdzie jesteście? robaczku narazie nie dostalam ale pewnie poczty się nie lubią i trochę to potrwa wiecie co? zagoniłam siostrę do zmywania i...udalo mi się ładnie i grzecznie jej wytłumaczyłam i właśnie to robi ulitowała się nade mną a ostatnio jak na nią nakrzyczałam to...zrozumiała mnie jestem zszokowana bo zawsze krzyknęła nie trzaskała drzwiami a teraz normalnie aż miło popatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysieńka, biedactwo, to Ty nie zmywaj ani nic nie rób, niech rodzinka się tym zajmie. a dlaczego tylko Twoja mama zmywa? już zagnać facetów do pracy, niech twój brat pozmywa, przynajmiej przyszła żona będzie miałą z niego pożytek ;) a na którą masz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa dobre uśmiałam sie mój brat przy zlewie to chyba cud bylby on rzadko gotuje (choć naprawdę dobrze mu wychodzą potrawy) a do zmywania ma dwie lewe ręce ostatnio udało mi się tatę przekonać i też się zgodził a tak ogólnie to tylko ja i moja mama zajmujemy się kuchnią a do pracy idę na 16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, marysieńka Masz rację - facetów trzeba gonić za młodu !!!! Mój to nie był niczego nauczony w domu - wiadomo jedynak, dwie lewe - zero , nic, nic, nic - nawet nie umiał śmieci wynieś - ale ja wszystkiego go nauczyłam !!!! Teraz nawet jak idę w sobotę do mojego brata do pubu ( dorabiam sobie jako barmanka w soboty) to jak przyjdę to nawet mięsko mam upieczone na niedzielę !:) - Goncie facetów bo im szybciej tym lepiej ( a moja teściowa jak jej mówiłam że Marcin nie robi tego czy tego to odpowiadała : \' mój ... też nie robi\". To nieprawda że oni nie umieją - oni to są LENIE i trzeba ich wszystkiego uczyć ale jak już zrozumieją że nie tylko my jesteśmy od roboty - to muszę przyznać że ten schab pieczony ( co to mój mężulek zrobił na niedzielę) lepiej mi smakował niż mój ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje że znowu stronka się ociąga:( Słuchajcie - jestem tak napchana że ruszać mi się nie chce bo zamówiłyśmy sobie w pracy pizzę i jeszcze jedna koleżanka przyniosła słodkie a oprócz tego wciągnęłam całe śniadanko ! Czy wy na zimę ( tzn . jak zaczynają się chłody ) też macie zwiększony apetyt????? Czy to ja taka jestem że robię sobie zapasy na zimę???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! dopiero sie pojawiłam dzisiaj! Wszystkim dziekuje za maile jeszcze ich nie otworzyłam zachwilke to zrobie. Robalku od Uski dostałam ciebie z tego co widze ale jeszcze nie otworzyłam ;) Ogólnie jestem prawie zdrowa, dzisiaj musiałam na uczelnie zagladnać Pozdrawiam wszystkich no i mam zaległosci w czytaniu was jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, ja mam tak samo, zimą jem tak kaloryczne rzeczy, że wiosną czy latem bym na nie nie spojrzała, a co najwyżej z obrzydzeniem. a na zimę zawsze tyję, chudnę wiosną. widocznie zapasy muszą być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię ,jeśli możesz to przeslij te foty Darii oraz Marysience bo za żadne skarby nie moge nie wiem co jest grane :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już myślałam że jak szam uciekła - to wszyscy za nią jak gąski....poszłyyyyyyyyyy!!!!:) majesta szam będzie - nie rozpaczaj ;0 justa No to dobrze bo myślałam że ze mną coś nie tak - ja też na zimę jem więcej i tak jak ty trochę przytyję a na wiosnę samoistnie chudnę (ale nie jest to dużo - jakieś 2 kg) ale i tak wagę mam o.k. więc nie szkodzi - tylko tak się zastanawiałam czy to przypadkiem od tego Bodymaxu nie dostałam takiego apetytu bo biorę już 3 tygodnie regularnie::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie coś milego Kobietki bo zaraz lece na saune i basenik,tak w każdą środe ,a we wszystkie dni tygodnia oprucz niedzieli trochę silowni,żeby kondycji nie stracić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kochane Kobietki zmykam się popluskać,pózniej do pracy i znów rano koło 9-00 bedę,żeby z Wami chwilke ponawijać:):):):):):):) papapappapapapapapapa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria nic nie martw ja też siię zaczynam objadać jak się zimno robi i moje koleżanki też no człowiek musi mieć jakąś warstwę ochronną przed zimnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale dziwny dzieeń dzisiaj pustkę w głowie mam kompletną nic mi się nie chce zaczęłam sprzątać w szafce z ubraniami i nie chce mi się kończyć pozmywane jest tylko dlatego że zrobiła to koleżanka kiedy została mi z dziećmi obiadu nie ma i nie wiem czy będzie a do tego okazało się że badania moczu niuni źle wyszły i trzeba jeszcze raz i jeszcze niunio się obsrał (przepraszam za wyrażenie ) od kolan po pachy wiedziałam że to się w końcu kiedyś stanie każde dziecko tak musi chociaż ten jeden raz w życiu ale dlaczego akurat dziś? i jakoś nie mogę odejść od tego kompa chociaż już mnie oczy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, Ty to napakowany musisz być... codziennie siłownia, no, no... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamankaaaaa >>>.. Ja wogóle ..wcale..absolutnie ..sie nie zgadzam ..żebys była ..\" zniknięta\".. Bardzo dziekuje za przesylke.. o łańcuszku nic nie zrozumialam ..ale pewnie masz racje..! Ucałuj Dudusia.. będziemy w kontakcie .Buziaczki.👄 Pozdrowienia dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooooooooobbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuudddddddddkkkkkkkkkkkkaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Co słychać kobitki ?? U mnie leje, leje i zimno brrrrrrrrrrrrr........ Ale humor mam dzisiaj - no chyba że mi go dzisiaj w pracy schrzanią? Ale na razie jest i niech zostanie::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej !!! 🖐️ ❤️ cześć kobitki byłam wczoraj w krakowie u promotora i.......... 😡 ja mu chyba za którymś razem coś zrobię. 6 godzin w pociągach jakieś 1,5 w autobusach w korkach, w krakowie paskudnie i zimno jak pewnie wszędzie eeee. ale potem pojechałam do chłopa i się pocieszyłam no! :) Cześć Daria sama masz tu dziś dyżur? 🌻 ja będe cały dzień znowu bo mam robotę przy kompie ale żeby się nie przepracować to będe tu wpadać :D Daria i Maryś - napewno nie dostałyście misterów? wydaję mi się że wam też wysłałam ale mogę jeszcze raz. Ostrzegam tylko że są paskudni :O no może oprócz tych pierwszych z kwiatkami zamiast.... :P Juście to aż musiałam na osłodę wysłać takie ciacho :) wam też wyślę Idę zobaczyć na pocztę A żabę ja dostałam od hanki ale się nie dałam nabrać hihi :) Juście to aż musiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie ,a ja po pracy wpadłem ,żeby się z Wami przywitać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×