Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Gość magdalenazet
Justa to pies!!! ale już wiem że Ty nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenazet, ja nawet nie wiedziałam, że to zwierzę, ale wyczytałam na Twoim topiku, że nie wiesz, jak go karmić ;) to jakiś rasowy pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem piję juz drugą kawę dziś i już drugi raz próbuję sobie wmówić że mnie ona obudzi hihihii... - Jam , a bo mnie wnerwili , baby w domu siedzieć i nie marudzić , no zawsze mnie to wnerwia , chyba nigdy nie dorosnę i nie nabiore dystansu . Słuchaj to ja proponuję żebyś tego schabowego z tej imprezy zwinęła dla mnie hihihihii.... ha..... andrzejki ha....... w moim przypadku to pewnie skończy się tak że znajomi zwalą się do mnie no i nie mam nic przeciwko tym bardziej że przychodzą z przetworami typu ogóreczki wszelkiej maści , papryczki , grzybki i w ogóle ja tylko namigam jakąś sałatkę , no może ze dwie i imprezka gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć madzia jak tam leci twój kabarecik dzisiaj częstuję czymś ciepłym bo mnie jest zimno, justa marznie w biurze i te co wracają z dworu tez pewnie będą chciały się ogrzać stawiam goracą czekoladę a do tego kokosanki i babeczki z masą czekoladową aha odebrałam pocztę, która to ma taki humor z tymi flinstonami? ja jestem grzeczna dziewczynka a wy mnie tak bałamucicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki ;) 🖐️ dzięki za wszystkie maile, wysłałam wam w odwecie obrazki :) no, dostałam znowu przedłużenie terminu obrony pracy i to nie wyjeżdżając z domu, świetny wynalazek ten internet naprawdę błogosławiony :D , teraz muszę tylko jechać do krakowa jakiś świstek zanieść, cieszę się bardzo, chociaż mam już serdecznie dość tej pracy, jak już ją obronię to ją spalę i wykasuję wszystko z komputera!!! totalna anihilacja!!! Andrzejki >> a kiedy to :D :O ??? a już pamiętam, to te cyrki z butami i świeczkami :D jejku może już wtedy oddam tę cholerną pracę 😠 sorki że taka monotematyczna jestem.... jeszcze mnie dopadło jakieś zapalenie pęcherza lekkie, na szczęście miałam furagin... dobrze mieć kolegę weterynarza ;) marteczka i jam >> a gdzie ten topik z facetami?? i o co płaczą? bo jak by co to mogę dołączyć... a ja lubię takie imprezy spędowe, niedawno mój ojciec urządzał dziesięciolecie firmy, wow ale się wszyscy...... dobrze bawili ;) było piwko, wóda, grill, tańce hulańce, pare osób zgubiło się w lesie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, ja trzecią kawę ofiarnie żłopię, ale łapy mi grabieją na klawie. Schabowego masz u mnie i słój bigosu na dokładkę. Jak już nadmieniłam, zakała bankietów wszelakich ze mnie, a najgorsze jest to, że jak spodziewałam się Miśka, zaczęłam jeść mięso (no, czyż nie powinnam dostac jakiegos małego medalu dla matek polek?), a Misiek coraz bardziej się krzywi, a w dodatku na koloniach poinformował wszystkich, że jest wegetarianinem, więc go nie męczyli kurczakami. Wrócił chudszy, więc Babcia ręce załamała i dawaj wnusia futrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam - dzięki , bigos chętnie mąż opyli , lubi kapuchę jak większość facetów , a medal masz u mnie jak w banku ! a ten topik to był coś \" mam dosyć żony \" czy coś takiego a te flinstony to superek są , co wy takie? hihihii.... no dziciuki poszły popołudniową drzemkę zaliczyć mówię wam właśnie w MTV CLASSIC leci Lenny Kravitz ale on jest normalnie hmmm.... hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krawiec kojarzy mi się z Miśkowym tatą... on był didżejem w mojej ulubionej dyskotece, a w dodatku grał na wiośle w mojej ulubionej kapeli... Dużo piosenek mi się z nim kojarzy... :D ...a nie lubię gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy po wiadrach kawy a ja po herbacie jestem i nadal łapek nie mogę ogrzać no a wszyscy polecają tylko jedną rzecz tzn osobnika i co ja biedna mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich słonecznie!!! U mnie za oknem takie piękne słońce, że aż szkoda siedzieć przed kompem. Andrzejki się zbliżają - ojejku :( Chyba powinnam się w to zabawić, może wyda się jak ma na imię mój Nieznany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczek, w czym się otwiera ten plik z Twojego ostatniego maila? bo za nic nie mogę go otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Kwiatuszki🌻 i od razu dziękuje za zasypaną skrzynke:) hehehe miałem co czytac i oglądać moje Panie jeszcze raz dzięki. Czy ,któraś z Pan ma ochote na bigosik to zapraszam wczoraj gotowałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę wszystkie zapomniałyście o andrzejkach? ha ha ha biedne zapracowane jesteście trzeba wam pozadnego odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazcie sobie ,że jadac z pracy odwoziłem kolege i najzwyczajniej w świecie urwałem sobie rure,wydechową oczywiscie i na 15 musze do mechanika i znowu koszty taka złączka elastyczna kosztuje he bagatela 700 zł normalnie mam doła prosze o sake podwójne bez lodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatek to już dzisiaj chyba ze 4 wypiłam... i dalej zimno.. :( a osobnika do grzania aktualnie nie ma :( nie martw się Mary ich i tak nigdy nie ma jak są potrzebni... ;) Cześć Słonko 🌻 jak tam praca? Cześć Robal 🌻 gdzie byłeś? bigosik też mam taki 3-dniowy, najlepszy!! Justa >> to miał być jakiś filmik (o koniach? hmm) ale mi się wiesza bo jakiegoś kodeka nie mam. Jam może nam opowiesz o czym to było? Jak cię znam to napewno o.... ;) :D :D flinstonowie są super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku dziś serwuję czekoladę napij się wódka w niczym nie pomoże a jeśli tak to mój tata powienien być ciągle pijany bo ciągle ma jakieś przeboje z autem ostatnio na tra sie mu się coś stało i musiał szybko do mechanika jeszcze babeczka lub kokosanka i zostaw tę wódę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe na garbie takim jakich u nas pełno na drogach;)(powtarzam ,ze chodzi mi o wydech ) Dzięki za czekolade chętnie chlipne i ciacho tez połkne z tym sake to żartowałem nie mam czasu ciągle jeżdze ,a jak po wódce???:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiazując do poczty to flinstonowie są zaj....... hehehe tak samo jak ten list o rodzinie katolickiej he...samo życie ;)wogóle wszystko mi sie podobało :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×