Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Cze Kwiatuszki🌻🌻🌻widze ,ze już rozmowy w toku;)ale miałem nocke ciagle cos sie działo,a po tey strzelaninie w banku w Wawie to znowu bardziej serio do tego podchodzimy he ,ale takie życie juz jest . Pozdrawiam Was serdecznie moje Panie i życzę miłego i udanego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kari za kwiatka i miłe słowa widzę że wiekszość z Was z wawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, większość z Wa-wy, ale mi do niej bardzo daaaaaleko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa , gorąca kawka na dzieńdobry podana no i oczywiście herbatka do wyboru witam wszystkich i spadam kanapeczki robić syniowi bo po tacie wieczny głód ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutcy !!!:) No dzisiaj mam już lepszy humorek niż wczoraj :) ( chociaż jak sobie pomyślę o tym dupku moim szefie co to nie dał nam premii to mnie cholera bierze - no ale dość, kit z dupkiem!). U mnie pogoda ohydna ( mgła, zimno brrr), zaspałam do pracy, mój M. wyjechał w nocy na delegację ( więc nudno w domu aż do poniedziałku), dziecko co chwilę woła kasę i nie rozumie że w tym m-cu jest makabrycznie!!! i co by tu jeszcze ? - ale mimo to wstałam dzisiaj z innym nastawieniem ! i jak co ale humor mam:) A co u was kofane????:) Witam: Karinę, szam, Magdę35, Robala,i nówkę H2O :) marteczka Jak się tak źle czujesz to zafunduj sobie witaminki - Bodymax - polecała je tu szam i są rzeczywiście o.k. - ja biorę już drugi m-c i o wiele lepiej się czuję ( listek kosztuje 22 zł i starcza na 1 m-c bo bierze się 1 dziennie) -polecam! I ja też Strzelec ( coś dużo tych strzelczyków tutaj - i dużo roczniczków 71 :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H2O witam ja nie jestem z Wawki tylko z Jastrzebia ,ale to nie daleko jakieś 400 km ;) pozdrawiam i zapraszam na plesniaka wszystkich obecnych tutaj ,żona wczoraj upiekła:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H2O Ja z Poznania:) Napisz coś o sobie. szam A jak tam na wywiadówce? Majesta No i co jak się czujesz w nowej fryzurce? Zadowolona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nareszcie... Marteczka, dół poszedł w p... niepamięć? :D A ja to Wam dopiero zawyżam (ale nudna jezdem z ta kontynuacją, nie?) Ale Magda to Ty przy mnie pikuś jesteś, ja jestem 1967 i te urodzinki, com tu hucznie świętowała, to były 36-ste... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Dzięki za zaproszenie na pleśniaka - ale wytłumacz mi co to ????( bo nie mam zielonego pojęcia):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>DARIA: na pocieszenie: ja też ostatnio dostałam zmniejszona wypłatę.... i tak będzie przez najbliższy czas. :( Cięcia u wszystkich pracowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ H2O, witaj na naszym topiku. My tutaj mamy dosc chamstwa i staramy sie dodac sobie otuchy i wesprzec slowem milym, choc ie zawsze cos to daje, to jest mile:-) zapraszamy i moze powiedz pare slow do mikrofonu, bysmy lepiej Ciebie poznali:-D robaczku, tzn. ze ciezka noc miales, biedaku:-( Karinka, co to, nie pracujesz;-) milo ze sie odzwasz od czasu do czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE !!! Przecież my wszystkie teraz w najpiękniejszym wieku jesteśmy !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>szam cciiii Szef na urlopie :D \"Kota nie ma - myszy harcują\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario plesniak to takie ciacho z jabłkami posypką ,a między nimi to taka pianka biała wyglądająca jak plesń i z tąd chyba ta nazwa:) Tak dziewczyny jestescie w najlepszym wieku ;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina Ja nie dostałam mniejszej !!! ( i wcale dla mnie nie jest pocieszeniem że ty dostałaś mniejszą biedulko bo wiem co to znaczy jak liczysz na tyle a dostajesz mniej). Ja dostałam pół !!! ( bo u mnie w pracy jest tak idiotycznie że albo masz pensję + premia 100% albo tylko pensję), poza tym nie mieliśmy premii od lutego do sierpnia ( 7 m-cy) , we wrześniu dostaliśmy a w tym m-cu znowu z premii nici ( cała firma). Zastanawiam się czy się nie zaolnić bo mam dość praccy za grosze ( ale najpierw chyba muszę rozejrzeć się za czymś nowym). Dobra koniec z tym bo znowu się zdołuję:( Mam ochotę na coś słodkiego ! Dziewczyny poczęstujecie czymś słodkim???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku O tym właśnie marzyłam!!!:) Częstuj zatem tym pleśniakiem !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam H2O ! - Jam , no wganiam doła paskudnego , a paszoł won ! - Daria a ty córci ni urodziłaś jakoś we wrześniu? bo mi sie coś tak po głowie obija , ale może mi się tylko śniło...hihihi... - Robaczku ja za pleśniaka dziękuję , jakoś nie przepadam a i ja też między tymi poszkodowanymi brakiem premii - mąż nie dostał , ą żebyście wiedziały jak ja na nią liczyłam...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka Masz rację - we wrześniu ! A skąd wiesz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepycham stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, powtarzam, skarb masz w domu zamiast żony! Tym plesniakiem zrehabilitowałes się troszku za to wczorajsze nieszczęsne ukatrupione zwierzątko. Pycha, mniam, mniammmm.... U Was też taka mgła, że niczego nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczek Ukatrupione zwierzątko ! Ale mnie ubawiłaś!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani 👄 🌻 witaj H2O, dołącz do nas 🌻 ❤️ jak ja do nich przyszłam to też już tu chwilę siedziały... właściwie nie wiem od kiedy jestem na Kafe... :O o ile się orientuję to z W-wy jest chyba tylko Szam i jeszcze Gio też ale się spisaliście od wczoraj no no, byłam mile zaskoczona, przeczytałam wszystko :) Ja też mam Shreka i Epokę lodowcową (the best!) choć to raczej dla dorosłych są bajki no i jeszcze Monster Incorporation (super) Dzieci moich znajomych (2,5 i 6) jak oglądały Shreka to chyba nic nie kumały ale i tak im się podobało, tylko się tak dziwnie na nas patrzyły czemu tak rechoczemy.... :D Majesta ja ci coś zrobię chyba, skoro my z justą i słonkiem zaniżamy, a ty jesteś 2 lata starsza no to??? jaka stara?? I wogóle skończmy już ten temat kobieta może być piękna i młoda jak ma 26,36,46... lat. zależy to od niej samej i mężczyzn, którzy ją otaczają :) Zresztą jak patrzę na wasze zdjęcia, no to nikt nie wygląda na więcej niż 25-30 Dairia >>jest świetny film na poprawę humoru i ciepło też się po nim robi. To \"Czekolada\" z J. Binoche i J.Deepem. film jest cudny, byłam w kinie na dkf-e ale teraz nie wiem skąd go wytrzasnąć. może jest w wypożyczalniach, nie wiem bo nie mam video ani dvd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczek Wolę w takim razie nie mówić co ja mam dzisiaj na obiadek bo mnie przeklniesz:) ( ale to wina mojego M. - on wczoraj robił na dziś jakby co:)) Mgła - masz rację - ogromna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tutaj mówicie o jakimś słodkim pleśniaku... mmmmmm.... a mi się marzą naleśniki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria bo pisałaś już kiedyś chyba jak moja kończyła 7 lat - 22 września ,no tylko że ona z 1996 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H20
Jestem rocznik 72, mieszkam w Słupsku i jestem z pod znaku barana ,choć widzę że przeważająca ilość to strzelcy.Wiecie chyba mam cholerne problemy z wysłowieniem się ,wic może sobie poczytam co piszecie .Jestem w realu bardzo wesoła osóbką .Ale zamkniętą w sobie .Przez co mam ful znajomych bo nie zawracam im głowy swymi prolemami ,a dużo słucham.Wszystko staram brać optymistycznie ,i nie ranić nikogo(choć to czasami bardzo trudne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[k🌻🌻🌻🌻🌻wiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kw🌻🌻🌻🌻🌻iat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwi🌻🌻🌻🌻🌻at]🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻🌻🌻]🌻[k🌻🌻🌻🌻🌻[🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻wiat][kwia🌻🌻🌻🌻🌻t]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kw🌻🌻🌻🌻🌻iat]🌻🌻🌻🌻🌻[k🌻🌻🌻🌻🌻wiat]🌻......no dobra Dziewczyny to dla Was na lepsze humorki ,a ja spadam do mechanika bede pózniej to narqaz:):):) Ps.chyba lubicie kwiaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×