Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

O cholera, jaki kurturarny i w mordę jeża topik! Nożesz kłaniam się nisko, bo mam kiepskie siedzisko, a jak pójdzie gładko, to i całe stadko, nie, w szoku jestem :) Rzecz jasna pozdrawiam, zapraSzam, oczywiście z wiedźmińskim pozdrowieniem... Vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka, ja tez sie ciesze, ze bedziemy mogly sie poznac...bardzo lubie zawierac nowe, ciekawe znajomosci :-) Vat, mamy nadzieje, ze bedziesz czesciej tu zagladac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ada...hehehe...ja tez moge :-)) dzisiaj juz uciekam spac, ale jutro napewno tam zajrze...pozdroofka i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich !!! Ja tez jestem tutaj od niedawna, poczytałam sobie trochę tego i owego ,ale powiem Wam,że bardzo spodobał mi sie ten własnie temacik. Bardzo lubie poznawać ludzi. Dzieki netowi poznałam juz kilka fajnych osób i jestem z nimi w kontakcie nie tylko tutaj w necie. Dzisiaj juz późno, padam , ale na pewno jeszcze nie raz będę tu zaglądać. Pozdrawiam Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Beti-one, olenko, Ada, Ina i Vat. Witam Was na tym topiku, którego, choc jestem autorką, Wy jestescie najistotniejszą częścią. Kulturalny topik, mówiśz Vat-cie Szanowny :-) bo my po prostu tacy jesteśmy i już. A na dokładkę, raczej optymistycznie nastawieni do życia i ludzi zwłaszcza. Każde z nas lubi poznawać ludzi i to chyba naturalna skłonność. Zaskakujące jest to, że choć się nie widzimy i może nie zobaczymy nigdy, chcemy się poznać lepiej i ze sobą rozmwiać. I tak siedzimy sobie wygodnie w biurach lub we własnych kątach i poznajemy ludzi na odległość. Myslę, że to skłania do szczerszych wypowiedzi i że jesteśmy bardziej odważni w formułowaniu nie tylko własnych myśli, ale i obaw i leków. A to najlepsza z mozliwych terapia, prawda? :-D Dzięki temu poznajemy też samych siebie, odsłaniając poruszone przez innych fragmenty nie poukładanej jeszcze puzzlowej części naszej świadomości. Samorealizacja, znaczy się i autopsychoterapia, czasem i grupowa. kiedyś, jak Ina*** poznałam kogoś, na czacie akurat, i teraz jesteśmy przyjaciółmi. Pomogła nam w tym odległośc, a raczej jej brak, bo oboje pracujemy w Wawie. A teraz życzę wszystkim udanego dnia, niech Wam słońce świeci a ludzie będą serdeczni. A dla Was strona, która ktoś wpisał na innym topiku: www.superlaugh.com/1/behappy.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moi mili! Szam, bardzo chętnie się odstresuje bo dzisiaj znowu w pracy... :( Rozumiem twój wczorajszy powrót do domu. Bo rzeczywiście brzydka pogoda była tu u nas w Warszawie. Ale dzisiaj słoneczko świeci! :) I przyjemnie jest. Siedzę już sobie wygodnie. Może bym się zimnej coli napiła, z lodem. Czy komuś też coś do picia zrobić? Dla ochłody? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i dziękuje za kwiatka Szam. A to dla ciebie 🌼 🌼 🌼 możesz sobie w pracy w wazoniku postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i dziękuje za kwiatka Szam. A to dla ciebie 🌼 🌼 🌼 możesz sobie w pracy w wazoniku postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :-) Jak pieknie rozpoczac dzien od spotkania sie z milymi osobkami, prawda ? :-) teraz ide na sniadanko... :-) ale pozniej tu zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma problemu. Kawa raz! Czy jeszcze coś komuś podać? Uroczy dzień! I uśmiech mi z buzi nie schodzi :D To chyba dzięki spotkaniu z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti-one a może jakieś ciasteczko? Albo ktoś inny może ma ochotę? Tak wiem tuczy, ale żyje się raz! To może przynajmniej takie malutkie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...ja bardzo chetnie...moje motto to : \" dzien bez pączka - dniem straconym \" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Kinka, teraz to i wazonik nie wystarczy :-D i ja też bardzo poproszę o kawę mrożoną, ale taką z gałkami lodu, pleeeeeeeeease:-D To Ty też jesteś z Wawy? Wyobraż sobie, że wczoraj przez korki wracałam do domu godzinę!!! a odległość była niezbyt duża! ale nic to, dziś jest dziś, cieplutko i miło w doborowej kompaniji :-D A, i z tym uśmiechem ostrożnie proszę, tak? Bo mi prosto w oczy daje i gdy ubieram okulary w biurze, patrzą się na mnie dziwnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti-one, prawidłowo!!! To podobnie jak u mnie. Ja już jestem po batoniku! Mniam! Kocham słodycze! To takie małe przyjemności! :) A może wieczorkiem jakieś piwko z soczkiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bardzo chetnie, bardzo... marzy mi sie pojscie gdzies na piwko z milym towarzystwem :-)..no coz...Wy z Szam mozecie, ja z powodu odleglosci - nie bardzo... :-)... na dzien dzisiejszy pozostaje piwko...z towarzystwem wirtualnym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, też miałam wczoraj długi powrót do domciu. Ale dzisiaj mam optymistyczne podejście. Bo piątek jest i słonko jest. :) Zaraz wam słonka te kafki podam, tylko tak myślę że i mnie ochota na kafkę wzięła.... A do tego ciasteczka niech będzie.. Mam nadzieję że kwiatki ładnie Ci się Szam w wazoniku komponują. W najgorszym wypadku możesz je w wannie trzymać. Hm... kwiatowa kompiel.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, też miałam wczoraj długi powrót do domciu. Ale dzisiaj mam optymistyczne podejście. Bo piątek jest i słonko jest. :) Zaraz wam słonka te kafki podam, tylko tak myślę że i mnie ochota na kafkę wzięła.... A do tego ciasteczka niech będzie.. Mam nadzieję że kwiatki ładnie Ci się Szam w wazoniku komponują. W najgorszym wypadku możesz je w wannie trzymać. Hm... kwiatowa kompiel.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciacho???! niech się zastanowię, tiramisu poproszę!! a zaraz póżniej dwa ogórki małosolne, takie bardziej kiszone. Bo ja właśnie tak się odżywiam, tzn. jeśli jem cos słodkiego, to muszę zagryźć czymś kwaśnym :-( jesli te kwiatki to lawenda, to kąpiel lawendowa, hmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku, KĄPIEL! Bardzo wszystkich przepraszam, chyba się jeszcze nie obudziłam. Beti-one to może narazie pivko w takiej formie, ale w przyszłości rzeczywiste piwko. Nigdy nic nie wiadomo. Jakie ciasteczka? Może czekoladowe? pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinka...chyba tak, na razie musi wirtualnie wystarczyc... Szam...znam rewelacyjny przepis na prawdziwe włoskie tiramisu...naprawde pychota... Kinka - ja jakos dzisiaj mam wybitna ochote na takiego wysoko kalorycznego ptysia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak! To jest to. Właśnie klientka mnie wkurzyła więc muszę odreagować! Może 2 ciacha!!! Albo i trzy!!! :D A potem loda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj się, Kinka, jakiejś tam klientce, co tam ciacho, walnij jej TORTEM :-D niech wie, że masz gest!!!!! Właśnie chodziłam po innych topikach i byl podobny do mojego, lekko nie używany. moze napiszcie krzynke o sobie, skad klikacie, jaki wiek (hmm) Wasz, stan rodzinny i tak dlaje.A póżniej zaproszę pana Familiadę i on Was wypyta :-D Piknie na dworze, piątek leci na łeb na szyję już 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! witam i zapraszam na forum częściej! Pełne zaproszenie tutaj (nie chcę się już powtarzać): http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=103936&id_f=4 Zdecydowanie dementuję, jakoby CZARNI czuli się LEPSI! To tylko forma zabezpieczenia, aby znajomi wiedzieli, że ja to ja anie jakaś...hm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! witam i zapraszam na forum częściej! Pełne zaproszenie tutaj (nie chcę się już powtarzać): http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=103936&id_f=4 Zdecydowanie dementuję, jakoby CZARNI czuli się LEPSI! To tylko forma zabezpieczenia, aby znajomi wiedzieli, że ja to ja a nie jakaś...hm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki...to moze cos o mnie... Mam lat....30 ( piekny wiek - prawda :-) ) Mam corke Martynke 3,5 roku ( baaaardzo nieznosna) Mieszkamy na Ślasku...2 lata temu mieszkalam i pracowalam przez pol roku w Wawie, i wiecie co ?, okropnie tesknie za Warszawa :-D Obecnie siedze w domu :-( tzn. nie pracuje zawodowo i jestem na etapie intensywnego poszukiwania pracy... Hmmm... co jeszcze...moja ostatnia pasja - jazda na rowerze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm więc o mnie (jak ja nie lubię pisać o sobie) :D Mam prawie 20 lat (10 sierpień urodzinki - hip hip to już niedługo!!). Mieszkam pod Warszawą, niedługo przeprowadzam się do Warszawy do mojego mieszkanka ( do 10 roku życia mieszkałam w Wawie). Mieszkam z moim misiaczkiem. Moja mama ponad rok temu wyjechała do Stanów i bardzo za nią tęsknię. Też od ponad roku pracuje w firmie transportowej w obsłudze klienta. Poza tym studiuje zaocznie. Nio to chyba tyle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już, między wierszami, o sobie pisałam... Mam 30 lat, urodzona 9.02 zatem Wodniczka, a w domu mam dwa Lwy, mój Ideal i moją Zuzię. POza tym mam królika, hi, hi.. Mam 174 cm wzrostu, włosy do ramion czarne, oczy- kolor zalezny od aury i nastroju (niebieski lub zielony lub szary). W Wawie od 3 lat (serce mnie tu galopem przygnało), pracuję od ponad roku w pewnej Instytucji Rządowej, która mnie z miejsca na miejsce po mieście rzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. mam nadzieję że mój młody wiek nie wykluczy mnie z grona :D A wygląd.. 168 cm wzrostu, niebiesko szare oczy, włosy blond troszeczkę za ramiona ( muszę iść do fryzjera). Jestem już po obiadku. uhm.. to może teraz deserek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×