Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Wstawac wstawac ,co to za spanie !!! Miłego sobotniego dnia ,słoneczka ,mało pracy a za to dużo uciech. Korzystajcie z odpoczynku. Ja juz mam upieczony jabłecznik ,jak wystygnie to zapraszam,idę jeszcze jakšs sałatkę zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Magda jaka ty pracowita z samego rana w sobotę :) mnie by się nie chciało dopiero co się z łóżka wygrzebałam :) miłego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad serwuje dzisiaj sałateczkę meksykanska oraz piersi z kurczaka oczywiscie nadziewane serem heh to lubie i kompocik nie z maku tylko z truskaweczek łał ale pychotka ,jezeli macie ochote to dajcie znac mam dzis czas to sobie troche pojezdze autkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZyżby żadna Pani nie siedziała w sobote na kompie???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwa sobota mam w domku tylko jedno dziecko , więc w porównaniu z tym co mam na codzień to po prostu wczasy , urlop i w ogóle luzik :) siedzę sobie pred kompem i popijam piwko jest superek ciekawe jak się rozwinie tak pięknie zaczynający się wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani normalnie jestem w szoku bo net dziala ale ile trzeba bylo restartow...oj ta kto tu kurczakiem serwowal? a ja jadlam watrobeczke jablecznika bym zjadla kawalek i ten kompocik truskawkowy ja moge was poczestowac chlebkiem i herbatka mietowa albo z owocow lesnych bo to mam przy sobie jestem na lasce kuchni i co podadza to wypada zjesc bo inaczej burczec bede martusia podruz minela ciekawie rano padal snieg jak juz wychodzilam na pociag przestal ale bardzo mokro bylo, w poznaniu tak sobie chwile tam bylam wiec nie wiem a w swiebodzinie dosc cieplo jak na grudzien i co ciekawe trafilam na wczesniejszy autobus wiec juz o 17 bylam na miejscu a tu...slizgo i mokro i ciemno i brrrrrr ale na recepcji cieplutko mialam nocne przeboje bo komp nie chcial sie wylaczyc a potem o 2 przyjechala pani i chciala pokoj no i dostala bo sama na tym zamczysku bylam dzis w nocy az 2 pokoje beda zajete jak ktos chce prosze przyjezdzac napewno cos sie znajdzie a jak nie to w recepcji sa wygode fotele i luzko polowe aha doradzcie mi prosze tydzien temu myslalam ze robaka bede zalewac a teraz mam dwie opcje do wyboru pierwsza zabawa z kolega (kolega!!) na imprezie sylwestrowej druga to dyzurek 1 stycznia ale bylabym juz 31 wiec chcac nie chca spedze sylfka w pracy albo gdzies w pokoju samotnie i co mi radzicie? pozdrawiam i jesli sie nie odezwe do poniedzialku to trzymajcie kciuki za jutrzejsze spotkanko ( to ten od sylfka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem teraz, bo zakupy robilismy dzisiaj i troche zakrecienia ogolengo. Zuzia powolo wraca do zdrowia, ale w poniedzialek nie idzie do szkoly, musze z nia do lekarza isc profilaktycznie. wczoraj sie zasiedzialam na tlenie do poznych godzin, wiec dzis chyba wczesniej wyjde. pozdrawiam wszystkich, zyczac milej niedzieli. Majesta, tylko tyle masz do powiedzenia no wiesz? skrzynke oproznij bo juz nic na nia nie wchodzi. mary, 3-mam kciuki! Haniu, niezlego przystojniaka w domu chowasz, ale niestety za mały dla Zuzi:-( dla wszytskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchammmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłego popołudnia niedzielnego Oglšdnełam sobie na dobre i złe. Wiecie fajne mam jutro nie ide sobie do pracy mam w planie sprzatanie musze troche oderwac sie od pracy zawodowej bo inaczej to zwariuję Pogoda mnie dzisiaj dobija ,ale cóz na pogode nie mamy wpływu Pozdrowienka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i gdzie się wszystkie pochowały? :D :D :D :D :D Wstawać! Sadełko zapuszczać, żeby Was wietrzysko nie porwało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam, no nie krzycz, proszę od rana, ok??? nie mogłam dzisiaj zasnac i teraz popijam reda bulla, moze mnie ruszy:-( miłego dzionka w wawie zacina snieg, jest mało przyjemnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Bo już chciałam szlauchem względnie nahajem przeciągnąć towarzystwo. Nad morzem duje najprawdziwszy halny, a mnie prawa reka, ta na myszy, zgrabiała na amen. Nagle od okna ciągnąc zaczęło, choc pan z administracji tak pięknie je uszczelnił w mej obecności... :( Niepokoi mnie wielce brak Justy... wzięła sobie do serca napaści czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) rzeczywiscie pogoda kiepska buuuu w tej warszawie pada ohydnie, a mi jeszcze buty okazałao sie, ze przeciekają wrrrr dodatkowy kłopot przed swiętami :( (kaska) ps. co do fotek, przesle je na 100 % jutro bo przez weekend brat mi kompa okupował a i do chorego biec musiałam ;-) na ten śniegowy poranek stawiam kawke z dobrym ciastem na osłodę :) jak tam poszło marysieńka? Gdzie na sylewstra sie wybieracie? :) ahja, mam jeszcze klopot co kupić mojemu słonku pod choinkę, po raz pierwszy mam taki problem, bo w zeszlym roku wiedziłam, na urodzinki też, a teraz ani rusz do głowy wpaść nie chce pomysł :( moze cos poradzicie? plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. U mnie nie tyle kocioł za oknem co i w pracy.. Się uwzięli.. Wrr Sylwester? Nic mi nie wiadomo co, gdzie, z kim, gdzie.. No z kim, to chyba wiem.. Od jakiegoś czasu \"docieramy się\".. Poza tym.. muszę do pracy!! Kawkę i ciacha wam zostawiam.. a, i galaretkę w czekoladzie jak kto lubi ;) Odezwę się, jak zezwolą.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze towarzystwo zakręcone dość:-D hubka, nie mam pojęcia co masz kupic, bo wiesz sama ze to indywidualne bardzo. W tym roku, daje mojemu I. pieniądze - żeby sobie sam kupił to co bedzie mu sie na bank podobać i już! Lena, pogoda dzis wszedzie pod psem, co robić.... martwie sie bo Zuzia ma isc dzisiaj na kontrone badania do przychodni i oby sie nie okazało ze przeziebi sie w trakcie iścia:-( na sylwka planów nie mam żadnych, pewnie cos sie wykroi zaraz przed. poza tym zaprosilismy na Wigilie naszego zanjomego, co by sam jej nie spedzal. i bardzo sie ciesze, ze mam swoj dom i moge go zaprosic:-D teraz tylko musimy mu jakis prezent kupić/ Co prawda ilość paczek jakie otrzyma Zuzia ledwie zmiesci sie pod choinka, wiec jej nikt nie przebije, hihi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczek, jednak wyciagnij jakiegos kalacha albo innego szturchacza, bo se towarzystwo w szwach rozlazlo i cisza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no zadnego kalacha prosze mi tu nie uzywac juz snieżka dostalam wystarczy prosze miec wiecej wyrozumialosci czlowiek zmeczony po 42 godzinnym dyżurku podróży (targany i wożony jak worek ziemniakow) chce sie wyspac przed kolejnym ciezkim dniem pracy a te wyciagaja kalacha wtedy kiedy ja mialam najlepszy sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, no ale sama zobacz co sie tutaj dzieje, tzn. sorry - nie dzieje:-( jak poszło spotkanie w sparwie sylwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze na stole juz jest troszku ale chce sie dolozyc z makowcem mojej mamy ( ja wyprodukowalam sterte brudnych ciuchów przez dwa dni) co picia...kafka herbatka % co dusza ze chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilkę.. Wpadłam zobaczyć co się ciekawego dzieje.. A tu cisza.. Szam, co się dzieje? Czy zapadamy w sen zimowy, czy jak?.. No spadło trochę śniegu, raczej teraz to breja wielka i nic poza tym.. Ja też mam problem z prezentem gwiazdkowym: kupić czy nie kupować. A jeśli kupić, to co?.. Hm.. Poza tym ja sama szukam dla siebie jakiejś spódniczki do kozaków i nic.. Zero wyboru.. Mój Dorian przeszukuje wszystkie szafy żeby upewnić się czy ten Mikołaj to istnieje, czy ja gdzieś pochowałam paczki.. No nic, już mnie wołają.. Trzymajcie się słoneczka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje kierownictwo dziś wyjeżdża w delegację,więc mam różne drobiazgi do załatwienia. A pomysłów prezentowych nie mam,generalnie to dla mnie koszmar wybieranie prezentów.I dla siebie też lubię sama kupować prezenty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam co zrobisz? nic nie zrobisz ... moze maja cos waznego do zrobienia przeciez wiekszosc z was....ba wszystkie piszecie z pracy a co sie robi w pracy? no ja wiem ze rozmawia na kafe ale pieniazki tez trzeba zarabiac musze sie z wami czyms podzielic przeczytalam ( juz koncze) ksiazke i zrozumialam na jakim etapie jestem w zyciu i ...no normalnie jestem zdziwiona - pozytywnie zdziwiona ze....moze sie udac jesli bede chciala i wytrzymam uda sie to co planuje wiecie jakie to szczescie dowiedziec sie cos takiego? i to na poczatku podrózy? czuje sie jak bym dostala czyms w glowe bo nie potrafie uwierzyc w to no to ja poprosze o kawalek ten galaretki w czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dlugo myslalam nad swoim prezentem dla rodzinki ( az jeden dzień) moja rada przygldadnijcie sie czego tym osobom brakuje, ile wy mozecie wylozyc na ten cel i czy to co kupicie bedzie mialo zastosowanie w praktyce ja tak wlasnie wybralam 14 filizanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlaq mnie trafil wlasnie, i nie bylo to tak pozytywne przezycie jak to mary:-( okazało sie ze Zuzia nie może jeszcze isc do szkoly:-( i w zwiazku z tym musze wziac pare dni z mojego cennego urlopu, niech to 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×