Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Ładnie heh;) Powiedz dlaczego nie masz e-maila jak Ci zdjatka przesłac??? zyga100@op.pl jesli coś masz to chetnie Cię ujże ,a zrewanżuje sie na pewno:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam,mam,nie narzekam;) Wcale mi nie przeszkadza,że w necie. Tym bardziej,że Tomek chodzić zaczął,to teraz dopiero się zacznie:D:D:D Robalku zdjęcia mi wróciły od ciebie-łaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 to dla Was Dziewczyny jako rekompensata za tak okropną pogode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy ,ze nie masz moich fotek??? Pisze mi ze zostały doręczone do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki doooszłyyy :) dziekuje i na pewno sie odwdziecze :) a z tym krupnikiem do do warszawki biegnij ;) czesc Lena ja tez jestem tu od niedawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, a w W-awie to czesto jestem ,lubie podrózowac kocham jezdzic autem i słuchac głosney nuty,heh stary wariat ze mnie co nie???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nad morzem jest ładna pogoda ;) Aniu, tak a propos Tomeczka zdjęć... Koleżanka moja orzekła niedawno, że Misiek ma \"samczy błysk w oczach\". Ja się na nią cokolwiek obruszyłam, ale jak zobaczyłam teraz Tomka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt,co do niego nie ma wątpliwości.100% facet od pierwszego wejrzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedziemy nad moze;)co Wy na to na dorsza ,piwko i zpowrotem,jak miałem 16 lat to tak sie robiło cała nocke w pociagu popływac wypic i do domciu ,albo do Krakowa na pizze do basztowey i do domciu ,a teraz brakuje tey spontanicznosci heh mogły by sie te czasy wrócic;0:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani to ja z miasta królewskiego ❤️ wepchałam tą pracę profesorowi (czyli mojemu legalnemu promotorowi) i niech spróbuje mieć jakieś poprawki!!! najbliższy termin obrony to może być piątek!! o Boże :O cześć Lenka i Hubka i wy też topikowoszamowe wygi i zygi 🌻 Hubka >> mi też zdjęcia pośślij, qwogole jak kto ma jakieś zdjęcia to dawać :) a teraz spadam już na pociąg a wieczorem na imprezę pomagisterską, hej! pa pa ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - witam w naszym miłym gronie Hanka - a dlaczego ja nie mam fotek Twojego Tomka ? Ty moje potomstwo chyba w poczcie masz ? :) :D :) Uśka , no i papa ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubka - mam już Twojego maila , to też Ci fotki poślę , tylko nie obiecuję czy dziś , czy może już jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka,bo od Ciebie też mi wróciły:( spróbuję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszłoooo
mam nadzieję,że teraz dojdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się wkurzyłam teraz ;( a tak się cieszyłam na ten weekend buuuu Słonko moje nie przyjdzie do mnie L ma znowu cos z gardłem buuuu Ależ ten młodszy rocznik coraz słabszy ;-) niby to ja rozumiem... bo wczoraj się widzielismy i przedwczoraj.. ale wekend to weekend ! Na dodatek nie mam fajek a ssasiedzi nie zapraszaja chociaz wiedzą że nie mam Buuuuuuuu Miałam dostać dziś reszte wypłaty ale szefa jakoś brak Buuuu raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka,o tych dziewuchach wyganianych z domu już mi dziewczyny napisały;):):) Tobie też miłego:) Hubka-głowa do góry ja się już zbieram,bo dziś idziemy do lekarza z wysypką,która niestety zniknęła przed wizytą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubka , nie daj sie , trzymaj się ja Ci wirtualnie przesyłam papieroska ( wiem, wiem , niewiele to da :) , ale znam ten ból ) a co do wypłaty to świnia nie szef !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani udalo sie na razie net dziala jak nalezy ale zobaczymy pozniej widze ze mamy nowa osobke witam serdecznie po staropolsku chlebkiem i sola no % nie trzeba bo juz sama sobie zafundowalas juz na wstepie dodam ze cie podziwiam a to dlatego ze zdecydowalas sie sama wychowywac synusia oczywiscie kazda samotna matke ktora tu sie pojawia podziwiam bo niestety moge sobie tylko wyobrazic jaki to jest ciezar a szczegolnie w pojedynke dlatego tak osladzam wam ten pobyt w necie dla samotnych matuch rolada biszkoptowa z kaimakiem i marmolada wisniowa w polewie czekoladowej ( swiezo zrobiona) kawusia z mleczkie herbatka z cukrem czy cytrynka no a jesli ktoras po pracy to i % sie znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności i w sumie nie wiem co mam pisać i o czym bo nie ma nic ciekawego. Jak coś wymyśle to napisze a póki co to pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×