Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

och dziewczynki skonana jestem poszłam dziś z Kingą na badanie bioderek ( na początku swego życia miała problemy z prawym ) , pani doktor spóźniła się 40 min. , czekanie w kolejce ... Kinga chciałaby poraczkować po całym korytarzu , no ale to niewykonalne , więc pozostało noszenie na rękach i zwiedzanie ... czekanie w kolejce ... jak się w końcu dostałam do gabinetu , okazalo się że trzeba zdjęcie rtg ,...czekanie na panią w rejestracji ... czekanie w następnej kolejce .. w końcu zdjęcie , Kinga wpadła na świetny pomysł obsikania stołu :) .... czekanie na zdjęcie ... ze zdjęciem spowrotem do gabinetu ... czekanie aż pani doktor załatwi kilka swoich prywatnych spraw .. i w końcu upragniona diagnoza - wszystko jest oki , nie będziemy musiały już tam chodzić uuffff..... Szam - no jak nie lubisz takich oglądać to sorki :) ja wysyłam hurtowo wszystkim , których mam adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, ale miałaś przygody. czekanie w kolejce do lekarza to coś, czego nienawidzę.... grrr.... a co do maila, to się nie przejmuj, bo ja takie lubię ;) ale spróbuj nam jeszcze wysłać to o sprzedawcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pa, idę sobie, bo jestem największą mącicielką na całym forum i sypię wulgaryzmami jak z rękawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa uważaj bo cie znikną i co wtedy? ;) nie wiesz kim jest wielki brat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Panie po przerwie, podejrzewam, ze nikt mnie juz nie pamieta...Sprobuje sie przypomniec , jesli moge oczywiscie... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka >> ja ci tyż... 🌻 Majaj >> cześć 🖐️ 🌻 nie pamiętam, ale zawsze możemy się poznać, nie? w koncu po to ten topik :) a ja dalej poprawiam.... 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dopadalam kompa, zuzia spi juz chyba, slucham muzyczki w sluchawkach, w ulubionym miejscu mojego mieszkanka - w domu, popijam delikatne procenty i tak mi dobrze sie do dusz saczy:-) marysienka, bardzo spodobalo mi sie to co napisalas, o facecie w krawacie. to madre slowa. gdy odeszlam od eksa, tez szulkalam, w wiekszosci kogos kto przytuli, kto zdejmie z ramion ten ciezar odpowiedzialnosci za swiat,kto.. i gdy przestalam szukac - ale nie - marzyc i nie- afirmowac, zjawil sie moj ksiazem ten jeden, jedyny, wymarzony i wysniony. warto. warrto poczekac, poskladac sie w miedzy czasie - poczekac. całuję was mocno i gorąco:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xela1
czesc wszystkim jestem tu przez czysty przypadek bo buszowałam po internecie i musze powiedziec ze bardzo fajna stronka i z czytanych wypowiedzi stwierdzam ze fajni ludzie tu klikają . Mam 31 lat jestem mezatką i chetnie z kims poklikam . Pozdrawiam wszystkich xela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ xela, wiesz, tutaj klikamy głównie w dzien, wiec teraz pustawo dosc. ja zawyczaj nie pisze z domu, to wyjatek. ale zapraszamy goraco, bo tu przytulnie. ja na dzis koncze i pozdrawiam cieplo. zajrzyj w dzien, to powitamy Cie godnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Szam ale ja w dzien pracuje wiec wpadne tu wieczorkiem ale bardzo milutko ze ktos sie zgłosil sciskam i dziekuje papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Szam... hmmm... może się poznamy brzmi nieźle... ale... przeczytwaszy stronę pierwszą nie dowiedziawszy sie o załozycielce niczego, poza tym, że o coś Cię ktoś podejrzewał, że łatwo poszło Ci połapanie się w prześciach pomarańcz na czarny - znaczy \"kumat osóbka z Ciebie ;-)... do kafejki wchodzisz w robocie... po leży i popiskuje... :-) alternatywnie pracujesz w domu (jako tłumacz na przykład albo inny wolny zawód... , stąd słuchawki na uszach z muzyczka fest... aha i jeszcze znasz jeden świetny dowcip o stosunkach usługodawcy i klienta (skąd wiem...? \"ale o so choodzi...\" ;-) W sumie jednak - przynajmiej w kilkunastu pierwszych wpisach nie wiadomo kim jesteś i po co tu zaglądasz... a skoro proponujesz \"może się poznamy?\" to chyba wypada zacząć od siebie...? Przedstaw sie prosze jak przystało na gospodarza...:-) Powiedz nam kim jesteś, czym się zajmujesz, co Cię bawi, co drażni co irytuje... jak spędzasz wolny czas... itd itp... to wszystko pewnie się da wyłuskać z lektury pona 6 tys. wpisów, ale... ja chce wiedzieć już ... teraz... na przegląd zapisu czau brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam spac bo rano nie wstane do pracy !!!!!!!!!!! kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> szam tak ładnie napisałś o tym jedynym :) ja tez jestem bardzo zakochana, jestesmy razem od roku a mimo to mam jakies ale.... generalnie dołuje mnie to ze jest ode mnie mlodszy o 6 lat :/ (ja mam 28) wiem, ze nie powinnam a jednak, wszysto układa sie miedzy nami jak najlepiej to mimo ten niepokoj mnie nie opuszcza, ehhh po prostu boje sie ze za np. 3-4 lata zostawi mnie dla jakiejs malolaty a ja z trzydziecha na karku bede musiala wszystko od nowa budowac zwiazek :/ wiem ze to głupie...ale mam takie mysli po prostu po drugie, mam swoje latka i chcialabym sie ustatkowac, miec dziecko.... a on taki mlody, jeszcze na garnuszku u rodziców :( wiem ze warto poczekac, ale sie boje ze moze byc inaczej..(juz jestem po 1 zwiazku ale to ja akurat zerwalam) te moje czarne mysli.... no to sie troche wylało ze mnie tak wieczorkiem ;-) ps. a moze ja jakies fotki od was otrzymam?, hę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY!!! Witajcie nowe osóbki my naprawde fajne osóbki jestesmy. ja za chwile lece na zebranie i potem znowu nie bede miała czasu . Popołudni jade na zakupy ,bo lodówka swieci pustkami ,a żołądek swoje prawa ma. Prosze się czestować czekoladką E Wedel Zyczę miłego dnia.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Kobietki🌻.....wstałem dopiero po nocy pełney wrazen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpura;) zapraszam,coś się znajdzie ,a może ktoś ma ochotke na jajecznice na boczusiu i bułeczkę ,zapraszam juz podaje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie chyba wszyscy się przyzwyczaili do mojego pojawiająco-znikającego trybu życia. Przez dwa dni zajmowałam się zachorowanym Tomaszem.Wysłałam Wam zdjęcia;) W piątek mamy iść do lekarza,ale jak tu iść,jak znikła ta wysypka,którą mieliśmy pokazać:D:D W przyszłym tygodniu będę miała dla Was troszkę więcej czasu. Ktoś nam się pojawił nowy-Witajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne chetnie troszeczke poprosze;) A ja nie dostałem fotek:( bardzo prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, ale masz chłopisko w domu! COś bym powiedziała, ale wstydzę się tak publicznie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt,mały to on nie jest;) Maja-nie wstydź się,gadaj zaraz;) Robalku,zaraz wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×