Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Ale ze mnie gapaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i Witam nowe osóbki;)🌻dla Was. narqaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wiecie nie mam dzisiaj ochoty na sprzatanie i zasiadłam przy kompie aby zobaczyc co porabialiscie przez dzionek ,gdy ja uzerałam sie ze storta papierzysk. Mój chłopek myje własnie panele w kuchni ,ja mam myc drzwi ,ale zobacze ,a do tego jeszcze sacze sobie piwko,i mysle ze juz wogóle mi sie nic nie bedzie chciało. A pal licho jutro tez jest dzień. Mary -fajnie masz -pałacyki. fajna sprawa zeby miec jeszcze kupe kasy i słuzbe i wydawac wspaniałe przyjecia ,aby całe miastko żyło i zazdrosciło. Mary życze ci aby kiedys te plany mogły ci się spełnic ,mielibysmy baze wypadowa,i mogłybysmy się pozanac w rzeczywistosci. U mnie zima na całego ,dzisiaj aby przywiazac psa do budy musiałam odgarnac snieg aby znalesc łancuch. W sobote planuje przyozdobic drzewko na ogrodzie lampkami,a w niedziele bedziemy ubierac choinke w domku. Ale zapale ja dopiero w wigilie. U nas juz w jakims domu widziałam ze sie swieci, bezsensu. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem znowu. jeszcze troszeczke posiedze do pracy juz tuz tuz ale ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobrywieczor..:) U mnie snieżek jest :)..i pada sobie..:) Ech..takie to zycie pokrecone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz a u mnie nie chce padac sniezyk. Ato co spadlo to juz prawie sie rozplynelo. ;-( w sumie to szkoda byloby troszeczke cieplej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezek sniezkiem...wszystko fajnie..a ja musze sie w koncu zabrac za ta durnowata matme! brr... jutro mam sprawdzian za całego semstru..z matmy i angielskiego..brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, aleście popisali, że hoho! pewnie dlatego, ze mnie nie było, jakos widocznie odstraszam odruchy polegajace na klikaniu i wysyłaniu;-) dziekuje za tone maili, która własnie znalazłam w poczcie. Siedze w domu i sie z kata w kat przemieszczam, bo jednak czegos mi brak, hiihi-pracy? Dzisiaj konczyłam wypisywanie kartek swiatecznych. w wiekszosci robiłam je sama, wiec jest powód do zadowolenia;-) w pracy bede dopiero w czwartek, a i to, jedynie do 13. musiałam wziac urlop ze wzgledu na stan zdrowia Zuzi - a raczej na jej do zdrowia wracanie. Poza tym, wczoraj dzwonila moja siostra, moze odnowimy kontakt, kto wie...pozstaram sie jeszcze przeczytac co tam popisaliscie i napisac, ale nie obiecuje. Mój I. nie był zachwycony wysokoscia rechunku za telefon, ja zreszta tez:-( pozdrawiam stałych bywalców jak i nowe osoby🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani ❤️ niedawno wróciłam jeszcze nie czytałam was, widzę nowe osoby - fajnie :) złożyłam pracę, obronę mam dopiero 29 bo recenzent tak chciał. a mój promotor chciał w piątek obronę robić!!! luzak... ale ulga, kurczę męczyłam się z tą pracą od maja la la la la la :classic_cool: :D :classic_cool: :D cześć Szam 🌻 >> właśnie też czytam pocztę - 22 wiadomości! :) za wszystkie bardzo dziękuje do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zeżarło mi to co do Was pisałam, a niech to.... siedzialam cały dzień w domu, nie był to dzień swira (sic) ale chyba mi brakuje porządku dnia;-) wypisałam juz stos kartek swiatecznych, w wiekszosci wlasnorecznie zrobionych, ugotowałam dwa obiady, spedzałam czas z Zuzia i niech mi ktos powie dlaczego jestem taka zmeczona:-( pozdrawiam was mocno i goraco, dzoekuje za maile, ktore mi przysylalyscie i do zobaczyska, bede na krotko w czwartek rano 🌼 dla nowych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) no pewnie nikogo nie ma o tej porze, ja jak zwykle dawno nie byłam ale ostatnio duzo sie działo, za maz wyszłam :) , gips mi zdjeli i wogóle jest OK. Witam nowych bywalców mam nadzieje ze na dłuzej zostaniecie. Pozdrawiam wszystkich.......ach jakie zycie jest wspaniałe 🌻 pozatym sniezek sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerry0703
Ja jeszcze nie spie :o)) pozdrawiam :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie powrocilem z tyrki i nie zabardzo moge usiedziec, byc moze zobaczymy sie pozniej. Hmm.... Raczej napewno. Pozdrawiam i Dobranoc. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta nooooooo:D:D:D Wszystkiego Najlepszego:) Marysieńka ja za stara dla Pawełka jestem;) o jakąś dychę za dużo;) Robalek najlepszego dla synka.Może wróci na święta?:) No i dzieczyny pamiętajcie o moim stole wigilijnym,za nic się nie dam do kuchni zaciągnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek !!!!!!!!!!!!!!!! :) Majesta Nie wierzę !!! Wyszłaś za mąż ??? - A nic wcześniej się nie zdradziłaś z tym zamiarem !!!!! -WSZYSTKIEGO NAJ>>>> NAJ>>>> na nowej drodze życia i żeby szczęście trwało wiecznie 👄!!!! szam Miło cię \"widzieć\":) - zdrowia dla Dudusia życzę:) justa Dziękuję za kalendarz - fajny :) Wogóle dzięki za meile od wszystkich - miło jest aż tyle dostawać:):) gala Ha, ha - ja też się nabrałajm - myślałam żeś kobitka ;) Robal U mnie też śnieżek - NARESZCIE !!! - bo już się bałam że święta bez śniegu będą ! I to cały czas pada, pada....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie ma sprawy, w stosownym czasie kopsnę Ci łyka barszczyku z kartonika, w plastikowym kubku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) A miło. Tradycją jest napisać kilka słów o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, powodzenia na sprawdzianach - 3mam kciuki. uśka, gratuluję złożenia magisterki - nic się nie bój, obrona to tylko formalność :) majesta, hohoho to mnie zaskoczyłaś :) gratuluję 🌻 ale wiesz, żeby nas nawet wirtualnie nie zaprosić? ;) Jerry, hej 🌻 skąd przybywasz do nas? powiedz nam coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerry, to uprzedziłeś moje pytanie :) a co robisz na co dzień, z kim dzielisz życie...? Pani w szkole pyta sie dzieci jakiej pasty do zebow uzywaja. Malgosia:- Ja uzywam Colgate.- A dlaczego ?- Bo to numer 1 na swiecie...- Bardzo dobrze...., a ty Jasiu jakiej uzywasz - BlendaMed !- A dlaczego ?- Bo po niej sa twarde jajka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej justa-nie mówiłaś czy to trzymanie coś dało?;) Jarek a co ty się tak krzywisz? Na swój wiek? Nie masz rodzinki? [He,he,he-znalazłam nową pracę-Tajny Agent Skupu Żywca]:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, trochę dało, bo nie byłam za bardzo zdenerwowana, ale na wyniki trzeba będzie trochę poczekać. w razie co, dam znać :) a coś Ty za zawód wynalazła? masz zamiar rozwijać się zawodowo w tym kierunku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro już mój leń rozwija się w stopniu zastraszjącym,to może chociaż posiedzę na kafe i stąd nowy zawód:D:D a propos magisterek dostałam propozycjie pisania z Fromma dziewczynie której pisałam licencjat>A pisałam go z nosem pod brzuchem w szpitalu;) Skoro prawie do 7 m-ca pracowałam na dwa etaty,to nie dziwne,nuuuudy. Ale ja alien jestem,czy cuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Paradujesz\";) to masz dobrze.Mój brat jest zawodowcem i dobrze zapieprza w mundurze.Zaraz wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×