Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Witam kobitki.. Brzydko jest z tą pogodą tutaj u mnie w centrum :( Poza tym doszłam do wniosku, że źle ulokowałam swoje uczucia i już nic mi się nie chce.. :( Poza tym.. Kawkę wypiję, jest mi cholernie potrzebna.. Mam ciasto czekoladowe z budyniem, mięciutkie i bardzo świeże.. Częstujcie się.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie taki pomysł mi zaświtał;) Żeby mi dziewczyny choć wirtualnie przygotowały wigilię,bo ja się nie dam:D:D Rondlom i patelniom mówię stanowcze NIE:D ja tam mogę paluszki i krakersy,a Tomek jeszcze takiego jedzenia nie używa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena:) źle ulokowałam i dobrze wyszłam;) Jego nie ma,jest mój synek:D nie ma tego złego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka> paluszki i krakersy na Wigilię? Tego jeszcze nie próbowałam ;) Poza tym brody brak, ale strój mam prawie mikołajowy :P Witaj Bałwanku ;) o dworku na sprzedaż niestety nie słyszałam, ale popytam. Jakieś wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka.. Nie chodzi mi o ojca mojego synka :) Moje uczucia do niego wygasły już dawno.. Chodzi mi o kogoś zupełnie innego.. Wydaje mi się, że już się wszystko kończy, a nawet nie było początku.. Nie mamy czasu (oboje) żeby o tym porozmawiać.. Nie wiem już jak myśleć i co myśleć.. Święta? Bez śniegu co to za święta? Jakoś ich nie czuję.. Sprzątać co prawda zaczęłam.. jedynie w wypiekach i pozostałych przygotowaniach mogę tylko pomóc. Jestem kiepściutką kucharką :P Prezenty są, jeszcze nie zapakowane.. A radość świąt? Nie ogarnia mnie jakoś.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój szef,jak się ostatnio ubrałam jakoś tak narodowo biało-czerwono spytał czy się za krasnoludka przebrałam:D:D:D U mnie nie ma jakichś wymogów,raz mnie spytał,czy nie mam żadnej spódnicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ rozmowna dziś jestem normalnie bo siedzę nosem w monitorze i aktualnie przebieram w dworkach i pałacach jury krak - czest i coś nawet znalazłam ale jeszcze musze popytac czy to nie używane i napewno na sprzedaż haniu pewnie ze pytaj słońce co to wymagań to i owszem są oto one - nie używany przez żadne instytucje np dom dziecka czy dom polonii - w dość dobrym stanie tzn że ma wszystkie ściany jako taki dach podłogi schody ( przynajmniej coś takiego jak schody) - aby mógł być przeznaczony na hotel - jeśli miałby park lub las, klomb i reprezentacyjny wjazd będę szczęsliwa zaznaczam ze sie rozglądam bo na razie nie mogę kupić bo wtedy od razu ruszam z remontem i przygotowaniami a wiadomo - narazie stać mnie na prezenty dla rodzinki ale...pracuję nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo może i byłaby a możesz choc trochę coś o sobie napisać? szczególnie skąd jesteś a tak przy okazji poczęstuj się ciastem kafka czy herbatką , % wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł a co ty tak wybiórczo.Tylko jedna?;) Ja to chyba za stara czy coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wtapiam się znowu w te niszczejące dworki i pałace a może jakieś zamczysko uda mi się wyszperać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mordziunie kochane !!! Dawno mnie nie było ale jestem zawalona pracą ( no ale meile wam powysyłałam - więc jakiś tam \"kontakt\" był):) marteczka, Hanka Dzięki za zdjątka waszych \"niuniusiów\" - są prześliczne - takie właśnie bobaski ja uwielbiam i oglądając te zdjęcia miałam ochotę \"sprawić\" sobie maleństwo no ale .... niestety nie stać mnie na razie na taki luksusik:( justa A ja nie dostałam od ciebie żadnego kalendarza - dlaczego?????:( a robaczki fajne były:) A jak się wam podobał mój Mikołaj (świntuch???:)) A co do świąt i prezentów - to nadal mam zero pomysłów:(:(:( Witam też nowe osóbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mordziunie kochane !!! Dawno mnie nie było ale jestem zawalona pracą ( no ale meile wam powysyłałam - więc jakiś tam \"kontakt\" był):) marteczka, Hanka Dzięki za zdjątka waszych \"niuniusiów\" - są prześliczne - takie właśnie bobaski ja uwielbiam i oglądając te zdjęcia miałam ochotę \"sprawić\" sobie maleństwo no ale .... niestety nie stać mnie na razie na taki luksusik:( justa A ja nie dostałam od ciebie żadnego kalendarza - dlaczego?????:( a robaczki fajne były:) A jak się wam podobał mój Mikołaj (świntuch???:)) A co do świąt i prezentów - to nadal mam zero pomysłów:(:(:( Witam też nowe osóbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ALL. Zaczynam wslanie poznawac swiat kafe. I musze sie szczerze przyznac ze ten topik mnie ujal jest chyba jakis inny niz wszystkie bynajmniej jego poczatki byly takie, teraz jakos nie jestem w stanie przeczytac wszystkich wypowiedzi aby poznac Was. Mam tylko nadzieje ze czeste odwiedzanie tego topiku mnie jakos wkreci. Pozdrawiam. ;-) Bawie sie swietnie. Ujelo mnie jeszcze ze tutaj mozna sobie spokojnie zapalic i widze ze dobra kawa czestuja. 3majcie sie ALL. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam mnie przerobi na mielone warzywo bo zjadam kuraka tzn jego nogę hanka na co niby za stara jesteś? a w nos chcesz ( ale ja nie bije tylko całuję) daria no fajno że przybiegłaś na chwilę machnąć łapką i już uciekasz ja tam twierdzę że kataru i dzieci się nie planuje wiec uważaj gala witamy pewnie ze mamy najlepsza kafkę na kafe i dobre ciacho i herbatke a po % to wieczorkiem zapraszam może coś o sobie skrobniesz? i nie musisz czytać wszystkiego lepiej z nami pogadać niz nasze wypowiedzi czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary Hej! Na razie jeszcze nie uciekam, jeszcze troszkę jestem:) Teraz będę miała trochę więcej czasu bo m-c zamknięty, sprawozdania wysłane - więc jest o.k.:)! A znikam za pół godzinki ale jutro będę na BANK !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie to opowiadaj co sie u ciebie dzialo miesiac znowu zamykalaś? ty chcesz więzienie zamiesięczyć? jak tak można niewinny miesiac zamknąć? co on ci złego zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie skorzystam wieczorkami z tego zaproszenia ale raczej nie w tym tygodniu poniewaz niestety praca czeka. Hmmm o sobie ...... jestem z zachodniej polski, niestety albo i stety skorobie z domku a nie z pracy. Narazie pozdrawiam. dozo w niedalekiej przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :) H., dzięki za 3manie :) a ja w tym roku wyjątkowo po raz pierwszy mam chęć coś ugotować na Wigilię czy na Święta, i to bynajmniej nie wirtualnie. zrobić coś więcej niż krojenie sałatki ;) mama się zdziwi ;) maryś, ja też robiłam za bałwana, obsypało mnie dokładnie :) słonko, a co jeszcze fajnego qpiłaś? Lena, nic się nie martw, u mnie też pogoda paskudna, mokry śnieg i plucha, buty mi przemokły kompletnie :( chyba szewca chcą odwiedzić... ja tam chcę śnieg na Święta, ale tylko na Święta, ale taki prawdziwy, puszysty... a nie mokrą breję, jaką mam w tej chwili za oknem. a czemu źle ulokowałaś uczucia? coś nie tak z Twoją drugą połówką? daj sobie czas... na przemyślenie... na przeczekanie. Pablo, witam. my tu chętnie z Tobą porozmawiamy na tooiku, przedstaw się nam bliżej ;) Daria, no w końcu jesteś :) mnie też się dużo pracy szykuje... :( a kalendarza nie dostałaś? jak to możliwe? jeszcze raz Ci wyślę. dopiero 16-ty, a Ty już masz miesiąc zamknięty? szybko się uwinęłaś :) gala69, witaj 🌻 miło powitać nową osóbkę. częstuj się, czytaj, bywaj... :) a co porabiasz na co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary Ha,ha - u mnie nic ciekawego tzn. duuuuużooooo pracy mała:( pensja a reszta po staremu. No ale teraz się uspokoiło. A jak u was kobitki ? Pracujecie między świętami czy macie długaśny weekend???? Ja na razie jeszcze nie mam pojęcia co do wolnego - wiem tylko że wigilia i sylwester może być wolny ale niestety muszę pokryć urlopem:( Galla :) a skąd dokładniej jesteś ? - ja też z zachodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa Ale ja dopiero listopad zakończyłam - w księgowości tak jest że listopad kończy się w grudniu....:) No to czekam na ten kalendarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie to Gorzow. Na codzin pracuje i to ostatnio bardzo ciezko u mnie w firmie mysla ze maja nas na wylacznosc i nie wiem jak bedzie z dluugim wekeendem bo byc moze go nie bedzie ale jestem dobrej mysli i moze sie jakos uspokoi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, no przecież wiem, ale myślałam, że masz czas do 20 :) kalendarz wysłany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło poznać nową osobę :) Justa> kupiłam gł. prezenty, więc na razie ciiiii (bo jeszcze usłyszą) Marysieńka> będę pamiętać i się rozpytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miło mi że kogoś rozbawiłam daria ja myślałam że koniec miesiąca to go zamykacie a tu prosze można na następny miesiac sobie to przeciągnąć gala no nie mogę = ja z leszna jestem w wielkopolsce, mam koleżankę w gorzowie ze szkoły w jednek klasie byłyśmy a jak twoje życie prywatne? mężczyzna się jakiś kręci ? dzieci? wiecie co w jurze krakow czestochowa jest mnóstwo dworków do zagospodarowania ale nie wiadomo czy to co wybrałam będzie na sprzedaż eh zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! słońce dzięki ci dobra kobieto, jeśli coś uzyskasz to....kawę ci postawię w umówionym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;p marysieńka Nie wiem czy Cie zmartwie ale ja nie jestem kobieta jakos chyba urodzilem sie facetem. A co do dzieci to jeszcze swoich nie posiadam ale... Kobieta ktora ma mnie w serduszku (chyba) ma syna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gala, facet? do głowy by mi to nie przyszło... niczym się nie zdradziłeś w poprzednich wypowiedziach, a \"gala\" sugerowało kobietę ;) to witamy kolejnego rodzynka w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko ja taką gafę mogłam strzelić ale nie widziałam abyś się legitymował dokumentem stwierdzajacym twoją płeć więc musisz mi wybaczyć to w takim razie koniecznie musisz podać swoje imię abysmy wiedziały jak mamy na cię wołać więc tak robaczka mamy rodzynek gdzieś się podział to możesz być migdałek ale to się zobaczy po oficjalnym przestawieniu ciebie więc do dzieła osobniku płci inteligenej a dzieci same przyjdą (choć się nie stworzą) pozdrawiam i uciekam juz będę jutro choć jutro to nie wiem bo idę kupić prezenty i zapakować je i muszę to wszystko zrobić prze 14 papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Moje Panie Serdecznie i zimowo i śnieżkowo heh;) U mnie ze 15 cm. śniegu napadało i lekki mrozik ytrzyma wiec jest ok.Wpadłem na chwilke i jade zaraz zpowrotem do synka ,dzieki za pozdrowienia w moim i jego imieniu🌻 Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×