Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

Hi, hi - wszystkie szofowe i szofowie to cioły - a ten zsrr to już mnie rozbawił do łez :D Cóż - niektórzy cierpią na przerost ambicji - to zdaje się też jednostka chorobowa - ale to powinni leczyć elektrowstrząsami :P Sama chętnie chodziła bym z takim \"elektronicznym pastuchem\" - powinien być na wyposarzeniu kazdego pracownika i ja co - to ciach - mały wstrząsik :P Ja dziś mam kolejną rozmowę - się narobiło hi,hi. Przestaje wysyłać CV :P Tym razem wszystko jest pod kontrolą - no mała trzęsawka i mdłości są, ale zaczełam to zlewać, znaczy te rozmowy i wisi mi ich wynik, a co - najwyżej siostrunia i mamusia będą mnie utrzymywać. Po wczorajszym czuje niesmak i już. Że nie wspomnę, że gdy wieczorem to całe wkurwienie i napięcie ze mnie schodziło, to myślałam, że wyć z bólu będę taki mnie skurcz łapał biednych moich łydeczek - więc oprzytomniałam - nie warto - zdrowie najważniejsze !!! Nerwi - jestem bez prochów - leżą sobie spokojnie na regaliku i zerkają na mnie, a mi lepiej na samą myśl, że ta deseczka ratunku jest :))) Kombinuje co by Ci tu wysłać, żeby się odwdzięczyć - może jakiś obrazek? Mówiłaś, że jakie to kolory mają być, bo zapomniałam??? Egzamin - brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Powodzenia malutka - 6-teczka ma być nooooo !!! Bo Ty zdolna jesteś - koniec kropka nooooo !!!!!! A ja do pośredniaka muszę iść się odchaczyć i luknąć kiedy to dobieram tą furą kasy od państwa. Co ja zrobie z taka kupa szmalu no normalnie nie wiem :P Rozdam chyba ;))) Jeszcze tu wrócę hi,hi - to taka groźba ma być :P Miłego dzionka Kochane. A na walentynki dla wszystkich \"elektroniczny pastuszek\" ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejla.. jakto po cichutku, co? ja cala soba bede spiewac hymny na czesc Siostry Zalozycielki!!! :D ale co do szosteczek to musze was zawiesc.. u mnie nie daja takich fajnych ocen.. a buuu ;) milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak zwykle dopiero teraz wszystko dokladniutko przeczytalam i ups.. POWODZENIA!!!! :D wszystko nam sie slicznie uda :) bo my to takie fajne jestesmy :D jak nikt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi - nie musisz się odwdzięczać, no coś Ty... 😘 - niech Ci na zdrowie idzie, każdy rodzaj wysłanej rozrywki. :-D (bo ten filmik oczywiście mam też u siebie, nawet wczoraj go obejrzałam! :-D ) Ależ Wy jesteście wszystkie zdolne, nooo... Z kroniki użerania - ja się użeram z szefem - debilem... Nie wiem, ile jeszcze wytrzymam, ale obawiam się, że zbliża się dzień, w którym powiem basta i nie wstanę... i wypnę się na cały świat. Ma-dzik - też mi wyskoczyły... Z innej beczki - znacie jakieś dobre kosmetyki dla alergików, które sprawiłyby, że mi się skóra rozjaśni i nie będzie sucha i spierzchnięta? Bo już szału dostaję... No to - lepszego dnia, kochane! 🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwi -> a probowalas cos z oceanika z serii AA? to jedyne kosmetyki jakich moge uzywac a jest ich calkiem sporo i nie uczulaja! na pewno krem odzywczo-lagodzacy zlikwiduje ci przesuszenie, a poza tym to polecam masc z witamina A z apteki za jakies 2zl. :) ja jej na noc uzywam(na krem)- fajnie pomaga regenerowac sie skorze no i odzywia maksymalnie. no i tez nie uczula. teraz to ja juz naprawde sobie ide!! musze sie jeszcze czegos naumiec.. :o paa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Sorki ale w likendziki nie ma mnie na gg bo kompa mam w pracy.. w domu mi n ie potrzebny co do ksioazki tak tak i jeszce raz tak warta przeczytania i tak sopbie mysle co raz czesciej ze to ponad 2 lata jak juz mnei to cholerstwo nie bierze zale co raz czesciej zdaje sobie sprawe z tego ze sa nawroty o ktorych albo zapomnialam albo myslec nie chce.. wczoraj por az pierwszy od 2 lat zaczely mnie znajomo piec poliki is erce myslslam ze mi wyskoczy ale nei spanikowlam bo niezle popilam wlikend i raczej nie bralam tego jako objaw czegokolwiek a wiecie co nawet jak wroci.. to dam sie jej zniewolic.. niech przyjdzie zobaczyze sie jej ne boje.. i znow ppojdzie w hcoelre zrobilam to raz zrobie i drugi buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwi no jak się cieszę, że wreszcie mogę Ci pomóc. Mam znajomą w aptece - specjalistkę od takich spraw - próbeczki mi podrzuca i z całą odpowiedzialnością moge Ci polecić: - La Roche-Posay (Toleriane i Toleriane Riche) - no mi buźke uspokoiły i rozpromieniły w kilka dni. - Avene Eau Thermale też jest świetny - ale nie pamiętam nazwy tego konkretnego kremu - trzeba pytać w aptece. A propo pryszczyków - tez melduje, że posiadam od wczoraj jeden egzemplaz na prawym policzku - kurcze wulkan a nie egzemplarz - ale na to, to mam Bervoxyl - jutro powinno go nie być :P Filmik wczoraj też obejżałam - nooo lepsze to niź psychoterapia, a a propos mojej psychoterapii, to u psychologa nie byłam buuuuu - czasu mi brakło, ale oczywiście pójdę !!!! No ale zaliczonko z wyróżnieniem będzie no nie? - bo jak nie to wiesz - wkopiemy Ci, bo my zdolne wszystkie jesteśmy i wiecie, to co najlepsze się nam należy nooo!!!! Na rozmowe jeszcze jedną dziś idę - ło matko brrrrr - chyba se ten X wezmę, bo jak na jeden dzień, to za duży stres dla mnie - śnięta rybka będę , ale kit - pewnie pomyślą, że się naćpałam - no i troche prawdy w tym będzie hi,hi :P Z facetem nie gadam - czarnr dni nadciągneły, ale jak ma takie ambicje, to niech se sam kierownicze znajdzie ooooooo :P Wymagam od niego zrozumienia, wsparcie, poczucia bezpieczeństwa itd........ nooo, to chyba nie jest dużo nie? Nerwi - ty mnie nie wkurzaj - tylko pisz jakie to kolory - to dla mnie czysta przyjemnośc, bo jak maluje to się relaksuję nooo - to dawaj tą paletę barw !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shigella
STWIERDZAM , sama,ze nie mam nerwicy a pani doktor na mozg padlo z tymi psychotropami dla mnie:) ALEZ JA JESTEM ZLA!!!!! LAXi: dobra jestes!-tak tzrymac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra... Zielony, rudy i brązowy. :-) Na Oceanica AA mam uczulenie! - takie śliczne czerwone kropki pod oczami... Toleriane w różnych odmianach za cienki. Avene - no właśnie wczoraj kupiłam Cold Cream, może coś da. Cholera, zawsze to mam zimą. A pryszcze oczywiście też, żeby nie było monotonnie. ;-) Ha! Po raz kolejny udowodniłam większą dalekowzroczność niż mój szef! Co nie jest takie trudne... Ciekawe, że mnie jeszcze nie wyp... za to, że mu to wciąż wytykam... ;-) Idę się pławić w satysfakcji... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko Nerwi - to ja Ci chyba sterte siana nabazgrole - nawet na miejscy (łatwe przynajmniej ;))) ) nazwiesz ją \"obsesja\", albo \"szał\" :P Shigella - no jak nie masz nerwicy - masz ;))) ;))) ;))) Tylko fajni ludzie to mają, a ty zajebista babka jesteś, to by aż dziw był jakbyś nie miała - taki ewenement natury ;))) Siora właśnie mnie zdołowała, bo stwierdziła, że wczoraj wyglądałam ślicznie - makijaż, włoski itd. a dzisiaj mówi: tak jakoś zwyczajnie, wczoraj było lepiej - nooo wiecie ? No zdołowała mnie konkretnie - cóż, wczoraj się starałam, a dziś mi troszkę wisi, no ale też się pindrowałam - cóż, chyba nie dość wystarczająco - nie ma to jak motywacja rodziny :P W pośrednictwie pani po raz kolejny zaproponowała mi pracę jako sprzedawczyni w spożywczym - noo szlak mnie trafił, adrenalinka podskoczyła więc spytałam, czy chociaz raz zapoznała się z opisem moich kwalifikacji zawodowych - stwierdziła unosząc głos, że mam za duże wymagania - to jej przypomniałam, że i owszem, nie wymagania tylko kfalifikacje - przez co ostatnio odmówiła mi podania adresu firmy zajmującej się obrotem nieruchomości - łoj, coś mi się zdaje, że mnie już zapamięta, bo do tej pory chodziłam jak potulna owieczka, a dzisiej - pewnie wpisze mnie na czarną listę ;))) No to o 16-tej kolejne spotkanko - matko jak ja nie cierpie tych rozmów - człowiek z siebie głupola robi mówiąc wszystko co chcą usłyszeć i guzik ich obchodzi co naprawde się myśli. Tzw. prawo rynku - trzeba by to zmodernizować. Jak się dostane do parlamentu to się tym zajmę hi,hi :))) :D Właśnie, po co my się mordujemy - załużmy partię - dostańmy się do rządu. Sporo nas jest i pewnie byśmy uzbierały wymaganą ilość głosów, a wybory tak się składa już nie długo - Ejjj Kobitki, to może być Nasza szansa na dobrobyt do końca życia. Będziemy se latać służbowymi samolocikami - zbudujemy sobie własne osiedle w jakims miłym miejscu i zamieszkamy w ślicznych domkach obok siebie - zatródnimy se najlepszych lekarzy - opieka dla posłów finansowana przez rząd :D No żyć nie umierać. Proszę mi się nad tym gruntownie zastanowić !!!!!!!!!!!!!!!!!! W przeciwieństwie do tych buraków w sejmie - mu mądre jesteśmy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie temu idiocie Lepperowi udało, to co ? Nam się nie uda ? Startujemy w wyborach kobity!!!!!!!!!!!!! Proszę zgłaszać nazwy partii - kojażące się z Naszym odchyleniem odpadają - zaufanie trza wzbudziś - może hmmmmmmm - nadzieja, albo człowieczeństwo, ludzie ludziom.......... Ejjjj jest tam jakiś szpec od reklamy ????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie, ze partie zalozmy! to nie jest zly pomysl.. i marzenia sie nam pospelniaja.. bedziemy plawic sie sukcesami i oplywac w mamone... a nazwa hmm.. moze np. Lepsze Jutro.. albo.. hmm ciezko mi dzis myslenie idzie.. to po egzaminie pewnie.. a jutro kolejny.. jaka fajna ta sesja ;) Laxi! trzymamy kciuki i nie dawaj sie gnebic tym babom w posredniaku, one mysla, ze laske czlowiekowi robia.. a same maja tak slabe cv, ze by ich nigdzie indziej nie wzieli! sesese ;) no to pomykam sie uczyc.. a co do pryszczy to wiecie.. mam sie czym pochwalic ;) ale juz zaleczone prawie- jeden na czole.. ble oraz jeden na poliku ble razy dwa ;) trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAXI brawo, nie zatracilas sie tak w tej nerwicy - potrafiz jeszcze odroznic co dobre a co zle pomimo ze nerwica czasem te granice zaciera bo chce sie sprzedac dusze za jeden normlany dzien - PARTIA ????? ok haslo propagandowe? NIE BOJ SIE Z NAMI PRZEZYJESZ KOLEJNY DZIEN ;-) 0 takie ala do wszystkich bo kazdy sie w sumei boi dnia nastepnego i jest w tym chaczyk.. odnosnie starchu i leku czyli Nas/Was Laseczki znaczy dziewczynki PROBOWALYSCIE TRENINGU AUTOGENNEGO SCHULTZA??? KTORAKOLWIEK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik!u mnie jest podobnie.Rejestracja przypomina akwarium,chude,krótkie i wysokie,można by piętro dobudować.Na dodatek komp totalny trup,non stop rzęzi,kiedyś mu skrócę agonię,a poza tym wyposażone jak za czasów PRL-u,stąd te mebelki.@ cudowne biurka,w których albo nie ma dna,albo wypadają szuflady,brak stolika pod komp,co daje dziwaczną pozycję kiedy się coś pisze(a pisze się mnóstwo),okna tak nieszczelne,że pozaklejane folią,jedno okienko na 2 osoby,tak opuszczone,że z łapówek tylko cholerna kawa przełazi.Ale za to widok ludzi wyczyniających dziwne przykucki,żeby powiedzieć nam coś przez tę szparkę jest przekomiczny.Za to nikt nam grypą nie napluje.No i w tym gruzowisku starych mebli nas 2 i salowa.Obie nieco przytłustawe,ledwo się czasmi przeciskam.Nawet nie ma gdzie zjeść śniadania,bo socjalnego nie mamy,więc żremy na oczach wygłodniałych pacjentów.A,przerwy śniadaniowej też nie mamy,bo szefowa tylko lata z tekstem\"pracować,pracowć,więcej robić\".Tyran nie kobieta,w nocy chyba nie sypia i na urlopy nie chodzi.Za to ma głos jęczącej foczki\"naf,naf,naf\".Jezu,zwariować można bo słychać ją wszędzie,cud że szkalnki nie pękają. Pogoda do dupy,humor do dupy,jestem głodna i zła,bo moja córcia przez godzinę wyła,że nie nauczy się tabliczki mnożenia.Zwariować można.Aż boję się pomyśleć co będzie w środę po takim poniedziałku i wtorku.Całuski dla Was kochane.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwedełko - no jak nic muszę Ci podesłac tego \"pastucha\" - a tych kucających też se od czasu do czasu tyrpniesz - zobaczymy jak się szybko prostują :P No i elektrowstrząsy podobno zdrowe - to może zyskasz miano \"tej co leczy\" na styl \"ręce które leczą\" hi,hi :D Kolejki będą do Ciebie, że ho ho............. :D Nerwi - melduje, że nabazgrałam Ci dziś \"afcydzielo\" Kolorowe - bo na depreche to te kolory coś mi nie leżały. Trza ożywić troszkę otoczenie - najwyżej powiesisz w toalecie - taki odświerzający bazgrołek :P Byłam na rozmowie - no praca jak marzenie - ale jak to zwykle z takimi pracami bywa - konkurencja ogromniasta :((( Zrobiłam co mogłam. Teraz tydzień mam czekac na odpowiedź, czy przedarłam się przez pierwsze sito - Boziu, żeby się udało :O Plisssssss. Jak zadzwonią - to kolejna rozmowa w Katowicach- kolejne sito i jak się uda, to 2 tyg. szkolenia w Krakowie. Już nawet na to szkolenie z zapasem prochów bym pojechała, byle się tam dochrapać...................... hmm, ale zawsze tak to jest, że jak człowiekowi baaaaardzo zależy, to wiecie........ :O Oj jak ja bym chciała dostac tą pracę........hmmm....hmmm tak sobie powzdycham. Chyba sie jutro na Jasną Gurę wybiorę prosić o wsparcie Najwyższego. Czesia - domyślam się, że nie przełożyłas, bo nie odebrałaś wiadomości - oki - zadzwonie sobie. A tam gdzie się tak długo nie mogłam dodzwonić - wreszcie się udało i idę 21 lutego - kurcze i tak szybko nie? Dzięki za sedamek Kochanie - ratował mi dziś życie. Swoją drogą tak sobie myślałam, że ja i tak niezła jestem jak taka śnięta i tak potrafię zmusić mózg do pracy na pełnych obrotach - ale to chyba kwestia przyzwyczajenia do psychotropów ;))) Sylvi - no ja się normalnie martwić zaczynam - pulpit zadziałał pewnie i mąz Ci kabel w cholere wyrwał ;))) ;))) :D Padam na pyszczek Kochaniutkie. Wyciągne makaron, kasze, sernik na zimno, kawałek kurczaczka, słonecznik i inne takie rzeczy z pod łózka co je biszkopt dziś naznosił, smyrnę podłogę domestosikiem, ogarnę ten pierdolnik - ło matko straszny się zrobił - od czego zacząć? Na umycie się chyba sił mi już nie starczy ( no nie można mieć wszystkiego, albo czysta podłoga pod łóżkiem, albo ja :P ) i walne se jakiś X dzięki mojej dobrodziejce i w kimono Miłej i spokojnej nocy Kochanie ❤️ Aaaa i ta partia, to poważnie mówiłam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie Laxi nie martw, żyje jeszcze chyba. Ale nie wiem właściwie, wszystko mnie boli, węzły chłonne powiekszone, kości łamią i wogóle jest źle. Do tego nerwica szaleje, osłabienie totalne. Nie będę Wam tu chumorków psuła, ide pod kołderke i będę zaglądala co jakis czas jak mi oczka zaczna widzieć. Pa Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ZADZWONILI !!!!!!!!!!! :D :D :D Przeszłam pierwsze sito :D No i teraz siedzę telepiąc się jak galareta i nie moge dojść do siebie. Dlaczego? Mam w piątek o 12-tej stawić się w Krakowie na kolejne rozmowy i jak mnie poinformowano na trwające ok. 2 godzin testy !!! ŁO MATKO !!! Od 5 lat nie ruszałam się z domu - a tu mam .............. JECHAĆ DO KRAKOWA !!!!!!!! Na samą myśl serce odmawia mi posłuszeństwa - nawet teraz jak pisze łapy latają mi tak, że nie mogę trafić w literki. Normalnie to zapodałabym sobie Xsanax i jakoś by to było - ale testy: - osiągnięc - uzdolnień - osobowości - inteligencji............ Jezu :O :O nooo na prochach to obleje, a bez prochów nie dojade :((( I jeszcze to całe Assessment Center - wiecie, testy sytuacyjne, rozwiązywanie problemów, ocena stresu itd....... :O No zaraz zwymiotuje :((( Tak strasznie chciałabym dobrze wypaśc, a tu niedośc, że droga, to jeszcz te testy :O i nerwica lękowa w tle - co ja gadam - jakim tle - na pierwszym miejscu. Nerwi - chyba dziś zażre cały tan xanax, bo moje ciało odmawia mi posłuszeństwa. Skoro tam na Górze usłyszeli Wasze głosy - to proszę pogadajcie jeszcze z Najwyższym, żeby mi się udało - dojechać i w ogóle.............. czy mówiłam juz że nienawidze tej pieprzonej nerwicy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi ja już za Tobą nie nadążam . Kraków , Katowice ...no światowa dziewczyna :) Z nerwicą musisz się zaprzyjażnić , każdy dzwiga swój krzyż , a my mamy nerwicę , a gdy się coś dzieje--to nerwicę do kwadratu. Trzymam kciuki do soboty za spokój , a w sobotę za światłosc umysłu i błyskotliwosć na testach . Przecież kurdę lubimy się sprawdzać w ekstremalnych sportach:p Wczoraj miałam wywiad ,którego ciąg dalszy nastąpi i nie bynajmniej o nerwicy tylko moich pierdułach zawodowych:P--niezła jazda z telepawką , a w główce pustoszące tsunami, tak chciałam dobrze wypaść , mój stary stwierdził że fajnie a ja że tego nie powiedziałam ...tamtego ...no nie tak jakbym chciała... Od wczoraj jakiś dół mnie wciągnął i brzegu nie widzę , z żółądkiem , ze szczękościskiem i no i ta wewnętrzna trzęsawka . Mam nadzieję że to tylko przedokresowe czarne chmury. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi!jakbym Cię nie znała to bym nie uwierzyła.Ty podołasz wszystkiemu,no bo kt nas nauczył nadziei?,a Twój zaraźliwy optymizm podziałał na wszytkich.Jesteś w końcu wodzem,który nas poprowadził do walki z nerwicą o lepsze jutro i wiary,że kiedyś będzie lepiej.Trzymam za Cibie kciuki,dasz radę,nasze drogie Guru. Sylwi! odezwę się jak będę nieco wolniejsza,bo przytargałam papierkową robótkę do domciu,jako,że trzeba zamknąć miesiąc w pracy.Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwadelko 32 - w porzo! jak zakończysz te cholerne papierzyska to daj znać. Laxi - jak Ci idzie czytanie? No to pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozłożyłam się - dowiedziałam się, że moja kochana siostrunia ze mną nie pojedzie, bo - praca cholera i tata mnie zawiezie (choleryk którego byle co wyprowadza z równowagi i wrzeszczy na cały świat) Nawet po mieście nie lubię z nim jeździć, bo trzeba siedzieć cicho i udawać, że nie słyszy się tych przekleństw - z nim nie czuje się bezpiecznie, a chciałam jechać z kimś, kto da mi podczas tej wyprawy ponad moje siły poczucie bezpieczeństwa :((( Popatrzyłam na xanax i się poryczałam na calego 😭 To jakiś MIT CHOLERA że ja silna jestem - beczałam z dwie godziny myjąc podłogę po Biszkopcie. Wiecie i taka uryczana zadzwoniłam do Adriana - nie spodziewałam się, myślałam, że będzie mi cisnął, że głupoty opowiadam i dam rade, a on spokojnie powiedział, że mam się nie mazać i skoro nie jestem gotowa, to trzeba jeszcze poczekać - no poryczałam się 😭 jeszcze bardziej 😭 Tak na niego najezdzam, a on ciągle przy mnie jest 😭 Nie powinnyście tak o mnie mówić, bo to tylko pozory. Tak naprawde jestem wystraszonym kociakiem, który wszystkiego się boi cholera. Sory, ale dziś to chyba przerycze cały dzień ...................... a piątek zbliża się wielkimi krokami - przeciez nie ma szans żebym ja tam dojechała 😭 Dziękuje dziewczyny - PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi... głasku głasku kochaniutka! a porycz sobie.. zawsze potem to lzej jest :) trzymamy za Ciebie wszystko co tylko sie da ;) to będzie dooobrze!! wiesz.. pozytywne patrzenie na świat, te sprawy.. :) przytulac Biszkopta juz Ci radzic nie bede, ale Adrian chyba nie gryzie? ;) trzymajcie sie wszystkie!! 🖐️ mi ostatnio az za dobrze chyba jest... mysle sobie, ze moze to nie tylko przez prochy... zero napadow.. tylko koszmary mam straszne :o ale nic to! dam rade.. Wszystkie damy!!!! buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kontra - dobra duszyczka jesteś !!!!!!!!!!!!! Super, że nasza znienawidzona koleżaneczka od siedmiu boleści daje Ci spokuj - może się wyprowadziła na zawsze - oby - trzymam kciuki !!!!!!!!!! A u mnie się cholera rozbudowuje - wille sobie pewnie stawia z basenem i kortami tenisowymi tak jej u mnie dobrze. Fajne ze mnie guru - włanie wróciłam od lekarza - płacz, rozpacz i histeria w gabinecie - widziałam w jego oczach, że naprawdę mu przykro - to się jeszcze bardziej rozkleiłam, ale już nie wierzę, ze wyzdrowieję, więc trzeba zmienić guru, bo ze mnie to marny przykład :((( Robił co mógł, żeby mnie na duchu wspomóc, ale wiecie............teraz jeszcze mnie pewnie gigant depresja dopada na zaproszenie pani nerwicy :O Dostałam Rudotel - (Madzik Ty chyba też to brałaś, coś mi tak świta) i słowa otuchy - tylko czemu ciągle becze ? 😭 Przewertowałam w poczekalni zasady przebiegu assessment center i już kompletnie się zdołowałam, bo nawet jeśli jakims cudem uda mi się tam dojechać, potem wysiąśc z samochodu, to jak mam niby na takich prochach to wszystko pozaliczać na piąteczkę? Pogubiłam się nawet w opisach metod, a co dopiero je zastosować w praktyce jak umysł konkretnie przyćmiony prochami i reakcje opuźnione o lata świetlne :O A tam kurcze trzeba błyskać intelektem i sybkością reakcji - to się zastanawiam, czy jest tam w ogóle sens jechać - przeżyć traumatyczna drogę po to, żeby się ululac w najmniej odpowiedniej chwili :((( Jestem beznadziejna!!!! Beznadziejny przypadek ot co!!!!! Kurcze - tylko nazekam - przepraszam, ale nie mam się gdzie wyzalić i przed kim wygadać :((( Stylem Nerwi - \"dobranoc Kochane istoty\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja moje kochane istotki widze Laxi że temat pracy za twoja sprawą jakos na pierwszym miejscu , no to ja dorzuce swoje trzy grosze uwaga mhm .................................................................................................................................................. MAM PRACE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurcze nie chce mi sie wierzyc , no wiecie groszowe sprawy ale w moim kierunku , bedę pania od angielskiego i to dzieki , Laxi , bo jak w poniedziałek u mnie była to coś mnie szczeliło i poszłam po wyborczą , i znalazłam 2 ogłoszenia , wysłałam dane i kurna nawet mogłam wybierać wybrałam rozsadniejsza opcje , bardziej spokojna choc mniej płatną z tą druga praca wiązałby sie wyjazd do w-wy a w ogóle to nie w moim fachu niewiarygodne jak może się wszystko zmienic w przeciagu 2 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laxi trzymam kciuki i ty mi tu za skromna nie badz bo widze że przeginasz z tym umniejszaniem swego intelektu , dałabyś mi 1/3 to bym sie mogła za mądrą uważać kocham was żabeczki !!!!!!!!! 👄👄👄 ps. trzymajcie kciuczki , dzis mam egzamin , jak nie ściagne to nie zdam [ale psssssssssss.....]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi!!! ale super!! cześka 🌻 :D no proszę.. czyżby nastały dla nas jakieś piękne dni???? wszystko powolutku układać się zaczyna to może nasza \"kochana\" cholerka się od nas odczepi?? jej, ale się cieszę szczęściem waszym :D będzie DOBRZE!! w końcu może być tylko lepiej :D aż mi się humorek pooprawił i nawet polskich znaków z rozpędu używam ;) dzięki Wam, że jesteście!! Jesteście WIELKIE! 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja tylko chcialam sie pozegnac alepewnie tego tez nikt nie zauwazy trudno rozumiem nikt nie chce nowych osob super szkoda tylko ze czlowiek sie czuje strasznieignorowany powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja tylko chcialam sie pozegnac alepewnie tego tez nikt nie zauwazy trudno rozumiem nikt nie chce nowych osob super szkoda tylko ze czlowiek sie czuje strasznieignorowany powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja tylko chcialam sie pozegnac alepewnie tego tez nikt nie zauwazy trudno rozumiem nikt nie chce nowych osob super szkoda tylko ze czlowiek sie czuje strasznieignorowany powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja tylko chcialam sie pozegnac alepewnie tego tez nikt nie zauwazy trudno rozumiem nikt nie chce nowych osob super szkoda tylko ze czlowiek sie czuje strasznieignorowany powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja tylko chcialam sie pozegnac alepewnie tego tez nikt nie zauwazy trudno rozumiem nikt nie chce nowych osob super szkoda tylko ze czlowiek sie czuje strasznieignorowany powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×