Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

anik-ik witaj kochana, zapraszamy do nas pisz kiedy tylko chcesz, rodzice najwyrażniej nie pomoga ci idż sama do lekarza ,dobre jest forum logos znajdziesz w wyszukiwarce. W kryzysie kiedy u nas tu nikogo nie było wspierałam się czytając tamte tematy. A hydroksyzyny sie nie bój z tego co wiem to nie uzależnia podawana jest nawet dziecim w sytuacjach lękowych. Muszę spadać już . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik_ik
NIesamowite jest to ze poczatkowo myslalam ze tylko meni to dotyczy a okazuje sie ze nie tylko ja wiem jak to jest dostac ataku leku w miejscu publicznym w samotnosci, nie tylko ja z tym zyje i nie tylko ja mam obawy co do tego swinstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziołuszki Anik fajnie ze znalazłąś nasze forum i nie martw sie hydroxizina to takie małe nic w porównaniu z tym co my łykamy dzielna jestes ze tylko to bierzesz i dajesz rade a ja wypiłam 2 kawki i mam telepawke na przekór sobie wiedząc że nie moge tak duzo pić tej kawy to właśnie pije to chyba pragnienie dotyku takiej normalności jaka kiedys miałam pijac nawet 3 kawki wiem ze to głupie ale takie drobne szczególiki przywołuja fajne wspomnienia dzis budząc sie rano doznałam wspanialego odczucia w okolicach klatki piersiowej ---pojawiła sie chęć do wstania z łóżka i rozpoczęcia nowego dnia, zapomniane uczucie aczkolwiek bardzo pożądane Ejunia , u mnie tez kucyk i heja do przodu , nawet nie mysle o innej fryzurze , cóz mi da wycieniowannie włosów jak i tak po jakims czsie wracam do wygody, szkoda czasu a te filmiki można ściagnac z megaupload jak znajde stronke to wkleje , bardzo fajnie sie ćwiczy bo kazdy filmik ma po 8 minutek i szybko czas leci a rezultaty widoczne (mąż zauważył) powiem wam ze marze o morzu (fajnie brzmi) lato ma byc zimne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Musiałam dzisiaj odczekać kolejkę do komputera:syn , mąż , syn ,mąż...no i ja . Czesiunia dzięki za filmiki spróbuje tam powchodzić, tak, wiesz ,dla mnie kawa to czasami jedyny moment fajny w ciągu dnia , dlatego sobie też pozwalam nawet po 18 ....a co, och te uczucie chęć do życia , tęsknie za tym ,bezlęku, wyspana nowy dzień i siła...ech. Z włosami też nic nie robie , przeszlam etap grzywki i wycieniowania asymetrycznego i zawsze wracam do starego kuca, kupiłam za to sobie świetną odżywke bambusową DORY z apteki internetowej,włosy się nie puszą sa wygładzone ,lekkie i odstaja od głowy :)...no takie nie uklepane są. A ja z nowu sie telepie dzisiaj cały proch łyknełam wszystko jest jakby obok, a lęk w środku no i deprecha kwitnie, chodzę sobie i mówię to\" cholerna nerwica\" pomaga na minutkę. Nie myślę o wakacjach , chyba żeby mnie tak na rękach ponosili, i masowali, codziennie super dyskoteka do utraty tchu ... A może ktoś mnie zgłosi do programu ekstremalna metamorfoza +wymiana móżdżku:p... są takie programyco to garderobe wymienia fryzure dobiorą , moze operacja plastyczna np.wory pod oczami aut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie nasza zaginiona owieczka sie odezwala ale sie kobito napisałaś ho ho stron nam zaraz braknie;) najgorsze jest to że czerwiec ma byc cieply a póżnej klapa i jak tu jechac na wakacje i to nad Polskie morze bo za granice to ja sie nie wybieram ze znanych nam powodów (przynajmniej na razie) nuda nuda nuda a nauki cala kupa i jak tu sie zmobilizować i do tego zakutego łba jakom wiedze wrzucić ciesze sie dziewczyny bo juz niedługo ta meczarnia moja sie skończy tzn w połowie lipca juz powinnam zakonczyc te moje studia a z jakim skutkiem to naprawde nie wiem ale mam to gdzieś ----obronie sie to sie obronie , nie to nie mam ich wiecie gdzie a i ostatnio jakas szansa na fajna prace sie pojawila (nie musialabym wyjeżdzac w swiat za pieniedzmi) ach to zycie chlipie kawke i sie powoli budze mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laxii, no wreszcie pani prezes:), ładnie to tak koleżanki zostawiać i ani be ani me...Laxii, co u Ciebie?🌻 Czesia ja też przy kawce :)dzisiaj nockę miałam z głowy ,po 3 telepawka i głupie myśli nie dajace spać...chyba mam deprechę nie daje się,ale 2 dni przelezałam, teraz idę do pracy i wyglądamjak róży kwiat,odmalowana jak ta lala a w środku ciągnik stary. za oknem deszcz ,bardziej póżną jesień przypomina niż czerwiec. Mąż przemaawia ludzkim głosem , tylko dlaczego wtedy jak ja zdycham:0? Czesiuńka to nie pojedziesz za tą granice i tyż fajnie ,że tu prackę masz na oku....A nauki współczuję serdecznie....ale już nie długo, Co tu zrobic żeby nie myslec albo żeby nie przejmować się wszystkim co sie pomyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejlunia nie masz żadnej deprechy no bo komu by sie chciało odmalować jak to ujęłaś jak ta lala ech no a z tym ciągnikiem to porównanie niezłe hihihihi ja od dziś zaczynam te plastry przylepiać , najchętniej to od razu całe czołom tymi plastrami bym oblepiła żeby tylko mi przeszła ta cholera a tu tylko po jednym na skroń i to co 4 dni eeeeeeeeeee oczywiscie relacje z postepów leczenia codziennie bedzie zdawana czołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja motylek
no chodzi ze np. skrzywdze wlasne dziecko,lub siebie, albo zrobie widowisko na ulicy, ze zaczne krzyczec albo sie rozbiore. Takie mam natrectwa:-( myslowe. Czasem łykne hydroksizyne. Jakos funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja motylek
a przed okresem wszystko sie u mnie nasila, np. mdłosci i ogolna nerwowosc. Psychiatra mowi ze mam nerwice i juz. Ze ogolnie jestem normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
I nikt was nie odsyła do egzorcysty,bo kiedy ja mowie że mam nerwicę slyszę że powinnam sie udać do egzorcysty,bo mam zanieczyszczoną aurę albo doczepione obce byty.Słyszeliście coś o takich cudach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cudach
? i Ty wierzysz w takie pierdoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio tak sie tym wystraszyłam , jakiś artykuł w Klaudii,że wrócił mi lęk ,ze ja muszę sie gdzieś tam udać i wyobrażam sobie, że tam ide i mnie telepię... modlę się ,żeby mi to minęło , doszukuję sie logiki ...mam doła z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psycholka
Hello:) Ja też mam zaburzenia nerwicowe ale czuję się nawet dobrze, biorę bioxetin, tez w desperacji poszłam do psychiatry. Teraz jednym z niewielu problemów jest zapanowanie nad wilczym głodem, a raczej nad niekontrolowanym objadaniem się. Bo głodna nie jestem przeciez, fizycznie. A środkami transportu nie jezdze, tzn jezdze ale nie wsiadam tam gdzie jest tłoczno. Nawet juz nie czuje lęku przed takimi tramwajami czy autobusami ale wole nie zapeszac i nie wsiadam do takowych :) Jakoś tak przestałam myśleć natarczywie o chorobach... heh....może jak odstawie leki to efekt sie utrzyma na stałe :D mam nadzieje...ale na razie pobiore jeszcze ze 3 m-ce (biore juz drugie opakowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Psycholka doris i laurencja no i hej ejluniu no właśnie jak to zrobic by pozbyc sie tych natretnych mysli tych telepawek i calego tego dzidostwa ejlunia co ty za artykuly czytasz??? i to w klaudii myslalam ze to rozrywkowe pismo a ja dzis cala noc z plastrem na skroni przespalam , na razie cudu nie ma ale to przeciez za wczesnie na jakies zmaiany tylko ze ja neicierpliwa jestem jak nie wiem co mąż chory w domu i musze koło niego biegac , bo wiecie facet to robi tragedie jak mu sie skórka przy paznokciu zaciągnie;) takie z nich odważniaki pózniej jeszcze zajrze pogoda świetna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc czy macie w nerwicy
stwierdzone wypadanie płatka zastawki mitralnej , ja to mam , koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda świetna!!! Tylko patrzeć kiedy bałwana będziemy lepić, wczoraj gdy wracałam z pracy to tak zmarzłam brrrrrrrr, śpię do 5:30, potem zwlekam się telepiąc żeby zrobić śniadanie,wychodzą chłopcy do szkól i pracy a ja do internetu i dalej wertować i telepać się na wszystkie strony .wszystko razem bym chciała stosowac żaden relaks mi nie wychodzi:( Czekałam dzisiaj z utęsknieniem na wiadomość od ciebie Czesiuniu , Laxii się coś nie odzywa, zaraz muszę sie zebrać isc po zakupy, kupić bluzę synkowi,obiad będzie dziś moim sukcesem a wyjście do pracy...ech wczoraj to takie miałam zapadnięte oczy ,że myślałam tylko żeby je wybałuszać żeby nikt sie nie poznał ,że wśrodku stary ursus ledwo zipie, od usmiechu mnie twarz bolała. Ja to się mam:( pozdrawiam wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik_ik
Witajcie moje drogie!!! Znalazłam genialny sposób jak pozbyć się ataków! Więc zapewne wiecie ze ataki są ciągiem pewnych skutków, ktorych przyczyny kazda z nas zna. Nigdy nie jest tak ze dostajemy atak ot tak, każda z nas w pewnym stopniu wie co doprowadza ją do tego np. ja gdy zle sie czuje fizycznie i dostaje czestoskurczu (200 uderzen serca na minute) nie umiem się uspokoic co powoduje pewne skutki - bardziej sie denerwuje ze nie umiem sie uspokoic i wpadam w tzw kółko. Zauwazylam ze jesli na poczatku tego kółka powiemy sobie nie albo wylaczymy swoje mysli to w pewnym stopniu mozna zahamowac wszystko i...po prostu wygrać z atakami. Brzmi prosto ale od 3 dni po tygodniu codziennych ataktow zauwazylam ze mi po prostu przeszlo. Oczywiscie lekarze tez sa wazni i lekarstwa ale pamietajcie ze kazdy atak zwyciezony bez pomocy buduje fundamenty 'warowni' pomagajacej zwyciezyc to świnstwo. Niedlugo wyjezdzam - rodzice zrobili mi prezent i wyczesali pieniadze na wyjazd do Pragi na kilka dni. Odpoczne sobie :) mmm nareshcie. A zeby pozbyc sie tych mysli to tak jak moja psycholog mowi trzeba sie zrelaksowac i strarac sie o tym nie myslec. Ja np czytam ksiazke albo zajmuje sobie caly czas dla przyjaciol w ten czas wylaczam swoje myslenie. Ciezkie do zrobienia ale naprawde pomaga. Albo rower lub plywanie - wykancza fizycznie :)) no i o to chodzi. Moja qmpela ktora tez ma te problemy poleca joge (o ile ktos ma kase na cwiczenia) podobno tez pomaga w duzym stopniu. Pozdrawiam was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boze Swiety
200 na minute aaa i nic nie bierzesz leków? łaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde łepetyna mi pęka nie wiem czy to wirus od męża czy skutki uboczne tego plastra co to miałam go na skroni całą noc Ejlunia ten twój ursus znowu mnie rozśmieszył jak nie wiem co a i doszłam dzis do wniosku że nie wiem co by człowiek robił to czsami nerwica jest i nie da sie jej wypedzic ja tez próbowałam jogi , relaksacji afirmacji i powiem szczerze ze tylko niestety leki mnie zawsze stawiały na nogi a najgorsze jest ze ta porąbana nerwica przyniosła depresje no ale co tu sie dziwic jak kogos męczy jakas choroba przez wiele lat to jak tu nie wpaść w depresje, jedno pociągneło drugie eee zaraz przychodza na korki i tak do 20 bede zawziecie tłumaczyc zawiłosci gramatyczne i sie wywnetrzac (żeby to jeszcze jaki skutek był) spać spać spać ps na badania serca nie chodze bo sie boje wiec nie wiem czy mi wypada a skurcze dodatkowe ustępuja gdy biore leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik_ik
oczywiscie ze zazywam. Ale glownym powodem takich objawow sa wlasnie nerwy. Nerwica jak zapewne wiecie ma 2 sposoby ataku - psychicznie i fizjologicznie, kazdej mysli towazysza tez objawy ciala, wiec np jak sie denerwujemy kolacze nam serce. Moj poprzedni komentarz nie dotyczyl tego co mi sie dzieje tylko tego jak starac sobie z tym dac rade, po prostu starac sie nie nakrecac co jak wiecie jest cholernie ciezki....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniko ale jak bez leków
dac sobie rade z galopujqcym serduchem no np 200 ja przy 120 całe sie trzese i nie wiem co sie dzieje tak sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik_ik
jesli wmowish sobie ze jest to w porzadku i ze to jest naturalna reakcja organizmu to potrafish opanowac emocje. Nalezy pamietac ze to Ty jestes panem/panią swych emocji a nie one... Zazywam leki ale w ten czas gdy poddam sie. Trzeba walczyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich , u mnie za oknem słoneczko i wszystkim dziś tego życzę . spałam dzisiaj na 2 tury, nic mi się nie chcę ,wszystko mi sie cały czas przypomina najgorsze ataki, może macie jakiś sposób na niemyślenie? upić się nie mogę ,robie wszystko żeby się czymś zająć ,jem na sile oooo a może będę śpiewać głośno piosenki- kiedyś taką arie odśpiewywałam a tu listonosz puka i z uśmiechem podaje polecony , a ja pani śpiewaczka bardzo poważna otworzyłam drzwi, musiał mieć niezły ubaw:) O przypomniał mi sie kawał : mówi żona do męża -mężu sniłeś mi się dzisiaj -tak? -że wyjechałes daleko w delegacje a listonosz był bardzo zabawny. no to może kawa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.m
moze Wy mi pomorzecie to ze nic mi sie nie chce, nic mnie nie cieszy, nie chce mi sie wstawac,caly czas bym spala,nie odrozniam zadnych uczuc,caly czas czuje tak samo nie umiem wspolczuc nie umiem kochac czy to depresja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wygląda , może nerwica ? , idż do lekarza są na to leki ,nie męcz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść wszystkim Proszę odpowiedzcie mi po jakim czasie leki na depresje zaczynają prawidłowo działać???Ja mój lek biorę już 2 tygodnie i nic!Lekarka przepisała mi dawke 10-10-10 po dwóch dniach zwiększyc do 10-10-20 po kolejnych dwóch 10-10-30 a ja nawet nie moge zwiększyc do 20 bo mi się strasznie w głowie kręci jest mi niedobrze ogólnie złe samopoczucie i biore 10-0-10 bo tylko tak daje rade(te dziesięc w środku miałam brac o ile nie będe zbyt otempiała po niej a że jestem to nie biore) Kurcze nadal nie moge sobie poradzic z tym wszystkim jestem ciągole przygnębiona smutna nic mnie nie cieszy wszystko mnie denerwuje że bym ciągle wrzeszczała na wszystkich niczym nie umiem się cieszyc czuje taką jakby pustke i obojętność w środku a do tego jestem tak płaczliwa że bywają dni że prawie całe płaczę!Co najgorsze to to że nie moge się zmobilizowac do niczego -nawet głowy nie chce mi się myc -żeby nie dzieci to chyba bym z łóżka nie wychodziła :-( co najśmieszniejsze to to że po tych tabletkach jedyne co mi się poprawiło to apetyt-jem bardzo dużo aż się sama dziwie że tyle mieszcze!A najdziwniejsze że do tej pory nie przytyłam ani grama! Staram się znów stosowac metody releksacyjne nie myślec o kierowniczce ale nie moge bo nawet jak czytam książke to łapie się na tym że przewracam strony ale nie czytam tylko myślę o kierowniczce i o tym co mi zrobiła jak się nade mną pastwiła-nawet w nocy spac nie moge bo o tym myślę a jak uda mi się zasnąć to budze się z myślą o niej dosłownie błędne koło!Lekarka mówiła nie myśleć odpoczywac na zwolnieniu a tego się nie da! Nie wiem czym zajmowac sobie myśli żeby nie przeżywać wszystko na nowo nie zastanawiac się co ja kierowniczce złego zrobiłam i czy to moja wina że tak ze mną postępowała! Ale dośc już o tym!!!! U mnie narazie pogódka jako taka na szczęście nie pada a to już dużo!Narazie piję herbatkę owocową a potem zrobie sobie cappucino z dodatkiem kawy naturalnej i peniee nie będzie mi się tak bardzo chciałao spac!!! Dziewczyny czy znacie jakiś sposób na otarcia i bomble na skórze???W poniedziałek w przedszkolu mojemu synkowi panie źle zawiązały buciki i poobcierało mu skórę nad kostkami powstały bomble-potem jeden z nich pękł i teraz drugi dzień synek chodzi na boso bo nawet skarpetek nie moge mu ubrac bo go strasznie piecze!Nawet do przedszkola go nie prowadzam bo nie mam serca zakładac mu butów na te biedne nóżki!Poradźcie czym smarowac czy zasypywac żeby to ładnie zaschło!Najchętniej poszła bym do przedszkola i zrobiła awanture za to że mi tak dziecko załatwiły choc wiem że to nie ma sensu bo może to był przypadek że tak wyszło !Wychowawczynie zazwyczaj są miłe i dobre i troskliwe dla dzieci -Maksiu je obie uwielbia a awanturą mogłabym narobic tylko tyle że by były mniej miłe dla synka!! Pozdrawiam i życzę słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik_ik
Ago 1315 co do nie myslenia może spróbój sie wybrać na basen ?? Albo na rower (pogoda moze na rower nie jest cudowna ale takie ćwiczenia pomagają). Jeśli chodzi o dzieciaczka to możesz spróbować o ile masz aloes - normalną roślinkę (warto ją chodować w domu ma wiele zastosowań), oderwij kawałek z drzewka i przyłóż do rany kilka razy dziennie pomaga i to bardzo!!! U mnie za oknem raz słoneczko a raz pada :( podobno do końca tygodnia ma sie wszystko zmienić i ma być cieplutko ale nie na długo bo do lipca :( pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziołuszki u mnie troche lepiej czuje sie dzis piekna , zgrabna i ogólnie lepiej psychicznie Aga ja zaczęłam ćwiczyc i jeżdzic na rowerze i powiem ci ze chyba trafiłam w dobry moment bo mi pomaga ale wiem z doświadczenia ze sa okresy kiedy nie ma sie siły na zadne ćwiczenia i nic nie pomaga ogarnia nas całkowita deprecha i nic sie nie chce wierz mi to minie .... a lekarstwa na pewno zadziałaja po 3 tygodniach , a jak nie to głowa do góry lekarka dobierze ci inne i bedzie dobrze Ejlunia , a co u ciebie , czy cały czas bierzesz leki?? czemu ty nie możesz spać??? przeciez musisz sie strasznie męczyc!!!! i jeszcze po nieprzespanej nocy do pracy udawac ze wszystko ok , no tak to nie moze być do jasnej ciasnej kurcze moze jakas zmaiana leków dalaby rade na te twoje nieprzespane noce , bo wyspana na 100% czułabys sie lepiej wiem cos o tym bo kiedys 2 lata nie spałam normalnie i bylam wyczerpana do szpiku kości a mi rosnie na ręce pieprz i mnie to piecze , kurcze troche sie boje ze to jakis złosliwiec mi rosnie ale kurcze przeciez nie mieszkamy w tropikach zeby wystawiac sie na słonce ;) powiedzialabym ze nasz klimat to raczej klimat wikingów do zobaczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×