Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Eluś nie podziwiaj mnie bo nie ma co podziwiać. czuje się taka zagubiona w tym co robie, co nie zacznę to nie mam pewności czy robie to dobrze czy słusznie np. ide do tego szpitala. I pomyśleć że kiedyś uchodziłam za dusze towarzystwa, cały czas się śmiałam czasem z byle powodu, dopcipy szły jak z rękawa. A dziś nie umiem sobie miejsca znaleźć, życie tak mi na grzbiet wchodzi i jest takie ciężkie że czasami myśle że już się nie podniosę.I coraz to bardziej mnie zaskakuje ale negatywnie. Boże kiedy to się wszystko wyprostuje?? Teraz to nawet nie mam ochoty iść do sąsiadki na kawe bo nie mam tematu do rozmowy oprócz moich problemów, nie umiem ich odstawić na bok, cały czas myśle czy to ma sens, czy pomoże, czy nie zaszkodzi, jak będzie w szpitalu jak będę się czuła po operacji, jak po powrocie do pracy, co na to szef. Poprostu już mam za małą głowę na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się rozpisałam, przeprasza. Ale chyba potrzebuje potwierdzenia że robie dobrze idąc do szpitala, że praca nie jest najważniejsza.Ale z drugiej strony bez pracy nie damy rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetko będzie dobrze, ja trzymma kciuki za Ciebie. Bibi jak tam? który to dc? objawy są :D Ja odstawiłam castagnus.... wczoraj..... bo dziś 39dc i dalej nic, lipa jak choleraa człowiek na własne życzenie narobił bałaganuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
elus u mnie 27dc, objawów brak, jest tylko taki ze od 3 dni mi spada temperatura co jest objawem tego ze jutro @, albo jeszcze dziś przyjdzie. wiec u mnie w tym cyklu znowu nic. ale nie martwie sie, nie teraz to w nastepnym juz na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
co tu taaaaka cisza???!!!!! elus co z tobą ???? ja mam dzis termin @ i czekam poki co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
elus u mnie 29 dc, @@@ nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
elus no zrobiłam dziś pierwszy test ale nie z porannego moczu tylko teraz niedawno i nie wiem ale coś się wyłaniło w miejscu drugiej kreski, taki cien cienia. a mnie taki strach oblecial ze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
Hej dziewczyny bardzo się cieszę ze znalazłam to forum i was:) widzę ze wszystkie mamy podobne problemy a razem zawsze raźniej znosi się porażkę...powiecie mi czy cuda się zdarzają ???bo ja powoli wpadam w depresję choć mam dopiero 24 lata :( więc tak od 4 lat staram się o maluszka ale bez skutku :( pierwsze 2 lata @ miałam w normie , potem kolejne 2 lata @ miałam bardzo nieregularnie co 3-6 mies niestety przytyłam i wszystko się pop...od lipca zażywam Duphaston i @ jest od lipca prawidłowo więc się z tego cieszę :) ale dzidzi nadal brak, od 11sierpńia miałam przez7dni typowe objawy ciąży a potem nastała cisza i zgłupiałam !!!do dziś mam dziwnie ciężkie piersi powiększone żyłki ,delikatnie niebieskie na sutkach i od 3 dni dostałam okropną wysypkę na piersi i sutku strasznie swędzi z czerwonych plamek zmieniają się w brązowe nie wiem co to oznacza:( kilka dni temu miałam okropne bóle w podbrzuszu i jajników mam dużo śluzu ale jest biały ...test robiłam z ciekawości o.k2 tyg temu ale był negatywny więc może za wcześnie albo po prostu sfiksowałam w tym miesiącu :( @ powinien pojawić się między 4 a 6 września czy się pojawi mam nadzieje ze nie...dziewczyny czy to możliwe żebym tak źle się czuła po hormonach które biorę 10 tab w miesiącu ?i ta wysypka oprócz tego mój humor nikt już nie może zemną wytrzymać mam takie zmienny nastrój raz płacze bez powodu...ależ się rozpisałam ;) pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się kobietki i mamusie swoich pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja też biorę luteinę na regulację cykli. Jutro powinna być @, bolą mnie sutki i mam żyłki na piersiach, ból brzucha podobny jak na @. ale nie nastawiam się bo w tamtym miesiącu też mnie trochę piersi bolały ale nieco inaczej i myślę że to po luteinie którą biorę od 16 do 25 dc:) pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
musisięudać ja też brałam luteinę ale niestety na mnie nie działała bo raz @ miałam raz w ogóle dlatego teraz dostałam Duphaston cykle od 2 mies mam już ładne :) choć powiem ze troszkę zadręcza mnie to dawkowanie bo na opakowaniu piszę inaczej i ja mam zażywać inaczej? a więc mam odliczyć 16 dni od pierwszego krwawienia( nie plamienia ) i bać przez 10 dni ..a ktoś mi mówił ze jak zażywa się w 1 fazie to nie będzie jajeczkowania ,szczerze mówiąc nie znam się na tym dlatego słucham się tylko lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś24. Ja luteinę biorę 2 cykl dopiero ale w 1 cyklu brania @ miałam w 28 dc, dzisiaj jest mój 28 dc i nie mam jeszcze @... poczekam do wieczora ( nie robie jeszcze testu bo nie chce sie stresować). Luteina zablokuje owulacje jeśli jajeczkowanie jest 16 dc lub później. jeśli masz między 12-16 to będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynkiiiiiiiiiiiiiii :) :) BIBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :) :) :) rób rano test jutro :) :) ALe jaja!!!!!!!! no udało się myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal brak @ Jutro robie testttttt, bo mam dość, albo w tę albo w drugą buziaki Natchnęłaś mnie i zrobie jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
eluś :D dziś druga kreska bladzioch ale już widac było ;) polecialam rano na badanie krwi teraz się denerwuję czy ta beta bedzie dobra. bo to znaczy czy jest ok ciąża też. wynik dopeiro po 17 labo jutro. ale chyba się udalo :) muszę w to wierzyć pozdrawiam tez nasze nowe dziewczynki staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibiiiiiiiiiiiiiii kurcze super, nawet nie wiesz ile radości mi przyniosłaś :) super :) :) :) :) :) to teraz powiedz za którym cyklem się udało i 3maj za mnie kciuki po cichu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
elus w piatym. pewnie ze bede trzymać kciuki za ciebie i co jeszcze jak już się potwierdzi to bede slać ciązowe fluidki i nawet jak teraz nie to w następnym juz na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starająca się
Dziewczyny u mnie za szybko żeby na teście pokazało coś ( bo to dopiero 1,5 tygodnia od próby) a czy na badaniu krwi już pokaże czy jestem w ciąży czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starająca się
Mam synka prawie 3 latak i od jego urodzenia nie biore żadnych tabletek ani żadnej innej antykoncepcji. Chcieliśmy mieć jedno po drugim a tu nic. Teraz jakby się udało to już by było 4 lata różnicy między maluszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
Wpadłam się przywitać :) oj widzę ze szykuje nam się pozytywne wieści , trzymam kciuki żeby beta wyniki potwierdziły dzidzię:) a tak z innej beczki dziewczyny powiecie mi w jaki sposób można sprawdzić kiedy ma się jajeczkowanie? i kiedy mi wypadają dni płodne bo jestem zielona w tych sprawach dopiero się uczę ;) wcześniej tak jaki pisałam miałam @ bardzo nie regularnie i ciężko było określić :( teraz w lipcu miałam plamienie od 6do9 a od 10 do 16 normalny @ a w sierpniu miałam @ od 4 do 9 , kolejna miesiączka mi przypada między 4 a 6 września . czyli np:jakie mam cykle co ile 28, 35 w jaki sposób mam to sobie obliczyć? czyli np: mam liczyć od ostatniego dnia miesiączki do 1 dnia krwawienia i wtedy mi wyjdzie , przepraszam jeżeli chaotycznie pisze :( miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
też starająca się _ powiem ci że ja tak jak Ty od 4 lat współżyje bez jakiegokolwiek zabezpieczenia i dzidzi niema , Ty masz to szczęście że już 1 malca masz , zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
owulację można najdokładniej stwierdzić chodząć do gina na monitoring cyklu. z tego co wiem najpewniejsza opcja... inne to testy owulacyjne i pomiar temperatury codziennie rano o tej samej porze, nie daje 100% ale po pomiarach kilku cykli mozna wywnioskować trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tak na marginesie beta 960, w 30 dc. to chyba nieźle :) dzwoniłam to pani niechetnie udzieliła mi info przez telefon, ale powiedziala ze wysoka i wynik pozytywny. więc ciąża potwierdzona:) to dopiero 30 dzien wiec bardzo się boję. aleeeee elus zlamałam zła passę i teraz na naszym gronku już pojdzie jak z masła. pamietaj jak nie w tym to w nastepnym juz na bank. obawiam sie ze ty eluz rozregulowalas sie tym castagnusem i jak nie dostaniesz @@@ to idz do gina da ci coś na wywolanie @ i przynajmniej zaczniej nowe staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
bibi tak wysoka beta w tym dniu cyklu oznacza albo blizniaki albo coreczke:)pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madukaa
Witam dziewczyny. Trzymam za was wszystkie kciuki zeby sie udalo. ja mialam to szczescie ze jak sie juz z narzeczonym zdecydowalam to za pierwszym razem sie udalo i teraz juz moge sie cieszyc bo jestem w 4 tyg. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
hej dziewczyny ależ dziś upał i duchota :( nie wiem jak wy ale ja dziś cały dzień robiłam porządki na działce , co tego robiliśmy dziś wjazd do bramy 2 tony betonu ale zabawa była jestem wykończona...a jeszcze końca nie wiać:( no ale nieważne jakbym była zmęczona zawsze znajdę chwilkę żeby pomarzyć o małej iskierce:) i poklikać z wami ...mam takie pytanie do kobietek które już maja swoje szczęście ile razy to robicie w tygodniu (miesiącu )ze udało wam się zajść ??? ja powiem szczerze ze ostatnio mało się przytulamy raz na tydzień może powinnam przynajmniej 3 razy w każdym tygodniu żeby się udało.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
hej dziewczyny jak tam wam dzionek mija?, u mnie pracowicie , właśnie przeprowadzam się do rodzinnego mieszkanka i od wtorku nie będę miała neta co za pech:((( ale muszę się uzbroić w cierpliwość i za 2 miechy net też tam będę miećicon_smile.gif , ja dziś skończyłam ostatnią tabletkę i czekam na wrześniową @ czy przyjdzie jeszcze się okaże po ostatnich znakach ciążowych i ciemniejących brodawkach ..., a od kilku dni przypętała się do mnie jakaś wysypka na prawej piersi i sutku okropnie swędzi i zmienia kolor z czerwonego w brązowy . testować będę we wrześniu icon_smile.gif a wam dziewczyny życzę powodzenia i samych 2kresek na testach icon_smile.gif powodzenia , mam nadzieję że jak wrócę za 2 miechy to coś się pozmienia TRZYMAM KCIUKI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
39 i pół, jak to !!!!!!????:) jestem w szoku, to naprawde tak jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×