Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

elus trzymam kciuki zeby ne przyszła ;)ale by było fajnie :) tsunami super, zatestuj może jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsunami gratulacje a napisz czy leczylas sie jakos i ile sie staralas!!!! elus trzymam kciuki za ciebie oby to bylo to!!!!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu nie zrobiłam ale u mnie chyba d**a wyjdzie z tego :O dziś spadła mi temp o dwie kreski więc pewnie @@ wpadnie za ok. dwa dni :( wątpie że ciąża po spadku jest możliwa wiec juz ten cykl na straty spisałam :( A u was jak kochane? temp. utrzymywała się na poziomie 36,6 36,7 ( taka niska bo mierze juz o 5:20 rano - im później wstajesz tym jest wyższa) a dziś 36,4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus kochana faktycznie niskie te twoje temperaturki ja podwyższoną miałam ok 37 ale mierzona po 7. wiem ze po spadku to już można się wszystkiego spodziewać, ale mi w tym udanym cyklu tez trochę spadła 2 dni, a 28 dc skoczyła. ale wiem jak się czujesz bo jest duże prawdopodobieństwo ze się zjawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie. . no ja mam takie zawsze, bo wiesz, zrobiłam ostatnio w weekend tak ze obudziałam się o tej co zawsze żeby zmierzyc tem i byla 36,5 a potem jak wstałam juz po ósmej i zmierzyłam to bylo 36,8. dziś zmierzyłam tak jak zawsze dalej 36,4. ehhhhhh. jak @@ nie przyjdzie ani dzis ani jutro to w sobote rano robie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poocy 37,8 bol gardla , glowy, dreszcze co brac?dzis 27 dc a co jak ciaza? pije mleko z miodem i czosnkiem wczoraj wzialam ferwex bo bardzo zle sie czulam w nocy dzis rano apapale co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elunia ściskam mocno:( ehhhhh no ile można?!!!!! miałam nadzieję ze w tym się uda .... wkurzyłam się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi Gratulacjeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!! :D :D :D córcia oczko w głowie tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag w sumie nie miałam żadnych preferencji bo przy pie\rwszym to bez znaczenia, aby było zdrowe, ale miałam przeczucie na chlopca wiec zaskoczenie było!!! najpierw z zajsciem, a teraz z dziewczynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi udało sie za 3razem:) jestem teraz w 5tyg. ciązy :)) byłam dzisja u lekarza przed tym. robiłam dwa testy:)) no i w koncu sie udało:) tylko powiedzialam mu ze pobolewa mnie brzuch i nie raz łapią lekkie skurcze powedzial ze nie powinno tak być i ze moze grozić to poronieniem:( przepisał mi jakis tabletki dopochwowe.. ale mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś przykro mi bardzo, bo wiem jak to jest... Ja przerwałam wizyty w grudniu bo wkurzyłam się na wzystkich ginów na świecie. Pisałam wam wcześniej że poszłam do innego niż do tej pory regularnie odwiedzałam, ten dał namiar na "Wiesia" jak go nazwał wybitnego specjalisty od niepłodności, poszłam do niego wszystkie badania kazał robić od nowa u siebie w gabinecie poza tym odkrył u mnie tą nieszczęsną torbiel.Dał skierowanie ja usg doopleraw zaprzyjażnionym laboratorium, miałobyć jakieś bardzo wnikliwe i dokładne a jak się okazało było najzwyczajniejsze jakie może być (zawsze na wizycie u mojego gina takie miałam). I tak się wkurzyłam jak nie wiem bo każda wizyta i każde badanie to wydatek rzędu 100-150 zł i w sumie nic nowego nie wiem. Dlatego zrobiłam sobie przerwę bo w końcu jakiśgrosz na święta też potrzebny.. A do mojego "starego" gina mam zamiar odezwać się po nowym roku, mam nadzieje że nie będzie miał mi za złe że z własnej woli zrobiłam sobie przerwę. BIBI gratuluję dziewczynki !!!!!!!! Tsunami gratuluję zaciążenia !! fluidki przesyłaj Pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko bo chyba zima nadchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanetko wiem o czym mowisz bo ja mam tak samo zmienilam gina 2 mies lekow 2 mies przerwy i znowu musze robic badania hormonalne chyba z 7 hormonow w cenie 35-50 zl i nie wiem czy cos wniosa jedynie to ze zrobione na swierzo ale te sameco zwykle, juz sama nie wiem co o tym myslec????na razie 31dc @ nadchodzi bo zla jestem jak osa i piersi jak balony, moze sie spoznic bo oststnie 4 dni przeziebienie:(, badania tez bede robic po nowym roku, trzymajcie sie cieplutko papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej dziewczyny mam problem okres miałam od 1,12,09 do 6,12,09 teraz nastepny dostane 26,12,09 tylko ze wczoraj mnie cos zaniepokoiło zeszlo ze mnie taki śluz biały lekko brązowy jakby z lekka krwia na okres za wczesnie wiec nie wiem czemu to mi zesżło a takie cos mam ale dzien przed okresem a nie 10dni przed. jesli ktos wie co to moze byc to bardzo prosze o pomoc bo staram sie o dziecko i sie tym zmartwiłam z góry bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć KAROLLA ja wczoraj miałam to samo sluz razem z plamka takiej brazowawej krwi nigdy mi sie to nie zdazało w połowie cyklu. tez jestem w trakcie starań . z tego co czytałam na necie to lekkie krwawienie moze wystepowac przy owulacji lub podczas zagniezdzania zarodka - ale to są informacje z netu wiec trzeba je traktowac z dystansem moga byc troche przekształcone. tak naprawde to sama jestem ciekawa dlaczego tak sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no to TOMI mamy zagadke tylko ze u mnie to nie była jakas plama tylko to było takie jednolite zmieszane z tym białym sluzem i patrzac na to to to wygladało jak kremowe cos nawet nie wiem jak to nazwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co karolla wydaje mi sie , ze to nic strasznego poprostu organizm "spłatał figla"- jezeli to bylo tylko jednorazowo. gdyby to trwalo i powtórzyło sie przez pare dni to pewnie trzeba by bylo sie zgłosic do lekarza narazie trzeba sie obserwowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł ja też bym powiedziała że to albo silna owu albo zagnieżdżenie się zarodka.. albo to jeden z cyklów w roku który właśnie sfixowal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no powiem wam ze to było jednorazowe wiecej sie to nie powtużyło cholera wie co to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zrobiłam TSH i cukier. w poniedzialek wynik tarczycy a cukier mam w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie 37dc??!! brzuch mnie boli jak na@ a ja czekam :) nie robie testu teraz i czekam;:) robilam w 32 dc oczywiscie negatywny:( boje sie ze bedzie jak poprzedni miesiac 45 dni i lipa , trzymajcie kciukasy za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u was dziewczynki? bibi jak samopoczucie? jak przed świątami? Żanetko coś cicho siedzisz? jak u Ciebie? dla wszystkich ciężaróweczek całuski :) Dorothyy zaglądaj do nas częśćiej :P ja dziś do ginki na 17:00, dam znac jak wróce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×