Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna dona

Naciecie krocza

Polecane posty

Gość gość
Byłam nacinana. Widziałam, kiedy położna to robiła, mimo to kompletnie nic nie poczułam. Przed porodem tłumaczono mi, że nacina się krocze w momencie skurczu, kiedy skóra jest tak napięta, że to naprawdę nie boli. No i tak faktycznie było. Szycie? Również nic nie czułam. Przed szyciem podano mi znieczulenie. Już kilka godzin po porodzie normalnie chodziłam, normalnie siadałam i nic mnie nie bolało. Jedyny dyskomfort to to, że miałam rozpuszczalne szwy i po 2 tygodniach rana zaczęła ropieć i nieprzyjemnie pachnieć. Po wyjęciu szwów (co również nie bolało!) wszystko się samo zagoiło. Teraz jestem 6 miesięcy po porodzie. Żadnych bóli, blizna zagojona pięknie i moje życie pod żadnym względem się nie zmieniło. Oczekując porodu czytałam różne fora, jakie to nacinanie straszne i w ogóle. A u mnie nic takiego nie miało miejsca. Dlatego nie ma się czego obawiać i nastawiać, że będzie strasznie bolało bo tak wcale nie jest, a każdy poród jest inny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy poród jest inny jak piszesz - to że Ciebie nie bolało, nie znaczy, że każdy tak ma. Ja nie miałam tyle szczęścia co Ty. Ciesz się, że nie masz pojęcia o zespole stresu pourazowego z tego powodu. Naprawdę się ciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam napięcie krocza "z zaskoczenia" tzn nikt mnie nie uprzedził że zaraz będę nacinana i powiem szczerze że aż krzyknęłam, a cały poród nie krzyczałam. Szycie było już ze znieczuleniem więc nic nie czułam. Za to potem nie było wesoło! Dwa tygodnie nie mogłam usiąść na tyłku! Potem było ciut lepiej ale też bardzo bolało! Jestem rok po porodzie i nadal czuję że coś tam było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wam tak kur'wom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×