Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość mychaaaaa
noooooo pewnie tak, mądra rada, dzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Czy stosowanie np Gripex i leków na przeziębienie ale nie antybiotyków osłabia działanie Diane 35 lub Syndi 35???? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obniża przyjmowanie paracetamolu w dawce 1000 mg lub wiecej przez kilka dni pod rząd (jeden gripex to 350mg, a gripex noc 500mg) nie przekrocz 1000mg a bedzie ok, sprawdz se składy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Aha, ja wzięlam Gripex tylko 1 tabletkę jak narazie. Ty teraz też bierzesz Syndi 35?? Hmmm mnie coś chorubsko dopada:( i myślę jak się leczyć żeby było Ok... Jakoś boję się trochę przy tym Stosowaniu Syndi yyy:( Na wakacje pójdę chyba po typowe tabletki np Cilest, zapytam się bo myślę o rozpoczeciu współżycia... ;) Od wczoraj senna jakaś jestem i mdli mnie trochę ale po Diane 35 i tak było o wiele gorzej więc to przetrzymam hehe:) Aaa ja po stosowaniu diane 35 zrobiłam 7 dni przerwy i potem zaczęłamj Syndi 35?? Dobrze zrobiłam czy nie?? Bo niektórzy pisali że przerwy sie nie robi tylko po Diane od razy Syndi. Jak to jest z tymi zmianami?? YYyy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Bo wyszło tak że jak brałam nowe opakowanie w środę to teraz Syndi 35 przyjelam też w środę po 7 dni przerwie po Diane 35?? Ale maja taki sam skład to myślę że jest Ok. Hmmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
To jak z tym jest???? Proszę odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinnas robic przerwy, ale skoro nie współzyjesz to nie ma co sie martwic ja teraz nie biore żadnych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Aha... Ale po jakim czasie bedzie zachowana antykoncepcja?? pytam tak na przyszłość żebym wiedziala hmm:) Moja gin zaleca i tak przerwę 7 dni po zmienie bo mówi że tak powinno byc. Sama juz nie wiem... Hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle że przez całe pierwsze opakowanie tych nowych tabletek powinnas uważac, tak zapobiegawczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakkk
witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakkk
Chciałabym się z Wami podzielić moja historią dotyczącą DIANY. Zaczęłam zażywać Dianki jakieś 2 lata temu tylko i wyłącznie z powodów zdrowotnych od dłuższego czasu męczył mnie trądzik i nie potrafiłam sobie z nim dać rady choć wypróbowałam naprawdę chyba wszystkie maści ma świecie.(Chcę zaznaczyć ,że nigdy bym jej nie wzięła jako środka ANTY).Po 4 opakowaniach trądzik znikł byłam bardzo szczęśliwa,niestety po około 5 miesiącach (w tym czasie jej nie brałam) wrócił ze zdwojoną siłą.Pani dermatolog przepisałam mi kolejną serię tym razem wzięłam 5 listków ostatnią tabletkę zażyłam 12 lutego tego roku.Do tego czasu miałam "spokój" niestety co mnie bardzo niepokoi znowu zaczęły mi się pojawiac krostki.Nie chcę już brac tych pigułek bo jak bym zaczęła wymieniac skutki uboczne to chyba by mi miejsca brakło...Błagam was doradzie mi może znacie jakieś środek na trądzik który naprawdę działa....z góry dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakkk
Jeszcze jedno!!! Bardzo mnie dziwi infantylne zachowanie dziewcząt mających 17 lat i mniej zażywających te pigułki.ZASTANóWCIE SIę BęDZIECIE CHCIAłY MIEć KIEDYś DZIECI!!!!! Nierozsądne ich branie bez robienia sobie przerw prowadzi do bezpłodności.Oby wasze egocentryczne zachowanie nie przysporzyło wam w przyszłości cierpień... TE tabletki są przeznaczone dla osób mających problemy z łojotokowym zapaleniem skóry a antykoncepcja to tylko ich skutek uboczny..MASAKRA nie wiem który ginekolog wypisuje je jako środek ANTY zwłaszcza ,że na rynku są dostępne inne tabletki o znacznie słabszym stężeniu hormonów.Przykre to strasznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
Kociak>> Wiesz co a mnie bawi twoje podejscie !! Rozmawiaalam z paroma lekarzami na ten temat i mowili mi ze mozna nieobic nawet 3 lata przerwy ze te tabletki sa nowoczesne a przy okazji pomagaja na cere a juz napewno niemaja wplywu na bezplodnosc, takich bzdur pewnie naopowidala Ci mama, mi tez tak mowila dlatego pytalam o zdanie paru ginekologow kazdy powiedzial ze odrazu po odstawieniu naweet po 4-5 latach mozna zajsc w ciaze a do tego ciaze mnogie !!! Powiedzial też ,że zna własnie wiele przypadków ,ze po długim braniu diany rodziły sie bliźniaki, wiec niepisz tu nic o bezpłodnosci bo chyba nie wiesz o czym piszesz. Pozatym straszysz inne niedoswiadczone laski. ja bralam diane rok i byla swietna dobrze sie czulam a gdy bralam tabsy najnowszej genracji o rzekomym malym skladzie hormonow "yasminelle" to czulam sie okropnie boly mnie nogi itp, tu niechodzi o sklad tabletek i ilosc hormonow tylko o ich generacje najlepsza jest wlasnie taka genracja jak diana . Bo po tych najnowszych czytałam ze np w holandii notuje sie wiele zgonow jak np. własnie po yasminelle i ze wycofuja te nowe ze sprzedazy ! Wiec najpier sie dowiedz wsyztkiego a potem strasz laski !! Bo twoje argumenty są nieuzasadnione niczym wyssane z palca . haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociaku kwestia rozpoczęcia współżycia i zapobiegania ciąży jest idywidulaną sprawą każdej z nas (z naszymi partnerami). Normalny ginekolog nie poda Ci diane 35 jako środku antykoncepcyjnego, bo ma niepotrzebnie duże stężenie hormonów, to lek do leczenia skóry, torbielców i innych schorzeń, a przy okazji pełni funkcje antykoncepcji. Mam nadzieję, że już to zrozumiałaś. Hmm..chyba każda z nas sięga po tabletki jako deske ratunku na trądzik po wypróbowaniu mnóstwa preparatów. Jedne co Ci pozostaje to Roacutane (istnieje pod różnymi nazwami), ale ja szczerze mówiąc nie odważyłabym się na ten lek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCIAKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCIAKK
DO PAULKAAA19 Nie mam zamiaru z Tobą polemizować i opisywać ,ze jest dokładnie odwrotnie w USA i we Francji Dianki zostały wycofane co do innych krajów to nie wiem wiec nie będę się już upierać.Wiem ,ze to jest indywidualna sprawa każdej dziewczyny czy się truje czy nie.Ale na miłość Boską nie pisz bzdur w stylu ,że można zażywać te pigułki 4 lata bez przerwy i nie grozi to żadnymi negatywnymi skutkami albo co śmieszniejsze ,że tabletki które mają mniejsza dawkę hormonów są gorsze dla organizmu niż te które mają ich więcej.Nie wiem co to za lekarze do których chodzisz na konsultacje ale współczuje. ps:Diana to bardzo stary lek jeszcze raz podkreślę że stworzony dla osób z problemami skórnymi i nie jest to żadna nowa generacja jak twierdzisz najlepszy dowód na to to SYNDI 35 która jest ulepszoną i bardziej łagodną wersją Diany za parę lat Diana zupełnie zniknie z aptek.Jestem na 5 roku farmacji i troszkę wiem o tym leku o jego składzie więc moje informacje nie są wyssane z palca.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCIAKK
Antypesymistka dziękuje Ci za radę ale znam roaccutane to tabletki zawierające sporą dawke isotretionu i nigdy bym ich nie wzięła po pierwsze wiem jaki jest dokkładny skład tych tabletek a po drugie nie mam aż takich problemów żebym musiała po nie sięgać.Biorąc te tabletki należy wykonać szereg badań dla niektórych okazało się one trucizną inni są bardzo zadowoleni z tego co słyszałam od klientów pracując w aptece.Szkoda ,ze jak do tej pory nie wymyślono naturalnego leku na trądzik cóż przyjdzie mi pewnie jeszcze poczekać....Dziękuję i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCIAKK
droga Antypesemistko jak widzisz nie każdy sięga po nie tylko z powodów zdrowotnych mam na myśli Paulkaaa19 i jeszcze mi prosi ,że mam nie straszyć innych młodych niedoświadczonych dziewcząt.Ja nie straszę tylko chciałam wyrazić swoje zdanie a tak się składa ,ze troszkę się na tym znam, trafiłam na tą dyskusję przypadkowo i czytając takie niedorzeczności jakie niektórzy wypisują jest mi przykro widząc niewiedzę na temat priorytetowy jakim jest przecież własne zdrowie.Ale zostawmy to bo i tak pragmatycy muszą się przekonać o czymś tylko na własnej skórze oby tylko nie żałowali ...bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCIAKK
droga Antypesemistko jak widzisz nie każdy sięga po nie tylko z powodów zdrowotnych mam na myśli Paulkaaa19 i jeszcze mi prosi ,że mam nie straszyć innych młodych niedoświadczonych dziewcząt.Ja nie straszę tylko chciałam wyrazić swoje zdanie a tak się składa ,ze troszkę się na tym znam, trafiłam na tą dyskusję przypadkowo i czytając takie niedorzeczności jakie niektórzy wypisują jest mi przykro widząc niewiedzę na temat priorytetowy jakim jest przecież własne zdrowie.Ale zostawmy to bo i tak pragmatycy muszą się przekonać o czymś tylko na własnej skórze oby tylko nie żałowali ...bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCIAKK
droga Antypesymistko jak widzisz nie każdy sięga po nie tylko z powodów zdrowotnych mam na myśli Paulkaaa19 i jeszcze mi prosi ,że mam nie straszyć innych młodych niedoświadczonych dziewcząt.Ja nie straszę tylko chciałam wyrazić swoje zdanie a tak się składa ,ze troszkę się na tym znam, trafiłam na tą dyskusję przypadkowo i czytając takie niedorzeczności jakie niektórzy wypisują jest mi przykro widząc niewiedzę na temat priorytetowy jakim jest przecież własne zdrowie.Ale zostawmy to bo i tak pragmatycy muszą się przekonać o czymś tylko na własnej skórze oby tylko nie żałowali ...bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCIAKK
droga Antypesymistko jak widzisz nie każdy sięga po nie tylko z powodów zdrowotnych mam na myśli Paulkaaa19 i jeszcze mi prosi ,że mam nie straszyć innych młodych niedoświadczonych dziewcząt.Ja nie straszę tylko chciałam wyrazić swoje zdanie a tak się składa ,ze troszkę się na tym znam, trafiłam na tą dyskusję przypadkowo i czytając takie niedorzeczności jakie niektórzy wypisują jest mi przykro widząc niewiedzę na temat priorytetowy jakim jest przecież własne zdrowie.Ale zostawmy to bo i tak pragmatycy muszą się przekonać o czymś tylko na własnej skórze oby tylko nie żałowali ...bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
prosze o pomoc lub radę nie kochałam się nigdy ze swoim narzeczonym ale uprawialiśmy w tym miesiącu kilka razy petind a tak ściślej mówiąc opierał sie onm na dotyku.mój mężczyzna nigdy nie miał wytrysku jednakrze kilka razy poprawiął członek ale nie dotykał go u nasady.ostatnio chodziłam podenerwowana jakieś 2 tygodnie temu i trochę żle sypiałam.teraz ta niedziele i poniedziałek tez nie były bez nerwów.chyba ze stresu chcę mi się ciągle sikac ale jak się kiedyś stresowałam też tak miałam a teraz okres spóźnia mi się o 3 dni.cyz mogę byc w ciąży mi się wydaje że ot eaczej mozliwe nie jest.co może byc powodem spóźnienia okresu.czy stres i cviąglę muyślenie o tym..........................prosze o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the way I am
a co z włosami? Bo mi dermatolog przepisała na wypadanie włosów bo mi lecą jak szaloone :( Jestem w trakcie 3 opakowania ,podobno po 4 ma zachamować proces wypadania.To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diane 35 na włosy?! jest tyle świetnych leków na powstrzymanie wypadania włosów, owszem dużo droższych, ale dla mnie zażywania hormonów na włosy do głupota.. Do wczesniejszej wypowiedzi Dziewczyny: skoro mezczyzna nie mial wytrsku, nie ma sił natury, żebys zaszła w ciaze, hehe, bo nie ma plemniczków, a poprawianie członka do tego nie doprowadza..zalosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociaku też bym się nie odważyła na roacutane, moim zdaniem to lek na naprawde bardzo skomplikowane odmiany trądziku ropnego z tendecją to bliznowania. Zgadzam się z Tobą, ze diane 35 to lek starej generacji o dużym stężeniu hormonów, jestem za tym, żeby go wycofano i zastąpiono czymś o \"delikatniejszym\" składzie. 4 lata na diane 35 to samobójstwo, ginekolog, który doradził to którejś z dziewczyn, ma ochtke chyba tylko na pieniążki. Moim zdaniem rok to max czasu! ja jestem teraz przy 4 opakowaniu, przy 1 i 2 mała poprawa, przy 3 świetnie, a teraz jest bradzo kiepsko..też tak miała któraś z Was? takie pogorszenie przy 4 (w połowie opakowania), proszę o odp. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam jeszcze tak szczerze Dziewczyny, że strsaznie mi się zwiększył apetyt i przyzwyczajona do swojej szczupłej budowy zaczynam się martwić, bo coraz trudniej jest mi nad tym zapanowac..kurcze muszę się jakoś wziąść za siebie, bo faktycznie jeść chce się przez te hormony strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hej dziewczyny:) Ja bralam Diane 35 przez 5 opakwań, pomogła na cerę;) Teraz biorę lek Syndi 35 ( ulepszona wersja Diane 35 podobno ) i faktycznie czuję soe lepiej jak ją stosuje niz po Diane 35. Dziewczyny spytajcie swoich lekarzy o zmianę bo moim zdanie jest to korzystne i lepiej sie czuje po tym ( nie chce mi sie tak jesć, i nie jest mi aż tak niedobrze jak przy wczęsniejszym ) Ja biorę to narazie TYLKO leczniczo. A odpowiem na pytanie we-> podczas pettingu jest możliwa ciąża dlatego trzeba uważać niestety też... Ale ciąża jest tylko wtedy mozliwa kiedy facet ma wytrysk lub wydzieli płyn taki przed wytryskiem i potem dotknie np nas w " to miejsce " Tak słyszałam... Powodzonka i zdrowia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiene1989
Cześć laski!!!!!!Wiecie może jak diane działaja jako anty...????Mój lekarz powiedział,że tak.Ale ja sie boje.Mam 19 lat i przepisał mi je ze względu na torbiela.A i czy jak brałam przez tydzień antybiotyk DUAMOX to czy antykoncepcja działa?????Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_22
do antypesymistki Jak u Ciebie z cera?? Ja koncze 6 opakowanie i ostatnie;/ Mam pogorszenie cery..ale chyba jestem sama winna, mam skutek opalania buzi na solarium:( już nie bede dopóki tego nie wyleczę..Czasami myśle ze już zawsze bede sie męzczyła z tymi pryszczami.Nie mam niby tradziku ale zawsze musi mi coś wyskoczyć..Po przerwie zaczynam Syndi 35..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do klaudia-22-> Polecam Ci Syndi 35. To ulepszona wersja Diane 35 i czuje sie po niej zdecydowanie lepiej, czasem tylko niedobrze ale tak to BRAK skutków ubocznych;) To zależy od orgaznizmu ale spróbuj może tez będzie Ci pasowała:) Aaa i zauważylam że przy Syndi 35 mam wieksza tolerancje na alkochol, wczoraj miałam 18 stkę i wypiłam sporo i bylam calkowicie trzeźwa, jestem zaskoczona. A przy Diane 35 juz po 1 piwie kręcilo mi się w glowie i działało jakbym była po 3 czy 4 piwach. Ja osobiście polecam i cerę też leczy dobrze;) Super i oby tak dalej hehe;) Pozdrawiam kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×