Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość Nastolatka18
Do Antypesymistka-> Nie jesteś w ciaży moim zdanie. pisalaś że masz 1 dzień bez tablwtki, okres tzn krwawienie z odstawienia nie musi wystąpić 1 DNIA tej przerwy 7 dniowej, u mnie pojawia sie np 5 DNIA tej przerwy i trwa 3 dni chociaż ostatnio trwał 4 dni hmmm. Także bez obaw, tak może być, niedługo powinnaś dostać. Buziaki;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny, podniosłyście mnie na duchy;* ale na wypadek kupie sobie jutro test ciążowy, żeby sie niepotrzebnie nie denerwowac przez te kilka dni;p Pozdrawiam jeszcze raz dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj o 22.00 wziełam pierwszą tabletke i jak narazie żadnych ubocznych skutków nie widze :) Zobaczymy jak będzie póżniej, ale jestem dobrej myśli, pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina85
ja tez biore o 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hej dziewczyny:) Ja też biorę o 22.00. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Czy podczas zażywania tych tabletek mogę stosować " B Compositum vitaminum- witaminy z grupy B, bo chciałabym chronić wątrobę )Mogę to brać czy muszę uzgodnić z lekarzem???? Wcześniej brałam kilka tabletek " Vegewit B12 " ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
do Nastolatka18 Pewnie że możesz brać witaminy..ja też biorę te z grupy B są bardzo ważne i nawet odgrywaja duża role w trądziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Sandra1234-> Dzieki za informację;) No to będę brała te witaminki. Tylko pisze u ulotce że: " efekt działania witaminy B2 zmniejszają środki hormonalne" a Diane 35 to taki środek właśnie. Ale chyba nic nie zaszkodzi. Bo w końcu to witaminki hehe:) A ty jak bierzesz??? Ja będę brała chyba 1 tabletkę z grupy B raz w tygodniu;) A Ty jak stosujesz witaminki??? Pozdrawiam kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1234
do nastolatka18 Ja biorę Vitaral zaledwie od paru dni..ale slyszalam ze wlasnie trzeba uzupełniać niedobory bo środki anty wypłukują witaminy itd Jak robiłam sobie wyniki krwi po kuracji Diane w tamtym roku to mialam słabe bo własnie ta Diane tak zadziałała ale poźniej wszystko sie wyrównało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Antypesymistka-> Jesli nie pominęlaś żadnej tabletki to nie jesteś płodna w tej 7 dniowej przerwie. Wszystko jest Ok;) Pomaga Ci Diane 35 na cerę??? Ja zauważyłam poprawę ale czekam na większe efekty, oby było Ok. Buziaki:*:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Sandra1234-> A co słyszalaś na temat alkocholu i tabletek??? Obniża dzialanie??? Jak to jest... bo różne opinie słyszalam i juz sama nie wiem:( ODP proszę:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkochol obniża działanie antykoncepcyjne, ale jak pijesz w małych ilościach (ja pije ok.3 piwa tygodniowo) i wszytko jest ok. Tylko na cere źle działa alkochol, ale jak zrobisz sobie jakąś dobrą maseczkę u mnie nie ma po nim żadnego niepożądanego efektu. Cere mam już trochę lepszą, ale to nie jest jakaś duża różnica. Zresztą równolegle z nimi biore jeszcze antybiotyk, więc może to bardzije wpływa niż tabsy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do antypesymistka-> Ahaa rozumiem. Ja spożywam zazwyczaj alkochol TYLKO na imprezach, np we wtorek: wypiłyśmy z koleżankami " Wyborową " wodkę wqe cztery no i wypiłam potem jeszcze na imprezie chyba z 2 piwa.... Czasami też jak spotykam się ze znajomymi to idziemy na piwko ale wtedy tylko 1 wypije. To jak cos nie jestem zabezpieczona??? :(:( Aaa i slyszalam coś że przy braniu tabletek jest tak że wypije się nawet tylko 1 piwo a czuję sie juz pijanym ( u mnie tak jest, wczesniej tak nie mialam... :( ) Do tego biorę witaminki z grupy B żeby chronić wątrobę ( bo alkochol, tabletki Diane 35 i czasami palę ale tylko okazyjnie, mało... ) To źle coś robię czy jest Ok?? To nie będzie mi ąz tak szkodziło?? Proszę o odp i rade... bo nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1234
do nastolatka18 Powiem Ci ze ja zauwazyłam odkąd stosuję Diane to też czuję ze jestem szybciej pijana wcześniej tak nie było ..mogłam dużo pić i tego tak nie czułam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle to jest bradzije sugestywnie, bo one raczej nie maja na to wplyw, jak np. tabletki na bol glowy, ja przynajmniej nie odczuwam zadnej roznicy. Osobiscie odradzam mocnych alkocholi, typu wlasnie wodka, to moze zmieniszyc dzilanie tabsow, ale wiadomo okazyjnie, to co innego, ten sie czasem lykne. Prezerwatyw nie uzywam, w ciazy nie jestem, papierosy baaaardzo zadko, ale one znowu cere zanieczyszczaja, wiec po ro sie truc dziewczyny, ale jak wiadomo wszytko w umiarze - to nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz inne pytanie: czy jest jakas roznica czy zazywam tabletki rano, czy wieczorem? bo jutro mi wypada, ze po przerwie 7-dniowej mam wziac i wzielabym rano, zeby szybciej okres sie skonczyl...hmm..tylko czy to ma jakies znaczenie? jak to jest po tej przerwie? zazyje pierwsza tabletke przypuscmy wieczorem i na nastepny dzien nie mam juz okresu? czy palmienie jeszcze wystepuje? jak dlugo? przynajmniej jak to jest u Was Dziewczyny? prosze rozpiszcie sie troche na ten temat:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś mi odpowie? 1.czy jest jakas roznica czy zazywam tabsy rano czy wieczorem? 2.kiedy mi sie skonczy okres po tej przerwie 7-dniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie ma różnicy rano jest \"lepsze\" ze względu na to iż wieczorem są zwykle imprezy i alkohol, wieczór \"lepszy\" bo mozna przespać ewentualne skutki uboczne takie jak mdłości czy zawroty głowy, rzecz jasna u Ciebie nie muszą występować, ale niektore dziewczyny maja... jak bierzesz codziennie jedną tabletke to działaja cały czas wiec pore brania ustalasz tak jak Ci wygodnie 2. no różnie bywa... niektore dziewczyny maja 3 dni okresu przy tabletkach, niektore 5... ja okres dostaję w niedziele piątego dnia przerwy, a pierwszą tabletke z nowego opakowania biorę w środę wieczorem natomiast okres trwa do czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście codziennie trzeba brac o tej samej porze czyli np. codziennie rano, a nie raz tak raz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dula 22
hej,ja biore diane od 4 lat!mialam 2 krotkie przerwy,i naprawde dobrze sie po nich czuje,wczesniej mialam problemy z cera a po diane ich nie mam,tylko to nie jest tak ze krostki odrazu schodza mi dopiero po 4 opakowaniach zaczela cera sie poprawiac.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Ci jak bedziesz chciala odlozyc juz tabletki... Nie można ich tak dlugo zazywac, bo to moze doprowadzic nawet do nieplodnosci lub do poznejszego uszkodzenia plodu. Na Twoim miejscu jak njaszybciej odlozylabym przynajmniej na rok tabsy, porobila badania i sprawdzila, czy napewno wszytko jest ok. Szkoda, ze tak pozno poprawia sie cera, bo ja mam przypisnae tylko 3 opakowania, a potem moze yasmine... Zazywala te tabletki ktoraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1234
do Antypesymistka Ja zażywałam Yasmine po 4-miesięcznej kuracji Diane 35, byłam zadowolona bo podtrzymywały efekt działania leczniczego Dianki.Yasmine brałam 3 miesiące i później odstawiłam z zalecenia gina, poleciła abym zrobiła przerwe...I co?? Miałam straszny wysyp szczególnie na brodzie, zadne maści, dobre pudry, podkłady nie były w stanie zamaskować czy wyleczyć tych paskudnych wyprysków..Mogę Ci powiedziec ze z tabletkami anty to błędne koło..jak przestajesz brać wszystko wraca,nawet cera jest jeszcze brzydsza niz przed braniem.Efekt jest taki ze wrociłam po raz drugi do Diany..i ona juz tak szybko na mnie nie działa ja za pierwszym razem, jest lepiej bo zaczęłam 4 opakowanie ale nie chcę myslec o tym że kiedys znowu bede musiała zmienić czy odstawić..Nie chciałam Cie straszyć ale większośc dziewczyn ma takie same dolegliwości po tabsach..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1234
do Antypesymistki Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu..to nieciekawie, szczerze mowiac slyszalam o tym, ale jak kazda dziewczyna marze przynajmniej na chwile o idealnej skorze. Z racji mojego mlodego wieku, mam 16 lat, mialam nadzieje, ze przebrne na tabletka okres \"szczytowego\" dojrzewania i poetm jak je odloze to bedzie lepiej, ale ostatnio ginekolog powiedzial mi, ze z hormoanmi wszystko w porzadku, okres glowenego dojrzewania mam juz za soba, wiec nie wiem za bardzo co robic, pozazywam 3 miesiace diane (juz mam 1 opkaowanie za sobą) sprobuje potem yasmine tez 3 miesiace (tez ze wzgeldu na antykoncepcje) i zobaczymy, zrobie przerwe i mam ogromna nadzieje, ze chociaz tradzik bedzie mial mniejsze nasilenie, nie mam go jakiegos tragicznego, ale mi to strasznie przezszkadza... Po jakim czasie wystapi wysyp? slyszalam, ze jest po 2 opakowaniu, jak to bylo u Ciebie? teraz zaczelam wlasnie 2 opakowanie i codzinnie budze sie z jakimis wypryskami..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1234
Ja biore teraz 4 opakowanie i nadal mi coś wyskakuje niby pojedyncze kkrostki ale ich nienawidzę..chciałabym nie miec zadnej i idealnie gładką buzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
Ja mam 20 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik_23
hej hej hej... mam pco i musze zazywac diane 35, czy po niej rosna tylko piersi, czy dochodzi do ogolnego przytycia np nog i posladków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×