Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość x111
a Dlugo juz bierzesz ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hej dziewczyny:) Podczas zażywania Diane 35 nie ma owulacji tak?? Czyli połowa cyklu też jest bezpieczna na zabawy z partnerem?? Hmm jak z tym jest?? miznowu po tym leku niedobrze jest i głowa mnie boli ehh:( Tak jak bralam pocżatkowe opakowania, te same oblawy występują znowu... ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Czy którejś z WAS podczas zażywania Diane 35 było niedobrze i bole głowy występowaly i czasami wyższa temperatura?? Hmmm Prosze o odpowiedz:) Pozdrowionka babeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaywasz reguralnie itd. to jestes teoretycznie bezplodna przez caly cykl. U mnie zadne bole głowy i inne negatywne objawy nie wystepuja, oprocz, jak juz pisalam, senności i apetytu. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Zażywam regularnie:) Wczoraj uprawiałam peting z facetem moim i wyszly mi dni płodne ehh:( Martwie się trochę jednak, jestem przewrażliwiona ehh:( Bo mam mdłośći i bół głowy i temperaturę troszkę... No chyba że to objawy choroby bo u mnie chorowali ostatnio w domu a te mdłośći może po czymś co zmajdłam zaszkodziło mi hmmmm. Występuje w ogóle Owulacja i dni płodne jak biore Diane 35?? OD prośba yyy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Panikuje teraz yy:( Ale wczęsniej miałam podobnie i było Ok wszystko:) Oby teraz też bo raczej nie sądzę żeby moglo coś być:( Ale wole j€z uważać w tych dniach, ale panikara jestem sorry:(:( Bo boli mnie tak jakby żołądek hmm oby to była przczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
W pon idę chyba do lekarza jak nie minie. Wczesniej miałam tak samo ale przeszło i to było prawdopodobnie przez diane 35 i że coś zjadłam.... Może od tego byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
A czy możliwe jest że mam podrażniony żołądek?? Bo wczoraj wypiłam trochę... Ale niedobrze mi jest od kilku dni, takie dziwne uczucie jeszcze: senność, osłabienie, temperatura... nie wiem co jest?? I panikuje przez to juz, bo nie wiem od czego czy po czym tak mam:( ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję kupić sobie test ciążowy (wydatek ok. 13 zł), a jaki wewnętrzny spokój daję;) szybciutko wyjdzie, czy jest się czym stresować. Sądzę, że nie ma owulacji podaczas brania tabletek, a jeśli jest niezapłodnione jajeczko jest \'\'wydalone\'\'. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwijająca sie choroba + alkohol dają Ci te wszystkie odczucia, dlatego czujesz to dzisiaj z natężeniem, pij dużo wody mineralnej przez najbliższe 3 dni (po ok. 3l) i dużo zielonej herbatki, żeby oczyścić trochę organizm, pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Ale przewrażliwiona jestem ehh:( Na pewnej stronie przecztytałam że Diane 35 to nie jest pigułka anty tylko na cerę, że po niej wpadki są i takie tam:( Sama juz nie wiem.... A czy którąś z Was te tabletki zawiodły?? Co o nich myślicie?? Nie ma chyba Owulacji podczas ich brania, prawda?? ODP... Hmmm ( niedoinformowana )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
Oj Laska nie wiem czym Ty sie przejmujesz ale powiem tak: bralam te tabletki przez rok i kochalismy sie kiedy tylko mielismy ochote od 1 tabletki i zawsze do konca i w ciazy nigdy niebylam :-) wiec baw sie dobrze zamiast sie tak bezsensownie zamrtwiac i niezadawaj juz tych glupich pytan !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
Ja tez ufam tym tabletkom i nie przejmuje sie ciązą:) jak dla mnie sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze przyznac, ze sie nad tym zastanawiam, ale tylko podczas 7-dniowej przerwy. Czy macie jakieś problemy z paznokciami? zażywam już 3 opakowanie i mi sie strasznie łamią, rozdwajają i mam na nich takie blade białe plamki, czy miewacie podobne problemy, jak temu zapobiec? Pozdrawiam Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, ostatnio odczuwam takie przybicie psychiczne, wczesniej nie mialam czegos takiego..moze dlatego, ze to juz prawie polowa 3 opakowania i mogło sie coś pozmieniać w gospodarce hormonalnej. Miewacie takie obniżenia stanu psychicznego? proszę o odp, szczególnie Dziewczyny, które już trochę czasu zażywają ten lek, pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
do Antypesymistka Jeśli chodzi o paznokcie to mam taki sam problem.Również mam białe plamki i strasznie mi sie rozdwajają, to niekoniecznie od Diany, poprostu brak w organiźmie witamin.Jeśli chodzi o białe plamki to świetnie pomaga cynk, jest on zawarty w tym preparacie co polecałam - Acno.Czasami tez miewam napady złości, płaczu, a czasem mam świetny humor..te tabletki mogą wpływać na nasz stan psychiczny..na pewno, sama sie o tym przekonałam, a biorę już 5 opakowanie.Niestety wolę sie pomeczyć i mieć o wiele lepszą cere niz kiedyś, choć nie jest idealnie i pewnie nigdy nie będzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zażywam to Acno już trochę czasu, ale nie widzę narazie poprawy. Z tymi nastrojami trochę nieprzyjemnie, ale też jestem zdania, że lepiej się poświęcić dla cery. Bądźmy dobrej mysli;) Robisz jakies zabiegi na buzie? jeśli nie masz dużych stanów ropnych, to polecam mikrodermabrazje, mi sie po niej poprawia, a zrobiłam narzie tylko 2 zabiegi (cena za jeden 200zł, ale dostałam zniżke na 150zł, także to zależy od salonu). Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXx-anka
radzę uważć przy zazywaniu tego leku. mozna go brać MAX 6 miesiecy dłuższe przyjmowanie grozi bezpłodnościa. ja brałam 3 lata i potem mialam straszne problemy z okresem- nie bylo go przez dłuzszy czas. lekarz powiedział ,że i tak miałam szczęście że go wogóle dostałam. ten lek ma bardzo duża dawkę hormonów, radze brać inne, lżejsze. nie warto ryzykować zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocherkowy berecik
dziewczynki liga polskich rodzin na czele z o.rydzykiem stanowczo zabrania używania diany 35! polecamy becikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypesymstka
Anka a jakie tabletki polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejka
hallo dziewczyny mam problem:( przez rok bralam tabletki diana miesiac tamu przestalam je brac i terz bardzo okres mi sie spoznia czy mila ktoras podobny problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"Mejka\", do tego mozesz jeszcze doliczyc:straszny tradzik(takie bolace grudy), łojotok, pms, pco.Ja bralam to swinstwo dwa lata i bardzo zaluje, dopiero po trzech latach od odstawienia wyszlam na prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
Koncze 5 opakowanie Diany35 z cera raz lepiej raz gorzej;/ Właśnie teraz jest ten moment że jest gorzej:( Zrobił mi sie taki duzy bolesny pryszcz:( Acno zażywam dopiero od tygodnia także nie moge powiedziec czy na mnie skutkuje..Wiem jedno u mnie wyskakuja niespodzianki jak przeżywam jakiś większy stres a ostatnio właśnie mam problemy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stres najlepszy jest wysiłek fizyczny, nic cieszkiego, znajdź sobie jakieś ćwiczenia rozciągająco-relaksacyjne albo jakiś kurs tanća, odrazu się milej na duszy robi. Głowa do góry, u mnie też straaaszna huśtawka, ale stram się być pozytywnie nastwiona. Może już o tym wiesz Sandra, ale lepiej napisać: niektórym osobom schodzi trądzik jak tylko zrezygnują z wody z kranu do przemywania buci, a zastąpią ją przegotowaną, spróbuj, może na Ciebie podziała, mi osobiście pomoga, ale nie w jakimś dużym stopniu, pozdrawiam;) (acha do tego najlepiej zmieniać poszewkę na podusi co ok. 3 dni, i używać do wycierania twarzy chusteczek higienicznych..hmm..czy coś jeszcze, hebtaka z bratka, bo dłużsyzm czasie daje fajne efekty;) i picie 3 l wody dziennie fajnie oczyszcza, zero czekoaldy, białego pieczywa, ketchupu, majonezu, ostrych przypraw, powodzenia!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusalka20
hej.Ja chcialam sie dowiedziec czy ktoras z Was ma takie problemy jak zawroty głowy? Ja biorę teraz 6 listek i mam coraz czestsze zawroty głowy;((( nie wiem czy to przez tabletki czy cos innego...A poza tym to moja siostra tez brała i znow zaczelo ją osyfiac i tragicznie przetłuszczaja jej sie wlosy...Zostało mi jeszcze 1.5 listka i zastanawiam sie czy je przypadkiem nie odatawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYBKA ODP! Dziewczyny zapomniałam wczoraj zayżyć tabletki wieczorem, co mam dzisiaj zrobić, jedną zayżyc rano, a drugą wieczorem? prosze o szybką odp.!:* (u mnie nie wystepują zawroty głowy - 3 opakowanie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×