Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

piersi nie tyle rosna, co nabrzmiewaja, tak jak podczas okresu. A ogolnie slyszlam, ze przy zazywaniu tanletek sie tyje, bo zwikesza sie apetyt (u mnie sie zwiekszyl), ale to wszytko zalezy od tego, czy sie bedziesz pilnowala i dobrze odzywiala. PYTANIE: po jakim czasie (prz ktorym opakowaniu) nastapil u Was Dziewczyny wysp przy zazywaniu tabletek ? z gory dzięki za odp;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
do Antypesymistka U mnie największy wysyp wystąpił w czasie 1 opakowania to była tragednia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie czy któraś z Was miała taką historię jak ja i co to ma znaczyć ? brałam diane tylko przez jeden miesiąc (lipiec) , dostałam okres i było ok, potem już nie przyjmowałam i to było w sierpniu i do tej pory nie mam okresu - to 35 dzień ? robiłam 2 testy i nie wykazały ciąży, czy to możliwe że tak się rozregulował mój cykl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hejka:) U mnie wysyp był prze 1 opakowaniu, teraz kocże 4 opakowanie i cera jest o wiele lepsza;) Już nic mi nie wyskakuje, czasem tylko przed okresem może 2 czy 3 krostki a tak to nic. Jestem zadowolona bardzo;) Tylko nie wiem jak będzie u mnie jsk dkończe kurację Diane 35. Oby nie wrócilo nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Agix: bradzo mozliwe, ze Ci sie rozregulowal cykl, najlepiej idz do ginekologa, zeby zrobil Ci badania i sprawdzil, czy wszytko jest ok. U mnie nie bylo tak zle przy pierwszym opakowaniu, za to teraz robia mi sie takie duuuze wypryski pod skora, normalnie gule! nie wiem, co jest grane, mam nadzieje, ze to przejsciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj drugi problem to straszny apetyt, ogolnie zawsze bylam postrzegane za chudzine, ale teraz widze, ze tyje, bo nie moge sie pozadnie najesc, nigdy nie miescilam tak duzych porcji obiadkow jak teraz, a do tego jeszcze dorzucam kanapki i babeczki...czy Wam tez sie tak straszne chce jesc? moze to nie przez tabletki, tylko np. z racji mojego mlodego wikeu (16) mam zapotrzebowanie na tyle jedzenia? jak sobie z tym poradzic?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hejka:) -> Czy nadżerka jest poważna?? Bo mnie ostatnio strasznie boli i mam ją chyba ehhh:(:( ODP jak ktoś wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
Kochana ! Nadżera jest bardzo powazna nie leczona prowadzi do powżnych konsekwencji:( a nawet stosunki sa czasmai nieprzyjemne, bo wystepują po nich krwawienia i jest nieprzyjemny ból:(Powinnas chociaż używac globulek.Ja lecze własnie nadżerke Globulkami o nazwie Sterovag sa b. dobre poniewaz nie wywołują podraznień u osób wrazliwych jak ja:) Kosztuja ok.10 zł Jest duża poprawa odkąd je stosuję codziennie na noc przez 12 dni , poniewz teraz byłam na badaniach u mojej ginekolog. Sa bez recepty także radze Ci abyś ich spróbowała..Moja kuzynka nie leczyła nadżerki i teraz mam III gr cytologii a to już podejrzenie o nowotwór i nadal nie chce sie leczyć :( Nie wolno zaniedbywac takich spraw! Buzaiki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1111
czy podczas brania pierwszej seri tabletek Diane jest możiwość zajścia w ciąże? Bo spóźnia mi się krwawienie i nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czym polega ta choroba nadżerka? jakie sa jej objawy? prosze o odp, to pilne. do Kaśka: jak bralas reguralnie o tej samej porze, to niemożliwe (choc 1 kobieta na iles tam wpada, wiadomo, ale nic sie nie martw! w czasie tej 7-dniowej przerwy mozesz dostac okresu np. dopiero pod koniec, roznie to jest, wiec glowa do gory:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mialysie cos takiego, ze po tych tabletkach swedzila was pochwa i tak nieprzyjemnie piekla? jak myslicie co to moze byc...? i jeszcze jedno, czy globulkami nazywamy tylko tabletki antykoncepcyjne, czy wszytkie pastylki-lekarstwa? z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
Globulki to nie tabletki antykoncepcyjne ani zadne pastylki jak to nazwałaś...Globulki stosuje się tylko dopochwowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
Nadżerka jest to żywo-czerwona ranka, mniej lub bardziej rozległa, o różnych kształtach, w okolicy ujścia zewnętrznego szyjki macicy.Nadżerka jest przewlekłym stanem zapalnym pochwy i szyjki macicy.Wczesne wykrywanie i leczenie nadzerki jest profilaktyką raka szyjki macicy. Przy dużych nadżerkach może występować samoistne plamienie i krwawienie po współżyciu. Te wszystkie objawy powinny skłonić kobietę do odwiedzenia ginekologa. Najpierw trzeba zlikwidować stan zapalny. W zależności od tego, czy winowajcami są bakterie, grzyby, czy wirusy, lekarz przepisuje odpowiednie leki dopochwowe, a niekiedy także doustne.Od momentu współzycia trzeba wykonywać badanie cytologiczne raz w roku.Lekarz po zbadaniu może stwierdzić nadżerke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Ja mam takie nieprzyjemne dolegliwości tzn ból w środku, jakby coś mi przeszkadzało czasami taki przeszywający lekko:((( A mogę te globulki kupić sama teraz?? Czy lekarz musi mnie zbadać i potwierdzić nadżerkję?? Ale ja nie współóżyłam jeszcze i jak pytałam sie o to , to moja Gin powiedziała że nie może mnie zbadać jeszcze, dziwne ehh... Ale mnie coraz bardziej boli ehh martwie sie. Chyba pójdę do innej:)) A może skłamać że juz współżyłam i wtedy normalnie mnie znada, bez problemu. Co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Co robić??? Ehh:((( W sumie chodzi o dziewictwo i przez to mówiła mi lekarka że nie może mnie pod tym wzgledem zbadać narazie i namawiała mnie do seksu hehe:P Ale nie mam obecnie chłopaka a nie chciałam z 1 lepszym bo wiele okazji miałam już do tego... Co mi radzisz SANDRA1234???? Z góry dzieki za odp:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Aaa i chodzi o to jeszcze że ja mogę nie być już dziewicą ( bo byly różne zabawy z chłopakiem ) ale nie wspołżyłam jeszcze:/ Także nie wiem co robić, a zbadać się muszę i to szybko bo strasznie BOLI MNIE Ehhh:(((((( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedzialna...
Koniecznie idź do lekarza, bo to się może rozwinąć i mieć bardzo przykre konsekwencje, tu chodzi o Twoje zdrowie. Ps. Bardzo mnie cieszy fakt, że są dziewczyny, które nie korzystają z pierwszej lepszej okazji, tylko czekaja na właściwego partnera... :-) pozdrowienia od starszej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedzialna...
skoro boli, KONIECZNIE idź do lekarza, nie kupuj żadnych leków na własną rękę, bo możesz pogorszyc sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedzialna...
A co do tematu diane, to przez 3 lata zażywania nie miałam żadnych efektów ubocznych. Właściwie problemy zaczęły się dopiero po zmianie na Jeanine a potem na Yasmin. Przytyłam i nie mam ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
Do nastolatka18 Kochana..Nigdy nie kłam ginekologa ze nie jesteś dziewicą, Bo jakby zbadał Cie normalnie to może mieć pretensje i niestety błona dziewicza mogłaby by ulec uszkodzeniu:) Jesteś ładną , inteligentną dziewczyną także zaczekaj na swojego wyjatkowego chłopaka, który doceni to,że to z nim chcesz przezyć swój pierwszy raz.Mysle ze to ważne wydarzenie w życiu kobiety..warto aby czuć sie bezpiecznie u boku mężczyzny i dopiero wtedy można podjąć decyzję o sexie. Ja byłam w twoim wieku i miałam podobny problem, tzn nie byłam zakochana a chciałam miec to za soba bo koleżanki juz miały.To złe podejście, z własnego doświadczenia wiem ze dobrze było poczekać.Teraz mam kochanego faceta z którym jest mi cudownie pod każdym względem , jest najwazniejszym mezczyzna w moim zyciu i chce aby był moim męzem:)Trochę odbiegłam od tematu ale chciałam żebys się tym nie stresowała i poczekała aż pojawi się ten który Bedzie na Ciebie zasługiwał:) pewnie już wkrótce..Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
Jeśli chodzi o wizyte u lekarza to powinnaś pojść i porozmawiać z nią o swoich dolegliwościach.Mozliwe że masz jakiś stan zapalny a nie nadzerkę.Choć zdarza się ze kobiety które nie współżyły mają nadżerke.Ja lecze sie globulkami jak wspominałam i jest duza poprawa, ogolnie nic mnie nie boli ani nie piecze tazke jest dobrze:)Ja jak nie chodziłam jeszcze do ginekologa a czułam ze mam jakis stan zapalny kupowałam sobie saszetki o nazwie Tantum Rosa,sa bez recepty w aptece, Trzeba sie tym podmywac i ustępuje pieczenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazylam pierwsze opakowanie diane 35 .Na razie ni ma skutkow ubocznych.Procz tego ze dalej nie mam miesiaczki.Lykalam juz wszystko a miesiaczka jakby znikla :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
Dziewczyny, polecam wam zestaw witamin.Preparat ACNO zawiera specjalną kompozycje minerałów (selen, cynk, beta-karoten) oraz witamin (witamina C, Ei B6) polecaną dla osób ze zmianami trądzikowymi , koszt ok.30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Który lepszy: merz special, czy ACNO? ma ktos porównanie? Sandra po tych witaminach poprawila Ci sie cera, po jakim czasie zazywania? Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
do Antypesymistka Merz Special zazywałam jakiś rok temu ok.4 miesiące nie pomogły mi na cerę..są dośc drogie. Zawierają drożdze a niekiedy one powodują u niektórych osób wysyp. Dlatego postanowiłam kupić Acno , moja kolezanka powiedziała ze po miesiącu kuracji tym preparatem miała ładniejsza buzie , używała do tego Acnefanu to taki krem przeciwtrądzikowy..teraz nie ma żadnego pryszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×