Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Zdravo ;-) Dragane- Hmmm- kuszące- najlepiej znać coś z autopsji...:-) Czy ja wiem? Słyszałam,że Bałkanczycy kochają mocno, ale...krótko ;-) Jovanka-------------------> :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima! Zao mi je Ami- nie pomogę Ci ;-( Balkanika- kiedy jedziesz do Belgradu? Pozdraviam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balkanika
Cao svima:) Oj dawno mnie tu nie bylo i widze ze nie tylko mnie bo cos malo tych postow;) Ostatnio duzo sie dzialo rzezcy zwiazanych z regionem o ktorym tak namietnie dyskutujemy. W tamtym tygodniu bylam na przedstawieniu Teatru Narodowego z Novego Sadu. Bylo super. Widzialam takze najnowszy film Kusturicy "Zivot je cudo" Obejrzyjcie.Polecam goraco.Poza tym duzo sie tez dzialo mnie na uczelni. Spotkania, wyklady itp. Jesli chodzi o wybory Ami to postaram sie ci pomoc i cos wygrzebac. Vatra ja do BG wybieram sie pod koniec stycznia jesli wszystko pojdzie tak jak sobie to planuje. A mam nadzieje ze tak bedzie. Topli pozdrav:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRAGAN
Balkanika gdzie mozna znalesc ten film? A i gdzie bylo to przestawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balkanika
Nie wiem gdzie mozna znalezc film. Ja osobiscie ogladalam go w jednym z lodzkich kin, gdzie byl w ogole wieczor poswiecony Kusturicy(poza Zivot je cudo, puszczali jeszcze dwa inne). Na przedstawieniu tez bylam w lodzkim teatrze. Film probuje wlasnie sobie sciagnac ale nie jest to taka prosta sprawa;) Ludzie nie spijcie....odezwijcie sie, bo widze ze temat zamiera:) Pozdrav svima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima! Znowu nie tym uchem słuchałam prognozy pogody...i zima mnie zaskoczyła :-) \"Zivot je cudo\" - premierę \"ogólnokinową\" , z tego co wyczytałam w necie, planują na styczeń.Całkiem niedługo. Tyle się w Łodzi ciekawych rzeczy dzieje...A na mojej prowincji ostatnie (i jedyne;-) kino zamknęli ... Mili moi--->wracajcie na topik :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.i.r
witam :) mam do was pytanie, może się orientujecie czy serbskie prawo jazdy jest u nas ważne ? czy potrzebne jest międzynarodowe ? jeśli ktoś wie to prosze o info :) Ja czekam na spotkanie z mieszkancem Belgradu ;) pozdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo a.i.r :-) Serbskie prawko jest u nas ważne (mam nadzieję,że się nie mylę...ale chyba nie ;-) Poczekajmy- czy ktoś potwierdzi?? Pozdraviam - miłego spędzania czasu chyba nie muszę Ci życzyć...;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRAGAN
Ja jezdzie po Polsce juz kilka lat z Serbskim prawem jazde i nie miałem z tym problemu.Sluchałem różne opinie ze przy stałym pobytu jest ono wymagane wymienic na Polske,ale mnie kilka raze policija sprawdzala i nie miałem z tego problemu.PozdrawiaM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.i.r
vatra, DRAGAN :) wielkie dzięki za informacje, już sie bałam ze bedzie potrzebne międzynar. mam nadzieje ze bedziemy mieć tyle szczescia co Ty no i do nas policja się nie "przyczepi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sve ima svoje... I vatra i led U kap se spoje... I čemer i med Sve ima svoje... Vrlina i greh Tuge postoje da bi prizvale smeh.... Jest czas milczenia i czas PISANIA ...:-) Pozdravljam ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bijelo Dugme planują trasę koncertową---tak tak! ----świętują \"trzydziestkę\".... Jaka szkoda,że nie zobaczę.....buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balkanika
Gdzie sie wszyscy podzialiscie? Pewnie tak was pochlonelo sprzatanie i inne przygotowania do swiat ze nie macie czasu wpasc na forum. Prezenty juz wybrane, kupione???Juz za chwile swietujemy Boze Narodzenie. W Serbii, swietowac zaczna za dwa tygodnie. Swoja droga fajnie maja. Dwa razy obchodza Novu Godinu. Gdybym sie tu ie zjawila do swiat to zycze wszystkim zdrowych, wesolych, rodzinnych i bielusienkich swiat. A pozniej super zabawy sylwestrowej i huczneo przywitania Nowego Roku, oby byl le[pszy niz ten, ktory sie wlasnie konczy. Na swieta: Hristos se rodi!!! A na Nowy Rok: ZIVELI:))) Pozdrav svima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima! Jak miło----ja tu czekam na Was jak na polozajnik-ów na Bozic....:-) Bałkanika---VAISTINU SE RODI! Ciepłych i radosnych,spokojnych i rodzinnych----a Sylwestra niezapomnianego i sve najbolje w nowym 2005 :-) Pozdravljam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili moi...Z nadzieją,że jeszcze tu zaglądniecie... Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadziei na Nowy Rok - żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija...Dalekich podróży, miłości, szczerych przyjaźni. Spełnienia marzeń i łask od Tego, który - jak co roku--znów rodzi się w naszych sercach... Pozdravljam i ściskam Was mocno i ciepło...Anka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugarica
Zdravo svima! Jestem nową fanką forum jugosłowiańskiego :)! Mam nadzieje że dyskusje sie trochę ożywią!! Trochę bąłkańskiego temperamentu by się przydało! Wszystkich pozdrawiam i mam nadzieję że już niedługo będzie tu gorąco od dyskusji... A przy okazji życze wszystkim szczęśliwego Nowego 2005 Roku! Kad vidiš zvezdu, nešto lepo poželi i puno se veseli! Pozdrav!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balkanika
Witam wszystkich w Nowym Roku i zycze wszystkiego naj...:)Jak minely swieta i sylwester? Dla wszystkich zainteresowanych mam pewna informacje. Jesli macie program Ale kino! to we wtorek(5.I) na tym wlasnie kanale o 20 jest film pod tytułem "Jagoda w supermarkecie". Film oczywiscie produkcji serbskiej, z jesli dobrze pamietam 2003 roku, m.in. z Branka Katić. Zachecam do obejrzenia. Ja go widzialam w kinie w Nowym Sadzie i szczerze polecam.Zreszta ciekawa jestm waszych opini:) Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balkanika
Zapomnialam zapytac;) Gdzie sie wszyscy podzialiscie???Nikt juz nie jest zainteresowany tematem???:( Mam nadzieje ze teraz po swiatecznej przerwie sie to zmieni i wrocimy do topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trombi
Zora, widzę, że szukasz jakichś książek do nauki języka serbskiego. Na Allegro wystawiłem "Zwięzły kurs języka serbskochorwackiego" Krukowskiej oraz nowe ćwiczenia do języka serbskiego. Zapraszam. Znajdziesz mnie po nicku: Trombi. Podaje też linki. Kurs języka: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38432270. Ćwiczenia: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38875576. Mój mail: trombalis@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trombi
Zora, widzę, że szukasz jakichś książek do nauki języka serbskiego. Na Allegro wystawiłem "Zwięzły kurs języka serbskochorwackiego" Krukowskiej oraz nowe ćwiczenia do języka serbskiego. Zapraszam. Znajdziesz mnie po nicku: Trombi. Podaje też linki. Kurs języka: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38432270. Ćwiczenia: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38875576. Mój mail: trombalis@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trombi
Zora, widzę, że szukasz jakichś książek do nauki języka serbskiego. Na Allegro wystawiłem "Zwięzły kurs języka serbskochorwackiego" Krukowskiej oraz nowe ćwiczenia do języka serbskiego. Zapraszam. Znajdziesz mnie po nicku: Trombi. Podaje też linki. Kurs języka: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38432270. Ćwiczenia: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38875576. Mój mail: trombalis@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo Trombi---mały ten świat---własnie licytuję u Ciebie książkę Krukowskiej, mam nadzieję ze z powodzeniem...:-) Druga pozycja też interesująca! Pozdravljam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima-----W R A C A J C I E !! :-) Pusto wszędzie, głucho wszędzie... znów z dyskusji nic nie będzie.... ;-) Balkanika---\"Jagody\" nie obejrzałam--ale mam nadzieję---już niedługo będę miała okazję...:-) Czekam teraz na \"Zivot je cudo\" , ech..zanim na moja prowincję dotrze... ....to jak, mili moi---bałkański temperament---czy polski...słomiany zapał? ;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima-----W R A C A J C I E !! :-) Pusto wszędzie, głucho wszędzie... znów z dyskusji nic nie będzie.... ;-) Balkanika---\"Jagody\" nie obejrzałam--ale mam nadzieję---już niedługo będę miała okazję...:-) Czekam teraz na \"Zivot je cudo\" , ech..zanim na moja prowincję dotrze... ....to jak, mili moi---bałkański temperament---czy polski...słomiany zapał? ;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cao :) Balkanika: bylabym wdzieczna...poprosze o kontakt mejlowy, jesli to mozliwe wolfskin@go2.pl pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balkanika
Ojej przez kilka dni bylam odlaczona od sieci. Myslalam ze jak tu wroce to caly dzien bede czytac posty na naszym topiku a tu.....:( Ale nic to mam nadzieje ze to sie zmieni jednak i okaze sie ze to nie polski slomiany zapal a balkanski temperament;) Zreszta ja mam w tej chwili w sobie taki paler ze mogla bym gory przenosic. Ludzie w e wtorek wyjezdzam. Zgadnijcie gdzie.......tak tak do BELGRADU. Na miesiac. Wlasnie sie dowiedzialam ze wszystko jest zalatwione na 100% i jade jade jade lalalala Przepraszam za ten wybuch nie jestem az tak szurnieta ale tak sie ciesze ze pojma nemate:) Pozdrawiam wszystkich. Jeszcze przed wyjazdem tu zajrze. Ami jak mi sie uda to jutro ci wysle maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.i.r
witam serdecznie ;) mam do was pytanie czy macie moze namiary na prywatny autokar z polski [łódź lub kraków] do belgradu ?? słyszałam ze istnieja takie połączenia - co prawda od nie dawna, ale jednak cos zaczyna sie dziac :) Balkanika - szczęściaro ;) a ty w jaki sposób bedziesz podróżowac do Bg ? pozdr. air

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×