Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Hejka przed nocką🖐️ ---->Dziecko Kosmosu🌻Twój synio to nam tu kompendium wiedzy technicznej wyłożył,hihihi,to nie hydraulik,ale conajmniej inżynier Ci rośnie,hihihi;) ---->justa🌻główeczka do góry,wyjdź na balkon,czy taras,czy coś tam innego,co wystaje przed dom,zamknij oczy,weź głęboki wdech....czujesz ten zapach...?Tak,to już pachnie wiosna...Jeszcze tylko kilka tygodni....I odżyjesz....;) No,kochani lecę bo mnie zmaga dziś bardzo wcześnie,uaaaaaa😴chrrrrrr...........iiiiiiiii...........chrrrrrr.........iiiiiiiiii.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Juz mi lepiej . Aniutku a po spacerku wszystko wróciło do normy /:D 🌼 [ kwiatek] [ kwiatek] [ kwiatek] [ kwiatek] [ kwiatek] 🌼 Miłych snów i pogodnej nocy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Witam Was Kochani i życzę miłej sobotki /: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anku4
Witam wszystkich cieplutko w ten piękny iście wiosenny poranek.:) Przerażona-która córcia ma pokoik urządzony ?Lalunia ,która tupta obok Ciebie,czy to malństwo,które kopie Cię w brzuszek? na kiedy spodziewasz się narodzin drugiej córuni?/jeżeli nie jest to słodką tajemnicą/.Muszę biec kochane drożdżoweczki mi się przypalają dziś biorę moje kobietki i idziemy siać rzodkieweczkę do ogródka...:)pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmilsi🌻:D🌻 Toż tutaj u nas wszystko kwitnie!!!:D Ech,nikt nie wmówi mi,że pogoda nie ma potężnego wpływu na samopoczucie człowieka...No mówię Wam,otworzyłam sobie balkonik...anku,marzę by tak jak Ty kiedyś wyjść do swego własnego ogródka i zasadzić własne jarzynki...Ale póki co,na balkonik wychodzę a tam....tak jakoś inaczej,niby jeszcze zimno,ale to zimno już nie takie,słoneczko zagląda filuternie przez okna,słychać śpiew ptaszków...i to jakiś radosny bardziej...i ten zapach,ten zapach to mnie nigdy nie myli....🌻:D🌻:D🌻 Buziaczki mooooocne dla Was 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.........o ludzie.....a co się tutaj dzieje????:):):):) ja myslałam ze Nasz topik zamiera a tutaj prosze jaka niespodzianka:):):) Jak mnie tutaj dawno nie było.... U mnie wiosna za oknem.....aż zyć się zachciało.....dzieciaków pół dnia nie ma w domu ale co się dziwić..... Tyle mi sił dodało to piekne słoneczko ze chyba zabiorę się dzisiaj za mycie okienek:):):):) ale to jak wrócę z pracy:) Lecę kochani....że tez człowiek w sobotę pracować musi :) Pozdrawiam serdecznie.......zwłaszcza nowe twarze:) witajcie u Nas..... przerazona......no kurcze jednak nie miałam racji....dobrze ze nie zakładałam się z Tobą o płeć dzidziusia...... Buziaki wielkie dla Was .....do wieczorka......papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anku4
Boże gdzie podziala sie u mnie ta energia co tak bardzo rozpierala mnie dzis rano? Tak sobie dzisiaj myslalam,że chyba jednak zazdroszcze ludziom.ktorzy mieszkaja w blokach.../to chyba wiekszosc z Was dziewczyny?/ to wszystko mnie TROSZKE dzis przeroslo... te wiosenne prace w ogrodzie,duzy dom dzieciaczki,ktore co piec minut maja bardzo wazne powody aby tuptac w te i spowrotem w butkach do domciu...no i pies -cztery dodatkowe łapy wnoszace piach na posadzkę...:( otworzylismy z mężem letnie wyjscie z dziennego pokoju na ogrod -teraz to dopiero sie zacznie... Nie pozostaje chyba nic innego tylko jak najszybciej wskoczyc na rowerki i rerlaksowac sie cieplem...jeziorko,konie,nasz plac zabaw i piwko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Cześć kochani jaki ten dzionek dziś u mnie był uroczy po prostu aż chciało się żyć. Energia mnie rozpierała od samego rana a dokladnie od 6.45 jak nas z mężem córcia obudziła , chociaż na początku nie chciało mi się w ogóle wstawać ........... ale kawka zrobiła swoje :) Mąz zabrał Marti na spacer a ja zaczęłam wiosenne porządki umyłam okienka i zawiesiłam swieżutkiw firany ... i wiosna zagościła w domu aż chciało się żyć /:D A że nie miałam ochoty dziś stać przy garach to na obiad wybraliśmy się do pizzerii ;-) przeciez człowiekowi też od czasu do czasu należy się jakaś przyjemność .... no nie ?????????? No to tak skrót z mojego dnia mam nadzieje że wasz był także udany przesyłam wam buziaczki i narazka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! pozdrawiam serdecznie choć dawno tu nie zagladalam.... justa_77 jak ty to robisz, ze maz z dzieckiem wychodzi na spacer, dlugo mu tlumaczysz, ze ma pojsc? nie mam dzis dobrego chumoru.......... moze jutro bedzie lepiej papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Witam Was serdecznie w to niedzielne popołudnie 🌼 No faktycznie Ajnalain ciebie to długo tu nie było , tym bardziej serdecznie cię witam co się z Tobą działo ??? Jak widzisz nasz topik ma ostatnio bardzo duże wzięcie jednym słowem jest popularny ......... A co do spacerów męża z córką to w ogóle nie muszę go namawiać .... oni są chyba bardziej szczęsliwi jak idą sami (chociaż może to dziwnie brzmi) a Marti umie to wykorzystać że nie ma z nimi mamy i wtedy jest czyste szalenstwo np. na placu zabaw Moja rola ogranicza się tylko do tego abym ubrała córke................... a potem jak juz wrócą wysłuchała wszystkich niesamowitych historii ;-) Ot i cała tajemnica , dodam że nie tylko wychodzą w weekendy ale również i w tygodniu na spacery jak mąż wróci z pracy . A jeśli chodzi o ponury nastrój to mnie tez ostatnio dopadł ale główka do góry wszystko bedzie dobrze niech tylko słonko zaświeci mocniej . Przesyłam buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, justa_77 i zawsze tak bylo? tzn jak mala byla mala tez? moja ma juz 17 miesiecy, a ojciec sam byl z nia 1 raz na spacerze! dawno mnie nie bylo, bo mam w domu duzo roboty (jak wszystkie), ze i do kompa (ktory nie zawsze jest wolny) nie zawsze mam sily usiasc, wole chwile polezec przed telewizorem i zasnac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka😘 Cóż tam słychać?;) Cudny dzionek,hej!15 stopni,słoneczko,hmmm......Ciekawe tylko,czy aby na długo ta pogoda?Ale trzeba się cieszyć póki jest...Dziś byliśmy nader aktywni i czas przebiegał nam ruchliwie...Pojechaliśmy sobie hen,za miasto,na południe,aby zażyć trochę powietrza...Las,górki jeszcze ośnieżone,schabowy z frytkami w zajeździe...Fantastycznie...Właśnie co dopiero wróciliśmy,Wera ledwie nogami powłóczy,tak się wyszalała...Zaraz pójdzie lulu...A my troszkę wieczorku dla siebie...Żeby tak codziennie,hahaha....Pozdrawiam gorąco wszyściutkich...🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Witaj Ajnalain 🌼 U nas zawsze tak było mąż bardzo chętnie wychodził i wychodzi a Martynia na spacery , nawet jak była noworodkiem [ a dodam że Marti urodziła sie w grudniu] Musiał tylko wracac na czas bo mała była na ''cycusiu'' a jak była głodna to bardzo się domagała swojego '' jedzonka ''. Obecnie Marti ma 2latia i 3 miesiące i nie raz jak pójda na spacer to jak kamień w wode..... ;-) Mam nadzieje że u Ciebie to też się zmieni /:D Pozdrawiam i życze wytrwalości i wpadaj tu częściej a jak chcesz to podam ci numer na GG . No to narazka i miłej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek słoneczka🌻 U mnie już od świtu słoneczko spać nie daje:D Ale to sama radość:D ---->przerażona🌻,co tam z Tobą?Czy już wszystko dobrze?Uważaj na siebie,kochana😘 ---->anku4🌻mimo wszystko myślę sobie,że choć własny dom wymaga wiele poświęceń i trudu,jednak opłaca się to po stokroć;)dużo siłków Ci życzę... No idę robić am am,całuski Wam wiosenne posyłam😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziewczyny i nie tylko, jak zauważyłam:)ciesze się bardzo ,że topik który załozyłam żyje jeszcze i całkiem nieźle sobie radzi:)TO WASZA ZASŁUGA:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie a w szczególności moje najstarsze kolezanki ,które dziś są moimi przyjaciólkami ! Beatko vel Ami dla Ciebie❤️❤️❤️ Aniutka,Mężatka ukłony i całusy dla Was🌼🌼🌼 mam nadzieję tu częściej zaglądac:) Trzymajcie sie cieplutko Wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!!!!! Ależ mam dzisiaj humorek. To chyba zasługa tej pogody.:D:D:D:D:D:D:D Podjęłam dzisiaij mocne postanowienie......koniec ze wszystkimi dobrociami, które nie pozwalają zmniejszyć się mojemu brzuszkowi. ;););) Wyciągnęlam też rowerek ( wprawdzie stacjonarny ) i mam zamiar w końcu wziąć się za siebie na wiosnę. 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 Trzymajcie kciuki, bo czeka mnie duuuuużo pracy. 👄 usta] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!!!!! Ależ mam dzisiaj humorek. To chyba zasługa tej pogody.:D:D:D:D:D:D:D Podjęłam dzisiaij mocne postanowienie......koniec ze wszystkimi dobrociami, które nie pozwalają zmniejszyć się mojemu brzuszkowi. ;););) Wyciągnęlam też rowerek ( wprawdzie stacjonarny ) i mam zamiar w końcu wziąć się za siebie na wiosnę. 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 Trzymajcie kciuki, bo czeka mnie duuuuużo pracy. 👄 usta] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!!!!! Ależ mam dzisiaj humorek. To chyba zasługa tej pogody.:D:D:D:D:D:D:D Podjęłam dzisiaij mocne postanowienie......koniec ze wszystkimi dobrociami, które nie pozwalają zmniejszyć się mojemu brzuszkowi. ;););) Wyciągnęlam też rowerek ( wprawdzie stacjonarny ) i mam zamiar w końcu wziąć się za siebie na wiosnę. 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 Trzymajcie kciuki, bo czeka mnie duuuuużo pracy. 👄 usta] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!!!!! Ależ mam dzisiaj humorek. To chyba zasługa tej pogody.:D:D:D:D:D:D:D Podjęłam dzisiaij mocne postanowienie......koniec ze wszystkimi dobrociami, które nie pozwalają zmniejszyć się mojemu brzuszkowi. ;););) Wyciągnęlam też rowerek ( wprawdzie stacjonarny ) i mam zamiar w końcu wziąć się za siebie na wiosnę. 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 Trzymajcie kciuki, bo czeka mnie duuuuużo pracy. 👄 usta] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego moje posty nie dochodzą????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki .:) dawno mnie tu nie było , ja też wybieram się ze swoim dzieckiem na długiiiii spacerek żeby sie dziecię dotleniło bo ostatnio jest strasznie marudna . Mam nadzieję że wreszcie na dobre zawita wiosna i wreszcie bedziemy chodzić na długie spacerki i dotleniać się. POZDRAWIAM wszystkie mamusie, trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jeszcze tu na moment zajrzę:D No nie mogę się oderwać:D ---->suanna🌻,widzisz jak Twoje dzieło kwitnie??? ---->przerażona,ufff,dobrze,że już dobrze.:D ---->sade🌻powodzenia,dałaś mi kopa,bo mnie tak się nie chciaaało..ale trzeba brać się za siebie:D ---->solinka🌻miłego spacerku,wpadnij potem;D Qde,jak nie wstanę to nie wstanę,no...Hooop!Pozdrówka dla wszystkich;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko:) ale ruch się zrobił hihihihihi......:):):) my już po spacerku... teraz synio smacznie śpi ,a ja do kuchni przygotować obiadek........pewnie po zebraniu siłek wyruszymy na nastepny spacerek w tak ładny dzionek hihihihi.....:):):) mały już zapomniał o cycuniu ,a ja wkońcu mogę przespać prawie całą noc....prawie bo wczesniej budził sie ze 4-5 rzy na glamanie ,a teraz jak dwa razy sie lekko przebudzi to sukces :):):) więc jestem zadowolona ,że to już za mną :):):):) widze, że wiosenka zmobilizowała wszystkich hihihihi i pewnie teraz nasz topik znów bedzie w siłe rósł hihihi :):):):) su ---> buziaki dla Ciebie wielkie , ogromniaste wręcz :):):) super że zajrzałaś do Nas :):):) przerażona ---> dobrze że juz wszystko wporzadalu, całuski dla \'\'fasolek \'\':):):):):) sade ---> hihi ja też własnie sie za siebie wziełam , rano brzuszki , wieczorem brzuszki , a na efekty hihi jeszce trzeba poczekać :) ale jestem z Tobą :):):) solinka ---> pewnie ,że zawita i to już niebawem :):):):) Aniutek ----> to już uzależnienie jak ciężko Ci sie oderwać hihihihi:):):) buźka wszystkim w ten słoneczny dzionek :) pozdrowionka i do wieczorka :) papa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej🖐️ Asia,no dajże trochę odpocząć,hihihi... Już melduję się posłusznie dnia 16 marca o godzinie 10.08 ;) Przepraszam,żę nie było mnie wczoraj wieczorem ale wróciliśmy późno...Ufff,dzisiaj mam trochę biegania,jedziemy z moją Nikusią na wieś do prababci,teraz jeszcze domeczek trzeba ogarnąć...A dzioneczek mam niezmiennie od trzech dni cudowny.....:D🌻:D Buźka wielgachna dla wszystkich Rodzicieli;)😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia
Witam wiosennie i serdecznie! Aż chce się żyć, gdy słonko przygrzewa i wiaterek cieplejszy... Więc pora wyruszyć na włóczęgę. Dosłownie , bo z moją Zetką tak właśnie wyglądają spacery. Kilka dni tu nie zaglądałam i ... lawina waszych myśli mnie zaskoczyła. Miło było poczytać. Wiosenka tuż tuż a my nie przygotowane, tzn. nieobute na wiosenne spacerki, a kozaczki niedługo pójdą w zapomnienie... Muszę dla Z wyszperać jakieś buty, może podpowiecie mi gdzie w Wawie sA ciekawe buciki dziecięce? Będę wdzięczna, bo w mojej okolicy kiepściutko. Pozdrawiam i jeszcze jedno w piątek idziemy na alergiczne testy skórne, a ja nie wiem jak moja dwuletnia iskierka to zniesie. Czy to jest bolesne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Kosmosu
Wiosenne buziaki dla Wszystkich mateczek i dzieciaszków ------> emcia, testy nie są bolesne, nanosi się na rękę kropelki alergenów a potem a potem leciutko nakłuwa (ale wcele dzieciaszek tego nie czuje). Problemem jest za to utrzymanie kilkanaście minut nierozmazanych kropli na rękach szczególnie jak się ma iskierkę. Poćwicz z dzieckiem trochę w domu, zrób mu na rączkach kilkanaście kropli i udawaj że nakłuwasz np. długopisem i niech potem kilka minut z tym posiedzi. Mati traktował to jako fajną zabawę i później nie mieliśmy problemu na badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuu.... 😭 Chyba powolne nadejście wiosny źle wpłynęło na mój organizm. Dziś katarek, gorączka i takie rozbicie, że ledwo siedzę i piszę. Mam nadzieję że to bardzo przejściowy stan i szybko minie. Pozdrawiam goraco i kichająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Witam Was Kochani Rodzice 🌼 U nas dziś słonko pięknie grzało aż do domciu wracać się nie chciało to już pewnie wiosna nadchodzi tak bardzo wyczekiwana (ale mi sie zrymowało) . Dziś z Marti pochowaliśmy rzeczy zimowe do szafy ..... w ten oto sposób My pozegnałysmy zimę ;-) Na nogach butki lżejsze i jazda na rower ....tak tak uczę moja córcię jazdy na rowerze .......... chociaż to ona zaproponowała wyciagniencie roweru z piwnicy :) :) no zobaczymy co z tego bedzie .. Sade ---gorąca herbatka z cytrynka i pozytywne nastawienie no i i nie dać sie choróbsku to naj ważniejsze ;-) Emcia --- to jak ukłucie przez komara nie boli tylko '' troszkę '' swędzi gorzej a tym aby mały smyk chciał siedzieć . ;-) Aniutek --- i aby cie nigdy dobry humor nie opuszczal i fantastyczne samopoczucie bo to najważniejsze .. ;-) Przesyłam Wam buziaczki i ściskam Was i Wasze pocieszki no i do wiosny .... 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia
Dziecko Kosmosu- dzięki za podpowiedź, od jutra zaczniemy zabawę w bąbelki, tylko że nasze nakłucia będą na plecach, ale mały trening napewno się przyda. Nie wiem tylko czy te testy będą przeprowadzone, bo po odstawieniu leków i maści Zosię obsypało. Jest cała w malutkie czerwone kropeczki... aby do piątku, bo po badaniu będę mogła jej pomóc. Życzę wszystkim więcej słońca i uśmiechniętych twarzy. Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe pytanko. Znacie może jakieś ciekawe strony na których znajdę informacje co, kiedy i w jakich ilościach dawać dzieciom. Moja córcia za tydzień skończy siedem miesęcy i chciałabym sprawdzić czy dobrze ją karmię. Jedyne informacje znalazłam na mamotoja ale i tak niedużo. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×