Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Gość justa _77
Witam wszystkie zmeczone mamuski mam nadzieje ze wasze pociechy juz spia bo moja tak . Dzisiejszy dzien uplyna nam w ''domowej atmosferze'' bo pogoda raczej nie zachecala do spacerow, ale przeciez w domu tez mozna robic wiele ciekawych rzeczy a kto jak nie dzieci to wie najlepiej..............a juz sama zabawa w szafie to wielka przygoda.Trzymajcie sie cieplutko pozdrawiam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyobraźcie sobie kto tu zasiadł o tak nieprzyzwoicie późnej porze...Ja we własnej osobie...:(...Nie mogę oka zmrużyć,mimo najszczerszych chęci...Moje kochania wywracają się na piąty bok,a ja...Zwlokłam się z wyrka z nadzieją,że kogoś zastanę...Nic to,jakoś przetrwam w samotności...:(...Ciężka noc...To się nazywa uzależnienie od warunków biometeorologicznych...Tfu,dziękuję bardzo...Jutro (czy już dziś raczej) będę nowym gatunkiem powstałym na drodze ewolucji-rzęskiem cienistym podłogowym...:O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,już mnie bierze,idę lulu...Nie wyobrażam sobie dzisiejszego dnia...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_77
Witam cie Aniutka skad ja to znam ...... tak zmeczona ze az sie spac nie chce dziwnie brzmi ale to prawda a dobrym sposobem na przetrwanie dnia to dobra mocna kawa a potem spacer oczywiscie z pociech Pozdrawiam i milego dnia Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_77
Witam cie Aniutka skad ja to znam ...... tak zmeczona ze az sie spac nie chce dziwnie brzmi ale to prawda a dobrym sposobem na przetrwanie dnia to dobra mocna kawa a potem spacer oczywiscie z pociech Pozdrawiam i milego dnia Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo.....:) Aniutku kochany....no to nieźle sobie dzisiejszej nocy posiedzialaś.... Ja wczoraj nadpodziw bardzo szybko zasnęłam....no i dzisiaj wstałam jak nowonarodzona :) Mam zamiar nadrobic dotlenianie dzisiaj..... Buziaczki dziewczyny.....lece cos zrobic pozytecznego;) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blebleblebleblgrrrrblerrrrwrrr!!! Jestem rzęskiem cienistym podłogowym ...i tak snuję się na tych rzęskach....snuję.... Chrrrrrrrr.......chrrrrrr........chrrrrrrr............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blebleblebleblgrrrrblerrrrwrrr!!! Jestem rzęskiem cienistym podłogowym ...i tak snuję się na tych rzęskach....snuję.... Chrrrrrrrr.......chrrrrrr........chrrrrrrr............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blebleblebleblgrrrrblerrrrwrrr!!! Jestem rzęskiem cienistym podłogowym ...i tak snuję się na tych rzęskach....snuję.... Chrrrrrrrr.......chrrrrrr........chrrrrrrr............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo!Dziś zdecydowanie lepiej!Kochane Mamuśki witajcie🌻😘🌻😍🌻 No i wiosny niet!Jeszcze się trzeba potrudzić ej,ej,jak ja bym chciała choć odrobinę ciepełka...Trzeba się ubroić w cierpliwość.To na razie kobietki,oby do wieczorka,papatki🌻😍🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to,Babeczki???Pusteczki straszne😭ojojoj! Hmmm,to szkoda,nic,to poczekam jeszcze,może się kto pojawi...No,żeby nam ten topiczek kochany nie zdechł...Przecież to niemożliwe!!!Całuski gorące dla Was Mamusie Miłe i waszych ludków kochanych w domciach,papuśki🌻😍🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleple
Witajcie mamusie!!! Coś ostatnio chyba nam czasu brak, bo tylko Aniutek stoi na posterunku :-)) Zimnooooooooo. Nie wyprowadzę dzis syneczka na spacer. Niech siedzi w domu i mysli, że jest pieknie na swiecie. A tymczasem caluje Was goraco mamuski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleple
:-) ;-) :-0 # Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Witam Was Kochane Mamuski !!! u mnie dzis w nocy sypneło śniegiem więc chyba czas aby odkurzyć sanki i troche zaszalec .No teraz juz musze leciec a jak wróce to streszcze jak było trzymajcie sie cieplutko i milego dnia PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo mamusie:):):) No tak...jedni na spacerek inni na saneczki a ja biedna do pracy.......:( Od poniedziałku dla moich dzieciaczków zaczynaja sie ferie.....one to sie dopiero cieszą ze jednak zima wróciła;) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.Do wieczorka kochane....mam co nadrabiac bo wczoraj mała awaria u nas był i nete niet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nareszcie przyszły kobietki!!!! A ja tak się martwiłam😭 Kochane jak ja za Wami tęskniusiam,że oj! Ale obiecałam kumpeli i piszę jej pracę,bo za dwa tygodnie ma sie bronić!!!Niezłe,co???Ja nie wiem jak to zrobimy,ale cuda się zdarzają,hihihi!!!I tak to,lecę kochane,nawet nie mam kiedy z Wami pogadać...Uffff....Mam nadzieję,że to już niedługo Całuski wielkie!!!dla wszystkich Was😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_77
Witam wszystkie zapracowane mamuski ja z córcią juz po spacerku obiad też już gotowy teraz obmyślam plan działania na popołudnie aby nam sie nie nudziło a może Wy macie jakieś pomysły Pozdrawiam was pa póżniej tu zaglądna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu cichutko u nas!!!!!:( Jakże to tak,Miłe Kobietki...Zawsze nasz topiczek był na pierwszej stronie a tu co?Trzeba się brać do pisania;) U mnie dziś troszkę nudeczek i odpoczynku było...A teraz usypiamy córeńkę i zrobimy sobie walentynkowy wieczorek....Życzę Wam kochane duuuuuużo i jeszcze więcej miłości na każdy dzień 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,Dziewczyny,nie podoba mi się to!Czy będziemy zmuszone powołać sztab kryzysowy w celu reanimowania naszego topiku??? Kochane czekam na Was!!!Obudźcie się,Słoneczka:D:D:D Całuję gorąco😘[kwiat😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Witam was kobietki strasznie tu cicho i jakos nudno bez was gdzie sie podziewacie?????? mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i ze komputery wam nie wysiadly usciski gorace pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:):):) Ja właśnie mam problem z komputerkiem:(:(:( a właściwie z netem.....wczoraj wieczorkiem wcale nie miałam.....dzis raz mam za chwilke juz nie ma......:( a tak brak tlenu........ Pozdrawiam Was bardzo goraco...mam nadzieję ze dziś bedę mogła się podotleniać chociaz przez chwileczkę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff!No już mi lżej nieco po Waszych wpisach...Może dziś w końcu się uda...I wreszcie się spotkamy na dotlenianiu;)Całuski gorące,kochane babeczki😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Ja także was witam kochane mamuśki i życze miłego dnia ja właśnie wybieram się ze swoją pociechą na spacerc bo pogoda ładna a jak tam u was ??? pozdrawiam i do wieczora pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_77
hej hej kobietki jesteście tam czy znów wam tlen ucieka ???? mój dzionek minął cudownie córeczka moja też miala doskonały humor i razem szalałyśmy aż do utraty tchu a teraz smacznie śpi a ja mam czas dla meża.... mam nadzieje że wasz dzień był rownież udany. Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety! podaje wam najlepsza strone dla malych dzieciakow do zabawy jak do tej pory znalazlam, same musicie rozgryzc gdzie co jest w kazdym razie my z Natalia szalejemy! http://pbskids.org to ta strona! pozdrawiamy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Skarbeczki🌻😍🌻 Oj,a ja mam katar!Aaaa....psik!!! Ledwo łażę...leje mi się z nosa...:( Głowa pęka....:( No,idę coś zrobić,obiad jakiś,podłogę już odkurzyłam,zmyłam,gary wypucowane,zlew czyściutki,pranie nastawione...Prasować potem będę...a tak mi się tego wszystkiego nie chce,na siłę robię.Tym bardziej mam satysfakcję,kurczę,to bohaterstwo normalnie:DW takim stanie... 🌻ajnalajn dzięki za pomysł,ja właśnie niczego ciekawego nie moge znaleźć na tych stronkach dla Wery,a tu pyk,i Ty podajesz,hmmm,jak skończę moje roboty,to zaraz na to spojrzę,pozdróweczka dla wszyściutkich Kobietek,nie całuję,bo....aaa...psik!!!;)🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_77
Witam was kobietki !! Ajnalajn wielkie dzięki super stronka moja córeczka jest zachwycona bo to zawsze coś nowego a co do ciebie Aniutku to życzę dużo zdrówka . No to do wieczora i trzymajcie się ciepło pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×