Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Witanko Słoneczka:):):) Aj jak zimno,no zaczęły nam się ferie...Może trochę odpoczniemy...Strasznie mało coś ostatnio zaglądałam tu na nasz topiczek,ale miałam duzo zaległości domowych,no i trzeba było się czym prędzej za nie zabrać.Już mam dość zimy!!!Chcę wiosnę!!!Przerażona,widziałam ten topik,to jakiś biedny,nieszczęśliwy człowiek tam pisze.Szczerze mu współczuję...Ale cóż...Gorąco Was całuję Matulki,do wieczorka;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobietki! Cos mi sie pomieszalo w klawiaturze,i musze strasznie uwazac jak pisze,uff!Ciezko tak,bleeee!Ja sie wreszcie dzis wyspalam.No,jeszcze pranie nastawie i na sanki z corcia i mezulkiem!Co slychac u Was ,kochane,jak minela Wam nocka,dlugo sie dotlenialyscie wczoraj co? Przerazona,papier,to pestka.Moja mama,gdy byla mala gryzla sciane,z braku wapnia!!!Przejdzie jej,papier sie trawi latwo.Wiadomo,ze trzeba pilnowac,ale nie ma sie co bac...hihihi...Mam nadzieje,ze to nie katarek,to aaaaaaaaapsik!Zycze Wam wszystkim duuuuuuuuuuzo zdrowia i radosci!!!Buzka,do wieczorka,pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę pochwalić się Wam moje drogie ostatnim osiągnięciem mojej córci ...............wreszcie zaczęła sama przewracać sie z plecków na brzuszek . Teraz to jej główne zajęcie, nawet cyca ssie leżąc na brzuszku i chyba bardzo jej sie to podoba. Teraz smacznie śpi a ja zamiast posprzątać pobojowisko jakie mam w mieszkanku siedzę i klikam.... Jakiś leń mnie dopadł 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki Kociaczki!!! ----->Sade,wcale sie nie dziwie,i odpoczywaj sobie ile potrzebujesz:) gratulacje dla Twojej malenkiej,to wielkie osiagniecie...Pamietam,jak moja cora tez nauczyla sie przewracac sama,ile ja to kosztowalo...A kazda pochwala byla dodatkowa mobilizacja...Pozdrawiam serdecznie,ucaluj malutka goraco!!!🌻:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka
witam moje panie widze przygnebienie ja wlosy juz zalatwilam i jest lepie troszke moj synus 17 msc takze zjada ksizeczki karteczki i zaczal juz rysowac w nich przed zjedzeniem hihih papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko kochane babeczki:):):):) Jak to miło wrócic do domciu i usiąść z filiżanka kawy przed kompem;) Co prawda niezły mam tu dzis bałagan ale jak tylko odpczne ,biore się dzis do pracy.....zupka juz się gotuje....pranko nastawione...tylko patrzec jak dzieciaczki do domciu ze szkoły wrócą;) Nie wiem jak Wy ale ja juz zaczynam mieć dosyć zimy...chociaz dzis jak stałam na słoneczku całkiem przyjemnie było.... Życzę Wam jak najwiecej słoneczka na codzień...buziaczki...lecę sprzatać...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
li.. kochana...wracaj do Nasz szybciutko;) strasznie tesknimy za Toba...buziaczek dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia
Hoop do góry bo trudno nas znależć!!! Gorące pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich mamuś!!!! Kiedy będzie wiosna????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja wróciłam ale gdzie Wy przepadłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, ja tez tu jestem tylko tak strasznie umordowanam, ze tak po staremu rzeknę..... na tlenie widze jeszcze pustki, a za pięć minut to ja już zasnę. Kochane przerabiam ostatnio temat mlodych malżeństw, nie tylko swojego, w któych pojawiło się niedawno dziecko, i wiecie co??? połowa z nich się sypie!!!! rozpacz, jedna sprawa rozwodowa juz w toku, a dziecko i slub byly planowane i chciane, no co sie z tymi ludzmi dzieje??? druga byla zmuszona choroba, w ktora sie wpedzila z powodu domowych problemow, odstawic dziecko od piersi (5 mirs.) i dzidziuś teraz jak ją slyszy to placze, bo chce cycusia, a jego obcy ludzie na rekach nosza.... ja nie mogę...... plakać sie chce. jak sie z tym uspokoi to sie dotlenie. caluje! pa! przerażona pisz: pomidorowa, rosołek, ogórkowa, pieczarkowa, kalafiorowa, krupniczek, wielowarzywna, fasolowa, grochówka, kapuśniaczki, gulaszowa itd a żadna nie musi być dwa razy taka sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Słoneczka!!! Hmmmm,jakie pusteczki od dwóch dni!!!U mnie tak ślicznie dziś!Mała z babcią na spacerku,mężuś w pracy,a ja robię sobotnie porządki.Ale nie mogłam odmówić sobie wpadnięcia choć na momencik na cafe;)Całuski gorące jak to dzisiejsze słońce Wam posyłam,papa🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kobietki..... Co za okropny dzis dzień...ja juz nie chcę zimy!!!! śpie cały dzień jak niedzwiedz....nawet kawa nie pomogła... Juz nie moge się doczekac kiedy dzień bedzie słoneczny...dłuższy.....taki cieplutki.... Pozdrawiam Was bardzo serdecznie....buziaczki...do wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus_milo
witam wszystkie Mamy! właśnie przeglądałam wasze wypowiedzi i wydajecie mi się bardzo symaptyczny,mi dziewczynami, a że niedługo - 12 lutego - dołączę do grona matek, myślę że będę do was zaglądać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venus_milo ja myślę, że Ty już dołączyłaś parę miesięcy temu do grona matek, a 12 lutego to tylko Twoje dzieciątko ukarze się Twoim oczom, jeśli się mylę to mnie sprostuj, witamy Cię serdecznie, pozdrawiam Wszystkie mamusie te \"umęczone\" i te pełne sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Babeczki!!! Witajcie,witajcie,bardzo się za Wami stęskniłam,a nie dałam rady ostatnio z Wami pogadać,bo mój maluszek znów coś zaniemógł...Nie obyło się bez interwencji pana doktora...Ale już jest ok...Tylko zmęczenie i niewyspanie daje znać o sobie...Wczoraj nawet mi się gadać nie chciało...Mam nadzieję,że już dziś do Was dołączę:)❤️ ------>venus_milo witaj i przyjdź do nas co prędzej;)całuski dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:):):) venus_milo ...życzę Ci z całego serduszka zebys jak najczęściej do Nas wpadała...no i najważniejsze....cudownego,wspaniałego i zdrowego dzidziusia.....:) Oj babeczki kochane....bez Was jak bez powietrza,,,(czyt.tlenu) :) Zmykam....do wieczorka....buziaki...cmmoookkk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski Dziewczynki Miłe😘😘😘 I znowu wywalało mnie z durnego tlenu Jak to się raz na zawsze nie skończy,to,to,to,to coś....zrobię!!!!!! No,a teraz zmienię sobie nastrój;)Co u Was słychać ciekawego?U mnie jest brzydko,szaro,plucha,piasek po domu z błotem hula,bleee,buty trzeba myć co chwilę:Pi podłogę:PJa chcę już WIOSNĘ!!!!!!Mam stany depresyjno-maniakalno-choleryczno-melancholijne...z tego wszystkiego...:P😭:( ja chcę już wiosnę...🌻...Buziaczki Dziewczynki Kochane😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka😘Mamusie😘 No i znowu to samo,nie zdążylam się dobrze pożegnać,a tu już fik,i tlen mi odcięło.Uśmiechnij się,jutro będzie leeeeeeeepiej,sobie nucę,hihihi...Pogoda u mnie taka,że wszystkiego się odechciewa.Ale trzeba jakoś do przodu.Ale pustki...Nic,to idę roboty jakiejś w domu szukać...Buziaczki i kwiatuszki kolorowe wbrew późnozimowej szarudze,Kochane Mamusie Pracusie😘🌻😘🌻😘 i do wieczorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Masz racje Aniutek oj kiepska pogoda....:( najlepiej wskoczyć do łózeczka....kawka..dobra ksiażka.....hmmmm pomarzyc kazdemu mozna;) Do wieczorka kochane dziewczyny.....buziuńka dla Was....głowa do góry,i do Nas wiosna przyjdzie wiosna...potem lato i znowu bedziemy marudzic ze jest taki upał ze nie da się wytrzymac :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nie tylko kiepska pogoda się panoszy. Mąż powalony przez grypę, mnie zaczyna coś łamać i jak na razie tylko mała się trzyma. Mam nadzieję że choć ją ta \"przyjemność\" ominie. Trzymajcie się ciepło i nie dajcie złożyć się do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Mateczki:)😘:)😘:) U mnie dziś 15 stopni!!!Wiatr hula, a ja się słaniam...Normalnie nic robić nie mogę,tylko oczy mi się same zamykają......uaaaaaaaa... Oj,tak Beaciu,tylko na wyrko z książką i kawusią... Sade,nie dajcie się chorobie!!!Czosnku i cebuli jeść dużo,pić soki z pomarańczy;););)zdrowiejcie na wiosnę!!!❤️❤️❤️ No,Babeczki kochane idę robić obiadek,ej nie chce się a trzeba...oj trzeba...Słoneczne całuski dla Was,kochane,do wieczornego dotleniania,papa😘❤️😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki....cmokaski....całuski...dla Wszystkich mamusiek :):):) Do wieczorka Kochane....lecę do kuchni znecac sie nad garami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzieńka wielka Babeczki😘❤️😘❤️😘 No i nie dotrwałam do wieczorka,złożyło mnie dokumentnie...:(A może i lepiej,bo muszę przyznać,że się wyspałam...Tylko,że dalej bym spała...i spała...i spała...Lecę tymczasem do moich niekończących się obowiązków domowych.Może dziś dotrwam bodaj do 22-giej,hihihi...Papatki i całuski😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Babeczki:):):) Alez u mnie dzis pogoda.....raz leje deszcz..za chwilkę wychodzi słoneczko .....nawet tecza na niebie była...... Aniutek....czy tylko My ostatnio odwiedzamy Nasz topik?:):):):) Pozdrawiam Wszystkie mamusie.....buziaczki....do wieczorka..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zapracowane i nudzące się Mamusie🌻😘🌻😘🌻 Na to wygląda,Beatko;)Ale miejmy nadzieję,że prędko to się zmieni:) U mnie dziś wicher okrutny.Chmurzyska z zachodu ciagną pędem po niebie,raz ciemno jak nocą to znów słońce nagle rozświetla wszystko...Tak dziko trochę ale pięknie...Ciekawe tylko,czy to mróz jakiś zwiastuje czy ocieplenie większe,bo na termometrze w południe miałam 15 stopni,teraz 10,zobaczymy co z tego będzie...Coś mi się widzi,że zima jeszcze wróci i to prędko...A ja sobie usiadłam i mam pisać,że robię sobotnie porządki...i uświadomiłam sobie,że co dopiero tak pisałam-tydzień temu...Jak ten czas leci...To niesamowite...Całuję Was gorąco Mamuśki Kochane i Wasze Pocieszki😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleple
Witajcie mateczki, czyżby wiosna nastała???? Miejmy nadzieję, bo mam juz dość tej zimy, z reszta mój synek też. Zaczyna chodzić , mam z nim urwanie głowy :-) ale lubię to bardzo, właściwie w tym sie spełniam. Mysle o drugim ale nie wiem czy to nie za wczesnie, mały ma dopiero 9 m-cy. Jaka wg Was jest najlepsza różnica wieku?? Całuje Was goraco, mateczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!Ej,żeby już do nas wiosenka przyszła czym prędzej🌻 Niedziela mi się kończy i patrzę co tu słychać... ------->pleple,ja myślę,że nie ma takiej \"najlepszej\" różnicy wieku.Każda ma swoje plusy i minusy.A to,czy między dziećmi jest rok,trzy,pięć czy osiem lat różnicy,wcale nie musi stanowić o jakości ich wzajemnych relacji.To zależy czy Ty jesteś do tego gotowa,czy poradzisz sobie z dwójką jeszcze malutkich dzieciaczków,podczas gdy jedno i drugie w równym stopniu będą bardzo Ciebie potrzebowały.Czy masz kogoś,kto pomoże Ci w razie potrzeby.Jeśli czujesz się na siłach to wspaniale.Gorąco Was całuję Mamusie Miłe i do rychłego;)😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie kochane....:) Jaka okropna pogoda dzis u mnie....znowu sniegiem sypnęło.....a tak juz było przyjemnie.....zmarzłam okropnie.....zmokłam....ehhhh zeby tylko nie skończyło to sie źle......filizanka goracej herbatki z cytrynka powinna pomóc...... pleple....właściwie to co Cichciałam powiedzieć juz wszystko powiedziała Aniutek.....ja przezyłam i ta wieksza róznice wieku miedzy dziecmi i ta całkiem maleńka.....kiedy urodziła się 2 córcia pierwsza miała juz 3 latka......ale róznica wieku miedzu drugim a trzecim to zaledwie 9 miesiecy...tak..trzeba się czuć na siłach zeby temu zadaniu sprostać.....ale na to pytanie sama juz musisz sobie odpowiedzieć.....:) przerazona.....widzę ze tak się dzis nudzisz jak ja wczoraj....ale dzis juz mam zajęcie....:) jak zwykle to samo;) zaraz biorę się za obiadek....małe sprzatanko.....i nawet nie bede wiedziała kiedy zleci dzionek;) Pozdrawiam Was kochane dziewczyny.....postaram się być wieczotkiem....jak komputerek odpale.....:( cos mi ostatnio szwankuje:( buziaczki......papaap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×