Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

A ja dopiero przyszłam:( cholerka net mi wyłaczyli....:( babeczki...ale to głupie uczucie być uzaleznionym od maszyny:):):):) śpijcie słodko kochane....jutro do Was wracam;):):):) ....jak znowu cos nie nawali:( jestem dobrej mysli.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Babeczki!!!:)No i nie przyszłam wczoraj na konfer,bo...Aaaa szkoda gadać,miałam fatalne popołudnie:(:(:(Wieczorem czułam się źle...i w ogóle,do du..Cały cholerny wieczór musiałam naprawiać pralkę!!!Och,mam nadzieję,że sobie dziś z Wami odreaguję...Buuuu...Buzieńka na ten nowy dzionek,kochaniutkie,papa🌻:)🌻:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia
Do góry.... hoooop! Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak ciiiiiicho??? Hmm...Myślałam,że ktoś będzie...Aaa,Tunia jesteś???To fajno,pozdrówka Tunieczko i Wam,nieobecne,zaganiane babeczki...;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze tu jeszcze ktos bywa?! Ale mnie zaskoczylyscie matuszki! Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no zagladamy w.b;):):) zawieramy nowe znajomości......duzo nowych babeczek do Nas dołaczyło....buziaczki dla Nich.... Kobietki...a co to dzis tak na tlenie pusto???? nie macie ochoty na łyczek tlenu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to zwykle bywa...............jak dziś spać nie mogę to nie ma nikogo do pogaduszek......szkoda....... zatem miłej nocki i śpiacych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello,słoneczka!!!Ojojoj,no i znów złożyło mnie całkowicie pod wieczór...Długo siedzałyście wczoraj???hihihi...ja się jeszcze pytam...hihihi...Muszę wyznać,że po dwóch dniach mojej absencji jestem niedotlenionaaaaaaaaaaaaaa...I cierpię doprawdyyyyyyyyyy...To chyba pewna oznaka uzależnienia...Piekny mam dziś dzioneczek,słoneczny i senny...Nawet nie jest bardzo zimno:)Całuję Was kobietki mocno i mam nadzieję,że dołączę do Was wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 a ja spać nie mogłam do 2 nad ranem a teraz wiele bym dała za filożankę mocnej kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Kurczaki nie było mnie jeden wieczór i steskniłam się za Wami bardzo hihihihihihihi to juz uzależnienie hihihihi brak tlenuuuuu :):):) czy sąchętni do dotleniania? :):):):) pozdrowionka i buziaki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Kurczaki nie było mnie jeden wieczór i steskniłam się za Wami bardzo hihihihihihihi to juz uzależnienie hihihihi brak tlenuuuuu :):):) czy sąchętni do dotleniania? :):):):) pozdrowionka i buziaki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,jestem już w domku,otworzyłam \"okno na świat\"...i....czekam na Was ukochane dotleniaczki...;););)...Moje niunie już tam popadały na łóżeczko,a ja muszę zrobić wszystko ,co w mej mocy by dotrwać jak najdłużej.....hahahaha...Buźka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka3
Witam wszystkie mamusie.Dzisiaj jest mój debiut w czacie.Mam 28 lat pochodzę z Pily , jestem mamą trzy letniego urwisa i siedzę w domu. Oprócz domowych obowiązków mam czas na swoje hobby i dzisiaj postanowilam wyprobowac internet .Ciekawe zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenko3 jak masz może tlen to daj namiary właśnie mamy konfer i jeste wesoło:):):) moze miała byś ochcotkę sie do nasz przylączyć? i miło ze dołaczyłaś do nas:) witaj w naszych skromnych progach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mateczki !!! I witaj Wiosenko3 :)🌻:) Hmm....Dawno się tak nie ubawiłam jak wczoraj,naprawdę...hihihi... Nie ma jak wieczorne dotlenianie...Teraz już będę pomykać,bo idziemy z niunią i z babcią do miasta,na zakupy...Co prawda nie wiem,co z tego będzie,bo zaczął bardzo padać śnieżek i zrobiło się szaro...Ale chyba nas to nie przestraszy...Całuski gorące Wam przesyłam i życzę słodkiego dzioneczka...papuśki...:)🌻:)🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kobietki ta pogoda chyba zwarjowała............1,5 godziny temu padał , w sumie to lał deszcz , a teraz sypie piekny śnieżek...............tylko na saneczki z maluszkami :):):) przez ta pogodę głowa mi pęknie chyba zaraz :( do wieczorka mateczi i buziaczki dla dzieciaczków :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) wkoncu trafiłam do domku, po bardzo nieudanym poprzednim tygodniu, po wizycie w szpitalu itp... szkoda gadac....ale wkoncu jestem, stesknilam sie juz za rozmowami na tleniku. mam nadzieje ze wieczorkiem dotlenie sie nie tylko papieroskiem hihihi pozdrawiam i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki ale sobie słodzicie, ale wiem wiem Wy wszystkie takie słodkie jesteście, że jak się przykleiłam kilka mieśięcy temu , tak mi pozostało do tej pory, umrę przy Was kochane hihi, Hej wiosenko mój synuś zbliża się wiekiem do twojego, więc powiedz kochana czy nie widać już przypadkiem zbliżającego się konca \"urwisowania\", może już wypatrzyłaś zza jakiejś górki pędzący w naszą stronę spokój i odpoczynek. pozdrawiam znajome i nieznajome mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia
Bardzo potrzebuję pomocy... Matką z dzieckiem jeszcze nie jestem :) ale piszę pracę roczną na temat dzieci. Czy mogłybyście drogie Mamusie zajrzeć na topik: "dzieci - ankieta" i odpowiedzieć na moje pytania? Bardzo byście mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Mateczki !!!:) Niestety,coś mnie wczoraj zatrzymało na jednym z topików,uff!Ciężka kawaleria,jak będziemy na konfer,to Wam powiem.No i już klapłam na łózio bez przytomności niemal....I tak to to.Na razie kończę,bo lecę z Werą do miasta,jeszcze potem obiad,pranie(nie wiem,jak to zrobię,qde chyba w rękach) itepede...Gorąco Was całuję w ten śnieżny dzień,aby do wiosny...Pa!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze tu być;)🌻;)🌻;) Nareszcie....Moja córeńka padła już po całodziennym łandowaniu sklepowym...Mężuś,na razie legł z nią...Ale coś miał dziś ważnego na kompie pisać,to nie wiem,czy nie wstanie i mnie nie wywali...hihihi...Chyba,że nie wstanie,do rana oczywiście;) Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ale pustki hihihihihi:) pewnie mamusie odsypiają ostatnie dotlenianie:):):) narazie ....pozdrowionka i buziaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hejka mateczki :) ale chlapa na dworku :( coś okropnego, aż się niechce z domku wychodzic brrrrr :( życzę Wam słonka w ten paskudny dzionek :) trzymajcie sie cieplutko......bużka:).........do wieczorka :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki, chciałam Wam tylko powiedzieć, że chora jestem:(. Koszmarne grypsko mnie dopadło. No to tyle, uciekam pod kołderkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!Hej!!!Dziewczęta Miłe;) U mnie chlapa też na ulicach,ueee!Wczoraj ołaziłam się po mieście w poszukiwaniu tego i owego,z różnym skutkiem.Dziś już nóg nie czuję.Oj,i spać mi się chce cały dzioneczek.Nic nie robię tylko siedzę przed kompem i doprowadzam mój intelekt do stanu degradacji.Już głowa mnie boooooli.Córa moja droga prosiła mnie o poczytanie,zabawę...w końcu zrezygnowała,i sama zajęła się sobą.....Góra prasowania rośnie na fotelu...A ja siedzę....i....siedzę....i nic....mi się....nie chce....Całuski,kochane,do wieczorka....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×