Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

pogrzmię razem z Aniutkiem!!!!!!! jakoś malutko mamuś tutaj.... Mam problemik z zębolami Słoneczka, a w zasadzie to ona ma problem z zebolami które chcą rosnąć, a ja z jej rykami nocnymi, bo zębole chcą rosnąć w nocy...... A rano tak trudno wstać z łożka po zarwanej nocy...... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bidulko, to ja Ci współczuję, trzymaj się tam i odsypiaj kiedy tylko możesz...Uff, no cóż, inaczej się nie da jak tylko przez to przejść...Buziaczki i uściski dla Ciebie, Słoneczka i całej Waszej Rodzinki! 🌻😍🌻 W ogóle buziaczki dla wszystkich Was, naszej Braci Forumowej!!! I proszę piszcie tu, nie dajmy zniknąć topiczkowi;)! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki Aniutek, dla was też cmok cmok. Jutro dzien matki. Śmigam do domu robić ciasto do przedszkola Lolusia. Nie mam konceptu , ani żadnych produktów w domu potrzebnych do ciasta. Jakoś tek błeeeeeeeee mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katastrofa...... od czwartku nic, a nic...... MAmusie dzień MAtki Was tak zajął???? Oświadczamze koniec lenistwa , bo świętowanie się skończyło!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Heh, dopiero się zacznie, bo Dzień Dziecka się zbliża, więc labę przedłużamy ustawowo, hihi, nie ma to tamto ;) Ale jakby tak coś ktoś czasem łaskawie tu skrobnął, to byłoby całkiem miło, no nie?:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłoby miłe , a nawet porządane!!!!! hihi Aniutek już po remoncie????? rozumiem że jeśli tak, to dzień dziecka świętujecie przy elekrycznym grillu ;) Byle tylko pogoda dopisała. Na cały weekend bo Skarbek urodzinki ma (30) czyli ciężka przeprawa będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka4747
WITAM ja mam 4,5 Julke i w środe przyjecie urodzinowe mam nadziejeze dam rade ,od 2 miesiecy siedze w domu bo za 1 bede mamą poraz 2 (ma być Kacper) wiec pewnie posiedzez rok , jak pozwolicie bede zagladac :) pozdrawiam cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>zanta🌻 i owszem, jak dobrze pójdzie i o ile pogoda dopisze, grill będzie na mur beton ;) >>>anulka🌻 witaj, kochana! Bardzo nam będzie miło móc Cię u nas gościć jak najczęściej! No, kiedyś Anulek ci u nas był dostatek...Dawne czasy...trochęśmy się wykruszyły i zostało nas tylko dwie imienniczki, zatem bywaj tu, zaglądaj i wzmacniaj nasze zdziesiątkowane szeregi! 😘 dla wszystkich!!! 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki Dzisiaj pobiłam rekord świata!!!!!!! Obudziląm się o 7.00 a o 7.12 siedzialam w samochodzie z ubranymi i umytymi dziećmi i wyjeżdzałam z domu do pracy , w której musze być o 7.20!!!!!!!!!! Tylko pomalować musiałam się w biurze, a spóźnienia odnotowałam 13 minut!!!!!! Po drodze dzieci do teściowej zawiozłam, a ona już zaprowadziła ich do przedszkola SZOK Nawet zdenerwować się nie miłam czasu!!! hhihih nie polecam nikomu takiej porannej gimnastyki. Chciałam na marginesie zuważyć że pogoda jest błłeeeeeeee i chyba przez nią zaspaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia -forumowa tragedia - pogodowa tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E,co tam, już wyszło słoneczko:D:D:D Nie no, wiem, było strasznie i co tu się dziwić, że nawet do kompa nam się nie chciało, nic się nie chciało. Jedyne co mi się osobiście chciało to żeby przestało mnie łupać w stawach...A łupało jak jasna cholera...Piękny początek czerwca, ale odtąd może być tylko lepiej, co? Na razie coś za zimno stanowczo, bo w wełnianym golfie i kurtce wcale mi nie było dzisiaj za gorąco...I to ma być kończąca się wiosna? Wakacje mają być zimne podobno...Straszą ci wszyscy, jak im tam, synoptycy. Ja tam im, co prawda, nie wierzę ale ziarno niepewności zostało zasiane...:O A teraz ciumaski, idę dumać i umyć naczynie przy okazji...Wtedy się całkiem fajnie duma... 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem mam oberwanie chmury!!!!!!!!!! MĄŻ ZNOWU ROCZEK STRASZY, DZIECI SĄ NIEWYBIEGANE, SENNE, A SŁONECZKO DODATKOWO MARUDNE PO SZCZEPIENIU..... I DZIWIĆ SIĘ NIE NALEŻY ŻE SZEF PEŁNYM NIEPOKOJU GŁOSEM PYTA CZY WSZYSTKO W PORZĄDKU U MNIE....-a ON NIGDY O PRYWATNE RZECZY NIE PYTA!!!!! cHYBA ŹLE ZE MNĄ.... MAMUŚKI TROCHĘ ROZWESELENIA POPROSZĘ! I SŁONKA!!!!!!!!!!!!!!!! I 30 STOPNI I ZAPOWIADAM TU I TERAZ, ŻE JEŚLI MI URLOP W TYM ROKU Z POWODÓW POGODOWYCH NIE WYJDZIE TO NIE PLANUJĘ JUŻ URLOPÓW W POLSCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na zamówienie POGODA!!!!! Super ! już wczoraj wieczorkiem ciapławo było. pranie wyschnie na dworze i od razu inaczej pachnie. Pozdrowienia dla wszystkich ze słonecznej okolicy POLSKI. PAPAPAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jasnej, ciasnej, to ma być czerwiec???!!! Ni to słońce, ale zimno takie, że mnie trzepie normalnie do południa i w cieniu, co to ma być?! Wścieknę się chyba, na gapę do samolotu komu w walizkę wskoczę i jadę do Honolulu, osz, kurde mol, mam dość! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki kochaniutkie:) w Lublinie słoneczko na chwil kilka sie zatrzymało ale już wieczorkiem do Was je wysłałam i juz sie nie wsciekajcie:) obiecało ze do kazdego miasteczka zawita tak samo rozesmiane i gorace:) A tak na poważnie to sorki wielkie że się nie odzywałam ale coś chyba wykańcza mnie ta praca:( jak tak siedze sobie noca w pracy wspominam dni kiedy plotkowałysmy nie raz do białego rana:):):):) ehhh gdzie te czasy:):):) Teraz to ciut przechlapane....praca wzywa...na ploty czasu nie ma..ale ważne ze Nasz topik \"zyje\"... słonka kochane..to dzieki Wam :-* Pozdrowionka śle gorace i słodkie buziaki...papa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was babeczki!!!!!!!!! WIECIE JAKIE PYSZNE TRUSKAWKI JADŁAM????? soczyste, słodziutkie i normalnie zajebiszcze!!!! Lato idzie, pranie schnie na dworku, jaksie ciepłozrobi to może nawet pierzyny na kołdry w końcu wymienię???? Jeny ale upałów mi się chce!!!!!!!! Słoneczkoumie powiedzieć nowe słowo - KOKO - kura znaczy się - ale bardziej brzmi to jak TOTO. hihi I w końcu skończyła z białymi kamyczkami!! Mój mały mężczyzna LOLUŚ wczoraj dzielnie mi pomagał i postanowił przeniesć z kuchni do komórki na pranie 2 opakowanie 3 kg proszku!!! Wyglądał zabójczo z tymi worami prochu w rączkach - no i niósł to mój mały mężczyzna nie wlókł. Na koniec powiedział _ bo ja duzy jus jestem nie mama??? Hej lato zaczynaj sie już to odżyję!!! Pozdrawiam wszystkich i cmoki !!!!!!!!przesyłam, no i garść truskawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, szkoda gadać jak my zapuszczamy ten topik, weźmy się w garść, ludzie...Ja się usprawiedliwiam tym, że cały ostatni tydzień goniłam załatwiając Wierciołce sprawy szkolne, było zebranie rodziców, a więc zostało raptem dwa miesiące życia w błogiej wolności a potem się dopiero zacznie! W skołatanej głowie cudowne rozmnozenie zer...Owszem, niby było preludium w postaci zerówki, ale zerówka to mały pikuś:O Goniło się też za kwiatami, donicami, ziemią, itepede...żeby sobie uatrakcyjnić te trzy metry kwadratowe na zewnątrz. Jeszcze kupię fotele i stolik, co by było na czym siedzieć letnimi wieczorami...Wczoraj jeden taki się zdarzył, mam nadzieję, że nie ostatni;) A na końcu jak się wścieknę dokumentnie to kupię grube pończochy, wytnę dziurki, zrobię wieeeeelki skok i.... Całusków Kochani ogromniasty zapas i proszę nie próżnować, tylko tutaj pisać!!!! 😘😍😘😍😘😍😘😍😘 😍😘😍😘😍😘😍😘😍 😘😍😘😍😘😍😘😍😘 😍😘😍😘😍😘😍😘😍 😘😍😘😍😘😍😘😍😘 😍😘😍😘😍😘😍😘😍 😘😍😘😍😘😍😘😍😘 😍😘😍😘😍😘😍😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tu sie leni?:):):):) to chyba tylko ten upał tak sie daje we znaki ze nic sie nie chce:) ale wieczorki sa przecudne:) dzis miałam nocke w pracy i powiem Wam ze miałam calutka noc nareszcie okno otwarte:) w końcu mozna pooddychac swiezym powietrzem a jak super jest koło 3 w nocy:) cichutko...cieplutko...a ze działeczki sa tuz obok pieknie kwiatami pachnie:) Dzieciaczki juz wakacje czuja:) nareszcie koniec tej meczarni...dwa miesiace luziku:) żeby tak jeszcze mamom ktos takie wakacje zafundował:) Buziaki dla mamus ogromne z upalnego Lublina...papa Słonka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wreszcie ktoś sie pokazał!! macie rację jedyne co uspraiwedliwia to pogoda - boska pogoda dodajmy. Cudownie nie musieć ubierać dzieciakom o 7 rano, przy pakowaniu do samochodu, tony zbędnej odzieży!!!! po prostu bluzeczka i spodenki no i czapa na słońce i już!!! to mi wydłuża spanko przynajmniej o 5 min!!!!!!!!! A to już poważny aspekt życia ;) Myślałam że Słonku przeszla już miłość do bialych kamieni , ale gdzie tam.... teraz wybiera białe ale duże, no i obowiązkowo każdego skosztować musi. Hihi a myślalam że na podwórku już żadnego białego kamyka u mnie nie uświadczysz - ale nie, ona ma lepsze oczka niż ja. Loluś ponwnie jak co roku odkrywa uroki bycia strażakiem i bawi się wężami, sikawkami i oczywiście chodzi z tatusiem na treningi OSP. Zauważam nawet ze Słoneczko ma niemniej okrągłe oczka niż jej braciszek i tatuś razem wzięci gdy tylko zauważy wóz pożarniczy albo usłyszy ryk motopompy. ..... A mnie sie cały czas jakaś mała księżniczka marzy ..... a moja córa to większe chłopczysko niż Loluś! Wspinaćjak małpka sie potrafi i jest łysa jak kolanko!!!!! więc nawet spinek nie mogę dla pozorów wpiąć we włoski.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mateczki! co jest???słoneczko rozleniwiło???? nie uciągnę sama tego topiku........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babeczki zgłaszam sie do pomocy w ciągnięciu naszego biedaczka strrrrrrrrrasznie długo mnie tu nie było (tylko nie krzyczeć za to na mnie) witajcie zatem nowe Kobietki i moje kochane \"Staruszki\" na tlenie juz nikogo spotkać nie można, więc pewnie nasz topik wróci do łask :) przynajmniej w taki sposób utrzymamy kontakt idę teraz opalać ciałko :) bo mam wolne od moich draniuli aż do 17 :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa mateczki. Idę kąoać wybieganą bandę. Mam nadzieję na spokojny wieczór po nieprzespanej nocce ( tylko 4 godz). Pozdrawiam Li i resztę cmok cmok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydko brzydko.... mam nadzieję że na urlopach jesteście......... smutnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki...z tego upału mozna umrzec...w Lublinie wytrzymac się nie da a w pracy lepiej nie mówic kiedy w malutkim pomieszczeniu 7 ladówek jest właczonych i zamrazarka z lodami...ludzie chcą pic zimniutkie piwko a ja musze się meczyc :( klima padła, szefa nie stac (niby) na reperację wiec masakra...no ale koniec marudzenia czas zbierac się do pracy..pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i do następnego razu..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, bida, po tych upałach ledwie dycham ale przynajmniej się na balkonie opaliłam nieco. I co ja Wam napiszę, nic ciekawego się nie dzieje, dziś dla odmiany paskudny deszcz i wietrzysko okrutnie dmie...Z domu nawet nosa nie wyściubiamy, sennie jakoś i nic się robić nie chce. Ale wstanę zaraz i upichcę coś z niczego, a zwykle u mnie z niczego całkiem ciekawe dania wychodzą, nie macie też tak czasami? Jak mam dużo różniastych wiktuałów pod ręką to wyobraźnia mi szwankuje od nadmiaru...Chyba w głębi duszy typowe ze mnie pokłosie PRL-u, heh, żeby coś zrobić muszę nie mieć nic. ;) A może to trzeba leczyć...hmmm...Lepiej już pójdę, bo z obiadu wyobrażenie tylko zostanie...A przyznać trzeba, że to zdecydowanie zbyt mało na pusty żołądek. Pa:D 😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu si ę ktoś tutaj pokazał , boja solennie obiecałam sobie że nie piszę dopóki jakaś mateczka się nie odezwie. Pogoda rzeczywiście ciut się pogorszyła, ale przynajmniej trawki nie trzeba podlewać. Moje dzieciaki też jakieś senne i dobrze mi z tym , bo one pośpią sobie, a ja przynajmniej odpocznę po pęknej imprezie - ślubie mojej najlepszej przyjaciólki. A było pięknnie i panna młoda cudowna i suknia i jedzenia fulll. Najlepsze było pyszne czerwone wino, które piękny kelner donosił jak tylko butelka się opróżniała. Aż miło powpominać stare dzieje i moją włASNĄ UROCZYSTOŚĆ. pOZDRAWIAM MIŁE MAMCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babeczki moje kochane, mówicie o upałach a ja własnie zrzucam skórę niczym pierwszy lepszy gad hahhah to efekt jednodniowego pobytu nad jeziorem, az sie boję co ze mnie zostanie po jakichś dłuższych wakacjach hahahha bo do tej pory ja = skóra i kości, a po jej zrzuceniu to jak myslicie????? całuję Was pózną porą, ale cóż zrobić jak pierwszy dzień urlopu spędza się na dyzurze do 22, to tylko u mnie chyba tak może być :) cudownej pogody i odpoczynku każdej z Was życzę i naszemu rodzynkowi, który sie gdzieś zapodział :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no babeczki!!!! Powiałao wakacjami, pogoda dopisuje i dziewczynki tak ładnie wyglądają w letnich, lekkich sukieneczkach!!! miodzio patrzeć na bobaski które beztroski bawią się w piasku , albo z rozkoszą zatapiają swoje 4 ząbki w truskawkę. Synek też ma swoją rozrywkę jeżdżąc na traktorku i obserwujac ogromne kopary , które zryły nam połowę wioski ( robi się kanalizacja właśnie). To niesamowite ile radości może dać taka kopara, a ile pomysłów do zabawy podpowiada wyobraźnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×