Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

To dopiero początek, nikt nie wie, co będzie później.... Jak się zwią te czopki na zęby? (wiem, gdzie się wkłada czopki, żeby uprzedzić wszystkie złośnice ;-) , chodzi mi tylko o ich działanie nazębne). Bo pisałyście, że są oki, a ja już jestem prawie martwa, więc może przy okazji spaceru zaliczę aptekę. I ile orientacyjnie kosztują, bo muszę sie zaopatrzeć w kaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, fajnie, że humorki od rana dopisują:) Mati- Marysia podobnie jak Mateusz wieczorem zasypia na dwie godzinki- zregeneruje siły- potem buszuje do 23-24. Za to rano śpi do 10-11-tej. TO ja już tak wolę-niech tak już zostanie:) Dzisiaj wyjątkowo zrobiłam pobudkę o 7:30 bo szłyśmy na kontrolne USG bioderek. Na szczęście wszystko dobrze- obserwacja bioderek zakończona:) Po badaniu Marysia od razu zasnęła i dalej smacznie śpi. Nie rozbudziło Jej nawet rozbieranie kombinezonu. My też mamy taki z doczepianymi butami- odpada kłopot z zakładaniem bucików. Zresztą Marysia jeszcze nie ma butów i pierwsze chyba dostanie jak zacznie chodzić. Marysia nadal bezzębna i aż mam starcha jak sobie pomyślę co mnie może czekać jak zacznie ząbkować. Chyba za wszasu zaopatrzę się w te czopki- tym bardziej, że wszystkie mówicie, że są skuteczne. W Toruniu też dzisiaj rano było biało ale powoli śnieg znika- jest +1. Wolałabym już żeby było bardziej mroźnie niż taka plucha. Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tylko przetarte, ale nie potrzebuje viagry tylko czasu i spokoju. Serio, jakoś mi to mycie nie idzie póki Mały śpi w naszym pokoju, nie umiem się jakoś tak .... bo ja wiem, skoncentrować czy co ;-) . Dlatego chyba szyby nie zalśnią, dopóki nie wyeksmituję Bartka do jego salonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina-nie martw sie te 18 lat szybko Wam zleci;-)a potem bedzie:co to mysmy mieli zrobic,jak Bartosz zacznie spac w drugim pokoju...? Na mnie tez obecnosc Igora nie dziala zbyt zachecajaco,ale dla chcacego nic trudnego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina- w kuchni też okna mogą lśnić czystością;) zresztą w każdym pomieszczeniu dobrze- jak okna są umyte....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie w każdym pomieszczeniu? Aniu, Ty to masz zdrowie! Dobrze, że ja mam tylko M 3.... Bidulki te, co mają domki, cały dzień przy szybach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. E tam dziewczyny ja tam sięoszołomów nie boję -nie klikam na linki podesłane przez nieznajome osóbki- a numery gg można sobie wyszukac losowo-może nie miec nic wpisane w katalogu a traf będzie chciał ,ze akurat oszołom zpragnie właśnie tobie cos podesłać-wiem ,wiem ,ze ryzyko jest dużo mniejsze jednak jest. Szanuję decyzję o nie podawaniu nr gg -wystarczy nick i dane dziecka. GG dlatego umiesciłam aby łatwiej było nam siękontaktowac wrazie gdybyśmy długo się nie odzywały na kafeterii. Puzzle piankowe są rzeczywiście zalecane dopiero od 3 roku,życia -ale z powodu elementów które można wyłuskac ze środka puzzla- te co mam 7cm/7cm mają w środku literki lub cyferki więc nie sa to tak całkiem małe elementy aby mogła je Hania połknąc.POzatym na pewno nie zatawię jej samej z takimi zabawkami. U mnie śniegu cała masa-nawet nie chce mi ise mysleć jak to zacznie się topić :-P Ja mam sprzątanie przed sobą- okna umyje mój mąż -ja piore firanki. Właśnie jestem w trakcie sprzątania pokoju Kubusia...eh do roboty spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny- jakie codziennie- bo to trzeba porządnie pucować a nie tylko przetrzeć;) Wtedy wystarczy co drugi dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie- dobrze, że tego mój Piotruś nie czyta bo jeszczy wstawiłby w mieszkaniu większe okna:) Skoro tak lubię myć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Idzcie Wy juz na spacer,zimno jest-ochłoniecie troche,zwlaszcza Ania nam sie rozbrykała:-D A Rubiny maz sam myje okna...jednak Tina Twoj nie maz wcale nie ma tak zle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już idę, tylko namaluje sobie twarz. Aniu, ile masz pokoi? Ten Twój Piotruś to ma czas i chęc na jakiekolwiek inne zajęcia? Co drugi dzień chyba.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynika- idę na świeże powietrze- tylko czekam aż mój Śpioch się obudzi:) A to jeszcze może potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbe, nie piszcie przez 15 minut, bo ja zamiast pakować dupsko w troki i wychodzić, to co chwila zerkam co napisałyście... Rubinko, to mycie okien w tym przypadku było przenośnią.... A prawdziwego mycia okien przez męża zazdroszczę, bo KUba lepiej myje w przenośni niz serio, choć w sumie to chyba zaleta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynika- bez przesady. Wstała dzisiaj o 7:30 bo byłyśmy na usg bioderek. Po badaniu w drodze powrotnej gdzieś po 9-tej zasnęła i ciągle śpi. Ja jak byłam mała to też byłam śpiochem i dużo spałam. Teściowa mówiła, że Piotr też kochał spanie. Może zamiłowanie do spania odziedziczyła po nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłyśmy dziś na szczepieniu(zapomniałam wcześniej napisać o tym ;) ). Maja waży 7820, dłuugość zmierzyłam sama ok 67 cm ( mierzą tylko do pupci). Tak więc moje dziewczę już nie przybiera jak wcześniej , choć i tak wypada na 70-75 centylach. Teraz kopie zawzięcie drzwi balkonowe-uwielbia to robić,bo buja przy tym :). Co do mycia okien,to zabieramy sie za nie i jakos nie wychodzi ostatnio :O Chyba brak weny :P Jednak z powodu wyjazdu w poniedzialek mojego mezowskiego na dluzej, trzeba bedzie cosik wyczyscic :P co by na tym wyjezdzie se nie pomyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina,teraz to Ty sie ciesz,ze Twoj Kuba tego nie czyta,bo po ostatnim poscie to zamiast zbierac tylek w troki to zapewne pakowałabys torby;-) Edyta,a Ty co tak skromnie dzis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!!!!! widze ze sie niezle rozmarzylyscie mycie okien w kazdym pomieszczeniu co dzien?????jak wasi mezowie to wytrzymuja???czy oni nie pracuja???bo to chyba pochlania duzo czasu chyba ze wy tylko tak po lebkach:):):) wczoraj tescowa zapytala kiedy mam zamiar myc okna bo moze by mi pomogla ledwo postrzymalam sie od smiechu.....moze nie myje tak czesto jak wczesniej ale jeszcze pomocy nie potrzebuje tym bardziej tesciowej... musze chwilowo konczyc bo mala ryczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️o🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️czywiscie jeszcze zalegle zyczenia z okazji ukonczenia pol roczku dla tosi i majeczki 🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się burza na okna rozpętała:DA niby tylko chłopy myśla o jednym hi hi. Mi tez jakoś nie pasuje obecnośc Iguli przy... myciu;)Juz w ciąży tak było, ktoś trzeci tak blisko, dziwactwo:P My juz po szczepieniu. Iga była dzielna chociaz nie było naszej ulubionej pielęgniarki. Waga 9500, centyl 97;)Długości nie mierzyłysmy. Teraz padła i znowu śpi. sylvia-dobre z tą teścową:D Dopiszę się do tabelki, bo wyjdzie, ze jakaś tajna agentka jestem czy co;)Zresztą skoro Tina sie ujawniła:) *NICK*------------------*DZIECKO/DZIECI*------------------------*NR GG* Rubina.......27...........Hania 7mies i Kuba 4,9lat..........gg 2518611 Edyta........33...........Maja 6mies i Ada 10lat.............gg 1188193 Sylwia........25............Ola 6 miesięcy......................gg 3757003 Ania..........36............Marysia 6 miesięcy.................gg 4067836 Iwanka......29............Tosia 6 miesięcy....................gg 9042646 Agapant.....32............Małgosia 6 miesięcy................gg 5145351 Mati.........28.............Mateusz 6 miesięcy................gg 7526248 Nadia_25....26............Sylwia 6 miesięcy...................gg 5199486 Martynika...28............Igor 6 miesięcy.....................gg 1400214 Tina..........27............Bartosz 6 m-cy......................gg 8001693 Mała Mocca 28............Iga 6,5 m-ca.........................gg 5387089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy, pies i bartek w siódmym niebie, tylko ja zdechnięta.... Martynika, dlaczego toby? Przcież napisałam że on lepiej \"myje\" ( ;-) ) niż myje, to chyba komplement, nie? Gdyby teśiowa zaproponował mi pomoc, na pewno ryczałabym pół godziny , ale to tylko potwierdziłoby jej teorię że jestem stuknięta. Ona tak uważa odkąd w dniu urodzenia Brtka dzwoniłam do nie teścia, żeby go zapytac o wynik meczu, od którego zależało wejście Korony do ekstraklasy. Ja na szczepienie w sobotę, niestety sama muszę o tym pamiętać. Edyta, Ty żyjesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×