Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Hej! U mnie ok :-) Czuję się bardzo dobrze, praktycznie nie mam teraz jakiś konkretnych dolegliwości, nawet przeziębienie minęło :-) Dobry początek Nowego Roku ;-) Brzuszek rośnie, już go dość widać, dzidzia rusza się żwawo, więc czegóż do szczęścia więcej trzeba :-) W styczniu będę miała USG, to może się dowiem, czy to ch czy dz. Zmieniłam też dane w tabelce, bo zaczęłam tyć :-) W sumie, jak pisałam, od początku ciąży schudłam 3 kilo, a teraz mam 1 kilo więcej niż przed ciążą. Wychodziłoby z tego, że od 1,5 mies. przytyłam 4 kilo!!! Ale w ostatecznym rozrachunku jest to 1 kilo i już :-) Pozdrawiam Was wszystkie życząc wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, a szczególnie dobrego samopoczucia, zdrowych bobasków i dużo radości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulinda
Czesc mamuski! co prawda mam termin na kwiecień, ale mam nadzeję,ze nie macie nic przeciwko temu, ze sie tu wpiszę. moje malenstwo ma przyjsc na swiat 12 kwietnia,ale roznie to moze byc. Juz wiem, ze to będzie chłopak, z czego mój mąż jest bardzo dumny.Za parę dni idę do szpitala na badania kontrolne i mam nadzieję, ze będzie ok.Pozdrawiam was wszystkie i wasze maluszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSKAT............26 KWIECIEN........?......................................? ADA28..............4 MAJ.................6.....................................? EWE-LI-NA.........6 MAJ.................3...................chłopiec........ RUBINA............10 MAJ.................4............dziewczynka-Hania....? SZAFIRKA..........13 MAJ.................2.....................................? MADI30............16 MAJ.................-1....................................? MARANA............16 MAJ................5.................................... JASMIN21..........18 MAJ.................?...................................? ANDA...............19 MAJ................2......................................? NADIA 25...........20 MAJ...............3....................................? MAŁA MOCCA ....20 MAJA..............4......................................? KONICZYNA.......24 MAJ................4.....................................? MAL-GOSIA........24 MAJ................3......................................? JUNIE..............27.MAJ................?......................................? MELANIA..........18 CZERWIEC........2......................................? I WSZYSTKIEGO NAJ W NOWYM ROKU, ŁATWYCH I BŁYSKAWICZNYCH PORODÓW :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tab
tabela MUSKAT............26 KWIECIEN........?......................................? ADA28..............4 MAJ.................6.....................................? EWE-LI-NA.........6 MAJ.................7...................chłopiec........ SZAFIRKA..........13 MAJ.................2.....................................? MADI30............16 MAJ.................1....................................? MARANA............16 MAJ................5.................................... RUBINA............17 MAJ.................4..............dziewczynka Hania JASMIN21..........18 MAJ.................?...................................? ANDA...............19 MAJ................2......................................? NADIA 25...........20 MAJ...............3....................................? MAŁA MOCCA ....20 MAJA..............4......................................? KONICZYNA.......24 MAJ................6.....................................? MAL-GOSIA........24 MAJ................3......................................? JUNIE..............27.MAJ................?......................................? MELANIA..........18 CZERWIEC........2......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TAB -ZAUWAŻ ,ŻE MAM ZMIENIONY TERMIN PORODU Z 17 NA 10 MAJA. Dwa oststnie usg wskazują na ten termin. MUSKAT............26 KWIECIEN........?......................................? ADA28..............4 MAJ.................6.....................................? EWE-LI-NA.........6 MAJ.................3...................chłopiec........ RUBINA............10 MAJ.................4............dziewczynka-Hania.. ZAFIRKA..........13 MAJ.................2.....................................? MADI30............16 MAJ.................-1....................................? MARANA............16 MAJ................5.................................... JASMIN21..........18 MAJ.................?...................................? ANDA...............19 MAJ................2......................................? NADIA 25...........20 MAJ...............3....................................? MAŁA MOCCA ....20 MAJA..............4......................................? KONICZYNA.......24 MAJ................4.....................................? MAL-GOSIA........24 MAJ................3......................................? JUNIE..............27.MAJ................?......................................? MELANIA..........18 CZERWIEC........2......................................? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSKAT............26 KWIECIEN........?......................................? ADA28..............4 MAJ.................6.....................................? EWE-LI-NA.........6 MAJ.................3...................chłopiec........ RUBINA............10 MAJ.................4............dziewczynka-Hania....? SZAFIRKA..........13 MAJ.................2.....................................? MADI30............16 MAJ.................-1....................................? MARANA............16 MAJ................5.................................... JASMIN21..........18 MAJ.................?...................................? ANDA...............19 MAJ................2......................................? NADIA 25...........20 MAJ...............3....................................? MAŁA MOCCA ....20 MAJA..............4......................................? KONICZYNA.......24 MAJ................4.....................................? MAL-GOSIA........24 MAJ................3......................................? JUNIE..............27.MAJ................?......................................? MELANIA..........18 CZERWIEC........2......................................? No teraz dobrze :-) I mamy styczeń. Jeszcze 4 mies i się zacznie. Oststnio przeglądałam sobie temat o grudmiówkach na innym forum. Większośc z nich miała łatwe i błyskawiczne porody. Ja też tak chcę. Strasznie im zazdroszczę,że już mają dzieci przy sobie. Niektóre nawet powklejały zdjęcia swoich pociech,aż mi się łezka zakręciła w oku. Pomimo,że mamy jeszcze troche czasu ja już panikuję ,że nie zdążę wszystkiego kupić. Zaczęłam już się rozgladać za wózkiem, stwierdziłam ,że i leżaczek też by się przydał . Mieszkam w jednorodzinnym domku i pokój mam na górze ,kuchnia na dole więc będę mogła mieć dziecko przy sobie mając równocześnie wolne ręce. Urwanie głowy z tymi zakupami dla dzidziusia :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin21
witajcie w Nowym Roku wkoncu 2005!! :) jeszcze tylko 4 miesiace i kazda z nas bedzie juz wygladac tego jedynego dnia najwazniejszego:) Narazie jakos nie moge sie z tym oswoic ze przedemna porod. Jak tam u was po swietach bo te obzarstwo to mi nie wyszlo na dobre tylko bolal mnie brzuch ale teraz oki:) Maluszek mnie czesto kopie czasami nawet tak mocno ze az sie strzachne:):) pozdrawiam i piszcie piszcie i jeszcze raz piszcie co tam u was nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wszystkie ciezarowki :) Spelnienia marzen w Nowym Roku! Jestem w 19 tc, najprawdopodobniej bedzie to dziewczynka, ale dopoki sama nie zobacze to nie nastawiam sie ;) sledze ten topik od jakiegos czasu i ciesze sie, ze mozna tu powymieniac sie doswiadczeniami. Termin mam na 29 maja, a przytylam juz sporo bo az 7 kg. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku i z tej okazji wiele szczęścia i spełnienia marzen oraz doczekania szczesliwie rozwiazania. Mój maluszek rusza sie bardzo sporadycznie.od wczoraj zaczął mi sie \"stawiac\"brzuch i probuje sobie przypomniec czy w poprzedniej ciazy tez tak szybko macica miała te skurcze przepowaiadajace ale jakos kiepsko mi to przypominanie wychodzi i troche sie tym martwie tym bardziej ze dzisiaj to naprawde czesto mi brzsio twardnial.Dziewczyny napiszcie mi prosze czy wy tez macie juz ten \"stawiajacy \" sie brzusio.Może mnie troszke uspokoicie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tab
MUSKAT............26 KWIECIEN........?......................................? ADA28..............4 MAJ.................6.....................................? EWE-LI-NA.........6 MAJ.................7...................chłopiec........ RUBINA............10 MAJ................4......dziewczynka Hania........? SZAFIRKA..........13 MAJ.................2.....................................? MADI30............16 MAJ.................1....................................? MARANA............16 MAJ................5.................................... JASMIN21..........18 MAJ.................?...................................? ANDA...............19 MAJ................2......................................? NADIA 25...........20 MAJ...............3....................................? MAŁA MOCCA ....20 MAJA..............4......................................? KONICZYNA.......24 MAJ................6.....................................? MAL-GOSIA........24 MAJ................3......................................? JUNIE..............27.MAJ................?......................................? MELANIA..........18 CZERWIEC........2......................................? sorry Rubina nie zauwazylam zmiany Twojego terminu :-) ale Ty tez wkleilas jakies nieaktualne dane tabele odjelas Ewelinie Koniczynie i Madi dlatego jeszcze raz zmieniam mam nadzieje dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
20 tydzień - połowa! He he przypuszczam ze ta łatwiejsza.... czesc dziewczyny? jak wypoczywacie po Nowym Roku? przypomniał sie jeden kawal krazacy na studiach az do okolic sesji zimowej jak spedzilas Sylwestra? aaaa, sam zlazł.... co so 'stawiania' sie brzucha to nie wiem czy o to Ci chodzi Mal-Gosia ale moj czasem twardnieje jakby dziecko sie ustawialo w osi kregoslup-pępęk i to czasem jest az prawie bolesne a wlaściwie nie tyle bolesne co nieprzyjemne, nie zdarza sie często -jak dlugo stoję przy kuchni na przyklad jak usiąde i odpocznę to mięknie. poza tym oprocz brzucha ktory niespostrzeżenie ale wytrwale sie powiększa nie zauważam żadnych objawow ciążowych :-) pozdrawiam wszystkich, wyjeżdzam na tydzien z mężem w gory i bardzo sie cieszę, mąż na narty a ja i taknie umiem jeżdzic więc nie będę żałować że sie musiałabym oszczędzać, będę uprawiać spacery dotleniające. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
hmmm sprobuje dokleić do tabeli Dark Side choc widze chwile wczesniej ze to nielatwe zadanie ;-) jakby ktos zauwazyl bład prosze dać znać MUSKAT............26 KWIECIEN........?......................................? ADA28..............4 MAJ.................6.....................................? EWE-LI-NA.........6 MAJ.................7...................chłopiec........ RUBINA............10 MAJ................4......dziewczynka Hania........ SZAFIRKA..........13 MAJ.................2.....................................? MADI30............16 MAJ.................1....................................? MARANA............16 MAJ................5.................................... JASMIN21..........18 MAJ.................?...................................? ANDA...............19 MAJ................2......................................? NADIA 25...........20 MAJ...............3....................................? MAŁA MOCCA ....20 MAJA..............4......................................? KONICZYNA.......24 MAJ................6.....................................? MAL-GOSIA........24 MAJ................3......................................? JUNIE..............27.MAJ................?......................................? DARK SIEDE.......29 MAJ................7................dziewczynka?????? MELANIA..........18 CZERWIEC........2......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki \"koniczyna\" uspokoilo mnie to co napisałaś.Faktycznie nie jest to przyjemne uczucie ale dzisiaj o dziwo narazie cisza i ani razu jeszcze brzusio sie nie postawił:) Ciąża jako tako narazie nie daje poznac sie z \"tej gorszej strony\" ale dobija mnie ta pogoda brzydko ,szaro i ponuro.Zero śniegu ,a przecież jest zima.:(Jak tak dalej bedzie to zapomnę jak śnieg wygląda i nawet mój synek nie może w tym roku pobaraszkować na śniegu iulepić bałwanka.Jestem ciekawa jaka bedzie pogoda na wiosnę skoro teraz w zimie jest wiosenna pogoda. Pozdrawiam wszystkie majóweczki i życzę miłej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 tydz według usg. Tab najważniejsze ,że już sie wszystko zgadza :-) Mal-Gosia ja też nie pamiętam od kiedy stawiał mi się brzuch w pierwszej ciąży, wtedy raczej byłam laikiem. Teraz odczuwam to napinanie sie brzuch kilka razy w ciągu dnia. Ale to normalne- od 20 tyg macica zaczyna już ćwiczyć. Niepokojace może być jeśli to stawianie występuje zbyt częso w ciągu godz i towarzyszą temu bóle pleców i brzucha jak przy okresie niedające się niczym złagodzić-mam na myśli odpoczynek,coś przeciwskurczowego. Polecam kalendarz ciąży http://niemowle.onet.pl/1095942,8,1,1120,7551,wszystko.html dużo informacji dotyczących kolejnych tyg ciąży. Moja dzidzia też już potrafi mocno kopnąć. Brzuch mam już imponujący. Wychodzi mi do przodu,mam wrażenie ,że ma taki jaki miałam w 8 mies w poprzedniej ciąży. Pogoda okropna,właśnie leje deszcz. Trzymajcie się zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) dzieki za wpisanie do tabelki :) bardzo uwaznie przesledzilam topik, ale niestety nic nie znalazlam odnosnie kremow jakie stosujecie do smarowania brzuszka i czy wogole je smarujecie? ja balsamuje sie prawie jak lenin ;) moje Szczescie naciera mnie dwa razy dziennie oliwka dla niemowlakow...tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 tydz według usg Dark side w pierwszej ciąży wcierałam oliwkę w brzuszek,nie uniknęłam jednak całkowicie rozstępów ,ale nie były widoczne. Teraz się trochę wyluzowałam. Do chudzinek nie należę,niestety nie pozbyłam się nadwagi po poprzedniej ciąży więc jeszcze nie mam bardzo napietej skóry na brzuszku,ale oststnio zaczyna mi się powiększać w zastraszającym tępie :-) więc już rozważam zakup oliwki albo balsamu dla dzieci . Dobrze jednak robisz ,że próbujesz zapobiec ich powstawaniu.Moja koleżanaka to zaniedbała i w efekcie do dziś ma dużo nieładnych rozstępów na brzuchu.Powiem ,że byłam w szoku jak przypadkiem je zobaczyłam. Jest tak jak ja 3 lata po porodzie i nawet jej nie zjaśniały. Moim prawdziwym problemem jest zgaga.Śpię na 2 poduszkach ,schylać się nie mogę ,parzę sobie meliskę,albo pije niegazowaną wodę ,w ekstremalnych przypadkach ratuję się Manti. No i tak do porodu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin21
hej kobietki mam pytanko do was czy wy tez tak czesto biegacie do wc siusiu jak ja ? jest to niezmiernie uciazliwe zwlaszcza w nocy. wydaje mi sie ze dzidzius mnie uciska na pecherz i temu tak sie dzieje :) Czy tez macie taki problem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 tydz Wczoraj tak ładnie padał snieg.Dzisiaj się wszystko topi :-( Z tym siusianiem to róznie u mnie bywa, czasami muszę az 2 razy w nocy wstawać ,a czasami nie. Ale będzie to coraz bardziej uciążliwe- dobrze to pamiętam ... Wczoraj wieczorem nieźle się usmiałam z mojego 4 letniego synka. Powiedział mi przed snem: Mamo no wyciągnij już tego dzidziusia z brzuszka,bo ja już nie mam czasu. Robiłyście już badania na WR I HBS -czy są one refundowane, bo nie wiem. Chodzę prywatnie do gina ,więc po wszelkie skierowania muszę chodzić do ogólnego.A pani doktor to jak ma humor to da. Tylko jeśli mi się należy to nie dam się spławić,ale muszę mieć pewność. Oczywiście mogłabym sobie to podarować ,ale i tak dużo kasy kosztuje minie gin-chodzę prywatnie bo ci z poradni K traktują pacjetki jak towar. Godzinami trzeba czekać na wizytę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku:) Dark Side- ja od poczatku ciąży używam oliwki dla dzieci, balsamów i od 16 tyg. balsamu przeciw cellulitowi i rozstępom.Niestety skórka na udach ma parę kresek:( Moje dziecię wierciło sie do tej pory tylko w dzien-od wczoraj zaczyna jednak harce juz o 6 rano. Mam miłe pobudki;) Wczoraj dostałam takiego kopniaka, że aż mi brzuch podskoczył-mąż był zachwycony. Zresztą mój mąż nie moze sie doczekac kopniaków-a wystarczy, ze przyłoży rękę maleństwo sie uspokaja:) Moj termin tez przesunął sie na 10 maja-rubina moze urodzimy tego samego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam to samo. Czasem dzidzia się ostro rusza, chcę pokazać mężowi, a ledwo on położy rękę - cisza! Raz się śmiał, że pewnie bujam z tym kopaniem. Teraz ja mówię że jak za bardzo będzie kopać, to wezmę na pomoc uspokajającą rekę tatusia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiva 77
Cześć mamuśki. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Mój dzidziuś ostro daje czadu - czasem mam wrażenie, że rozciąga się od miednicy aż pod serce, ciekawe co dalej będzie.... A jeżeli chodzi o częste siusianie to mój gin mówił że mam się odrazu do niego zgłosić z takim problemem. Ględził, że to jest normalne na początku i na końcu ciąży - w środku trzeba się zbadać. Ja mam teraz inny problem - powróciły dawno zapomniane migreny...Tak mnie łeb napie..., że prawie tracę przytomność. Nie życzę tego nikomu. Neurolog skierował mnie na zastrzyki przeciwbólowe. Pozdrawiam i życzę ZDRÓWKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
Moje maleństwo też urządza mi niezłe harce. najwięcej wcześnie rano i wieczorem. Gdy nie mogłam spać....to w nocy dziecie też sie obudziło...:) czasami tak mi sie wbija w brzuch ze aż boli. co do siusiania to chodze cześciej niż w I trymestrze, czasami w nocy też wstaję. ale nie jest to az tak bardzo uciążliwe. wcianm mandarynki.....słodycze staram sie ograniczyć...szczególnie po swietach....ale ciągnie mnie dalej. niedługo ide do gina....ciekawe czy już sie dowiem kto mieszka w moim brzuszku. pozdrawiam wszystkie mamuśki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
Moje maleństwo też urządza mi niezłe harce. najwięcej wcześnie rano i wieczorem. Gdy nie mogłam spać....to w nocy dziecie też sie obudziło...:) czasami tak mi sie wbija w brzuch ze aż boli. co do siusiania to chodze cześciej niż w I trymestrze, czasami w nocy też wstaję. ale nie jest to az tak bardzo uciążliwe. wcianm mandarynki.....słodycze staram sie ograniczyć...szczególnie po swietach....ale ciągnie mnie dalej. niedługo ide do gina....ciekawe czy już sie dowiem kto mieszka w moim brzuszku. pozdrawiam wszystkie mamuśki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
Moje maleństwo też urządza mi niezłe harce. najwięcej wcześnie rano i wieczorem. Gdy nie mogłam spać....to w nocy dziecie też sie obudziło...:) czasami tak mi sie wbija w brzuch ze aż boli. co do siusiania to chodze cześciej niż w I trymestrze, czasami w nocy też wstaję. ale nie jest to az tak bardzo uciążliwe. wcianm mandarynki.....słodycze staram sie ograniczyć...szczególnie po swietach....ale ciągnie mnie dalej. niedługo ide do gina....ciekawe czy już sie dowiem kto mieszka w moim brzuszku. pozdrawiam wszystkie mamuśki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
Moje maleństwo też urządza mi niezłe harce. najwięcej wcześnie rano i wieczorem. Gdy nie mogłam spać....to w nocy dziecie też sie obudziło...:) czasami tak mi sie wbija w brzuch ze aż boli. co do siusiania to chodze cześciej niż w I trymestrze, czasami w nocy też wstaję. ale nie jest to az tak bardzo uciążliwe. wcianm mandarynki.....słodycze staram sie ograniczyć...szczególnie po swietach....ale ciągnie mnie dalej. niedługo ide do gina....ciekawe czy już sie dowiem kto mieszka w moim brzuszku. pozdrawiam wszystkie mamuśki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
mój komp przez chwile przestał sie słuchać.... przepraszam za bałagan...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi
hej dziewczyny!jestem nowa w waszym gronie.21 tydz,termin na 20 maja(nie moge sie doczekac...)wczoraj bylam na usg ,wszystko jest ok,tylko lekarz nie widzi jeszcze czy to ch czy dz!!!przyznam ze z uporem maniaka czekam na dziewczynke...pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego w nowym roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubina z tego co wiem to badania na WR ihbs sa bezpłatne tzn refundowane i spokojnie mozesz naciagnac na nie swoja lekarke. No i znow mnie straszycie z tym kopaniem.Najpierw dluuugo po Was poczułam pierwsze ruchy ,a teraz wiekszość z Was pisze że maluszki kopią już dość mocno.:( Mój szkrabek robi to jeszcze bardzo delikatnie chociaz coraz czesciej .No ale moze to przez ten mój brzusio czuje troszke słabiej. Z wizytami w toalecie u mnie różnie bywa w zależności od tego ile wypijam.A parcie na pęcherz spowodowane ciążą faktycznie jest silne na poczatku i pod koniec ciąży(stwierdzenie mojego gina).Zgaga mnie opusciła ,a jej miejsce zajął ból głowy.Juz chyba wolałam mieć tą zgage bo zawsze mogłam pomóc sobie Rennie no a tabletki przeciwbólowe nie bardzo można łykac:( A tak ogólnie wszystko idzie bardzo dobrze powoli do przodu A wy dziewczyny macie juz jakies dręczące problemy ciążowe? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubina z tego co wiem to badania na WR ihbs sa bezpłatne tzn refundowane i spokojnie mozesz naciagnac na nie swoja lekarke. No i znow mnie straszycie z tym kopaniem.Najpierw dluuugo po Was poczułam pierwsze ruchy ,a teraz wiekszość z Was pisze że maluszki kopią już dość mocno.:( Mój szkrabek robi to jeszcze bardzo delikatnie chociaz coraz czesciej .No ale moze to przez ten mój brzusio czuje troszke słabiej. Z wizytami w toalecie u mnie różnie bywa w zależności od tego ile wypijam.A parcie na pęcherz spowodowane ciążą faktycznie jest silne na poczatku i pod koniec ciąży(stwierdzenie mojego gina).Zgaga mnie opusciła ,a jej miejsce zajął ból głowy.Juz chyba wolałam mieć tą zgage bo zawsze mogłam pomóc sobie Rennie no a tabletki przeciwbólowe nie bardzo można łykac:( A tak ogólnie wszystko idzie bardzo dobrze powoli do przodu A wy dziewczyny macie juz jakies dręczące problemy ciążowe? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA28
Witajcie, ja też chodzę do gina prywatnie i jak dotąd za badania płaciłam bo nie dawała mi skierowania tylko pisała mi na kartce jakie mam zrobić, na razie to była tylko morfologia, mocz i cukier. Ale teraz to mam całą litanię badań i boję się że zapłacę bardzo dużo, ale z tego co piszecie to można iść po skierowania do lekarza rodzinnego (dobrze zrozumiałam?). Jeśli tak to nie wiedziałam, że tak można tym bardziej że po świętach krucho u mnie z kasą więc narazie nie mam żeby zapłacić za badania. Ten ktoś kto mieszka w moim brzusiu też urządza sobie niezłe figle, mąż już się załapał na kilka kopniaków, tylko mój synek jest zawiedziony że dla niego dzidziuś się nie rusza, czasami czeka cierpliwie a tu nic jak na złość. Jeśli chodzi o wizyty w toalecie to zdarzają się częściej niż zwykle, czsami w nocy musze wstać kilka razy a czasami uda mi się przespać całą noc. Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×