Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Gość koniczyna
MUSKAT............26 KWIECIEN........?......................................? ADA28..............4 MAJ.................6.....................................? EWE-LI-NA.........6 MAJ.................3......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30............16 MAJ.................-1....................................? RUBINA............17 MAJ.................?......................................? ANDA...............19 MAJ................2......................................? NADIA 25...........20 MAJ...............2,5....................................? KONICZYNA.......24 MAJ................4.....................................? MAL-GOSIA........24 MAJ................?......................................? JUNIE..............27.MAJ................?......................................? MELANIA..........18 CZERWIEC........?......................................? sluchajcie dziewczyny przesledzcie dane czy sie zgadza wszystko to znaczy kilogramy he he jak nie to piszcie sprostowania to uzupelnie Yoanna dopisac cie do tabeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
🖐️ wszystkim 1 dzien 18 tygodnia apropos ruchow to w zasadzie nie czyje ale czasami mam wrazenie takich delikatnych jakby drgnien macicy jak np drganie oka czy to m oze byc to? to bardzo delikatne uczucie i prawie nieuchwytne byc moze to jednak macica rosnie Melania a skad jestes? przechodzilam ostatnio przeziebienie i nos mialam zapachany wiec chcialam zakroplic sobie sobie skad inad niewinny Rhinazin ale pamietam ze czytalam gdzies ze nie ma niewinnych lekow w ciazy (wlascieiwe na kazdym leku pisza w ulotce ze w czasie cizay trzeba sie konsultowac z lekarzem) i znalazlam stronke zaraz wam wkleje i sie okazalo ze tak naprawde to mozna tylko pic melise. od lekarki slyszalam ze nospa jest nieszkodliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
zeby weszlo to wiecie ze trzeba odciac recznie te 20 procent z adresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
hmmm chyba teraz dobrze MUSKAT............26 KWIECIEN........?......................................? ADA28..............4 MAJ.................6.....................................? EWE-LI-NA.........6 MAJ.................3......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30............16 MAJ.................-1....................................? RUBINA............17 MAJ.................?......................................? ANDA...............19 MAJ................2......................................? NADIA 25...........20 MAJ...............2,5....................................? MAŁA MOCCA ....20 MAJA..............4......................................? KONICZYNA.......24 MAJ................4.....................................? MAL-GOSIA........24 MAJ................?......................................? JUNIE..............27.MAJ................?......................................? MELANIA..........18 CZERWIEC........?......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avancada
Dopisuję się z terminem na 1 maja :) Teraz szukam miejsca, gdzie mogę rodzić. Jeśli ktoś zna jakieś godne polecenia w Kielcach lub Łodzi to bardzo proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj siedziałam na zajęciach a maleństwo wprost dzikie harce wyprawiało! Pełne szaleństwo;) Aż nie mogłam sie skupić, chociaz w sumie mecenas nudził, ze ho ho:) Jutro ide do lekarza i moze dowiem sie kto jest tym kopaczem. Mój sposób na zgagę to mięta.Zawsze pomaga. Ja dla odmiany mam teraz jakis dziwny posmak w ustach i w sumie w ogóle nie moge jeść nic mięsnego. Njalepiej czuje sie po słodkim, miała któraś z Was takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marana
cześć, dołączam się do waszego klubu, mam termin na 16.maja. na razie czuje się o niebo lepiej, chyba najgorsze mam juz za sobą. na razie nie czuję żadnych kopniaczków, ale takie delikatne mrowienie, nie wiem jednak czy to moja dzidzia. od początku ciąży przytyłam 5 kg i bardzo szybko musiałam przeżucić się na ciążowe spodnie (ze sporym zapasem na brzuszek ;)). juz nie mogę doczekać się kolejnego usg, żeby poznać płeć dziecka (chyba, że odwróci się tyłem i nic nie będzie widać ;) ). pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
MUSKAT............26 KWIECIEN........?......................................? ADA28..............4 MAJ.................6.....................................? EWE-LI-NA.........6 MAJ.................3......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30............16 MAJ.................-1....................................? MARANA............16 MAJ................5.................................... RUBINA............17 MAJ.................?......................................? ANDA...............19 MAJ................2......................................? NADIA 25...........20 MAJ...............2,5....................................? MAŁA MOCCA ....20 MAJA..............4......................................? KONICZYNA.......24 MAJ................4.....................................? MAL-GOSIA........24 MAJ................?......................................? JUNIE..............27.MAJ................?......................................? MELANIA..........18 CZERWIEC........?......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
witam zrobilam sobie mala przerwe w sprzataniu i sobie siedze przy herbatce.musze zrobic troche swiatecznych porzadkow bo po 40 dniach mojej'' nieobecnosci ''moge sie doszukac niedociagniec ze strony mojego meza ,chyba najbardziej to on triumfuje bo juz mial serdecznie dosyc prowadzenia domu,zakupy ,szykowanie jedzenia,sprzatanie ,ale moze teraz bardziej mnie doceni. ja od 10 lat mieszkam w U.S.A. DZISIAJ CZYuJE SIE DUZO LEPIEJ ,moze dlatego ze sie wyspalam.musze juz uciekac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie Mamusie :) Dzisiaj ide do lekarza,ciekawe czy bede miala robione USG.Z jednej strony bym chciala,bo moze byloby widac co bedzie -19 tydzien,a z drugiej troche sie denerwuje ,bo USG mam robione na kazdej wizycie,czyli co 3 tygodnie.No ale zobaczymy co ona powie. Brakuje mi chodzenia w normalnych ciuchach,chociaz przytylam narazie 2 kg.w tych ciazowych czuje sie jak w worku.Zawsze nosilam wszystko krotkie i ciasne i teraz mi dziwnie.Chociaz dzisiaj wyciagnelam taka sukienke dzinsowa,krotka,lezala nie noszona juz pare lat i czuje sie troche lepiej.Nawet maz rano powiedzial,jak ty inaczej wygladasz,jak ladnie. Nie moge sie doczekac,zeby wiedziec co bedzie.Zaczelabym kupowac jakies ubranka,zrobilabym jakis komplecik na drutach.Jutro napisze czy mialam USG czy nie Ciekawa jestem ile z Was pracuje.Ja pracuje w sklepie,no i wiekszosc spedzam przed komputerem,chociaz staram sie wylaczac monitor,ale chyab i tak za duzo przed nim siedze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! [ost.dzień 18 tyg.] U mnie w kratkę :-( Byłam wczoraj u lekarza, nie robił mi USG, powiedział, że za miesiąc. Może wtedy będzie widać kto w moim brzuszku harcuje ;-) A poczyna sobie to Maleństwo coraz śmielej :-) Ogólnie czułam się już dobrze, ale w weekend dopadła mnie kolejna infekcja i przeleżałam w łózku przeważnie śpiąc... Teraz jest ciut lepiej, ale biorę Rutinoscorbin, piję hrbatkę z cytrynką i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Najbardziaj się boję, że ten wstrętny katar znów przerodzi się w zapalenia zatok... Z tego też powodu obecnie nie pracuję, bo choruję :-) Zobaczymy co dalej... Ciuchów ciążowych na razie nie potrzebuję, tzn. kupiłam sobie jedne spodnie ciążowe, czarne (do wszystkiego pasują ;-) i do tego noszę na razie stare sweterki. Brzuszek rośnie powolutku, więc może dopiero na osatatnie 3 mies. będzie coś bardziej obszernego potrzebne :-) Na razie nie ma takiej potrzeby. Wiele ludzi nawet jeszcze nie zauważyło, że jestem w ciąży :-) A jak u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine21
witam wszystkich. wlasnie odkrylam ten topik super pomysl! fajno ze wszystkie rodzimy w maju i fajnie jest slyszec od was co w danym miesiacu przezywaliscie lub przezywacie. Ja mam termin na 18 maja. PS. kiedy wiadomo bedzie czy ch. czy dz.? bo jesttem strasznie ciekawa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Szafirka wiesz już kto siedzi u ciebie w brzuszku? Ja jutro się wybieram, mam nadzieję ,że się dowiem. To mój 23 tydz według okresu a 20 według ostatniego usg. Dzidziuś jest bardzo ruchliwy, tato miał już przyjemnośc dostać pierwszego kopniaczka :-). Często ma czkawkę ,zwłaszcza potym jak mama zje coś dobrego. Wogóle wiercipięta z niego. Zaczęłam już kompletowac pierwsze ubranka, przejrzałam pozostałosci po pierwszym dziecku i niewiele tego mi zostało-zdażyłam obdarować koleżanki. Ale przynajmniej mam pretekst do zakupów :-). Zrobiłam już listę potrzebnych rzeczy. Oh nie mogę doczekać się jutra. Może tym razem będziemy mieć szczęście.Za pierwszym do końca mieliśmy niespodziankę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
witam wszystkie przyszle mamy u nas dzis piekna pogoda, choc mrozno. jutro mam wizyte u lekarza bo zmieniam ,a dzisiaj chcialam wziasc moje wyniki badan od starego lekarza i dowiedzialam sie ze musze zaplacic im 10$ za to ze chce moje wyniki+ 1$ za kopie od kazdej strony,jeszcze mnie wkurzyli na sam koniec.no ale po interwencji mojego meza zgodzili sie wyslac fax do mojego przyszlego lekarza.od samego poczatku cos tam sie dzialo na kazdej wizycie jakies niesnaski.wyobrazcie sobie porod. w dodatku zgubili zdjecie z usg mojego dzidziusia,wyparowalo. na wyniki badan czekalam 10 dni gdzie moje kolezanki znaly juz po 3 -5 dniach.mam nadzieje ze to juz przeszlosc. dzisiaj kupilam sobie 3 bluzeczki ciazowe na poczatkowe miesiace.brzuch jeszcze stoi w miejscu,ale wiem ze w kazdej chwili moze sie zjawic.[tymbardziej po swietach] nie napisalyscie jaki jest wybor ciazowych rzeczy w Polsce,wiec lepiej sie nie zdziwic chociaz moim zdaniem w POlsce mozna kupic wszystko. pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
witam wszystkie przyszle mamy u nas dzis piekna pogoda, choc mrozno. jutro mam wizyte u lekarza bo zmieniam ,a dzisiaj chcialam wziasc moje wyniki badan od starego lekarza i dowiedzialam sie ze musze zaplacic im 10$ za to ze chce moje wyniki+ 1$ za kopie od kazdej strony,jeszcze mnie wkurzyli na sam koniec.no ale po interwencji mojego meza zgodzili sie wyslac fax do mojego przyszlego lekarza.od samego poczatku cos tam sie dzialo na kazdej wizycie jakies niesnaski.wyobrazcie sobie porod. w dodatku zgubili zdjecie z usg mojego dzidziusia,wyparowalo. na wyniki badan czekalam 10 dni gdzie moje kolezanki znaly juz po 3 -5 dniach.mam nadzieje ze to juz przeszlosc. dzisiaj kupilam sobie 3 bluzeczki ciazowe na poczatkowe miesiace.brzuch jeszcze stoi w miejscu,ale wiem ze w kazdej chwili moze sie zjawic.[tymbardziej po swietach] nie napisalyscie jaki jest wybor ciazowych rzeczy w Polsce,wiec lepiej sie nie zdziwic chociaz moim zdaniem w POlsce mozna kupic wszystko. pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
witam wszystkie przyszle mamy u nas dzis piekna pogoda, choc mrozno. jutro mam wizyte u lekarza bo zmieniam ,a dzisiaj chcialam wziasc moje wyniki badan od starego lekarza i dowiedzialam sie ze musze zaplacic im 10$ za to ze chce moje wyniki+ 1$ za kopie od kazdej strony,jeszcze mnie wkurzyli na sam koniec.no ale po interwencji mojego meza zgodzili sie wyslac fax do mojego przyszlego lekarza.od samego poczatku cos tam sie dzialo na kazdej wizycie jakies niesnaski.wyobrazcie sobie porod. w dodatku zgubili zdjecie z usg mojego dzidziusia,wyparowalo. na wyniki badan czekalam 10 dni gdzie moje kolezanki znaly juz po 3 -5 dniach.mam nadzieje ze to juz przeszlosc. dzisiaj kupilam sobie 3 bluzeczki ciazowe na poczatkowe miesiace.brzuch jeszcze stoi w miejscu,ale wiem ze w kazdej chwili moze sie zjawic.[tymbardziej po swietach] nie napisalyscie jaki jest wybor ciazowych rzeczy w Polsce,wiec lepiej sie nie zdziwic chociaz moim zdaniem w POlsce mozna kupic wszystko. pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA28
Witajcie, u mnie to już 21 tydzień, mam wrażenie że przez ostatnie parę dni strasznie mi urósł brzuch, a może to przez to że przestałam chodzić w zwykłych spodniach (w które pomału przestawałam się mieścić) i zaczęłam w ciążowych. Wyglądam jakbym była conajmniej w siódmym miesiącu albo poprostu tak mi sie wydaje. Na szczęście apetyt już mi się zmniejszył, nie pochłaniam już takich ilości jedzenia jak na początku z czego się bardzo cieszę bo może nie przytyję aż za bardzo. Ogarnęła mnie za to mania jedzenia cytrusów. Jem je wszędzie i w każdej ilości. Objadam wszystkich gdzie tylko jestem. Nawet ciężko mi się podzielić z moim synkiem ale jakoś się wtedy powstrzymuję bo wiem że i on potrzebuje witamin. Staram się kupować takie ilości żeby wszystkim starczyło (jest tego dużo). Wy też macie takie zachcianki? Ja się cieszę że mam chętkę na witaminki a nie objadam sie słodyczami. Kończę te wywody bo niestety porządki przedświąteczne wzywają. Dzisiaj czas na okna. Pozdrawiam, Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
3 dzień 18 tygodnia cześć mamuśki.... jutro mam badania.Zmieniam lekarza. Przy tym nie czuję sie dobrze. Mam wrażenie że gościu tylko odwala robotę i czeka na kasę. Poraz drugi dopiero kazał mi zrobic morfologie i mocz. W porównaniu z ostatnimi wynikami krwinki czerwone (RBC) mam w wysokosci -3,75. Przestraszyłam sie troche, boję sie ze to anemia. Pozostałe sa w normie. Nie wiem ile powinien wynosic poziom cukru we krwi, bo jak dotąd nie miałam robionych tych badań. Ogólnie czuję sie nienajgorzej-fizycznie. Dzidziusia nie czuję, i to mnie przygnębia, ale mam nadzieje ze jutro sobie pooglądam moje maleństwo. Gorzej jest z moją psychiką. Mam straszne zmiany nastroju. Jestem okropnie nerwowa i nie umiem sobie z tym poradzić. Mam zwolnienie ale przychodze do pracy. Czasami wole posiedzieć miedzy ludźmi niż sama w domu. Pozdrawiam...papa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nadia- ja też będę miała dopiero 2. badanie krwi za miesiąc, a zaczął się już 5 miesiąc... Może to taka procedura. Chodzę prywatnie, więc w zasadzie nie powinien mieć skrupułów, żeby mi kazać robić te badania częściej, bo i tak ja za nie płacę, no i on też dostaje kasę, więc powinien się starać. Na razie to częściej miałam badany mocz ze względu na stanm zapalny. Nie przejmuj się!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...ja bylam wczoraj u lekarza,nie mialam robionego USG,tylko slyszalam bicie serca,wszystko bylo ok.Mi lekarka powiedziala,ze plec dziecka powinno sie sprawdzac po 25 tygodniu,wtedy jest najpewniejsze. Zmartwilam sie tylko troche,bo keidys mialam tarczyce,ostatni wynik mialam dobry,wiec do lekarza wiecej juz nie poszlam,tym bardziej ze czulam sie dobrze.No i wspomnialam jej o tym,bo tak jakos ostatnio mnie to meczylo,mam zrobic badania...no i niedobrze ze nie powiedzialam jej wczesniej,bo dziecko moze urodzic sie z wada wrodzona tarczycy Ale mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze,bo czuje sie dobrze,no i te wyniki ostatnie byly dobre ,chociaz to bylo w 2000r.Chyba sie sama pocieszam.... Tez mam zmienne nastroje,raz ogarnia mnie wielkie szczescie,ze bede miala znow mala dzidzie,taka kochana,malutka,nie moge sie doczekac,a za chwile mysle ,ze wygladam beznadziejnie,ze kupilabym sobie cos ladnego itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsza wizyta była bardzo wesoła. Ciąza rozwija sie prawidłowo, dziecko fika. Mam co prawda jakis mały stan zapalny, ale lekarz powiedział, ze to nic powaznego i nie warto teraz sie tym zajmować. I powiedział, ze prawdopodobnie będzie dziewczynka:D Juz zaczynamy spierac sie z mężem o imię;) Pozdrawiam wszystkie brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
MUSKAT............26 KWIECIEN........?......................................? ADA28..............4 MAJ.................6.....................................? EWE-LI-NA.........6 MAJ.................3......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................2.....................................? MADI30............16 MAJ.................-1....................................? MARANA............16 MAJ................5.................................... RUBINA............17 MAJ.................?......................................? ANDA...............19 MAJ................2......................................? NADIA 25...........20 MAJ...............2,5....................................? MAŁA MOCCA ....20 MAJA..............4......................................? KONICZYNA.......24 MAJ................4.....................................? MAL-GOSIA........24 MAJ................?......................................? JUNIE..............27.MAJ................?......................................? MELANIA..........18 CZERWIEC........?......................................? Rubina Mal-gosia i Melania, jak tan u was z waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
🖐️ wszystkim, 18 tydzien wiecie co, co kraj to obyczaj ja np bylam u lekarza tu na miejscu w Belgii z 8 tygodniu i powiedzial ze badania robi sie dopiero na poczatku 5 miesiaca wcale nie czekalam tak dlugo, bawiac w Polsce na wywczasach sama udalam sie do laboratorium zrobilam morfologie i badanie moczu i udalam sie do lekarza. Lekarz zreszta w Matce Polce rozbawil mnie bo w 12 tygodniu stwierdzil ciaze na 80 procent (usg nie wykonal) i kazal przyjsc za miesiac. poszlam wiec jeszcze sama na USG do spoldzielni i tam sie juz okazalo ze wszystko jest OK. Wyniki krwi okazaly sie nie byc bardzo zle ale zdziwil mnie poziom czerwonych cialek - stosunkowo niski jak na mnie i to po lecie pelnym slonca i witamin, byc moze w ciazy tak sie obniza???? Ada, ja tez jem duzo mandarynek, mam nadzieje ze sie to nie przyczyni do alergizacji dzidziusia stawaim na nature, skoro tak definitywnie odjela mi apetyt na nikotyne i alkohol a nie wspomniala o cytrusach - znaczy sie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Byłam dzisiaj na usg- ja również będę mieć prawdopodobnie dziewczynkę. lekarz powiedział,że nic nie widzi między nogami :-).Ale100% pewnośc będę mieć po następnym usg . Ogólnie jest ok- zlecił mi zrobienie WR i HBS , a na następnej wizycie mam dostać skierowanie na uwielbiane przeze mnie badanie :-P poziomu cukru, blee. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
witam [13 i 4 dni] ja tez dzisiaj bylam u lekarza 1 wizyta ,musze sie przyznac ze to byla dobra decyzja ,przynajmniej wizyta wygladala tak jak powinna nie czekalam w kolejce,oczywscie moj poprzedni doktor nie przeslal moich papierow czego sie spodziewalam,zeby bylo smiesznie gabinet 1 i 2 to drzwi obok ,mnie to juz nie dziwi bo tak pracuje ameryka,takze moj nowy lekarz zaczal od stwierdzenia ciazy czyli usg i widzialam malenstwo. wyciagalo sobie nozki i sie bardzo przeciagalo,potem zasypalam lekarza lawina pytan ,mial czas zeby na wszystko odpowiedziec i jeszcze pozartowac. Dziewczyny piszecie ze pochlaniacie cytrusy ja tez sie nie moge opamietac to jedyne owoce ktore jem. tutaj robia co wizyte badanie moczu i dopiero mialam 1 badanie krwi co prawda wytoczyli mi 7 probowek krwi to moze wszystko badali za jednym razem ,parametrow nie znam bo wyniki ma lekarz powiedzial tylko ze wyszly ok.nie myslicie ze to ograniczanie praw pacjeta?? ide po herbatke do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
juz jestem z powrotem przytylam 2 kg bo odkad sie lepiej czuje to zwiekszyl mi sie apetyt na slodycze i wcale sobie niczego nie odmawiam herbata z cytrynka i 3 lyzkami cukru to nie ma sie co dziwic. gratulacje Rubina i MalaMocca juz mniejwiecej wiecie na kogo czekacie ja mam przeczucie ze to bedzie syn ale jak bylam z moja corka w ciazy to tez myslalam ze syn ,poczekamy . zobaczymy. Nadia jesli nie czujesz ,ze jestes pod dobra opieka to zmien lekarza,ja nie zaluje a z tymi badaniami to chyba norma pozdrawiam cytrusowe Mamy Ade i Koniczyne witam w klubie.pozdrowienia dla SZafirki,czy zauwarzylyscie ze wszystkie bylysmy w jednym terminie u lekarza to niesamowity zbieg okolicznosci. obowiazki wzywaja Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
Witaj MADI 30 NIE WIEM JAKIM CUDEM NIE ZAUWAZYLAM ZE TEZ NAPISALAS.TO PEWNIE PRZEZ ROZTARGNIENIE CIAZOWE he,he no to juz teraz biegne pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tab
MUSKAT............26 KWIECIEN........?......................................? ADA28..............4 MAJ.................6.....................................? EWE-LI-NA.........6 MAJ.................3......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................2.....................................? MADI30............16 MAJ.................-1....................................? MARANA............16 MAJ................5.................................... RUBINA............17 MAJ.................?......................................? ANDA...............19 MAJ................2......................................? NADIA 25...........20 MAJ...............2,5....................................? MAŁA MOCCA ....20 MAJA..............4......................................? KONICZYNA.......24 MAJ................4.....................................? MAL-GOSIA........24 MAJ................?......................................? JUNIE..............27.MAJ................?......................................? MELANIA..........18 CZERWIEC........2......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) rubina-fajnie, że u Ciebie też mieszka babka mała;) Madi-dbaj o siebie. Leż sobie w ciepłym łózeczku i kichaj na to przeziębienie-na pewno sie znudzi i pójdzie sobie:) Ja robie sobie badania przed kazda wizyta-w sumie na zmiane morfologia i mocz, a potem jak wszystko jest w krwi oki-tylko mocz. Do tego juz na początku WR, tokspolazmozę. Ostatnio miałam też cytologie. U mojego lekarza to norma. Pozdrawiam ciepło, bo coś mroźno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×