Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Gość koniczyna
no ja mam czasem ale rzadko takie skurcze ktore przypominaja skurcze podczas miesiaczkiczuje jakby sie macica powiekszala albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Wydaje mi sie ze brzuch moze pobolewac od czasu do czasu i skurcze tez moga byc, to od tego ze obkurcza sie macica. Ja na bol brzucha bralam do tej pory DUPHASTON,ale teraz juz nie biore,pobolewa mnie nieraz jak sie zdenerwuje albo "narobie" Mam do Was pytanie.Jak obliczacie tygodnie ciazy? Od ostatniego okresu? Bo ja slyszalam,ze np jak jestem teraz w 12 tygodniu to jest to 10 tydzien zycia dziecka.Ogladam gazety jak przebiega kolejny tydzien, bo mam taka fajna, no i nie wiem na ktory tydzien ja mam patrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe-li-na
Termin liczy sie od daty ostatniej miesiączki, bo w wielu przypadkach trudno określic, kiedy byly dni plodne( nieregularne@). Mnie brzuch bolal na poczatku- mialamtakie silne kilkusekundwe skurcze, ale to chyba norma, bo przeciez macica sie powieksza. Nie moge patrzec na soczki Kubuś, ale za to zajadam się winogronami:). Juz nie spie tak, jak na poczatku- moglabym spac cala dobe, gdyby nie praca. Tylko te mdlości mnie nekaja, ale moja frends pocieszyla mnie, ze mijają po pierwszym trymestrze. Pozdrowienia dla wszystkich majówek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA28
cześć wszystkim, ja mam termin na 4 maja to chyba będę pierwsza. to moja druga ciąża, mam już 4,5 letniego synka. czuję się bardzo dobrze żadnych mdłości za to wielki apetyt. jem nawet te rzeczy które mi wcześniej nie smakowały i obawiam się że znowu przybędzie mi trochę więcej kilogramów ale nie mogę się opanować. pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce
Czesc dziewczyny, a zmienily Wam sie piersi? W ogole jakie macie objawy ciazy? czy mozna byc w 2-3 miesiacu i nic nie zauwazyc? Oprocz braku miesiaczki oczywiscie, ale mi sie wlasnie spoznia 3 tyg, a ostatni stosunek mialam w sierpniu. Wiem, ze histeryzuje, ale prosze, odpowiedzcie mi. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce
Czesc dziewczyny, a zmienily Wam sie piersi? W ogole jakie macie objawy ciazy? czy mozna byc w 2-3 miesiacu i nic nie zauwazyc? Oprocz braku miesiaczki oczywiscie, ale mi sie wlasnie spoznia 3 tyg, a ostatni stosunek mialam w sierpniu. Wiem, ze histeryzuje, ale prosze, odpowiedzcie mi. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak ja zazdroszczę tym, co nie mają mdłości... Mnie nękają ostro od 2 mies. i nie chcą osłabnąć., najgorsze, że to trwa przez cały dzień... Nic mi nie smakuje, prawie nic nie jem... A od kiedy biorę żelazo doszły poranne i nie tylko wymioty :-( Kiedy to się skończy!!! 😭 Ale mam jedną radość - kupiłam sobie spodnie ciążowe! Bo w żadne stare nie wchodzę, a jeśli nawet, to chodziłam z rozpiętym rozporkiem, bo jak siadałam, strasznie mnie na brzuch uciskały. A więc kupiłam sibie i się bardzo cieszę, bo wreszcie mi wygodnie :-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa przybyla
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? ADA28..................4 MAJ.................?.....................................? EWE-LI-NA...........6 MAJ................?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30..............16 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? MAL-GOSIA........19 MAJ.................?......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiawiol
Hej dziewczyny! ja też mam termin na Maj i zamykam Waszą tabelę bo mam termin na 31 Maja :) Czuję się nawet nieźle, chociaż przez jakieś dwa tygodnie miałam mdłości ale dało sie wytrzymać-dużo więcej jem ale nic nie przytyłam, poza tym okropni bolą mnie piersi-Wy też tak macie? Brzusio powoli się powiększa i do dżinsów wchodzę ale nie zapinam bo strasznie uciskają na brzuch. Pozdrawiam Was Wszystkie i Wasze brzuszki i ciesze się, że będziemy razem przez te jeszcze 7-mcy Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu nie wpisalas sie w
tabele? Niesmiala? NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? ADA28..................4 MAJ.................?.....................................? EWE-LI-NA...........6 MAJ................?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30..............16 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? MAL-GOSIA........19 MAJ.................?......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................? LUSIAWIOL........31 MAJ.................?......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia
cieszę się że mogę dołączyć do majowek.Termin mam na 19 maja.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia
TABELA ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? EWE-LI-NA...........6 MAJ................?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30..............16 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? GOSIA................19 MAJ.................?......................................?RENIA.................19 MAJ.................?......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? EWE-LI-NA...........6 MAJ................?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30..............16 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? MAL-GOSIA........19 MAJ.................?......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................? RENIA................19 MAJ.................?.......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia
troszkę namieszałam, przepraszam, od niedawna korzystam z internetu... właśnie wychodzimy do pracy .... pozdrawiam wszystkie majówki, miłego dnia wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem ile razy mialyscie juz USG? Ja mialam juz 4 razy,na kazdej wizycie,3 razy mialam dopochwowe a wczoraj to normalne.Wczoraj to zrobila mi dlatego,ze stwierdzila ze mam twarda macice i chciala sprawdzic czy wszystko ok.Ale moj kochany dzidzius wierzgal,machal raczkami,kopal,obrocil sie nawet plecami na bok.Cudownie,ma juz 6cm,bez nog oczywiscie.Jestem w 12 tygoddiu,ile Wy mialyscie razy badanie USG Podobno to dopochwowe nie jest szkodliwe,ale tak pytam z ciekawosci. ja z pierwszym dzieckiem mialam robione tylko 2 razy i to w szpitalu,bo nie chodzilam prywatnie tak jak teraz i nawet na USG nie pokazali mi mojej corci,jak to w szpitalu,robia laske,ze wogole cos robia.To USG i poprzednie na ktorym juz bylo widac ,bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem ile razy mialyscie juz USG? Ja mialam juz 4 razy,na kazdej wizycie,3 razy mialam dopochwowe a wczoraj to normalne.Wczoraj to zrobila mi dlatego,ze stwierdzila ze mam twarda macice i chciala sprawdzic czy wszystko ok.Ale moj kochany dzidzius wierzgal,machal raczkami,kopal,obrocil sie nawet plecami na bok.Cudownie,ma juz 6cm,bez nog oczywiscie.Jestem w 12 tygoddiu,ile Wy mialyscie razy badanie USG Podobno to dopochwowe nie jest szkodliwe,ale tak pytam z ciekawosci. ja z pierwszym dzieckiem mialam robione tylko 2 razy i to w szpitalu,bo nie chodzilam prywatnie tak jak teraz i nawet na USG nie pokazali mi mojej corci,jak to w szpitalu,robia laske,ze wogole cos robia.To USG i poprzednie na ktorym juz bylo widac ,bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia nie przejmuj sie
:-D NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? EWE-LI-NA...........6 MAJ................?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30..............16 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? MAL-GOSIA........19 MAJ.................?......................................? RENIA................19 MAJ.................?.......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................? Licza sie dobre chêci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie mi coś żebym mogła normalnie spać.Wczesniej jakies 2 tygodnie do tyłu mogłam spać cały dzień,a teraz dość,że nie spię po nocach to jeszcze w dzień nie odsypiam a skutki takie ,że codziennie boli mnie głowa.Codziennie wstaję o 4-5 rano mimo ,że nie muszępoprostu budzę się i już nie mogę zasnąć.Czy któraś z Was ma coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy jesli wypijesz napar z
melisy nie pomaga? Herbata ziolowa chyba nie zaszkodzi. Moze poszperaj na TERMIN GRUDZIEN, dziewczyny bardziej zaawansowane to moze i tez przez to przeszly i znalazly antidotum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za radę poszperam na tym topiku może cos znajdę.Musze szybko coś znalezć bo jak tak dalej pojdzie to nie wiem kidy się wyśpie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiva77
Cześć ciężarówki - ja mam termin na 25 kwiecień. Czyli pewnie też będzie maj bo to moja pierwsza ciąża. Powoli mijają mi mdłości ale ciągle jestem osłabiona i śpię po 10 -12 godzin. USG miałam 2 razy - ostatnie było cool - widać łapki i nóżki !!! Bobek ma całe 7 cm. Brzuch maskuję - narazie z powodzeniem - już tylko jedne spodnie na mnie wchodzą. Trzeba chyba nabyć coś ciążowego...Macie może jakieś adresy fajowych sklepów internetowych z ciuchami ciążowymi?? Pozdrawaim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiva77
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? EWE-LI-NA...........6 MAJ................?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30..............16 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? MAL-GOSIA........19 MAJ.................?......................................? RENIA................19 MAJ.................?.......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................? Shiva...................25 kwiecień.......................1!!!!.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiva77
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? EWE-LI-NA...........6 MAJ................?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30..............16 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? MAL-GOSIA........19 MAJ.................?......................................? RENIA................19 MAJ.................?.......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................? Shiva...................25 kwiecień.......................1!!!!.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedlug Terminu
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC SHIVA...............25 KWIECIEN........1..............................? MUSKAT.............26 KWIECIEN........?..............................? EWE-LI-NA..........6 MAJ.................?..............................? SZAFIRKA...........13 MAJ.................?..............................? MADI30.............16 MAJ.................?..............................? RUBINA..............17 MAJ.................?.............................? ANDA................19 MAJ.................?..............................? MAL-GOSIA.........19 MAJ.................?..............................? RENIA................19 MAJ.................?..............................? KONICZYNA.........24 MAJ.................?..............................? JUNIE................27.MAJ.................?..............................? *** Zmiany? Objawy? Zachcianki? Cos czego nie bylo wczesniej? Cos co dla was nowe i co dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciupciuś
Przyjęliście sperme do cipki to teraz macie za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ostatniego
ales ty durny... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiva77
Cipciuś----> "twoja matka przyjęła spermę do cipki" i biedna kobieta, ona ma dopiero za swoje-takie ma durne potomstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiva77
Zmiany w moim przypadku są drastyczne: odrzuca mnie od alkoholu i papierosów - wcześniej co weekend wlewałam w siebie parę ładnych piwek no i byłam nałogowym palczem z 9-o letnim stazem. Teraz jestem niczym święta - nawet kawy nie piję. Najlepsze jest to że DOBRZE MI Z TYM!!!!!! Z nocnej ćmy barowej stałam się domatorem i śpioszkiem. Mój mąż też jest szczęśliwy z tego powodu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×