Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Gość Sajmon
Nie mogę się doczekać by usłuszeć pierwszy płacz I nie jest ważnym dla mnie czy to będzie dziewczynka czy chłopczyk Nie mogę się doczekać by czuć jego ciało każdym porem skóry' I tulić jego maleńską dłoń Będę biegał po mieście kupując zabawki I będę się starał być jak najlepszym ojcem Obiecuję dla tego dziecka naszej miłości (Teraz to tylko marzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30..............16 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................? * SIMON, ale o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB77
Ale wam zazdroszcze dziewczyny! Ja też chcę zostać mamusią ale dopiero w przyszłym roku. Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek1
Weź idz z tą tabelą Kogo to obchodzi. Masz kupę w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
Ale Wam zazdroszczę. Ja też jestem majówką, ale 2004. 18 maja tego roku przyszła na świat moja córeczka Maja -miałam cc. Jak czytam te Wasze wpisy to wydaje mi się,że to mnie jeszcze dotyczy... :) To był piękny okres i szybko zleciał. Zazdroszczę Wam :) Aktualnie dopinguje mojej koleżance z pracy-jest obecnie tydzień po terminie,a dzidzia ani myśli.... ;) Acha! Maj to najcudowniejszy miesiąc!!!!! Całe piękne lato Wasze :) Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
ja tez juz coraz lepiej, mdlosci mi przechodza tylko ze spie wiecej a poza tym narescie normalnie dziewczyny, co tak skapo piszecie? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
WALDEK1 - a tobie co to przeszkadza? czego tu szukasz? chyba nie jestes w ciazy? po co sie w ogole przypetales na ten temat i jeszcze krytykujesz? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak tam Wasze brzuchy? Zaokraglily sie juz ? Mi juz ciasno w dzinsach,moze za duzo jem.Wczoraj kupilam sobie sliczny komplet na ciaze,spodnie z regulacja i tunike do tego ,duzo siedze w pracy i boli mnie brzuch jak jestem tak scisnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak tam Wasze brzuchy?Zaokraglily sie juz?Mi jest ciasno w dzinsach,moze za duzo jem. Wczoraj kupilam sobie ubranie na \"ciaze\" spodnie z regulacja i tunike do tego.Duzo siedze w pracy i mam scisniety brzuch od tych portek i chyba od tego mnie troche pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak tam Wasze brzuchy?Zaokraglily sie juz?Mi jest ciasno w dzinsach,moze za duzo jem. Wczoraj kupilam sobie ubranie na \"ciaze\" spodnie z regulacja i tunike do tego.Duzo siedze w pracy i mam scisniety brzuch od tych portek i chyba od tego mnie troche pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak tam Wasze brzuchy?Zaokraglily sie juz?Mi jest ciasno w dzinsach,moze za duzo jem. Wczoraj kupilam sobie ubranie na \"ciaze\" spodnie z regulacja i tunike do tego.Duzo siedze w pracy i mam scisniety brzuch od tych portek i chyba od tego mnie troche pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak tam Wasze brzuchy?Zaokraglily sie juz?Mi jest ciasno w dzinsach,moze za duzo jem. Wczoraj kupilam sobie ubranie na \"ciaze\" spodnie z regulacja i tunike do tego.Duzo siedze w pracy i mam scisniety brzuch od tych portek i chyba od tego mnie troche pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak tam Wasze brzuchy?Zaokraglily sie juz?Mi jest ciasno w dzinsach,moze za duzo jem. Wczoraj kupilam sobie ubranie na \"ciaze\" spodnie z regulacja i tunike do tego.Duzo siedze w pracy i mam scisniety brzuch od tych portek i chyba od tego mnie troche pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Madi30 już dawno nosiłam się z zamiarem założenia tego tematu ,ale czekałam bo myslałam ,że ktoś inny go założy. Ale skoro się nie pojawił postanowiłam go zinicjować :-). Ja również o wiele lepiej znosiłam swoją pierwsza ciążę. Teraz wogóle nie moge patrzeć na smażone mięso. I jak coś mi się nawet wizualnie nie spodoba to nie będę jadła. Głupie ale tak mam. Mdłości dopadają mnie z mniejszą częstotliwością .Brzuszek troszkę się powiększył ,ale na jeszcze sypiam do góry siedzeniem :-). To do czasu , juz pomału odczuwam ,że to się niedługo skończy. Nie rozumię po co osobnik Waldek tu wchodzi i się wypowiada, aTabela dobrze ,że jest . Przynajmniej łatwiej się połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi30 na katar moge polecić ci homeopatyczne kropelki EUPHORBIUM COMPOSITUM S -całkiem bezpieczne ,stosowane są też u niemowląt . W ciąży można stosowac homeopatię bo jest bezpieczna. Ale lekarze zawsze najpierw proponuja domowe sposoby - może herbatka z lipy i sok malinowy zaradziły by katarkowi. Możemy przyjmować RUTINOSCORBIN zapobiegawczo. Te ciekawe rzeczy znalazłam na http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/1,51239,73263.html Nie dajcie sie chorobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Cieszę się, że jest ten topik :-) A a propos brzuszków, to mnie się wydaje, że się już powiększył. na pewno tracę talię ;-). bo to czuję, ale brzuszek też mi wystaje. Niestety od pępka w dół i wyglądam, jakbym po prostu przytyła :-( Jak jest u Was? Ja się zastanawiam nad kupnem ciążowych spodenek... Tylko trudno mi wybrać jakie, bo ceny są wysokie, a nie chcę kupować 5 par. Najlepiej jedne, max dwie i już... Pozdrawiam!!! Pa!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Cieszę się, że jest ten topik :-) A a propos brzuszków, to mnie się wydaje, że się już powiększył. na pewno tracę talię ;-). bo to czuję, ale brzuszek też mi wystaje. Niestety od pępka w dół i wyglądam, jakbym po prostu przytyła :-( Jak jest u Was? Ja się zastanawiam nad kupnem ciążowych spodenek... Tylko trudno mi wybrać jakie, bo ceny są wysokie, a nie chcę kupować 5 par. Najlepiej jedne, max dwie i już... Pozdrawiam!!! Pa!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe-li-na
a ja mam termin na 6 maja- najwczesniej z was chyba majówki drogie. Tez dokuczaly mi okropne mdlosci i wymioty, ale chyba juz mija, brzuszek powiekszyl sie nieznacznie. Tylko nie mam apetytu, nie moge gotowac nic, bo mnie zapachy odrzucaja, tak samo zapachy z lazienki- mydlo, plyn do czyszczenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymysl sobie odznaczajacy cie
nick, po co masz byc mylona z innymi, na pewno wpadnie ci do glowy cos co lubisz (kwiat, owoc) nicki z imion sa proste i siermiezne, i jest ich bardzo duzo dlatego wszystkie dodaja te kropki, kreski i gwiazdki, a po co? nie masz ani troche fantazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC MUSKAT............26 KWIECIEN......?......................................? EWE-LI-NA...........6 MAJ................?......................................? SZAFIRKA..........13 MAJ.................?.....................................? MADI30..............16 MAJ.................?......................................? RUBINA.............17 MAJ.................?......................................? ANDA.................19 MAJ.................?......................................? MAL-GOSIA........19 MAJ.................?......................................? KONICZYNA.......24 MAJ.................?......................................? JUNIE.................27.MAJ.................?......................................? ################################################## Jestem tu ostatni raz. Macie szablon, wystarczy tylko przekopiowac, wkleic i uaktualnic dane. Bez takiego typu przypominacza trudno sie czasem polapac. Informacje mozna oczywiscie poszerzyc, podaje przyklad: ************************************************************************************** NICK*TERMIN*PLEC*MIASTO**KGNABYTE**CMwBRZUCHU*WZROST ************************************************************************************** :-) ;-) :-D :-( :-P :-O 😭 :classic_cool: ❤️ 😘 😠 😡 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tabela za radę . Szafirka ja pijam kawę i wiem ,że jedna czy dwie słabe nie zaszkodzą ,a mogą naprawdę poprawić samopoczucie. Nawet karmiąc piersią można spokojnie pozwolic sobie na jedną dziennie bez szkody dla dziecka (sprawdziłam w praktyce). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja na razie nie zauważyłam, żebym miała większy brzuch, ale zpewnością jest twardszy :) A co do kawy, to pozwalam sobie czasami na słabą z mlekiem (mimo że mąz mnie gania) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
🖐️ wam! wiecie co, tez mam wrazenie ze mi sie brzuch powiekszyl ale mi sie zdawalo ze mis ie zdaje ale skoro wy tak piszecie to moze i tak jest do tych co niemoga sie obejsc bez kawy - moze sprobujcie bezkofeinowa, ja taka pije i naprawd enie ma roznicy tyle ze choc nie zawiera kofeiny i tak nie jest pozyteczna, wyplukuje wapn z organizmu i jest moczopedna :-( no ale jedna slaba chyba nie zaszkodzi dziewczyny, nic nie tyjecie? mi odkad przeszly prawie calkiem mdlosci od razu przyskoczyl mi kilogram, musze uwazac gdyz jestem pulchna juz od swoich narodzin... ale nas duzo na maj, :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
🖐️ wam! wiecie co, tez mam wrazenie ze mi sie brzuch powiekszyl ale mi sie zdawalo ze mis ie zdaje ale skoro wy tak piszecie to moze i tak jest do tych co niemoga sie obejsc bez kawy - moze sprobujcie bezkofeinowa, ja taka pije i naprawd enie ma roznicy tyle ze choc nie zawiera kofeiny i tak nie jest pozyteczna, wyplukuje wapn z organizmu i jest moczopedna :-( no ale jedna slaba chyba nie zaszkodzi dziewczyny, nic nie tyjecie? mi odkad przeszly prawie calkiem mdlosci od razu przyskoczyl mi kilogram, musze uwazac gdyz jestem pulchna juz od swoich narodzin... ale nas duzo na maj, :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon
Nie mogę się doczekać by usłuszeć pierwszy płacz I nie jest ważnym dla mnie czy to będzie dziewczynka czy chłopczyk Nie mogę się doczekać by czuć jego ciało każdym porem skóry' I tulić jego maleńską dłoń Będę biegał po mieście kupując zabawki I będę się starał być jak najlepszym ojcem Obiecuję dla tego dziecka naszej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon
Nie mogę się doczekać by usłuszeć pierwszy płacz I nie jest ważnym dla mnie czy to będzie dziewczynka czy chłopczyk Nie mogę się doczekać by czuć jego ciało każdym porem skóry' I tulić jego maleńską dłoń Będę biegał po mieście kupując zabawki I będę się starał być jak najlepszym ojcem Obiecuję dla tego dziecka naszej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też piję kawkę bo jakoś nie przezyłabym, chyba dnia bez odrobinki kofeinki.Dziewczyny powiedzcie czy Was też czasami pobolewa brzuch na dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×