Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość teraz ja się wypowiem
Co prawda to nie jest mój facet, ale jakiś czas się z nim spotykałam. Wkurzało mnie w nim, że na każde nasze spotkanie przychodził w tych samych ciuchach, tych samych spodniach (nie dopinających się na brzuchu). Do tego ostatnio przyszedł bez majtek pod spodniami :o Byłam w szoku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
A pierdział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumba
ja kiedyś sie troszeczkę zapomniałem i przy jednej dziewczynie bekłem ale tak fest mocno takim niskim tonem tak jak duze strasne zwieze a ona podeszła do mnie i dała mi po ryju ????// zupełnie nie do dzisiaj dlaczego??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumba
bo tak swoja drogą to kazden facet musi sie tak zachowywać bo jest facetem a nie jakąś tam wydepilowaną ciotą. Każden beka, przeklina, pierdzi i ma osrane gacie żeby wiedział w którą stronę ma sobie je zakładać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
i tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maklowicz
witam wszystkich. jestem tu przypadkiem ale od razu mnie to zainteresowało po przeczytaniu paru opinii uśmiałem sie niesamowicie nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego ze faceci mogą być tak okropni. sam jestem facetem ale takie zachowanie jest mi obce i nie dopuszczalne... potem sie dziwić ze dziewczyny maja negatywne zdanie na temat chłopaków. jak można chodzić w bieliżnie kilka dni czy ją wąchać, założyć raz i potem do prania (osobiście skarpetki majtki lub koszulki zmieniam po 2-3 razy dziennie) nie wspominając o kąpieli, to na porządku dziennym. mogę sie chyba uważać za dobry materiał na męża bo nie wyobrażam sobie jak można sie tak zachowywać. ja w domu zrobię wszystko prasowanie sprzątanie o gotowaniu już nie wspomnę bo to mój zawód:-) P.S. wczoraj nawet rozmawiałem ze swoją dziewczyną na temat higieny osobistej kobiet i facetów, co jest dopuszczalne a co wręcz obrzydliwe. wyrazy współczucia dla kobiet które przez swoje życie u boku maja takich brudasów,flejtuchów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdzenie i bekanie pominę,bo sama (przy chłopaku) święta nie jestem :P Brzydzi mnie natomiast,a jego strasznie bawi,robienie...ym...słonia :P Wypina w moją stronę goły tyłek,wkłada sobie penisa między uda,do tyłu i nim macha. Cóż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxior
Dobreeee , spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mój facet to przeczyta
Teraz ja Wam opowiem o moim narzeczonym, z którym jestem już prawie 4 lata. 1.Bąkami w mojej obecności wcale się nie przejmuje, gdy krzyczę to jakby do niego nie docierało, no i oczywiście nie powstrzymuje się wśród znajomych 2. Skarpetki od jakiegoś czasu zmienia prawie codziennie, wcześniej zmieniał tak rzadko że robiły się "twarde". Oczywiście zrzuca je przed spaniem koło łóżka i zakłada na drugi dzień. 3. Myje się 1, 2 razy na tydzień... 4. zęby tak samo może raz na tydz 5. Beka bez ograniczeń 6.Nie chce się golić ani na twarzy ani na narządach 7. w ogóle po sobie nie sprząta 8. no i też strasznie nie lubi się przebierać jak nie położę mu ubrań na drugi dzień, to może chodzić w jednym sweterku przez tydzień czasu 9. Oczywiście kochać się to on baaardzo lubi, tylko że ja już nie za bardzo z takim śmierdzielem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_wawa
moj maz jest obrzydliwy przed slubem przywozil mi kwiaty i uzywal ladne perfumy a teraz, pare razy go przylapalam jak sila do zlewu drapie sie po tylku a potem mi kaze wachac palec pierdzi w restauracji ze znajomymi i mowi ze to naturalne co za swinia, ja tak dluzej nie chce juz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxior
Pierdzenie jest w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macioss
NO i co z tego... Wy (kobiety) macie co miesiac okres (menstruacje) przez tydzien (:P Najgorszy tydzien w miesiacu(:P Kazdy ma cos... Tylko facet to nie baba i nie narzeka wiecznie... i nie pisze bzdur na forach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi-8
A ja lubię sobie popierdzieć i żoneczce wcale to nie wadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 202
jak mówi stare chińskie przysłowie - "zdrowe ciało puszcza zdrowe bąki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 202
jak mówi stare chińskie przysłowie - "zdrowe ciało puszcza zdrowe bąki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxior
Kto rano wstaje ten leje jak z cebra obowiązkowo trzeba przy tym donośnie i smrodliwie pierdnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniak99
Macioss Drugi dzien menstruacji moze byc bardzo zaskakujacym i pelnym niespodzianek dniem. Bo oto, moj moj partner- namietny tak bardzo jak tylko skorpiony potrafia byc, po tym jak zrobil mi dobrze swoja cudowna raczką, wytarł łachudra resztki krwi o moje ramię....i bardzo był z tego powodu szczesliwy i usatysfakcjonowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra P
eeeeee.... mój z kolei spuszcza się we mnie a potem wylizuje nasze soki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielxx
Dziwne wszystko co tu pisza kobiety. Ja nie pierdze nie bekam nie pluje nie obgryzam paznokci. Myje zeby kapie sie umiem obciac sobie paznokcie. Nie dlubie w nosie nie zjadam glutow. Nie drapie sie po tylku ani jajach. Na bialej bieliznie kleksow nie mam nie wacham skarpetek ani nie wrzucam ich za tapczan. I o dziwo jestem mezczyzna i u kobiet naprawde mam powodzenie- no moze jak sie ozenie to wszystko mi sie zmieni ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
nie gadaj że nigdy przy lasce ci nie przeleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEXTERAPIA
Moj maz nie robi nic oblesnego - penwie mi sie trafil jakis wyjatek. Tylko zamiast wrzucac skarpetki do kosza z brudami w pralni, zostawia je w lazience pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEXTERAPIA
Moj maz nie robi nic oblesnego - penwie mi sie trafil jakis wyjatek. Tylko zamiast wrzucac skarpetki do kosza z brudami w pralni, zostawia je w lazience pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexterapia
Moj maz nie robi nic oblesnego - chyba mi sie trafil wyjatek. Ale zamiast wrzucac skarpetki do kosza z bielizna w pralni, zostawia je pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
moj maz tez nie byl oblesnikiem przedslubem po slubie co innego 1. robi mi gazownie codziennie jak wroci z pracy ,czasem jak wypije obroci sie do mnie tylkiem i przez sen sadzi baki prosto na mnie:( walnie piarda to macha zeby do mnie doszledl smrodek 2. na gaciach zawsze jest "niespodzianka" kleksik od tego pierdzenia 3.skarpety noszone po 2 dni 4.myje sie zadko w calosci, raczej dzis rece jutro fiutek:O 5.jak spie to podchodzi do mnie z penisem na wierzchu i wali mnie nim po wlosach:O blee 6. nie myje zebow prawie wcale i ma wszystkie potrawy z calego tyg miedzy zebami dalej wymieniac? kocham go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
a to kobiety nie puszczają bąków? i nie robia żadnych "okropnych rzeczy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrrrrakrrrrra
a z takim smierdzielem chce wam sie bzykac?bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×